סקירה של וולטר

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח בבלוג מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.


5 דירוג ייעודי

מחיר
$

פשוט מטאל חשוף

אם אתם מפתחים אתרים או אפליקציות עתירי משאבים, התוכנית הפשוטה של ​​Bare Metal מתאימה לכם. זה נותן לך משאבי שרת ייעודיים שבהם תוכל להשתמש כדי לפרוס ברחבי העולם תוך דקות ספורות. עם זאת, Bare Metal Simplified זמין כיום רק באסיה, צפון אמריקה ואירופה.

כרגע לפיתרון זה יש רק תוכנית משנה אחת שעולה 120 $ לחודש. זה נותן לך:

 • שני SSD של 240 ג’יגה-בייט
 • 8 מעבד עם מהירות שעון של 3.8 ג’יגה-הרץ
 • מעבד E3-1270v6
 • 32768MB זיכרון
 • רוחב פס 5000 ג’יגה-בתים

החיוב מתבצע על בסיס שעתי ובכל עת שתזדקק למשאבים נוספים, אתה תמיד יכול להגדיל.

 • אפס שכנים רועשים – אתה מקבל 100% מחומרת השרת. המשמעות היא ללא משאבים משותפים, ללא פעולות קלט / פלט בשנייה (IOPS) משאבים ומעבדים מדוד. זה באמת המשמעות של לחיות כדייר יחיד בסביבת שרתים.
 • גישה ישירה לחומרה – אין Vultr Bare Metal שכבת הדמיה. משמעות הדבר היא שיש לך גישה ישירה לכל משאבי השרת, הזדמנות מושלמת להאיץ יישומים עתירי משאבים.
 • קישוריות 10GbE – עם כל מופע שרת ייעודי, תקבל קישוריות רשת 10GbE מתפרצת. זה מקרב מהירות גבוהה ותפוקת השהיה נמוכה הרבה יותר למשתמשי הקצה שלך.

אחריות להחזר כספי
N / A
שטח דיסק
ללא הגבלה
שם דומיין
חינם (שנה)
ראה תכניות
5 דירוג VPS

מחיר
$

מופעים ייעודיים

תוכנית זו היא הכלאה בין Cloud Compute (VC2) ל- Bare Metal Simplified. זה נותן לך משאבים ייעודיים עם גמישות בענן. בדומה ל- Bare Metal Simplified, אינכם חולקים משאבים עם אף משתמש אחר.

ההבדל שמופעים ייעודיים מכניס לחלל האירוח הוא שאתה יכול לשכור אחוזים מוגדרים של חללי שרת ייעודיים וליהנות מחיוב לפי שעה ומתן אספקה ​​מהירה.

ישנן 4 תוכניות משנה תחת מופעים ייעודיים. התוכנית הנמוכה ביותר עולה 60 דולר לחודש והיא מעניקה לך 120 GB SSD. התוכנית הגבוהה ביותר מעניקה לך סך של 480 ג’יגה-בייט SSD במחיר של 240 $ לחודש.

 • VCPUs ייעודיים – מופעים ייעודיים נותנים לך עד 8 vCPUs לבחירה. אין שיתוף מעבד כלשהו.
 • קישוריות רשת – לכל מופע יש גישה לקישור up1 של 1GbE ולרוחב פס של עד 40 TB להעברת נתונים.
 • הגנה מפני מניעת שירות בחינם (DDOS) בחינם בצפון אמריקה – הגנת DDOS עוקבת אחר כל התעבורה הנכנסת בכל חריגה. זה נותן לך שקט נפשי להתרכז בעסק שלך כדי לשפר את הפרודוקטיביות.

אחריות להחזר כספי
N / A
שטח דיסק
ללא הגבלה
שם דומיין
חינם (שנה)
ראה תכניות

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח WordPress מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

הענן הוא מחליף משחק טכנולוגי ובעל פוטנציאל להניע חדשנות עסקית. אחת הסיבות שעסקים עדיין לא ממנפים את זה כוח הענן שינוי הנופים התחרותיים שלהם הוא בין היתר בגלל המורכבות שלו. Vultr עומד לפשט זאת באמצעות פתרונות אירוח מבוססי ענן המותאמים לביצועים גבוהים.

סקירה כללית

Vultr הושק בפברואר 2014 ולאורך השנים הם התקדמו ראויים לשבח הן בהרחבת הכיסוי של מרכז הנתונים שלה והן מהתשתית הטכנית. לדוגמה, במאי 2015, הם הציגו תוכניות מעבד גבוהות ובמארס 2016 השיקו את פתרון אחסון הבלוקים שלהם.

עד כה פרשו לחברה למעלה מ -17 מיליון מקרים ושימשו יותר ממאה אלף לקוחות פרוסים בכל רחבי העולם. לכן, אם אתם מחפשים שרתי ענן למופעי מחשוב או שרתים ייעודיים שיעלו אתכם לפעול תוך דקות ספורות, יש ל- Vultr כמה מפתרונות האירוח החדשניים ביותר בענף..

