סקירה של One.com

זול אינו אחד האיכויות ששירותי אירוח אתרים ידועים אלא האנשים שב- One.com רוצה להפריך את הרעיון הזה. One.com, שהוכר על ידי בריטניה כאחת החברות המובילות בתקציב אירוח אתרים, סיפק פתרונות אירוח אתרים משתלמים הן לרמת הכניסה והן לאנשי המקצוע כדי לעזור להם ליצור אתרים משלהם ולהקים את הנוכחות המקוונת שלהם מבלי שהטרחה תעשה קידוד בפועל..


לוגו של One.com
UPTIME
975
מהירות
965
תמיכה
950
מחיר
988
תכונות
965
ירוק
945
חדשני
950

חינם לשנה הראשונה – One.com עשתה לעצמה שם בכך שהיא מציעה את מה שרוב חברות אירוח אתרים לא היו מעזות לעשות – אירוח אתרים בחינם למשך שנה. על ידי הרשמה לחבילת Starter שלה, תוכל לקבל אתר משלך. החבילה מורכבת משם דומיין אחד יחד עם אחסון של 15 ג’יגה-בתים, מסד נתונים יחיד, SSL לשיפור האבטחה המקוונת ו -512 מגה-בייט RAM.

אמנם ייתכן שתוכנית המתחילים לא תאפשר לאתר שלך להיות נתח עצום של תוכן דינמי, אך היא מסוגלת לארח בלוג או אתר סטטי פשוט מה שהופך אותו לתוכנית טובה לבעלי אתרים ברמת כניסה ועסקים קטנים.

אמנם לא תשלם עבור דמי אירוח או דמי מנוי בגין כך, אך One.com גובה את דמי ההתקנה הסטנדרטיים שלה בסך 10.80 ליש”ט אך רק בשנה הראשונה. שנים בהצלחה לא יחייבו אותך לשלם כל דמי הקמה גם אם תחליט לחדש את חברותך בחברת אירוח אתרים.

תוכניות האירוח האחרות של One.com למרות שתוכנית המתחילים שלה עשויה כבר להתגנב, תוכניות אירוח אתרים אחרות של One.com יכולות להגדיל את ההימור על ידי מתן פתרונות נוספים ופתרונות תוך שמירה על עלויות מינימליות:

 • מקצועי – במחיר של 1.94 ליש”ט לחודש נבנתה החבילה המקצועית של One.com למי שמעוניין לשלב מגוון רחב של תוכן אינטראקטיבי ודינאמי באתר האינטרנט שלהם. מכיוון שתוכן מסוג זה ידרוש טעינה של מקום ומהירות, החבילה מציעה זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בתים ואחסון של 100 ג’יגה-בתים לאחסון קבצי האתר שלך. החבילה המקצועית של One.com, המציעה שימוש בדומיין יחיד, כוללת מספר מסדי נתונים, SSH, SSL משופר ומעבד 2 x כדי להאיץ את הפונקציות והתהליכים באתר שלך..
 • מקצועי פלוס – נחשב לאח הגדול לתוכנית האירוח המקצועית של One.com, חבילת Professional Plus מציעה כלים ותכונות המתאימים למי שמחפש להקים בלוג וורדפרס משלהם. עם תעריף חודשי של 2.69 ליש”ט לחודש, התוכנית Professional Plus מעניקה לך אחסון של 200 גיגה-בייט, 2 גיגה-בייט של זיכרון RAM, שימוש במספר תחומים ומסדי נתונים רבים. להשלמת החבילה, One.com מספקת גם תכונות SSL ו- SSH משופרות וכן מעבד 4x. בעזרת כלים אלה, לא רק שאתה מקבל את היכולת ליצור בלוג של וורדפרס, נותנים לך גם את המרכיבים הדרושים כדי לקיים אותו גם כן..
 • עסקים – נחשב לחבילת האירוח המתקדמת של One.com, התוכנית העסקית מתאימה לחברות המעוניינות להקים אתרים גדולים ומורכבים. תוכנית במחיר של £ 4.64 לחודש, תוכנית זו מעניקה לך אחסון ענק של 500 ג’יגה-בתים לקבצים שלך, דומיינים מרובים, מסדי נתונים מרובים, 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 8x מעבד, SSH ואבטחה הדוקה באמצעות ה- SSL שלה..

