ביקורת אבאקו

לפני שגוגל נכנסה למקום כדי לאתגר את מלכי מנועי החיפוש הקיימים, Yahoo! היה שם. כל מי שדואג לעקוב אחר ההיסטוריה של האינטרנט, היה יודע עד כמה יאהו משפיע שוב ביום. הסיפור ארוך ומפותל, אך למרבה המזל אנחנו לא כאן כדי לחדור לעבר, אלא מדברים על אבאקו ולהעריך את אמינות אירוח אתרים שלהם..


אתם עשויים לתהות מה קשור למנוע חיפוש או ספרייה מקוונת עם אירוח אתרים. ובכן, נראה שגוגל שולטת באינטרנט, אבל אם יש שירות אחד שהם לא באמת נכנסו אליו, זה אירוח אתרים. יאהו מצד שני ידעו היטב את החשיבות של אירוח אתרים לעסקים ואנשים שרוצים להיות גלויים ברשת. כדי שאתר יהיה פונקציונלי במלואו הוא זקוק למארח אתרים אמין. לצורך קיימות במיוחד עבור עסקים קטנים, יש צורך במחיר הדירות של שירותי אירוח אתרים. אלה גורמים ש- Yahoo! ידע וניצל כאשר הציג את יאהו! עסק קטן.

מ- Yahoo! עסקים קטנים לעסקים קטנים של אבאקו

יאהו עסקים קטנים הוקדשו להציע שירותי אירוח אתרים בהתאמה אישית וארוזה לבעלי עסקים קטנים שרצו לבסס את נוכחותם באופן מקוון. עם זאת, בניגוד לספקי שירותי אירוח אתרים אחרים המציעים מגוון רחב של חבילות אירוח, Yahoo! עסקים קטנים הציעו פתרון בהתאמה אישית בגודל אחד המותאם לתכונות שימושיות במיוחד כדי לפנות למתחילים חדשים.

עם זאת, מבקרי אירוח אתרים הציגו את התכונות שהוגדרו כגנריות ושום דבר לא רגיל. ככל שהשנים נמשכו, הלקוחות התחילו להתלונן על סוג הלקוחות המועט של שירות הלקוחות שהם קיבלו וזו הייתה נקודת המפנה של יאהו! עסק קטן. במהלך מפתיע, הם העבירו את שירות אירוח אתרים שלהם כדי ליצור משהו שהם קיוו שיהיה הרבה יותר טוב ומיתגו אותו מחדש Aabaco Small Business. בעיקרו של דבר, הם היו אותה צוות רק שהם היו תחת שם אחר.

נכון לעכשיו, Aabaco Small Business מציעה אירוח אתרים באותה תשוקה כמו אותה הוציאה Yahoo! עסק קטן.

Aabaco עסקים קטנים

מבחינת התפעול, Aabaco Small Business ממשיכה מהמקום בו הפסיק Yahoo Small Business. מערך הכלים והשירותים בהם הוא מצויד, מאפשר לו לספק תמיכה טובה בהרבה לעסקים צומחים. כשאתה נרשם אליהם, הנה כמה מהדברים שתחווה.

 • פתרונות גמישים לעיצוב אתרים המאפשרים לך לבנות אתרי מסחר אלקטרוני שנראים באופן מקצועי.
 • גישה למערך רחב של תבניות מלוטשות ומעוצבות להפליא. הם גם מאפשרים לך להתאים אישית את החנות המקוונת שלך בעזרת עורך מובנה ואשף.
 • תהיה לך גישה לתוכנת צד ג ‘שתעזור לך בבניית חנות מקוונת. חלק מהתוכנות העומדות לרשותך כוללות Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver, וכלים אחרים לעריכת HTML.
 • מכיוון ש- Aabaco Small Business קשור לסטארט-אפים ועסקים צומחים, יש להם רשת מפתחים שמוכנה לסייע לך בהתאמה אישית של אתר המסחר האלקטרוני שלך כך שיכלול את התכונות הדרושות וכן פונקציות לעסק שלך..
 • באמצעות אשפים תוכל ליצור דפי אינטרנט ידידותיים לקידום אתרים, כמו גם למטב את התוכן שלך כך שתוכל לדרג היטב במנועי חיפוש.

