סקירה של קינסטה

8.3 דירוג כולל
טכנולוגיה מתקדמת, תמיכה מומחית 24/7, אירוח וורדפרס מנוהל

Kinsta הינה ספקית אירוח מנוהלת של וורדפרס הממנפת טכנולוגיה מתקדמת כדי להציע לחברות סטארט-אפ ועסקים מבוססים שירותים מהשורה הראשונה. למרות העוצמה של פלטפורמת הענן של גוגל, קינסטה מבטיחה לך שהעברת הנתונים שלך בטוחה ומהירה. לא משנה היכן אתה נמצא, התמיכה שלהם 24/7 תכסה אותך.

מקצוענים
 • מהירויות מהירות יותר
 • רשת מאובטחת
 • פלטפורמת הענן של גוגל
 • הגירות באתר בחינם
 • גיבויים אוטומטיים
 • תמיכה מעולה
חסרונות
 • תמחור
 • ארכיטקטורת שרת מוגבלת
 • שליטה מינימלית
9.7 דירוג וורדפרס

מחיר
30 דולר
להתחיל

אם אתה עסק קטן או שיש לך אתר עם תנועה גבוהה, הגיוני להשיג את אירוח הוורדפרס המנוהל של קינסטה. ככל שהאתר שלך גדל, אתה יכול בקלות לקבוע קנה מידה מבלי לדאוג לזמן פעולה, מהירות, אבטחה ועדכונים. להלן התוכניות שקינסטה מציעה לאתרים מבוססי וורדפרס.

מתחיל

תוכנית זו מתאימה לעסקים עם ביקורים חודשיים של כ- 20,000. משאבי השרת מאפשרים התקנת וורדפרס אחת, אך אתה מקבל שטח אחסון SSD של 3GB. SSD הוא אחסון בעל ביצועים גבוהים אשר מפחית משמעותית את ההשהיה ומשפר את זמני הטעינה עבור מבקרי האתר שלך.

בתוכנית זו, Kinsta מעניקה לך 50 GB של אחסון CDN בחינם. אחסון זה משמש כתחליף לשרת הרגיל שלך בטיפול בקבצים סטטיים. באמצעות אחסון CDN, תחסוך את משאבי השרת שלך על ידי הקטנת מספר בקשות טעינת השרת. זה מועיל בעת מסירת קבצים גדולים כגון חבילות התקנה וסרטונים.

תוכנית Starter מעניקה לך גם גיבויים יומיים וגם נקודות גיבוי ידניות. זה משמש כנופל למקרה שהאתר שלך נפרץ והמשאבים שלך ייפגמו.

יתרונות נוספים שמגיעים עם תוכנית זו של 30 דולר לחודש כוללים:

 • שמירת גיבוי של 14 יום
 • תמיכה ב- PHP 7
 • תעודות SSL בחינם ויבוא
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה למקרה שתמצא את הפיתרון לא הולם את צרכי המשאב שלך.

מקצוען

אם יש לכם שני אתרים ואתם מחפשים פיתרון אירוח, תוכנית Kinsta Pro מתאימה לכם. תוכנית זו יכולה להתמודד עם ביקורים חודשיים של עד 40,000 ומציעה לך אחסון SSD ואחסון CDN בחינם של 6 GB ו- 100 GB בהתאמה.

בעת העברת האתר שלך ממארח ​​אחר לקינסטה, תוכנית זו מעניקה לך הגירה ללא כפפה לבנה. העברת האתר שלך מטופלת על ידי צוות ההגירה המומחה של קינסטה מההתחלה ועד הסוף מבלי לערב אותך הרבה. כשאתה מעביר את האתר שלך, לא תחווה זמן השבתה ואתרך יקצה תחום זמני לפני שהוא מופעל.

דבר נוסף שתוכנית ה- Pro נותנת לך שתוכנית המתחילים אינה עושה, היא שיבוט אתרים. בעזרתו תוכלו ליצור אתר חדש באמצעות שינוי או העתקה של אתר קיים. זוהי דרך זולה יותר ליצור אתרים מכיוון שהיא מבטלת את הצורך בכתיבת סקריפטים.

עלות תוכנית זו היא $ 60 לחודש ויש לך ערבות להחזר כספי של 30 יום.

