סקירת גלגל תנופה

9.2 דירוג כולל
מהירות מעולה, Uptime אמין, אירוח וורדפרס מנוהל ללא האקר

אירוח וורדפרס מנוהל על גלגל תנופה בנוי תוך התחשבות של משתמש הקצה. בין אם אתה פרילנסר, עסק צמוד או מיזם מבוסס, תכונות האירוח והסביבה המעניקה גלגל תנופה יעניק לך לייעל את התהליכים ואת זרימות העבודה שלך..

מקצוענים
 • האקר ללא האקר
 • מהירויות מהירות
 • גיבויים יומיים
 • מרכזי נתונים גלובליים
 • גישה פשוטה ל- SFTP
 • נבנה בהתאמה אישית עבור וורדפרס
 • תמיכה 24/7
חסרונות
 • חסרה סביבת Git מובנית.
 • אין חיבור SSH
 • יקר

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח בלוגים עבור גלגל תנופה מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

עדיין לא בדקנו אפשרות אירוח ייעודית עבור גלגל תנופה מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה..

עדיין לא בדקנו אפשרות VPS אירוח עבור גלגל תנופה מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

9.2 דירוג וורדפרס

מחיר
15 דולר

אירוח וורדפרס מנוהל מעניק לך את החוויה של צוות טק אישי המתנה כדי למיין את כל בעיות האירוח שלך. גלגל תנופה הופך את החוויה הזו ליותר גדולה אפילו עם תכונות מותאמות במיוחד לאתרים הפועלים ב- WordPress.

החברה מכוונת לפרילנסרים, סוכנויות ועסקים בפתרונות האירוח שלהם. לכן, אם אתם מחפשים פיתרון אירוח שמבטיח לכם סביבה מאובטחת, עדכונים אוטומטיים, מהירות סופר, גיבויים אוטומטיים ותמיכה, זו הפלטפורמה הנכונה להירשם כמנוי..

תוכניות אירוח ותמחור

ל- גלגל תנופה יש בסך הכל 5 תוכניות שיכולות להתאים לכל צרכי אירוח אתרים מאתרים בודדים לסוכנויות קטנות ולחברות רב לאומיות..

זעיר

זהו פיתרון האירוח למתחילים במסגרת תוכניות גלגל תנופה. יש לו את התכונות הבאות:

 • הוא יכול להתמודד עם ביקורים של עד 5,000 בחודש
 • דיסק אחסון של 5 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של עד 250 ג’יגה-בייט

בנוסף, אתה מקבל תעודת SSL בחינם ותמיכה בהעברה. אם אתה משלם לחודש העלות היא 14 $ ואילו בשנה, תוכנית זו מחויבת בסכום של 165 $.

אישי

תכנית אתר יחיד זו מעניקה לך אחסון דיסקים גבוה בהרבה ברוחב הפס של עד 10 ג’יגה-בתים ו -500 ג’יגה-בייט. אם אתה מקרין תנועה גבוהה לאתר שלך או שאתה רושם כעת מספר מבקרים של עד 25,000 או מעבר לכך, תוכנית זו מתאימה לך.

מלבד תעודת SSL בחינם ותמיכה בהגירה, אתה מקבל שלב בחינם לאתר האינטרנט הקרוב שלך. כל אלה מגיעים בעלות של 28 $ לחודש או 330 $ אם אתה משלם מדי שנה.

מקצועי

תוכנית זו מיועדת לעסקים ואנשים פרטיים שפעילותם הולכת ומצטברת די מהר. למרות היותה תוכנית אחת לאתר, החבילה המקצועית יכולה להתמודד עם תנועת מבקרים של עד 100,000 לחודש בזכות אחסון הדיסק של 20 ג’יגה-בייט ורוחב הפס של 1 TB..

כל שאר התכונות כולל תעודת SSL בחינם, הצגה בחינם ותמיכה בהגירה חופשית זהים לתוכניות האחרות. העלות היא 69 $ לחודש, אך כשאתה משלם מדי שנה, החשבון עומד על 825 דולר.