הקמת חנות – לאחר שנבחרה תוכנית, השלב הבא הוא להחליט את סוג האתר שייצור. One.com מציע שלושה סוגים שונים שלקוחות יכולים לבנות, כאשר לכל אחד מהם יש מערך כלים ייחודי שיסייע בהגדרתם:

בלוח הבקרה יש להם אפשרות עדכון אוטומטי ג’ומלה וורדפרס, וככל ש- CMS מעודכן יותר כך הסיכון פחות להגיע אליו זדוני. כדי שיהיה לך אתר מאובטח, אתה צריך שרת מאובטח!

  • אתר מתארח – הבסיסי מבין כל אפשרויות ההתקנה, אתר מתארח יכול להיות כל דבר מאתר של חברה ועד אתר אישי. One.com הפך את תהליך היצירה לפשוט וקל להבנה על ידי כך שתכונותיו השונות מונחות על המסך ובאמצעות ממשק הגרירה ושחרור שלו. החלק השמאלי העליון מראה כמה שטח דיסק אתה יכול לעבוד יחד עם אפשרות מצד ימין כדי להשיג יותר מקום פנוי. הקמת אתר האינטרנט שלך יכולה להיעשות אפילו על ידי מישהו שאינו בקיא בקידוד שכן בונה האתר של One.com מספק גישה ל 45 תבניות אינטרנט ריקות מעוצבות מראש. לאחר שבחרת תבנית לשימוש, תוכל להתחיל ליצור את דפי האינטרנט שלך באמצעות עורך התוכן המתקדם של One.com. עורך התוכן מספק גם מגוון כלים מקוונים הניתנים לשילוב באתר האינטרנט שלך כולל הגדרת קטע גלריה, הטמעת סרטוני יוטיוב, הוספת קישורי מדיה חברתית, העלאת תמונות ויצירת טבלאות..
  • בלוג וורדפרס באמצעות תכונת ההתקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, משתמשי הבלוג של וורדפרס יכולים כעת לנהל את הבלוגים שלהם ומתוחזק על ידי One.com. אפשרות לחיצה אחת על וורדפרס תפעיל את אשף ההתקנה בו הלקוחות יוכלו ליצור את שם המשתמש והסיסמה שלהם. לאחר שתמסור את המידע הדרוש, תוכל לשלב את הבלוג שלך ב- WordPress ולארח אותו דרך One.com. מלבד הקלות בהגדרת אחת, תכונת הוורדפרס בלחיצה אחת מספקת גם את הכלים הבאים – תבניות אינטרנט הניתנות להתאמה אישית, תכונה לניהול תוכן עם כלי CMS ידידותיים למשתמש, מגוון רחב של תוספים, אפליקציות ניידות שונות של וורדפרס ומדיה חברתית. שילוב.
  • חנות מקוונת לעסקים המחפשים לנצל את החנות המקוונת שלהם, One.com מספק את האפשרות לבנות חברה באמצעות שילוב ידני של מערכות ניהול תוכן מסחר אלקטרוני. העלאת מערכת תוכן למסחר אלקטרוני חייבת להיעשות מכיוון ש- One.com אינו מספק את כלי המסחר האלקטרוני שלה. זה מאפשר רק ללקוחות לשלב פלטפורמות אחרות של חנויות מקוונות ליצירת חנויות משלהם. הגדרת אחד לא פשוטה כמו שהיא נראית, מכיוון שתידרש להעלות את כל חבילת המסחר האלקטרוני לאתר שלך דרך FTP ואז לבצע את השינויים באמצעות אשף ההגדרה של CMS..

בניית אתרים מובנית – One.com מדגיש את העובדה שאתה יכול לבנות את האתר שלך איתם מבלי לדעת כיצד לבצע קוד. הדבר מתאפשר דרך בניית האתרים שלהם. הוא מציע ממשק פשוט וידידותי למשתמש בו אתה פשוט מכניס תמונות והקלד תוכן לאחר בחירת תבנית האינטרנט המועדפת עליך. זה כל כך מהיר וכל כך קל.