עסק 1

אם אתה מקרין את תנועת האתר שלך לגדול לכ- 100,000 ביקורים בחודש, Business 1 ייתן לך רוחב פס מספיק כדי לטפל בבקשות עומס. אתה יכול להתקין עד 3 אתרי אינטרנט מבוססי וורדפרס בזכות אחסון SSD של 10 ג’יגה-בייט ו- CDN בחינם של 200 ג’יגה-בייט שקינסטה הקצה תוכנית זו.

יתרון של Business 1 בהשוואה לתוכניות Starter ו- Pro הן גישה ל- SSH. SSH מתייחס למעטפת שקע מאובטחת ומספק למנהלי מערכת שלך גישה מאובטחת למחשבים מרוחקים. תקשורת באינטרנט יכולה להיות לא בטוחה, ולכן היא מהווה סיכון לפעולות שלך. עם זאת, עם גישה ל- SSH, מובטח לך לאימות חזק ולתקשורת נתונים מאובטחת בין מחשבים. כל זה מגיע בעלות של 100 $ לחודש.

עסק 2

ככל שהעסק שלך גדל ומספר האתרים שיש לך גדל, אתה צריך להתאים את גודל. תוכנית עסקית 2 מכוונת לעסקים מסוג זה. אתה יכול לארח עד 10 אתרים ולטפל ללא תנועה עד גבול של 250,000 ביקורים בחודש.

אחסון ה- SSD עבור תוכנית 200 דולר לחודש זה הוא 20 ג’יגה-בייט ואילו אחסון ה- CDN בחינם הוא 300 ג’יגה-בייט. זה מבטיח שהאתר שלך נטען מהר מאוד והשרת שלך לא נטל יתר על המידה. עסק 2 מעניק לך שתי הגירות ללא כפפות לבנות וזה חסכון בעלויות עצום.

עובדי PHP לכל אתר בתכנית זו הם 4. זה אומר שהאתר שלך יכול להתמודד עם בקשות סימולטניות מבלי לעמוד בתור. כדי להגביל את הזמן שנדרש לעיבוד בקשה באתר שלך, הגבל את קוד PHP והקפד תמיד לאתר שלך להיות מותאם במיוחד.

עסק 3

תוכנית זו מטפלת בכפול מכמות ההתקנות של וורדפרס המותרת לעסקים 2. בעלות של $ 300 לחודש, Business 3 מעניק לך אחסון SSD של 30 ג’יגה-בייט ו- CDN בחינם של 500 ג’יגה-בייט. מגבלת התעבורה באתר היא 400,000 ביקורים בחודש ותקבלו עד 3 הגירות באתר בחינם.

שמירת הגיבוי מורחבת ל 20 יום מה שמאפשר לך יותר זמן לגשת למשאבי הגיבוי שלך.

עסק 4

פיתרון זה מיוצר בהתאמה אישית לעסקים גדולים עם עד 40 התקנות וורדפרס. מספר המבקרים בהם תוכלו להתמודד בחודש מבלי להתאמץ על משאבי השרת הוא 600,000. בעוד שאחסון ה- CDN בחינם נותר זהה לזה בעסקים 3, אתה מקבל 10 GB נוספים באחסון SSD.

עובדי PHP לפי מדד אתר הם בשש בקשות בו זמנית. בנוסף, אתה מקבל 4 הגירות באתר בחינם שבוצעו על ידי צוות ההגירה המומחה.

Enterprise 1

אם יש לך תנועה של מיליון ביקורים בחודש, Enterprise 1 הוא פיתרון שנבנה עבורך. בתכנית זו תוכלו להתקין עד 60 אתרי וורדפרס שכל 5 מהם זכאים להעברה חופשית. אחסון SSD ואחסון CDN הוגדרו עד 80 ג’יגה-בייט ו -1000 ג’יגה-בייט בהתאמה.

שמירת הגיבוי היא חודש ותוכלו לטפל עד 8 בקשות בו זמנית באתר. תוכנית זו עולה 600 דולר לחודש.

Enterprise 2

זוהי תוכנית האירוח הגבוהה ביותר שמציעה קינסטה. זה נותן לך מספיק מקום להתקנה של עד 80 אתרי וורדפרס. זה גם יכול להתמודד עם אחד ממספרי התעבורה הגבוהים ביותר בענף האירוח במהירות של 1.5 מיליון ביקורים בחודש.

