סקירה של

לבה של StartLogic הוא חזון לעזור לעסקים קטנים לגלות את הפוטנציאל שלהם באופן מקוון על ידי כך שהם מאפשרים ליצור אתרים. לחברה זו רצון לתת לעסקים מרחב ופלטפורמה לא רק לשגשג, אלא גם לצמוח ברשת. מרגע שהחלו, עוד בשנת 2003 ועד היום, החברה צמחה אדירה לבסיס הלקוחות הנוכחי שלה, שהוא מעל 100,000, הפרוס ברחבי העולם..


עם יותר מעשור של ניסיון עסקי, StartLogic יכולה להתהדר בכך שהם מבינים היטב את דרישות הצרכנים בכל הקשור לאירוח אתרים. ללא קשר לניסיון, הצרכים והסיפור של עסקים קטנים, StartLogic נחושה לספק חווית אינטרנט מעולה והערך הטוב ביותר ללקוחותיהם. החברה מציעה כמה פתרונות אירוח במחירים הזולים ביותר לבלוגים אישיים, תיק עבודות מקוון ואתרי מסחר אלקטרוני מלא-תכנים.

השותפות שלהם עם גוגל בשנת 2011 הגדילה אותם במאמץ לעזור לעסקים לבסס את עקבותיהם באופן מקוון. ביחד עם ענקית האינטרנט, StartLogic הפיקה תוכנית המכונה “קבל את העסק שלך ברשת” שהציעה כלים לבניית אתרים שימושיים, חינוך וידע כדי לצמוח ולשגשג ברשת.

התיאור שלאחר מכן מצייר חברת אירוח אתרים מצליחה, אך השאלה שרוב האנשים שואלים באופן קבוע ברשת היא: האם StartLogic יכול לעמוד בהבטחותיה??

כדי לענות על השאלה לעיל ודאגות רבות אחרות, אני חושב שחשוב לבדוק כמה מהתכונות המשולבות בשירות האירוח של StartLogic. זה כולל את תוכניות האירוח, תמחור, תמיכת לקוחות, רשומת מסלול uptime בין תכונות אחרות. הסקירה תבחן גם כל היתרונות והחסרונות כך שכאשר תחליט לארח את אתר האינטרנט שלך ב- StartLogic, אתה מבין למה אתה מכניס את עצמך.

תכניות אירוח אתרים מאת StartLogic

לפני שמתעמקים במורכבות של תכניות אירוח ותכונותיהם, חשוב להעריך ש- StartLogic השקיעה במגוון תוכניות אירוח הממוקדות לעסקים קטנים. מסיבה זו, התמחור שלהם נעשה באופן שמתאים לתקציבים קטנים יותר האופייניים לעסקים קטנים אלה. מספר תוכניות האירוח שהם מציעים הוא 6 בסך הכל, 3 מתוכניות אירוח משותפות ו -3 תוכניות השרת הווירטואליות הפרטיות האחרות (VPS). מלבד זה, אתה יכול לרכוש שמות דומיין ישירות מ- StartLogic כמו גם מוצרים ושירותים רבים אחרים שיעזרו לך לעגן את העסק שלך באופן מקוון להצלחה..

אירוח אתרים משותף

StartLogic משתמש בשרתים מבוססי לינוקס במקום במיקרוסופט באירוח המשותף שלהם. המחיר ההתחלתי הוא 4.50 $ לחודש וזה ללא ספק אחד הזולים ביותר בקרב ספקי אירוח אתרים. באירוח אתרים משותף, אתרי עסקים קטנים מונחים על אותו שרת ומאפשרים לחלוק את שטח האירוח. בצד האחורי, השרתים מנוהלים על ידי StartLogic שמשמעותה התקנת תוכנת שרת, תמיכה טכנית ועדכוני אבטחה. היתרון שיש ל- StartLogic על ידי אירוח אתרים במערכת הפעלה לינוקס הוא האבטחה והאמינות.