חשוב לציין כי עוד לפני שהמעבר התרחש, Yahoo Small Business כבר הייתה ספקית אירוח אתרים אם כי לא ידועה כמו שאר המותגים. הסבר אחד לכך היה העובדה שהם נכנסו מעט באיחור. בהחלט, Aabaco Small Business הוא לא האפשרות הטובה ביותר עבור כל עסק ואדם שיש שם. עם זאת, יש כמה תכונות מלהיבות שמגיעות בתכניות אירוח של Aabaco Small Business שכדאי להסתכל עליהן.

דבר אחד שיש להעריך הוא שאבקו עסקים קטנים הם חלק מחברה שיש לה מומחיות וניסיון עצום בתחום זה וכעת הם מעבירים חלק מהידע והיתרונות של הניסיון הזה ללקוחותיהם. הם שואפים להגן על המוניטין שלהם על ידי מתן שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר.

תוכניות אירוח אתרים לעסקים קטנים Aabaco

עסקי הליבה של Aabaco נעוצים בהצעת פתרונות מסחר אלקטרוני ואירוח אתרים. בתוכניות אירוח אתרים, כולן אירוח משותף. להלן הפרטים על שני קווי המוצרים העיקריים הללו עבור Aabaco.

אירוח אתרים משותף

בדומה ל- iPage, eHost, BlueHost ו- HostGator, Aabaco Small Business מציעה שלוש תכניות אירוח שונות תחת אירוח משותף. אלה הם בסיסיים, מתקדמים ופרמייר.

תוכנית בסיסית

אם אתה בונה אתר אישי או אתר קטן לעסק שלך בו התנועה לא תהיה הרבה, התוכנית הטובה ביותר עבורך להתחיל היא התוכנית הבסיסית. התמחור של תוכנית זו מתחיל ב -5.99 דולר לחודש. עם זאת, בדרך כלל Aabaco זוכה בהנחות מעת לעת וכשזה יקרה, התמחור עשוי להגיע עד $ 3.75 לחודש אם אתה מתחייב להישאר עם Aabaco לפחות 5 שנים..

התוכנית הבסיסית מעניקה לך 250 חשבונות דוא”ל, 100 GB שטח דיסק, תחום פנוי להפעלתך ועד 1000 ג’יגה-בתים לחודש להעברת נתונים. בנוסף, אתה מקבל גישה לכלים לעיצוב אתרים של Aabaco המהווים הקלה עצומה עבור אדם או עסק שאין להם תקציב לבניית אתרים. כלי עיצוב אלה מאפשרים לך לבנות אתר משלך ולהתאים אותו אישית מבלי לגעת בקוד.

תוכנית מתקדמת

הקמת אתר עסקי היא חברה הדורשת משאבים מבחינת כסף, זמן ומומחיות. עסקים לעתים קרובות מוציאים נתח עצום מהתקציב שלהם בניסיון למיקור חוץ של פעילויות האינטרנט שלהם. עם התוכנית המשותפת של Aabaco Small Business Advanced, אתה לא צריך לדאוג איך תגיע לרשת, הם יביאו אותך לשם. תוכנית זו מתחילה ב- $ 9.99 לחודש, אך בהתחייבות ל -5 שנים, החיובים החודשיים שלך יכולים לרדת ל -5.99 $ לחודש. בנוסף למה שהתוכנית הבסיסית מציעה, התוכנית המתקדמת מעניקה לך 500 GB של שטח אחסון, רוחב פס של עד 5,000 ג’יגה-בייט בחודש להעברת נתונים מאסיבית ומסדי נתונים בלתי מוגבלים..

למרות שאבאקו אינה מציעה אירוח וורדפרס מנוהל, אתה יכול לבצע בלוגים של וורדפרס בתכנית זו. הם גם הוסיפו כלי לבניית אתרים של צד שלישי שיעזור לכם להקים אתרים מגניבים לעסק שלכם. מבחינת אבטחה, התוכנית משולבת בתעודות SSL משותפות עם הצפנה ברמת הבנק.