אחסון ה- CDN הוא 1000 GB ואחסון SSD הוא 120 GB. כל תכונה אחרת דומה ל- Enterprise 1 למעט מספר עובדי PHP באתר שעומד על 10 לתוכנית 900 דולר לחודש זו.

 • מהירויות מהירות יותר
 • רשת מאובטחת
 • פלטפורמת הענן של גוגל
 • הגירות באתר בחינם
 • גיבויים אוטומטיים
 • תמיכה מעולה

התחל לעבוד עם קינסטה עכשיו.


אחריות להחזר כספי
30 ימים
שטח דיסק
3GB – 120GB
שם דומיין
N / A
ראה תכניות
www.Kinsta.com/wordpress/

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח VPS עבור Kinsta מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

עדיין לא בדקנו אפשרות של אירוח ייעודי עבור Kinsta מכיוון שנראה שהם לא מציעים אירוח מסוג זה.

כשאתה מחפש פיתרון לאירוח, ישנם גורמים מסוימים שצריכים להיות בראש הרשימה שלך כמו טכנולוגיה, אבטחה ותמיכה. לחברות אירוח יש תוכניות המשלבות היבטים אלו ותלוי בך לבחור את הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלך.

Kinsta הוא אחד מארחי הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר עם תכונות המיועדות למתחילים ומתקדמים כאחד. הדבר הטוב בקינסטה הוא שכל היבט טכני בוורדפרס מנוהל על ידי הצוות המנוסה שלהם. יש להם ניסיון של למעלה מ- 10 שנים וצוות התמיכה שלהם זמין 24/7.

זהו פיתרון ללא טרחה לעסקים ונותן לך מקום להתארגן ככל שהצרכים שלך יגדלו. גם אם אינך בקיא טכנית בשרתים ואיך לוחות הבקרה עובדים, Kinsta עדיין יכולה לעבוד בשבילך בגלל ידידותיות למשתמש של התכונות שלהם. אירוח וורדפרס מנוהל מעניק לך את השקט הנפשי שאתה צריך להתרכז בעסקי הליבה שלך.

סקירה כללית של קינסטה

אירוח וורדפרס של Kinsta הוא פיתרון המשתמש בכוח של פלטפורמת הענן של גוגל כדי להפוך את משאבי האתר שלך לזמינים ברשת. העובדה שהוא מנוהל, פירושו שתעבוד פחות עבודה על תחזוקת שרתים, ניטור וקטעים טכניים אחרים. בעקיפין זה משפר את התפוקה שלך מכיוון שהוא נותן לך יותר זמן להתמקד בעסקי הליבה שלך.

במקרה שאתה תוהה אם תהיה לך שליטה כלשהי באתר האינטרנט שלך ובמשאבים אחרים ברשת, התשובה היא כן. Kinsta שלי נותן לך סקירה כללית על לוח המחוונים, שם אתה יכול לראות הכל במיקום אחד. מכאן אתה יכול לעקוב אחר רוחב הפס, ליצור אישורי SSL, להציג נתונים סטטיסטיים של מבקרים ועוד ניתוחים חשובים באינטרנט.

Kinsta משתמשת בטכנולוגיות החדישות ביותר כמו PHP 7, Nginx, מיכל תוכנת LXD ומריה DB כדי לתת לך זמני טעינה מהירים בשרת. בחזית האבטחה, משאבי האינטרנט שלך נמצאים תחת מעקב ומעקב 24/7. זה חשוב בביטול התקפות וכוונות זדוניות.

ללא קשר לערימת הפיתוח שלך, לקינסטה יש תשתית חומרת שרת ותוכנה כדי להבטיח שהאתר שלך פועל בצורה חלקה.

התוכניות המנוהלות של וורדפרס מנוהלות של קינסטה

הפופולריות של וורדפרס גרמה לספקי אירוח להתמחות ולהציע אירוח וורדפרס מנוהל. פירוש הדבר פשוט כי כל ההיבטים הטכניים שלך בניהול וורדפרס תופסים על ידי המארח שלך. קינסטה הוא אחד השחקנים הידועים בחלל זה. יש להם מספר תוכניות אירוח כדי לספק רמות שונות של צרכים עסקיים.