אם אתה עסק או אדם שמחפש פתרונות אתר פשוטים, StartLogic בהחלט יכול לעזור לך לעבור את תוכניות האירוח המשותפות שלהם. מתוך הבנה כי גם במסגרת אירוח משותף ישנם צרכים מובחנים, החליטה החברה להתאים אישית את חבילות האירוח שלה ולקטלג אותם לשלוש: Express, Pro ו- Supercharge. כל אחת מהתוכניות הללו כצפוי מעניקה לך גישה למגוון רחב של תכונות וכלים הדרושים להפעלת האתר שלך מבלי לבזבז הרבה מהמשאבים שלך..

תוכנית אקספרס

אינך זקוק לניסיון בהפעלת אתר כדי שתוכל להתחיל אתר מקוון. זוהי ההודעה ש- StartLogic שולח באמצעות תוכנית האירוח המשותפת של אקספרס שעולה 4.50 $ לחודש. זהו פשוט הפיתרון המושלם שעסקים חיפשו, במיוחד עסקים קטנים בסיסיים, חדשים, אתרים אישיים וטכנופובים. תוכנית זו מתאימה גם לאנשים שלוח הזמנים שלהם עמוס כל כך שהם לא יכולים לשבת להקים אתר. הרשמה לתכנית זו מבטיחה לך אתר פונקציונאלי לחלוטין, הפועל תוך דקות ספורות.

ל- StartLogic יש בונה אתרים המכונה Site Expresso שעושה את ההרמה הכבדה וכל הדברים המורכבים הכרוכים בהקמת אתר. בונה האתרים אפילו ממשיך לייצר תוכן ייחודי לאתר שלך, כך שתוכל לחסוך הרבה כסף וזמן באיסוף תוכן. בהפקת התוכן, אתר אקספרסו משתמש במידע הבסיסי שאתה מספק בעת הקמת האתר. אתה רק צריך לענות על כמה שאלות בזמן שאתה מקים את האתר ותוך זמן קצר יהיה לך אתר מוגמר המותאם באופן מלא לצרכים שלך.

תכונות אחרות שתיהנו מתוכנית זו כוללות שטח דיסק של 5 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 100 ג’יגה-בתים, 5 כתובות דוא”ל ונקודות פרסום בחינם בשווי 175 דולר. המספר המרבי של אתרי אינטרנט לחשבון כאן הוא רק אחד ויש לך גישה למסד נתונים MySQL אחד.

תוכנית פרו

תוכנית אירוח משותפת זו מכוונת לעסקים ואנשים פרטיים המעוניינים לבצע טביעת רגל חזקה יותר ברשת. זה נותן לך את האפשרות להתאים אישית את האתר שלך. אם אתה עסק קטן, בלוגר, עמותה או בעל מקצוע יצירתי, ומחפש פיתרון אידיאלי שיעזור לך לבנות אתרים גמישים, תוכנית ה- Pro של StartLogic היא העסקה האמיתית.

החל מ- 5.99 דולר לחודש, תוכנית ה- Pro מעניקה לך שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס ניתן להרחבה, אתרים ללא הגבלה לחשבון, כתובות דוא”ל ללא הגבלה, נקודות זכות בחינם לפרסום בשווי 175 $, ו -10 מסדי נתונים של MySQL..

תוכנית זו מאפשרת לך לבנות אתר ישירות מאפס עם הרבה גמישות וקלות באמצעות בונה האתר ‘גרירה ושחרר’, Weebly ו- Site Expresso שלהם. אין טעם בתהליך שתחשפו לכל תוכנה מורכבת או קוד מורכב, כל מה שתחוו הוא תהליך חלק שיספק לכם סוף סוף אתר חדש לגמרי תוך זמן קצר.

תכנית תשלום-על

זהו crème de la cr29ème של תוכנית האירוח המשותפת של StartLogic. המערכת האקולוגית שלה מיועדת להתאים לאתרי תנועה גדולים וגדולים הדורשים רמות גבוהות של מהירות, אבטחה וביצועים מיטביים. אם אתה יזם, מפתח אתרים מתקדם, בעל אתר מסחר אלקטרוני או מנהל אתר שצומח במהירות, תוכנית זו היא בשבילך. עלות תוכנית זו היא 8.99 $ לחודש.

תוכנית Supercharge היא היחידה מבין תוכניות אירוח אתרים משותפות שיש לה טכנולוגיה ברמה ארגונית אשר מעניקה לך כוח וברק מהירות טעינה מהירה להפעלת אתרים חזקים. בנוסף, הוא מציע לכם בוני אתרים שונים לבחירה. יש את אתר אקספרסו, בונה אתרים וגרירה ושחרור ו- Weebly.