תוכניות חסכוניות – תוכניות האירוח המקוון של One.com זולות יותר בהשוואה לתוכניות אירוח אחרות שמקלות כמעט על כל אחד להירשם לאחת. בנוסף, למרות המחירים הנמוכים שלהם, One.com אינו עוסק בתכונות, כך שאתה עדיין מקבל את המשאבים הנכונים הדרושים לך כדי להקים אתר ולהפעיל את הדרך הנכונה.

Uptime של אירוח מהיר – למרות שאתה מצפה מ- One.com לספק זמן uptime גרוע מאוד בגלל המחירים הנמוכים שלהם, One.com באופן מפתיע מספק זמן uptime מהיר, עם אחוזי הצלחה של יותר מ- 99%. כתוצאה מכך, מובטח לך שאתרך ימשיך לפעול כל הזמן.

גמישות בשדרוג התוכנית – לחברות אירוח אתרים מסוימות יש נטייה לגרום לך להתאים לתוכנית הקיימת שלך. זה לא המקרה ב- One.com. החברה מאפשרת לך להתחיל עם תוכנית בסיסית ואז מאפשרת לך לשדרג לתוכנית חדשה יותר אם תצטרך במועד מאוחר יותר ./p>

מדוע דירגנו את One.com בתור מספר 4

כל התוכניות של One.com כוללות בניית אתרים בחינם, כך שאינך צריך להתעסק בשפות קידוד או תכנות כדי לעצב את האתר שלך.

התבונן בפאנל של בניית האתרים של One.com

One.com מתגאה בכך שפאנל בניית האתרים שלהם אינו מחייב את המשתמשים לבצע קידוד כלשהו כדי להפעיל את האתר. כדי להפוך את העבודה הזו, החברה עיצבה את הפאנל בצורה כזו שכל מה שמשתמש צריך הוא מוצג בקלות.

פשוט וכל דבר פשוט, כל הכלים מונחים בתיבות הכוללות תמונות ותיאור קצר, כך שתדעו מה כל אחד מהם עושה. בעוד שחלק עשויים לחוש שהכלים הזמינים מוגבלים בהשוואה למה שיש לחברות אירוח אתרים אחרות להציע, הפשטות הזו היא שהופכת את One.com לפופולרית בקרב הלקוחות מכיוון שהם לא צריכים לדאוג לפענח דברים או להיכנס פנימה- עומק ולהבין מה עושה כל כלי.

לקוחות יכולים להתחיל דברים עם הכלי ‘עורך רשת’ בו הם יכולים לבחור מתוך 45 תבניות האינטרנט שעוצבו מראש בהן יוכלו להשתמש באתר האינטרנט שלהם. הוא מציע ממשק גרירה ושחרור המאפשר להוסיף טקסט, להוסיף תמונות ואפילו להטמיע סרטונים. תכונת העורך מגיעה גם עם תכונת תצוגה לנייד, כך שתוכל לראות כיצד ייראה האתר שלך ברגע שהוא נצפה במכשיר נייד. הכנסת קודי HTML ו- JavaScript מותאמים אישית מאפשרת גם למפתחים מרחב גדול יותר בבניית אתרי האינטרנט שלהם.

כלי נוסף שמציע לוח הבקרה הוא מאפיין מנהל הקבצים שלו המאפשר להעלות ולאחסן את הקבצים הדרושים לאתר שלך. ניתן להעלות קבצים באופן פרטני לאופן בו הייתם מעלים קבצים בוורדפרס או במערכות ניהול תוכן אחרות.

One.com מציעה גם אחסון ענן משלה בצורה של כלי ה- Bix שלה. לקוחות פשוט צריכים להירשם בחינם והם יוכלו להעלות ולשתף את הקבצים שלהם להורדה על ידי אנשים אחרים.