תוכנית פרמייר

תלוי באופי האתר שלך, יתכן שתיתקל בתנועה כבדה לאורך כל השנה או קוצים עונתיים. לא משנה מה המקרה, אתה זקוק לתכנית אירוח שתוכל להכיל את פעילות התנועה שלך ולהחליק אותה, כך שאיש מהם לא יתסכל מההשבתות וההאטה באתר. אירוח פרמייר הוא הטוב ביותר שיש לעסקים קטנים של Aabaco בתוכניות המשותפות. ללא התחייבות להישאר עם Aabaco, תצטרך לשלם $ 14.99 לחודש, אך סכום זה יכול להיות נמוך לכ- $ 8.99 לחודש אם אתה מתחייב איתם לחמש שנים..

אחת התכונות הבולטות עם תוכנית הפרמייר היא שהיא מעניקה לך שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל. השילוב של שתי תכונות אלה אומר שהעברת הנתונים שלך תתרחש בצורה חלקה והאתר שלך תמיד יהיה פועל עם זניחות נמוכות אם יהיו. חשבונות הדואר האלקטרוני שאתה יכול להגדיר בתוכנית אירוח זו הם 1,000 שמצייר את תמונתו של ארגון מסיבי. יש לך גישה גם לתעודות SSL משותפות לצורך אבטחת אתרים וזה חשוב אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני בו הלקוחות משאירים את המידע האישי הרגיש שלהם.

כל תוכניות האירוח המשותפות מעניקות לך אשראי מודעה בשווי 100 דולר בצורת קופון. אבאקו תוכניות אירוח משותפות כולם פועלים במערכת הפעלה יוניקס / לינוקס כמו גם על שרתי Apache. אם אתה מעדיף מערכת הפעלה של Windows ושרתים אחרים, רצוי שתנסה במקום אחר.

תכונות של Aabaco Hosting

כשמסתכלים עמוק יותר על תיק האירוח של Aabaco, ישנם שפע של תכונות ושירותים אחרים שיהפכו את הרוח להריץ את האתר שלך. להלן כמה מהתכונות המובילות בהן תיהנו כשאתם נרשמים לאירוח אתרים שלהם.

יכולות התאמה אישית של אתרים

המחשבה להקים אתר אינטרנט מופרעת כמעט מיידית על ידי העובדה שאולי אינך מומחה בקוד. עם זאת, יש לחשוב על זה, לא כל אחד שם בחוץ שמנהל אתר מצליח יודע איך קידוד עובד או אפילו נראה. הסיבה לכך היא שבוני אתרים נכנסו לתמונה כדי להקל על המשתמשים לעצב אתרים משלהם באמצעות תהליכים קלים מאוד. Aabaco Small Business גם לא נותרים מאחור בזה. יש להם כלים לעיצוב אתרים קלים לשימוש המאפשרים לך ליצור אתר משלך באמצעות התבניות הזמינות.

אם אתה עסוק מכדי להקים את האתר שלך מהיסוד כלפי מעלה, אל תדאג מכיוון שאבאקו מכסה את הגב. זהו אחד ממארחי האינטרנט הבודדים המציעים ללקוחותיהם תבניות מעוצבות בצורה מקצועית שהם יכולים להתאים אישית בחופשיות לבניית אתרים במהירות שלהם. לכל אחת מהתבניות עמודים וגיליונות עמודים גמישים המותאמים לסוג העסק שאתה מקים. מבחינת תכנון האינטרנט, זהו כסף שנחסך וניתן להשתמש בו טוב במקום אחר.

כלים לניתוח עסקי מקוון

אלא אם כן רצית להיכנס למצב לצורך זה, עסקים רבים ירצו לדעת איך הם מסתדרים מבחינת תנועה ומעורבות לקוחות. זה המקום בו אנליטיקס נכנס לתמונה. הם נותנים לך תצוגה מקדימה של המהלכים סביב האתר שלך ועל אודותיו, כך שתוכל לדעת איפה לצבוט כדי לכוון את האתר שלך בכיוון הנכון. ישנם המון כלי ניתוח מועילים ש- Aabaco מספקת ללקוחותיה שיעזרו להם לפקח ולנתח את סטטיסטיקת האתר שלהם לשיפור ביצועים.

אתה יכול להוסיף את גוגל אנליטיקס ו- Yahoo Web Analytics באתר שלך כדי לעקוב אחר הביצועים שלה ולקבל תובנות שימושיות על מדדי שיווק מרכזיים. בעת הגדרת חשבונות הניתוח, עליך לעשות זאת בנפרד. בנוסף, לאבאקו כלי ניתוחים מדהימים נוספים כמו אפליקציית Live Insights דרכם תוכלו להציג את המוצרים שהלקוחות שלכם קונים ואת הדפים בהם הם מבקרים בזמן אמת. כדי לתת Live Insights מגע אישי, יש לה מערכת צ’אט חי המשולבת כדי לעזור לך ליצור קשר עם הלקוחות שלך.