בעזרת תוכנית זו תוכלו להפעיל אתר רב עוצמה הכולל מהירויות מהירות ופרופיל אבטחה מתקדם. למען האמת, אנשים שנרשמו לתכנית זו תיארו אותה כהזדמנות ליהנות ממיטב הביצועים העולמיים – מהשורה הראשונה ומהפשטות שבבניית אתרים.

תכונות אחרות של תוכנית Supercharge כוללות שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס ניתן להרחבה, אתרים ללא הגבלה לחשבון, כתובות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, נקודות זכות בחינם לפרסום בשווי 175 $, פונקציות של מסחר אלקטרוני ובסיסי נתונים של MySQL ללא הגבלה..

בהשוואה למארחי רשת אחרים כמו BlueHost, StartLogic מציעה בערך אותן הצעות, אך היא מעט זולה יותר מבחינת התמחור. כנראה שזו הסיבה לכך ש- StartLogic לא מציעה מחירים מקדמים או מבצעים מיוחדים לתוכניות אירוח אתרים משותפות שלהם..

תוכנית אירוח וירטואלית לשרתים פרטיים

לאחר תוכנית אירוח משותפת ראוי לשבח במיוחד עבור הפעלה. עם זאת, על ידי עיצוב, אירוח אתרים משותף אינו יכול להכיל אתרי תנועה כבדים בגלל משאבי האירוח המוגבלים. כשתגיעו לנקודה ההיא בה אתם מרגישים שתוכנית האירוח המשותפת שלכם באופן שמפריעה את סיכויי הצמיחה של אתרכם, תוכלו לעבור לאירוח שרתים וירטואלי פרטי. StartLogic לא רוצה שתעבור, אלא תשדרג לתכנית אירוח מרווחת יותר שתיתן לך מקום להתרחב.

אם אתה עדיין זקוק לכמה משכנעים כדי לעבור לאירוח VPS, שקול זאת:

אירוח VPS מ- StartLogic אינו כרוך בעלויות תחזוקה כלשהן. החברה מאמינה שמכיוון שהם המארח שלך באינטרנט, העסק שלהם הוא לבצע את התחזוקה עבורך. בנוסף, ניתן לגלף שרת פרטי וירטואלי כך שיניב מספר מכונות וירטואליות בודדות. פירוש הדבר שתוכל לקבל גישה למספר מכונות וירטואליות באותו שרת או לשתף את השרת שלך עם משתמשים אחרים מבלי שהם ישפיעו לרעה על פעולותיך..

במסגרת אירוח VPS אתה מקבל את פרוסת משאבי השרת וזה מאפשר לך ולתנועה שלך לחוות כמה מזמני הטעינה המהירים. כידוע, אתרים אשר נטענים באטיות יכולים להטריד את משתמשי האתר והודגשו באופן חמור כאחד הגורמים העיקריים לשיעורי הניתור. עם זיכרון מרווח עם גישה אקראית (RAM), יחידת עיבוד מרכזית עוצמתית ושטח דיסק נוסף, תוכלו להבטיח שביצועי האתר שלכם יהיו מדהימים.

נקודת יציאה נוספת מאירוח משותף היא שאירוח VPS נותן לך את החופש לבחור את היישומים או התוכנה שברצונך להתקין. אין מגבלות ובעצם אתה הבוס שלך. היתרון הגדול ביותר של אירוח VPS של StartLogic הוא התמחור. שלא כמו אירוח ייעודי בו יש לך שרת ייעודי משלך, אירוח VPS הוא הכלאה של אירוח משותף ואירוח ייעודי. כאן אתה חולק את עלויות האירוח עם משתמשים אחרים הגישה לאותם משאבי שרת כמו האתר שלך. המשמעות היא שהשירותים והכלים מגיעים בעלות נמוכה בהרבה מבלי להתפשר על הביצועים.