חשוב להזכיר מלכתחילה כי ארכיטקטורת שרתים מבין כל התוכניות הללו מתמחה עבור וורדפרס. התוכניות המנוהלות של וורדפרס שהם מציעים לך הן:

 • מתחיל זה מספק התקנה של וורדפרס אחת ועד 20,000 ביקורים בחודש. בעלות של 30 $ לחודש, אתה מקבל 3 GB של אחסון SSD ו- 50 GB אחסון CDN.
 • מקצוען – תוכנית זו מעניקה לך 2 התקנות וורדפרס ויכולה להכיל עד 40,000 ביקורים בחודש. זה עולה 60 דולר לחודש ומציע לך אחסון SSD של 6 ג’יגה-בייט ו- CDN בחינם של 100 ג’יגה-בייט.
 • עסק 1 – לחבילה זו יש משבצות ל -3 התקנות וורדפרס, מעניקות לך גישה ל- SSH, אחסון SSD של 10 ג’יגה-בייט ו- CDN בחינם ב- 200 GB. זה מתאים לאתרים עם ביקורים של עד 100,000 לחודש. העלות היא 100 $ לחודש.
 • עסק 2 – פיתרון זה מאפשר עד 10 התקנות וורדפרס ו- 250,000 ביקורים בחודש. עם אחסון SSD ו- CDN של 20 ג’יגה-בייט ו- 300 ג’יגה-בייט בהתאמה, השרת שלך יישאר עם מעט טיפול. זה ישפר את מהירותו. העלות לתכנית זו היא 200 $ לחודש.
 • עסק 3 – זה מיועד לעסקים גדולים למדי עם ביקורים משוערים של עד 400,000. אתה יכול להתקין 20 אתרי וורדפרס וליהנות מאחסון CDN של עד 500 GB. העלות היא 300 $ לחודש.
 • Enterprise 1 – ארגונים ענקיים עם מיליון ביקורים בחודש יכולים לבחור בתוכנית זו. זה מאפשר עד 60 התקנות וורדפרס ומעניק לך אחסון SSD של 80 ג’יגה-בייט ואחסון CDN של 1000 ג’יגה-בייט. העלות היא 600 $ לחודש.
 • Enterprise 2 – זוהי התוכנית הגבוהה ביותר תחת פתרונות וורדפרס מנוהלים על ידי קינסטה. זה נותן לך מקום להתקין עד 80 אתרי אינטרנט ויכול להכיל עד 1.5 מיליון ביקורים בחודש. אחסון SSD ו- CDN, הוא 120 GB ו 1000 GB בהתאמה. זה יעלה לך 900 דולר לחודש.

כל התוכניות מאפשרות לך לבחור מרכז נתונים מתוך 17 המרכזים בפלטפורמת הענן של גוגל. מובטח לך גם כי תמיכה מומחית, רשת מאובטחת ומהירה ביותר. כשאתה מפתח את האתר שלך, מכוונן אותו, בודק אותו או מציג אותו, אתה יכול לנצל את אזורי הבמה. ניהול האתר החזק באמצעות מנהל Kinsta יעניק לך תכונות עוצמתיות אך קלות לשימוש.

המקצוענים של קינסטה אירוח אתרים

קינסטה בנתה את החוויה שלהם לאורך זמן והיום, היא בין ספקי האירוח המובילים בוורדפרס בענף. הם דאגו לנקודות הכאב שרוב העסקים חווים וארזו פתרונות ממוקדים. להלן כמה מהיתרונות העיקריים שהם מביאים על סיפונה.

מהירויות מהירות יותר

שרתי ה- WordPress המנוהלים של Kinsta מוגדרים במיוחד עבור WordPress. הארכיטקטורה מעוצבת בטכנולוגיות כמו Nginx, מיכל תוכנת LXD, PHP 7 ומריה DB. טכנולוגיות אלה מבטיחות טעינה מהירה יותר למשאבי אתרים.