עצמאי

שירות רשימת לקוחות שהולכת וגדלה מחייב פיתרון אירוח בעל הביצועים הטובים ביותר. תוכנית הפרילאנס הרחיבה את היכולת להתקנת אתרי וורדפרס. אתה יכול להגדיר עד 10 אתרים ולנהל בקלות את התעבורה באתר של 150,000 ביקורים בחודש.

אחסון הדיסק הוא 40 ג’יגה-בייט ויש לך רוחב פס של עד 4 TB. תוכנית זו מציעה לך גם אחסון CDN כדי להאיץ את זמני טעינת השרת שלך. העלות היא 92 $ לחודש ואם אתה מעדיף חיוב שנתי, זה מגיע ל 1100 $.

סוכנות

אם אתם מחפשים להתקין אתרי בתפזורת, זו התוכנית הפופולרית ביותר. זה מאפשר לך להתקין עד 30 אתרי וורדפרס עם יכולת ביקור חודשית משולבת של עד 600,000. בכדי להניע את הסולם הזה, גלגל תנופה הקדיש שטח אחסון לדיסק 120 GB ורוחב פס של עד 8 TB.

מה שמבדיל את תוכנית הסוכנות זו העובדה שמוקצים לך מנהל חשבון ייעודי ואתה נהנה מחיובי CDN מוזלים. המחיר לחודש הוא 229 $ ואם אתה משלם מדי שנה, החשבון עומד על 2,750 $.

אם אחת מהתכניות שלעיל, לא עונה על צרכיך, גלגל תנופה נותן לך את האפשרות של חבילת אירוח בהתאמה אישית. לשם כך החברה מקצה לך מומחה לפתרונות ארגוניים שינחה אותך לתכונות הטובות ביותר שיש לכלול בתוכנית המותאמת אישית שלך.

 • האקר ללא האקר
 • מהירויות מהירות
 • גיבויים יומיים
 • מרכזי נתונים גלובליים
 • גישה פשוטה ל- SFTP
 • נבנה בהתאמה אישית עבור וורדפרס
 • תמיכה 24/7

התחל עכשיו עם גלגל תנופה.


אחריות להחזר כספי
72 שעות
שטח דיסק
5GB – 120GB
שם דומיין
N / A
ראה תכניות

גלגל תנופה הוא פיתרון אירוח וורדפרס מנוהל המיועד לפרילנסרים, סוכנויות, אתרי תנועה גבוהה וצוותי ארגונים. הפיתרון כולל גם כלים לזרימת עבודה שיעזרו לכם לבנות ולנהל במהירות ובקלות את אתרי וורדפרס שלכם.

ככל שהפעילות שלך צומחת, הפלטפורמה מאפשרת לך להגדיל את משאבי האינטרנט שלך כדי לעמוד בדרישות והציפיות של קהל הלקוחות שלך. במקרה שאתה עובר ממארחים אחרים לגלגל תנופה, אנשי המקצוע כאן יעזרו לך להתמודד עם הפרטים ללא עלות.

סקירה של גלגל תנופה

חיפוש אחר מארח מתאים לאתר שלכם הוא החלטה עסקית חשובה הדורשת זמן, תובנה טכנית ותקציב טוב. ישנן חברות אירוח רבות שמבטיחות לכם טכנולוגיה מתקדמת ותכונות חדישות ביותר שיעזרו לכם להעביר את האתר לרמה חדשה לגמרי. חלקם לא מקיימים את הבטחותיהם אך גלגל תנופה עושה זאת. הם עקביים ועוקבים אחריהם כדי להבטיח שהניסיון שלכם יהיה כדאי.

ללא קשר לסביבת העבודה שלך, בעלת פלטפורמת וורדפרס חזקה יכולה לחסוך ממך את הטרחה של אירוח מצד אחד ולעזור לך לייעל את התהליכים שלך מצד שני..