תוכנית האירוח של VPS מחולקת לשלוש תוכניות משנה שונות: Logic, LogicPro ו- LogicPremium בעלות של $ 29.99, $ 39.99 ו $ 49.99 בהתאמה.

vDeck לוח בקרה להתאמה אישית

זהו לוח בקרה בשירות מלא ש- StartLogic הציעו ללקוחותיהם. יש לו ממשק ידידותי למשתמש ומשקף את הפונקציונליות של ה- cPanel. זה יעיל ויכול לבצע את כל הפונקציות של מאסטר האינטרנט בצורה חלקה. עם עקומת למידה של בערך 10 עד 30 דקות, vDeck קל לשימוש במיוחד למתחילים.

גרסת vDeck שמשתמש ב- StartLogic היא 3.0. גרסה זו הינה פיתרון אירוח אוטומטי מלא אשר נועד לאפשר לך לנהל את חשבון אירוח האינטרנט שלך. מה שמושך יותר הוא שאינך זקוק למיומנויות קידוד כדי להשתמש vDeck באופן מקצועי. בממשק תוכלו לבצע מספר משימות כמו שיווק אתרים, יצירת אתרים, יצירת חשבון דוא”ל וניתוח סטטיסטי בטכניקה של לחיצה ולחץ..

תוכל לבצע את הפעולות הבאות באמצעות vDeck:

 • גש ובדוק את הדואר האלקטרוני שלך
 • הצג ונתח את הנתונים הסטטיסטיים של האתר שלך
 • עקוב אחר השימוש בשטח הדיסק וביצועי רוחב הפס שלך
 • העלה קבצים
 • נהל את חשבונך כמו גם את פרטי החיוב

VDeck ניתנת להתאמה אישית מלאה ומאפשרת להוסיף את הלוגו של העסק שלך, לשנות גופנים וצבעים, כמו גם להוסיף את לוח הבקרה לאתר המותג שלך. אתה יכול לעשות את כל זה באמצעות שפת הסימון של היפר-טקסט (HTML). מכיוון שאתה יכול לנהל בקלות את הדומיינים שלך מכאן, יש לך את הכלים והשירותים הנחוצים הדרושים כדי להרחיב את העסק שלך.

vDeck הוא הפיתרון הדרוש לך כדי לנהל את צמיחת העסק שלך על ידי גישה לכל תיק האינטרנט שלך בלוח בקרה מפשט אחד. החיסרון היחיד בלוח הבקרה של vDeck הוא שהוא משתמש במתקין MOJO Marketplace שהוא אמנם נהדר, אך לפעמים זה יכול להיות מעט איטי. רבים מלקוחות StartLogic היו מעדיפים במקום זאת Softaculous Installer.

יסודות מסחר אלקטרוני

StartLogic נותן לך את הכלים הדרושים לך כדי להשיק את החנות המקוונת שלך בקלות. בפלטפורמת המסחר האלקטרוני תוכלו להוסיף עגלת קניות, לעבד כרטיסי אשראי ולהגן על פרטי הלקוחות שלכם. תכונה שלא נמצאת בפלטפורמות מסחר אלקטרוני רבות היא חיפוש המוצר. StartLogic כלל חיפוש זה כדי להקל על הלקוחות שלך לבצע קניות באתר האינטרנט שלך. באמצעות עגלת הקניות הווירטואלית הלקוח שלך יכול ללחוץ ולהוסיף מוצרים לפני שהוא יוצא.

ישנן דרכים שונות בהן ניתן לשלב עגלת קניות באתר המסחר האלקטרוני StartLogic שלך. אתה יכול להשתמש בעגלת קניות של ShopSite, שירותי תשלומי PayPal, עגלת קניות של Agora, סחר אלקטרוני ב- Weebly, ועגלת קניות של osCommerce.

כשמדובר בהגנה על מידע על לקוחות, ל- StartLogic יש אישור SSL חיובי. עם זאת, אם אתה זקוק לרמת אבטחה גבוהה יותר, אתה יכול לבחור תעודת אימות מורחבת של Comodo.