בנוסף, באמצעות בידוד משאבים, Kinsta מקצה מכסות עומס ומעבד זיכרון לתהליכים ספציפיים. משמעות הדבר היא שכל יישום הפועל בשרת משתמש רק במשאבים שהוקצו ולכן אינו יכול להפריע לתהליכים אחרים. זה מגן על השרת ומזרז את זמני הגישה לאתר.

רשת מאובטחת

האבטחה היא בראש סדר העדיפויות לכל פתרון אירוח. מצדו של קינסטה, יש להם אמצעים פעילים וגם פסיביים שנועדו להפסיק התקפות וכל פעילויות זדוניות אחרות. צוות התמיכה עוקב אחר ביצועי השרת 24/7 ויכול לאתר במהירות פעילויות חשודות. כמה מאמצעי האבטחה שהם נקטו כוללים:

 • מניעת התקפות DDoS – מתקפות DDoS נועדו לקחת את משאבי האתר שלך במצב לא מקוון או להפוך אותם לבלתי שמישים. Kinsta מופעל על ידי פלטפורמת הענן של גוגל שמעניקה להם גישה ל -17 מרכזי הנתונים הגלובליים שלהם. זה מפזר את נכסי הארגון כולל אתר האינטרנט שלך, ומכאן להגדיל את חוסן השרת שלהם נגד התקפות DDoS.
 • הגבלות מבוססות תוכנה – אלה הם אמצעים שנמצאים בכדי למנוע הפעלה של תוכניות לא מורשות בשרת או במחשב שלך. זה מבטיח שמשאבי האתר שלך מוגנים מפני איומי אבטחה וגישה על ידי האקרים. באמצעות חתימת מנהל התקן, הם מבטיחים שכל פיסת תוכנה נבדקת ועובדת כמו שצריך לפני שמורשים להפעיל אותה בשרת.
 • תמיכה ב- SSL – צוות המומחים בקינסטה יכול לעזור לכם ליצור בקשת חתימה על אישור SSL, התקנת אישורים, תצורה וחידוש. זה מבטיח למבקרים שלך כי המידע שלהם בטוח איתך. בתורו, זה מגביר את הביטחון, מגביר את ביקורי החזרה ודוחף את מחט ההמרה שלך.
 • חומת אש חומרה – אמצעי זה מאבטח את רשת המחשבים שלך על ידי מניעת גישה ושימוש לא מורשים במשאבי אינטרנט. חומת האש של החומרה אינה צורכת משאבים ולכן אינה משפיעה על ביצועי השרת.
 • ניטור שעות פעילות – יכול להיות שקט נפשי בידיעה שמומחה משגיח על אתר האינטרנט שלך. צוות המעקב נמצא ב 17 מיקומים שונים ועובד בכל היבשות עם בדיקות אורך זמן של מרווחים של דקה. כאשר האתר שלך מושבת, או מתגלה איום אבטחה, אתה מקבל הודעת דוא”ל או SMS.

פלטפורמת הענן של גוגל

Kinsta ממנפת את פלטפורמת הענן של גוגל כדי לייעל את רשת הענן שלך לביצועים. הרשמה לאירוח WordPress המנוהל מציבה אותך אוטומטית ב- Premium Tier. היתרון של נדבך זה הוא הובלה מהירה ומאובטחת של נתונים, שיתוף פעולה ופרודוקטיביות.

לפלטפורמת הענן של גוגל יש 17 מרכזי נתונים גלובליים שמבטיחים כי משאבי האתר שלך בטוחים. ככל שהעסק שלך גדל, הפלטפורמה מאפשרת לך לשנות את גודל המשאבים שלך.

הגירות באתר בחינם

כשאתה מעביר את האתר שלך ממארח ​​אחר לקינסטה, לא תחווה שום השבתה. זה חשוב במיוחד אם לעסק שלך יש מספר גבוה של ביקורים מכיוון שכל השבתה יכולה לעלות לך.

במהלך ההעברה, הצוות יקצה לאתר האינטרנט שלך תחום זמני ויאשר שהכל עובד נכון לפני שהוא לוקח אותו לחיות.

גיבויים אוטומטיים

בקינסטה האתר שלך יגובה מדי יום. המשמעות היא שבמקרה שהדבר הגרוע ביותר יקרה, יהיה נפילה שתעזור לך להחזיר את האתר שלך. בין אם האתר שלך חי או מבוים, אתה תפיק תועלת מהגיבויים האוטומטיים.