גלגל תנופה הבחין בין אירוח הוורדפרס המנוהל שלהם באופן הבא:

 • זעיר – זוהי אפשרות Starter של אתר יחיד עם יכולת להתמודד עם עד 5,000 ביקורים חודשיים. זה הולך על 14 דולר לחודש.
 • אישי – זוהי תכנית של אתר יחיד המחויבת במחיר של 28 $ לחודש עם אחסון דיסק של עד 10 ג’יגה-בתים.
 • מקצועl – ככל שהעסק שלך עולה והדרישות של השרת שלך עולות, התוכנית המקצועית כיסתה. אתה מקבל שטח אחסון בדיסק של 20 ג’יגה-רוחב ורוחב פס של 1 TB במחיר של $ 69 לחודש.
 • עצמאי – זוהי תוכנית שמעניקה לך עד 10 התקנות וורדפרס ורוחב פס 4TB במחיר של 92 דולר לחודש.
 • סוכנות – זו העסקה האמיתית להביא את העסק שלך לשלב הבא. תמורת 229 דולר לחודש, אתה מקבל עד 30 התקנות וורדפרס ויכולת לטפל ב 600,000 ביקורים חודשיים.

אם אתם מחפשים פיתרון אירוח מותאם אישית לאתרי הארגון שלכם, גלגל תנופה מחזיק במומחי פתרונות ארגוניים שיכולים לדון בצרכים שלכם בפירוט. תוכניות ארגוניות מתחילות ב -1,500 דולר לחודש.

למי מיועד גלגל תנופה?

ישנן 4 קטגוריות של משתמשים ביעדי גלגל תנופה עם פיתרון האירוח שלהם.

פרילנסרים

העמוד המרכזי של פרילנסרים הוא שיתוף פעולה. גלגל תנופה מעניק לפרילנסרים פלטפורמת וורדפרס חזקה המאפשרת להם לבנות אתרי וורדפרס, לשתף פעולה עם לקוחותיהם ולהעמיס מוצרים מוגמרים מבלי לשנות פלטפורמות. בין התכונות שפרילנסרים נהנים ב- גלגל תנופה הן:

 • אתר הדגמה חינם – זוהי השקעה של אפס דולרים, שרת הדגמה שמתחיל בפרויקטים שלך בזמן שהאתר שלך מועבר או נבנה מאפס.
 • צור תבניות אתר במהירות – אם יש לך תוספים ועיצובים מועדפים, גלגל תנופה מאפשר לך להצליח להפיץ אתר חדש לגמרי מהר יותר מבלי שתצטרך להתקין הכל בזה אחר זה..
 • שיתוף פעולה עם קלות – פלטפורמת הוורדפרס של גלגל תנופה מאפשרת לך להוסיף משתפי פעולה עם כניסות נפרדות שיעזרו לך לעדכן את בסיס הנתונים שלך, לערוך קבצים ולנהל את האתר שלך..
 • העבר חיוב ללקוחות – כשאתם בונים אתר עבור לקוח והגיע הזמן לצאת לפעולה, תוכלו להעביר בעלות ללקוח מייד. לאחר מכן הלקוח יקבל הודעת דוא”ל לחיוב שתבקש ממנו לשלם עבור האתר החדש שנוצר.

סוכנויות

אם אתה מנהל סוכנות, ללא ספק יש לך הרבה חלקים נעים. גלגל תנופה מציע א פלטפורמת וורדפרס חד-פעמית מה שמקל עליך לנהל את האירוח שלך, לשתף פעולה עם הצוות שלך ולחייב את הלקוחות שלך.

התכונות הפתוחות לסוכנויות בפלטפורמת הוורדפרס המנוהלת של Flywheel מאפשרות לך לשנות את גודל השירותים שלך, להוסיף זרמי הכנסה חדשים ולשתף פעולה עם בעלי עניין חיצוניים. אתה מקבל גישה גם לסביבת בימוי המאפשרת לך לבצע שינויים באתר ללא לחץ לפני שהם יוצאים לדרך.