שירותי אירוח Vultr

כספקית שרתי ענן SSD בעלי ביצועים גבוהים, Vultr שואפת לשפר ללא הרף את האמינות והיעילות של שירותי האירוח שלהם. בין אם אתה מפתח, עסק קטן או רב לאומי, אתה תמצא את הפלטפורמה הסטנדרטית של Vultr כאחת הגמישות והמחיר התחרותי ביותר..

בשל הדרישות הגוברות והמובחנות של הקטגוריות השונות של יעדי וולטר הלקוחות, הם התפתחו סוגים שונים של אפשרויות אירוח. לכל אפשרות יש תכונות המגיבות לפלח השוק שמוגש. עם זאת, אתה יכול גם להגדיל את משאבי השרת שלך על פי הצרכים הייחודיים שלך. להלן אפשרויות האירוח:

Vultr Cloud Compute (VC2)

אם אתה מחפש אירוח מבוסס ענן, אך לא מוכן להתחייבות לטווח הארוך, מחשוב ענן (VC2) יכול לשמש אותך היטב. זהו מחשב רב עוצמה המאפשר לך לפרוס ברחבי העולם באמצעות אחסון SSD של 100% SSD בתוך פחות מ -60 שניות.

בין היתרונות האחרים, אפשרות אירוח זו מעניקה לך:

 • קישוריות לרשתות מתקדמות – באמצעות Cloud Compute (VC2), באפשרותך להוסיף כתובות IPv4 מרובות לכל שרת פרטי וירטואלי, להקים רשתות פרטיות אזוריות מבודדות למופעים שלך ולאפשר קישוריות IPv6.
 • אוטומציה לפריסה – אתה יכול להפוך אוטומטית את הפרישות שלך באמצעות סקריפטים להפעלת האתחול הראשונים של Vultr ותכונות תמונת מצב. אתה יכול להשתמש בתכונות אלה ישירות מה- API המותאם אישית של Vultr.

זוהי אפשרות מומלצת אם אתה מתחיל עם אירוח מראש.

פשוט מטאל חשוף

אפשרות זו מיועדת למשתמשים עם אתרים ויישומים עתירי משאבים. הדרך הטובה ביותר לתאר את Bare Metal Simplified היא לחשוב על אירוח שרתים ייעודי בהתאמה אישית. אחד היתרונות הגדולים ביותר בתכנית אירוח זו הוא בכך שהיא מאפשרת לפרוס תוך דקות ספורות.

אם דרישות האינטרנט שלך עולות בכל זמן נתון, אתה יכול בקלות להפיץ משאבי שרת נוספים באמצעות אוטומציה. ה תכונות אירוח ייעודיות בתוכנית זו מאפשרים לך שליטה מלאה בסביבת האירוח שלך וגישה בלתי מוגבלת לכל החומרה הפיזית התומכת במשאבי האינטרנט שלך.

מופעים ייעודיים

זוהי אלטרנטיבה חדשנית לתכנית מפושטת Bare Metal. באפשרות זו, Vultr מאפשר לך לשכור שברים של שרת ייעודי. קח מופע בו אתה רק רוצה ש 50% מהשרת הייעודי יארח את אתרך. זה אפשרי עם מקרים ייעודיים, הודות לגמישות שלו.

באופן אידיאלי, משתמשים שמגלים שחישוב ענן מתכנן מעט מגביל והתוכנית המפשטת Bare Mental יותר מדי לצרכים שלהם, מוגשת בצורה הטובה ביותר על ידי Insted Instances.

חסום אחסון

זה לא פיתרון אירוח, אלא שירות אחסון. במתן שירות Block Storage, Vultr רוצה ליצור נפחי אחסון הניתנים להרחבה בהם תוכלו להשתמש בכל אחת מהתכניות שלהם. נכון לעכשיו, אחסון בלוק מוגבל למרכז הענן של ניו ג’רזי ולכן אינו זמין ב -14 מרכזי הנתונים האחרים.

כל אחסון בלוקים משוכפל לשלושה עותקים ומאוחסן באשכול זמין ביותר. בדרך זו, תמיד תוכל לקבל גיבוי במקרה של כשל בשרת או כל בעיה טכנית אחרת.

מבחינת ביצועים ואמינות, אחסון בלוק דורג גבוה. זה מגובה על ידי NVMe Enterprise SSD, שהוא ממשק בקר מהיר לארח המיועד לארגונים, מערכות לקוח ומרכזי נתונים. זה מאפשר תפוקת נתונים במהירות גבוהה של עד 1,200 מגה בייט לשניה.