המציאה עם מילות מפתח שיעזרו לך להגדיל את הנראות שלך היא לא משימה פשוטה ועסקים רבים נופלים לצד. Aabaco באמצעות Live Insights עוזר לך לבחור במילות המפתח המובילות כמו גם את האתרים המפנים המובילים ביותר. דרך הממשק תקבל רעיון שממנו נובעת התנועה שמגיעה לאתר שלך ומאיזה מאמצי השיווק שלך נותנים לך את התשואה הטובה ביותר על ההשקעה שלך. מה עוד! ניתן להוריד תובנות חיות ללא תשלום באייפון או בשולחן העבודה.

תכונות דוא”ל

עם Aabaco, אתה מקבל אחסון אימיילים ללא הגבלה, פרוטוקול דואר (POP) ותמיכה פשוטה בפרוטוקול העברת דואר (SMTP), העברת דוא”ל, תאימות לתוכנות דוא”ל אחרות כמו Outlook, גישה לדואר אינטרנטי ונייד, אנטיוירוס נורטון ולוח שנה אישי בין. אחרים. כל חבילת אירוח מגיעה עם תיבת דואר הכוללת אפשרות שמאפשרת לקבל דואר שנשלח לדומיין שלך שעלול להיות מוטעה בטעות או כוית שגויה..

 תכונות מולטימדיה אינטראקטיביות

אם ברצונך לבצע סקרי לקוחות, ל- Aabaco יש טפסים הניתנים להתאמה אישית מלאה כדי לעזור לך לאסוף משוב. יש גם מפה עם הוראות נסיעה שתעזור ללקוחות שלך להגיע לעסק שלך. זה בהחלט יתרון לעסקים של לבנים וטיט. דף השוואת התמונות מציג לפני ואחרי תמונות, דבר שימושי בעת ריבוז תמונות לשימוש האינטרנט שלך. כלי מולטימדיה אחרים כוללים תגים לקישור בין כל חשבונות המדיה החברתית שלך, תרומות, שלם עכשיו, קנה עכשיו וכפתור PayPal.

כאשר מסתכלים על חברות אירוח אתרים דומות, Aabaco בולטת בעושר של תכונות בתוכניות האירוח המשותפות שלהם. התמחור נהדר גם במיוחד עבור סטארטאפים.

פתרונות אירוח אתרים מסחר אלקטרוני

אם חשבתם שראיתם הרבה בתוכניות אירוח אתרים משותפות באאבאקו, עדיין לא ראיתם כלום! פתרונות אירוח אתרים של מסחר אלקטרוני הם שהופכים את Aabaco לבלתי באמת מצד בני גילם. אתרי מסחר אלקטרוני ללא קשר לגודל ולסוג שלהם מתאפיינים במשפחת Aabaco Small Business. הרשמה לתכנית אירוח מסחר אלקטרוני Aabaco פירושה:

 • יציבות – האתר או החנות המקוונת שלך יהיו עד 24/7 ללא שעות פעילות אפילו בעונות החגים העמוסות.
 • מדרגיות – קוצים בתעבורה מאתגרים במיוחד עבור חברות אירוח אתרים רבות. באאבאקו, יש להם ניסיון בטיפול בדוקרני תנועה גדולים והם טוענים שהם השיגו 100% בחמש השנים האחרונות. כאשר הביקוש למשאבי אינטרנט עולה, האתר שלך מתחלף באופן אוטומטי כדי להתאים לתנועה.
 • אבטחה – הידיעה כיצד לטפל במידע רגיש של לקוחות מעניק לך אמינות באופן מקוון. מכיוון שמסחר אלקטרוני קשור בעסקאות ופרטי לקוחות, אבאקו מצאה את זה נכון ונוח לאבטח את כל מסעות התשלום ולהבטיח שהם תואמים PCI ו- CISP..

כדי לוודא שאיש לא יישאר מאחור, Aabaco התאימה אישית את תוכנית האירוח שלה למסחר אלקטרוני וחילקה אותה לשלוש תכניות משנה: בסיסיות, מקצועיות ופרמייר..