ניתן לקבל גיבויים נוספים בתשלום נוסף. ניתן לגבות את האתר שלך כל שעה או אחת ל -6 שעות. אם האתר שלך דינאמי מאוד או שאתה מבצע שינויים תכופים, זה יכול להיות תוספת כדאית.

תמיכה מעולה

צוות התמיכה של Kinsta זמין 24/7 ויכול לשרת אותך ללא קשר למיקומך בעולם. התקשורת שלהם מהירה וברורה. באמצעות מערכת התקשורת המאוחדת שלהם, עובדי התמיכה העוברים בין משמרות מוסרים את הבעיות הממתינות בצורה חלקה. המשמעות היא שאתה לא צריך לחזור על עצמך בכל פעם שהגיליון שלך מועבר לצוות הנכנס.

חסרונות

אירוח וורדפרס מנוהל של קינסטה, אף שהוא מצוין, יש כמה חסרונות. תחומי הדאגה העיקריים הם סביב מחיר, גבולות ובקרה.

תמחור

בהשוואה לאירוח משותף, תוכנית האירוח המנוהלת של וורדפרס שקינסטה מציעה הם די יקרים. כסטארט-אפ, אתה יכול לקבל תוכנית אירוח משותפת תמורת 3.95 דולר לחודש, אך ב- Kinsta, המינימום שאתה יכול להשיג הוא 30 $ לחודש..

עם זאת, הפעלת אתר וורדפרס גדול מגיע עם חלקו ההוגן של העלויות הפנימיות כולל משכורות לצוות ניהול המערכת. אם אתה מביא בחשבון את כל זה, אירוח וורדפרס מנוהל הוא עדיין אפשרות טובה.

אדריכלות שרתים מוגבלת

כל התוכניות מבוססות על ארכיטקטורת שרת וורדפרס וזה אומר שאתה מוגבל להפעלת אתרי וורדפרס בלבד. מגבלות מבוססות תוכנה המיושמות על ידי Kinsta מגבילות כמה תוספי וורדפרס ובכך מגדילה את הטעם המלא של חוויית וורדפרס.

עם זאת, חשוב לציין שקינסטה חוסמת רק תוספים שעלולים לחשוף את האתר שלך לאיומי אבטחה או להאט אותו. לכן המגבלות אינן לגמרי חסרון אם בחרת להפעיל אתר וורדפרס.

שליטה מינימלית

מלבד הקינסטה שלי שנותנת סקירה כללית על משאבי האינטרנט שלך והיכולת לעקוב אחר רוחב הפס שלך, אין לך שליטה מלאה על ניהול האתר שלך. ההיבטים הטכניים מנוהלים על ידי הצוות בקינסטה ומותיר לך מעט להתמודד.

נושא השליטה איננו רק בקינסטה, אלא מדובר בתכונה ייחודית לכל אירוח הוורדפרס המנוהל. למעשה, זו נקודת המכירה העיקרית שלהם, למזער את הטרחה בשבילכם.

סיכום

אירוח וורדפרס מנוהל הוא פיתרון אירוח בר ביצוע עבור עסקים גדולים כקטנים כאחד. אלא אם כן אתה פשוט מנהל בלוג ובמקרה זה אתה יכול לבחור אירוח וורדפרס רגיל, אירוח וורדפרס מנוהל עושה הרבה היגיון עסקי.

כמו תמיד, וודא שאתה מפרט את כל הצרכים שלך ומתאים אותם לתוכנית הנכונה. כישלון לעשות זאת עשוי להירשם כמנוי לתוכנית גבוהה יותר עם פחות צרכים או לתוכנית נמוכה יותר ועם זאת יש לך הרבה צרכים.

הנוף העסקי משתנה במהירות ושירותי מיקור החוץ הופכים לאטרקטיביים יותר. אינך יכול להרשות לעצמך לפקוח עין על פעילויות הליבה שלך ובכל זאת בצד השני, אתה נאבק לנהל את החלק הטכני של העסק שלך. אירוח וורדפרס מנוהל הוא הפיתרון לכך וקינסטה סקרת הרבה תוכניות החל ממתחיל לעסקים ועד לארגון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map