אחסון Vultr Block מחויב בשעה. החבילה הנמוכה ביותר היא SSD של 10 ג’יגה-בייט במחיר של $ 1 לחודש והגבוה ביותר הוא נפח אחסון SSD של 10,000 GB במחיר של 1,000 $ לחודש.

המקצוענים של וולטר

Vultr השקיעו רבות בשיפור תשתיות האירוח שלהם מ- Cloud Compute (VC2) ל- Bare Metal Simplified. ישנם יתרונות ברורים רבים למשתמשי הקצה שהגיעו עם זה. להלן סיכום היתרונות המובילים שאתה מובטח שתיהנו מהם.

חופש לפרוס מכל מקום

Vultr נותן לך את האפשרות להתפתח באופן מקומי ולהתפרס ברחבי העולם. יש להם אחת הרשת הגדולה ביותר של מיקומי מרכזי נתונים מצפון אמריקה ועד מזרח אסיה. המספר הכולל של המיקומים עומד כרגע על 15. עם מגוון רחב זה של בחירות, אתה יכול לפרוס במרכז נתונים קרוב יותר לקהל היעד שלך..

לוח בקרה עשיר בתכונות

לוח הבקרה האינטואיטיבי של Vultr מאפשר לך לפרוס מייד שרת ענן בעל ביצועים גבוהים. לוח הבקרה מעניק לך גישה למופעי שרת, תמונות תמונות, ISO, מקשי SSH, חומות אש, סקריפטים להפעלה ו- IP שמורות והכל מתוך לוח מחוונים אחד.

זה מקל עליך לפקח בין היתר על בריאות השרת שלך באמצעות פרמטרים כמו רוחב פס ושימוש במעבד.

מערכות הפעלה גמישות

אתה יכול להפעיל מופע חדש עם מערכת ההפעלה שבחרת תוך שניות. בין מערכות ההפעלה לבחירה נמנות CentOS, CoreOS, Debian, Fedora, FreeBSD, OpenBSD, Ubuntu, ו- Windows. אתה יכול גם להעלות מערכת הפעלה משלך.

מתקנים מאובטחים

כל מרכזי הנתונים מאובטחים וממוקמים בסביבות דיסקרטיות. הגישה הפיזית מוגבלת רק לאפשר כוח אדם רלוונטי. במקרה של כישלון, מערכת הגיבוי מרימה די מהר כדי להחזיר הכל למצב המקורי.

שירות לקוחות

ניתן ליצור קשר עם צוות הטיפול בלקוחות באמצעות כרטיסים, מדיה חברתית או דואר אלקטרוני. לחלופין, תוכל להשתמש בשפע הידע שמספקת הקהילה המקוונת התוססת של וולטר בכתובת discuss.vultr.com. ישנם גם מדריכים מועילים, שאלות נפוצות ומשאבים אחרים שתוכלו לעבור עליהם.

חסרונות

שמור לכמה חסרונות קלים, Vultr הוא מארח נהדר. עם זאת, לקוחות רבים מוצאים כי התשלום הראשון של החודש מגביל מעט. החדשות הטובות הן שאתה מקבל ערך לכל שקל שאתה מוציא.

מפתחים עשויים להיתקל בבעיות טכניות כמו SMTP חסום. עם זאת, הדבר מתוקן במהירות על ידי יצירת קשר עם צוות התמיכה.

סיכום

מינוף על הענן יכול להעניק לך קילומטראז ‘לפני המתחרים שלך. אירוח של מקורות האינטרנט שלך על תשתית אמינה עם גישה למנהל שורש, 100% ליבות אינטל ומספר אינסופי של שילובי מערכות הפעלה מבטיח לך וללקוחות שלך חווית אינטרנט איכותית..

9.6 דירוג כולל
סביבת אירוח בעלת ביצועים גבוהים, מאובטחים ומיטוביים

Vultr מביא על סיפונה את אחד מפתרונות האירוח היעילים והאמינים ביותר להשקת שרתי ענן מהירים. לשרתי ה- SSD יש נוכחות עולמית באמצעות 15 מרכזי נתונים. משמעות הדבר היא שאתה יכול להפעיל את אתר האינטרנט שלך מכל אזורים אלה כדי לעזור לך לקרב את השירותים שלך לקהל שלך. המעבדים בהם משתמש Vultr הם ליבות אינטל מהדור האחרון. זה מבטיח לך זמני עיבוד מהירים ופריסות מהירות. המחירים שלהם תחרותיים ועם סכום של פחות מ- $ 2.50 לחודש, תוכלו לקבל תוכנית אירוח בענן.

מקצוענים
 • חופש לפרוס מכל מקום
 • לוח בקרה עשיר בתכונות
 • מערכות הפעלה גמישות
 • תשתית מאובטחת
 • תמיכת לקוחות מעולה
חסרונות
 • תשלום מראש בחודש הראשון מעט מגביל
 • מפתחים עשויים להיתקל בבעיות טכניות כמו SMTP חסום
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map