תוכנית בסיסית

תוכנית זו אידיאלית עבור סטארטאפים מקוונים. זה מתחיל ב -26 $ לחודש והוא מכוון לחנויות שנראות לבנות אתרים פשוטים. התוכנית כוללת חזית חנות ניידת, דומיין בחינם, 10 חשבונות דוא”ל עסקיים לתקשורת חיצונית ופנימית, אשראי מודעה בשווי 100 דולר מבינג, 1.5% עמלת עסקה שמשמעותה שנשאר לך יותר כסף, כלי SEO מהשורה הראשונה למטרות ראות, ו תמיכה בפייפאל.

תוכנית מקצועית

אם אתה עסק צומח ומסיבה של מוצרים מוגברים אתה רוצה אחסון בלתי מוגבל, התוכנית המקצועית המתחילה ב -69 $ לחודש יכולה להיות התשובה שלך. תוכנית זו מתבססת על ההצעות של התוכנית הבסיסית ומעלה כוללת גישה לממשק API לפתרונות של צד שלישי, עמלת עסקאות של 1% ו -30 חשבונות דוא”ל עסקיים.

פרמייר פן

זה הטוב ביותר של חבילות המסחר האלקטרוני שמציעה Aabaco Small Business. זה לא זול, אבל נותן לך כל כך הרבה מבחינת הפונקציונליות. הרשמה לתכנית זו תראה שתממן 249 דולר בכל חודש. היעד לחבילה זו הם אתרי מסחר אלקטרוני בעלי רמות ביצועים גבוהות במיוחד.

הכלים העומדים לרשותך בתוכנית זו די והותרו על מנת להעביר את העסק שלך לשלב הבא. יש לך גישה ל -1,000 חשבונות דוא”ל עסקיים, דמי עסקה נמוכים במיוחד של 0.75% בלבד, ומעליו אתה מקבל תמיכה טלפונית בעדיפות. זה מרגיש נחמד כאשר הוקצו לך מנהל חשבון ייעודי שיעזור לך להתמודד עם השאלות שלך ולתת לך תובנות כיצד לנהל טוב יותר את האתר שלך.

דבר אחד שיש לציין הוא שאבאקו מחייב את התוכניות שלהם על בסיס שנתי. משמעות הדבר היא שהמחויבות שלך צריכה להיות למשך 12 חודשים לכל הפחות.

תכונות של תוכניות המסחר האלקטרוני

Aabaco מתמקדים במתן לך את הכלים הדרושים כדי לאפשר לעסק שלך לצמוח באינטרנט. ממש כמו באירוח משותף, אתה מקבל תבניות הניתנות להתאמה אישית במיוחד, כדי לאפשר לך לבנות חנות מקוונת במהירות ובקלות. האתרים שאתה מעצב ב- Aabaco הם ידידותיים לנייד וזה חשוב לא רק כסימן דירוג, אלא גם כפלטפורמה המאפשרת אינטראקציות מצד קונים בנייד וטאבלטים. בחנות המקוונת שלך תוכל לקבל תשלומים דרך שערים שונים כמו אמריקן אקספרס, מאסטרקארד, ויזה, PayPal ו- Discover Network. הודות לשילובי משלוח עם שירותי משלוח מחוץ לקופסה כמו UPS, אתה יכול להגדיר דמי משלוח, להדפיס תוויות ולעשות כל כך הרבה יותר בחנות המקוונת שלך..

תכונות אחרות כוללות:

אפליקציות עוצמתיות לצמיחת העסק שלך

יש אוסף של אפליקציות בפלטפורמת המסחר האלקטרוני Aabaco שיכולות לעזור לך להשיג מעורבות משמעותית ולסגור מכירות מבלי לשבור יותר מדי זיעה. חלק מהאפליקציות כוללות:

 • מכירות חי – זה מאפשר לך לשוחח עם הלקוחות שלך ולסגור מכירות
 • קניות בגוגל – באמצעות אפליקציה זו תוכלו להשתמש בכוח של גוגל לרשום את פרסומות המוצרים שלכם
 • מיקוד מחדש – זה משתמש בכוח של מודעות לתצוגה כדי להביא מבקרים לאתר שלך.
 • T-Hub Online – זהו מנהל הזמנות המשולב ב- QuickBooks כדי להקל על חשבונאות.
 • שוחד חברתי Justuno – אפליקציה זו מעניקה לכם ווידג’טים נוחים לשימוש שיעזרו לכם להשיג מעריצים חברתיים במהירות.