היתרונות של StartLogic

StartLogic מצטיינים בפתרונות אירוח אתרים שלהם. הם נותנים לעסקים לסטארט-אפים במיוחד את הפלטפורמה שהם צריכים כדי להצמיח את העסק שלהם. בין היתרונות של StartLogic כוללים:

אמינות וביצועים

חברה זו מציעה אחריות של 99.9% בזמן אמת אשר על פי חלקים מהמשתמשים הוא יותר נורמה בענף. עם זאת, StartLogic מנסים למזער את זמן ההשבתה שלהם ומניסיון הממוצע שלהם הוא כ- 99.95 זמן הפיקוח במהלך תקופת בדיקה של 10 יום. מהירות טעינת העמודים שנבדקה באותה תקופה היא בערך 1.4466. זה מציב אותו בשווה למארחי האינטרנט המובילים כמו iPage ו- eHost.

תמיכה טכנית 24/7

שירות לקוחות חשוב לביצוע של אתר כלשהו ו- StartLogic נחושה להציע ללקוחותיהם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי, דוא”ל וטלפון. תמיכת הלקוחות שלהם בקיאה וידידותית. יש גם בסיס ידע נרחב ומדריך למשתמש מקיף המאגד הדרכות וידיאו ודרכי הוראות שימושיות.

תוכניות אירוח משתלמות

ל- StartLogic אין הרבה תוכניות אירוח, אך אירוח משותף ואירוח VPS שיש להם הם במחיר משתלם כדי להתאים לאנשים ועסקים, במיוחד לאלה שמתחילים לצאת. התוכנית המשותפת מתחילה ב- $ 4.50 ואילו תוכנית ה- VPS מתחילה ב- $ 29.99.

אירוח מרובים בתחום

בהתאם לתכנית שתבחר, אתה יכול לקבל אירוח בלתי מוגבל לדומיינים שלך. למעשה, התוכנית היחידה שמגבילה את אירוח הדומיין שלך היא תוכנית האירוח המשותפת Express.

שם דומיין בחינם

כשאתה נרשם לתכנית אירוח, אתה מקבל תחום בחינם שתבחר, מה שמוריד את העלות הכוללת שלך להיכנס לרשת.

Google אמון גם על StartLogic וזה יתרון לנראות.

החסרון

היעדר אירוח ייעודי כמו גם אירוח וורדפרס מנוהל הורידו את הדירוג וההעדפה של StartLogic. כמו כן, העובדה שכל האתרים מתארחים בשרתים מבוססי לינוקס נועלת את הלקוחות שמעדיפים שרתי מבוסס חלונות. מכיוון ש- vDeck אינו נמנה עם לוחות הבקרה הנפוצים בשונה מ- cPanel, חלק מהלקוחות מוצאים את עקומת הלמידה מעט לא נוחה. תמיכת הלקוחות צריכה גם להשתפר מכיוון שאנשים מתלוננים על זמני המתנה ארוכים ועל שאילתות שלא נענו.

בשורה התחתונה

StartLogic אולי אינו ספק האירוח הנבחר ביותר עבור כולם, אך הם נמצאים מעל לחתך בכל הקשור לאיכות השירותים שלהם. השותפות שלהם עם גוגל במתן פתרונות חדשניים לבעלי עסקים קטנים מהווה הוכחה לכך שהם אינם המארחים הרגילים שלך. עם תוכניות האירוח הידידותיות לתקציב שלהם והתחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום, אולי תרצו לנסות אותם.

8 דירוג כולל
סקירה של

StartLogic פיתחה פתרונות אירוח, בניית אתרים ומסחר אלקטרוני עבור כולם, אך בעיקר עסקים קטנים הזקוקים למהירות נוספת ואבטחה מתקדמת. אירוח אתר האינטרנט שלך בשרתים שלהם מבטיח לך מהירויות במהירות הבזק, אשראי שיווקי בחינם, תמיכה 24/7 ואבטחת אתרים.

מקצוענים
 • אירוח מרובה דומיינים
 • תוכניות אירוח משתלמות
 • שם תחום בחינם כשאתם נרשמים לתכנית אירוח
 • שיא זמן מצוין של 99.95%
 • מהימן על ידי גוגל
 • קל להבין ולנהל אפשרויות אירוח
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף
 • תכונות ושירותים מעולים מסחר אלקטרוני
חסרונות
 • זמני המתנה ארוכים בתמיכת לקוחות
 • מוגבל לשרתים מבוססי לינוקס
 • חסר אירוח אתרים ייעודי ואירוח וורדפרס
 • עקומת למידה בלוח הבקרה vDeck
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map