אתרי תנועה גבוהה

כאשר האתר שלך רושם נתונים סטטיסטיים של מבקרים במאות אלפים בחודש, אתה זקוק למשאבי אינטרנט בעלי ביצועים מעולים כולל פתרונות אירוח אמינים. גלגל תנופה משתמש בטכנולוגיית מכולות כדי להעניק לאתר האינטרנט שלך שטח להתפשט באופן מיידי כעל תנועת תנועה.

זמן ההפעלה שאתה מקבל הוא בדרגה ארגונית, המופעל על ידי Google Cloud. פירוש הדבר שכל לקוח שמגיע לאתר שלך לא יקבל לחיצה תקועה דרך דפים שאינם מגיבים.

אתה יכול גם לשתף פעולה עם הצוות והלקוחות שלך בזמן אמת. פלטפורמת הוורדפרס הפכה את ניהול האתר לפשוט.

צוותי ארגוני

כבעלים או מנהל של עסק, העדיפות שלך היא לדחוף את הייצור שלך לשוק. עם זאת, כדי להצליח בכך, אתה זקוק לפלטפורמת אירוח המאפשרת לצוות שלך לפעול במהירות וביעילות.

ל- Flywheel אחד הפתרונות האירוח המאובטחים ביותר המופעלים על ידי Amazon Web Services (AWS). זה מבטיח לך שאתר האינטרנט שלך מאובטח ומוגש באופן אמין לטיפול בכל בקשה יחידה. תוכלו ליהנות גם מתמיכה בהתאמה אישית ומזרימת עבודה חזקה המותאמת לכל חבר בצוות שלכם.

יתרונות אירוח אתרים עם גלגל תנופה

העובדה שגלגל תנופה הקדישו את האנרגיה והמומחיות שלהם להציע רק אירוח וורדפרס מנוהל, פירושו הרבה לעסקים. אירוח וורדפרס הוא דינאמי וכשנוהל על ידי צוות מומחים הוא הופך בקלות לתקן זהב לאירוח אתרים. אחד היתרונות המציעים גלגל תנופה ללקוחותיהם הם:

האקר ללא האקר

כשמחפשים פתרון אירוח, האבטחה היא בראש סדר העדיפויות. כאשר אתר האינטרנט שלך נפרץ ומשאבי האינטרנט שלך מתמודדים איתו, העלות לניהול האסון ולהבאתו תחת שליטה יכולה להיות ענקית. מסיבה זו, גלגל תנופה ריכז את מיקודם בניהול אבטחה באמצעות מספר תהליכים וכלים.

להלן כמה מהמדדים שהחברה ביצעה.

 • אכיפת סיסמא – גלגל תנופה מבטיח שיש לך סיסמאות חזקות לכל התחברות שלך.
 • ניסיונות כניסה מוגבלים – מספר ניסיונות כושלים להתחבר לאתר או לשרת שלך מבקש מיד לחסימה. זה מונע כניסות זדוניות.
 • חסימת IP חכמה – מערכת האבטחה של גלגל תנופה מגלה במהירות פולשים וחוסמת את ה- IP שלהם תוך שניות.
 • עדכוני וורדפרס – צוות האבטחה של וורדפרס מטפל בכל עדכוני הליבה עבורכם בכדי להבטיח כי אתם מריצים את הגירסה המאובטחת והמעודכנת ביותר של וורדפרס..

מהירויות מהירות

ללא קשר למספרי התנועה שלך, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא אתר טעינה איטי. לגלגל תנופה יש מוניטין של שיפור הביצועים של אתרים בכך שהם מגדילים את המהירות שלהם. הם עושים זאת באמצעות מספר מנגנונים הכוללים רשת למסירת תוכן (CDN) וטכנולוגיית מטמון חזקה.

הם גם עוזרים לך בכוונון ביצועים כדי להעריך את הגדרת קוד האתר שלך. באופן זה האתר שלך יכול להשיג מהירויות עילאיות בכל הממדים.