אפליקציות שימושיות אחרות כוללות את אולארק לשיחות וניטור אורחים וכן Cinsay למסחר אלקטרוני בוידאו.

לוח בקרה

כולם די מכירים את ה- cPanel. עם זאת, אם תקבל הזדמנות ליצור אינטראקציה עם לוח הבקרה העסקי של Aabaco, אתה יכול אפילו לשכוח את cPanel. מלוח בקרה זה, אתה יכול לגשת לרוב אם לא לכל הכלים המוצעים תחת מטריית פתרונות האינטרנט של Aabaco. הממשק שלו ידידותי למשתמש ומלוח הבקרה תוכלו למחוק או להוסיף דפים בקלות, להתאים אישית עיצובים כך שיתאימו להעדפותיכם ולשנות את הפריסות כרצונכם..

היתרונות המובילים של Aabaco עסקים קטנים

אמנם הרבה נידון לעיל, אך ישנם שלושה יתרונות עיקריים שבהם אתה מוכן ליהנות כאשר אתה נרשם למסחר אלקטרוני Aabaco או פתרונות אירוח משותפים. ביניהם:

מובטחת זמן ואמינות – לאבאקו יש מוניטין של אספקת שירותי אירוח יציבים. זה חשוב לאמינות המקוונת. אם הלקוחות שלך יודעים שהאתר שלך תמיד פעיל, הם נוטים לתעדף את האתר שלך לאחרים.

אחריות שביעות רצון 30 יום – אם תרשמו כמנוי לתכניות אירוח של Aabaco ומסיבה כלשהי אינכם מרוצים מהשירותים שלהם, תוכלו לבטל את האירוח והם יחזירו לכם את הכסף כל עוד הוא נמצא בחלון של 30 הימים..

תמיכת לקוחות – Aabaco מכיל כרטיסים באמצעות אימיילים, הדרכות וידיאו ובסיס ידע, לקוחות יכולים ליצור אינטראקציה כאשר הם לומדים יותר כיצד להתאים אישית או לייעל את השימוש בטהרי בתכונות האירוח השונות..

פסק דין

מלבד העובדה שאאבאקו אינה מציעה אירוח וורדפרס מנוהל, אירוח של חלונות OS ומתקן צ’אט Live, הם הצליחו במידה רבה לשכנע משתמשים רבים שהם חברת אירוח אתרים לפי בחירה. התכונות הרבות שיש להן הן תחת התוכניות המשותפות והן עבור תוכניות אירוח מסחר אלקטרוני הן שימושיות ביותר לעסקים שמקים באינטרנט.

7.5 דירוג כולל
ביקורת אבאקו

Aabaco עיניו לעסקים קטנים. היא פיתחה פתרונות עשירים בתכונות, אך מתומחרים בתחרות כדי לתת יתרון לחברות סטארט-אפ המבקשות להקים באינטרנט. תוכניות האירוח המשותפות שלהם: Basic, Advanced ו- Premier ותוכניות המסחר האלקטרוני שלהם: Basic, Professional ו- Premier מותאמות אישית בכדי להעניק לעסקים אלה נוחות בעת ההשקה ברשת.

מקצוענים
 • תכניות אירוח משותפות עשירות ומשתלמות במחיר סביר ובמחיר סביר
 • כלי ניתוח אינטואיטיביים זמינים בשולחן העבודה ובנייד
 • בוני אתרים אינטראקטיביים ותבניות מעוצבות באופן מקצועי
 • שפע של כלים לסחר אלקטרוני
 • לוח בקרה קל לשימוש ואינטראקטיבי
חסרונות
 • חסרים תוכניות אירוח וורדפרס ייעודיות, VPS ומנוהלות
 • התקנת וורדפרס זמינה רק בתוכניות ראשוניות ומתקדמות
 • לקוחות עניים תומכים ותורי המתנה ארוכים
 • אין אפשרות להכיל תאי תנועה
 • עובד רק עם מערכת הפעלה לינוקס / יוניקס. אין מערכת הפעלה של Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map