גיבויים יומיים

אפילו עם תשתית האבטחה הטובה ביותר במקום, לעולם לא תוכלו להבחין בקטסטרופה שנמצאת ימים או שעות משם. בהתבוננות בכך, גלגל תנופה מיישם לוח זמנים לגיבוי הפועל בכל לילה. כל משאבי הגיבוי מוחזקים באופן מאובטח למשך 30 יום ומעניקים לך מספיק זמן לשחזר במקרה הצורך.

יש גם אפשרות לבצע גיבויים ידניים בעת התקנת תוסף או עדכון נושא, כך שתוכל להיות בצד הבטוח למקרה שדברים יתקיימו. כל הגיבויים מאוחסנים ב- Amazon S3 Cloud. זה מבטיח לך אמינות וביטחון.

זמינות גלובלית

גלגל תנופה נחוש למקם אותך במרכז הקהל העולמי שלך. חלק מהמאמצים שלהם במימוש הבטחה זו הוא לתת לך עד 10 מרכזי נתונים לבחירה בעת אירוח האתר שלך. ארבעה ממרכזי הנתונים נמצאים בארה”ב; שניים באסיה (סינגפור וטוקיו); אחת בטורונטו, קנדה ושלושה באירופה (אמסטרדם, פרנקפורט ולונדון).

גישה פשוטה ל- SFTP

במקום להיאבק בזכרון אישורי כניסה מרובים, אתה יכול לקבל רק שם משתמש וסיסמא עם גלגל תנופה אחד שמאפשר לך גישה ל- SFTP לכל האתרים שאתה משתף פעולה ובבעלותך. שרת SFTP מאגד את כל אתרי האינטרנט שלך למקום אחד שבו אתה יכול לגשת אליהם באמצעות קבוצה אחת של אישורים. אתה יכול גם לבטל או להעניק גישה לאנשים אחרים.

נבנה בהתאמה אישית עבור וורדפרס

מתצורת שרת לטכנולוגיית מטמון מיטבית, אירוח גלגל תנופה מעניק לבעלי אתרי וורדפרס תשתית תמיכה מעולה 24/7.

החיסרון של אירוח גלגל תנופה

מכיוון שגלגל תנופה מנוהל על פיתרון אירוח, אי אפשר לגשת ל- SSH לניהול הקבצים והתיקיות שלך, כמו גם לשנות את הרשאותיהם. עם זאת, עם צוות מומחים וגישה ל- SFTP, אתה בקושי זקוק לחיבור SSH.

אם אתה מפתח אתרים, יתכן שאתה לא נוח כי גלגל תנופה אינו מציע סביבת Git מובנית. לפיכך אתה נדרש לחשבון עם DeployHQ. בתעודות SSL, גלגל תנופה מאפשר לך להתקין אך לא לקנות אותם.

בהשוואה למארחי אתרים אחרים, 14 $ לחודש עבור Flywheel לאתר בודד הוא מעט תלול יותר. עם זאת, אם אתה מחשיב את שפע התכונות הנוספות שאתה מקבל בתמורה, נקודת המחיר עשויה להיות מוצדקת.

סיכום

אירוח וורדפרס מנוהל על גלגל תנופה כולל ממשקי חזית וקצה אחורי ומעוצבים היטב. קל לניווט בלוח המחוונים, גם אם לא מתחילים עם מעט ניסיון או אירוח חדש. זה חוסך זמן ומביא אותך ליעדך במהירות ובכך משפר את הפרודוקטיביות שלך.

השותפות שלהם עם סוקורי מבטיחה שתיהנו סביבת אירוח מאובטחת בשביל העסק שלך. צוות התמיכה גם מרשים ופרואקטיבי. בכל מקום בו אתה נמצא בעולם, אתה יכול לגשת אליהם 24/7. אם אתה פרילנסר, סוכנות או עסק שמחפש פיתרון אירוח מנוהל וורדפרס מנוהל ואמין, גלגל תנופה הוא בחירה טובה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map