ביקור לוגו של ONE.com וקבל הנחה של 50% שלנו

טכני

 • אחריות לזמני 99.9%
 • כונני SSD לכל התוכניות
 • מושלם עבור אתרים בסיסיים, בלוגים ואירוח דוא”ל
 • תאריכים אוטומטיים של משתמשים באפליקציות
 • ל- One.com 3 מרכזי נתונים
 • גישת cPanel ו- SSH
 • ל- One.com יש שיתוף פעולה הדוק עם HP, IBM ו- Dell המספקים את כל השרתים למרכזי הנתונים שלהם
 • ל- One.com הזכות להשעות חשבון אם התנועה לאתר זה משפיעה על אתרי הלקוחות האחרים. הנימוק שמאחורי זה הוא שרוחב הפס שגובה התנועה הגבוהה יכול להשפיע על הביצועים של אתרי האינטרנט האחרים. החיסרון כאן הוא שלא תדע אם האתר שלך מתקרב להשעיה שכן One.com אינו מספק מגבלת רוחב פס קבועה שעליך לדבוק בה.

תמיכה

 • תמיכה טכנית 24/7
 • מדריכים ושאלות נפוצות
 • קו תמיכה אירופאי 24/7
 • תמיכה בצ’אט 24/7
 • תמיכה בדוא”ל עם חלון תגובה 24 שעות ביממה
 • לא מצאנו

תמחור

 • זה זול, ממש זול
 • תכניות גמישות
 • ניתן לרכוש מדי חודש
 • אמנם One.com מעניק ללקוחות ערבות להחזר כספי, אך לא כל כך הרבה זמן בהשוואה לחברות אירוח אתרים אחרות. אחריות החברה נמשכת 15 יום בלבד יחד עם הדרישה לסילוק כל דמי הקמה ברגע שתחליט לסגור את חשבונך.

סקירת Backend

הנה, אנו מספקים לכם כמה תמונות של ה- backend של ה- One.com (פאנל מותאם אישית). זה פשוט מאוד, אחד ההתחברות הראשון, מופיע קופץ ותוכלו לבחור בין דוא”ל ליצירת אתר. בלוח אתה יכול לעשות הרבה דברים, כמו:

 • ניהול דואר
 • הפעל מסנן וירוסים וספאם – כאשר מופעל, הנגיף ומסנן הספאם של One.com מנתח הודעות נכנסות כדי לזהות אם מדובר בדואר זבל או לא, ובודק אם הוא מכיל וירוס או עלול להזיק בכל דרך.
 • השתמש בונה האתר
 • צור חנות אינטרנט – באמצעות הכלים של One.com – החנות בחינם למשך 14 יום. עליך לשדרג את המנוי שלך בסוף תקופת הניסיון שלך, למשך 10.00 פאונד בחודש.
 • נהל את הקבצים שלך
 • צפה בסטטיסטיקת אתרים
 • נהל גיבויים ושחזורים
 • נהל את ה- DNS, PHP ו- MySQL, פרטיות התחום, שימוש בדיסק, SSL וכו ‘.

חזרה ליסודות עם One.com

למרות שזה לא יכול להיות כל כך פורה בכל הקשור לכלים ותכונות, One.com אכן מספק את המערכת הפשוטה והקלה להבנה שהופכת את בניית אתרים למהירה ונטולת טרחה במחירים נוחים מאוד. באמצעות לוח הבניין הבסיסי והתכניות החסכוניות שלו, כל אחד יכול לקבל אתר מקוון תוך זמן קצר.

ביצועי מארח אתרים

תוצאות מבחן One.com

הכלי הראשון וכנראה החשוב ביותר הוא מבחן פינג:

Ping מאפשר לך לבדוק את יכולת ההגעה של מארח ולמדוד את זמן הנסיעה הלוך ושוב עבור הודעות שנשלחות מהמארח המקור למחשב יעד..

תוצאות מארחים בדוק מראות פינג מהיר מבריטניה – 20ms

תוצאות מבחן One.com

פינגדום מבחן לביצועי מהירות משרת אמסטרדם שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, האתר שנבדק, שהוא פונקציונאלי במלואו במשך שנים, טעון במהירות של 76% יותר משאר האתרים שנבדקו עם ציון ביצועים 83/100.

זמן הטעינה של האתר היה 1.80.

תוצאות מבחן One.com

בדיקת לחץ מ- LoadImpact מסייעת לקבוע את היכולת לטפל בכמות מסוימת של משתמשים (עומס) באתר האינטרנט שלך. המטרה היא לראות כיצד האתר שלך יתפקד כאשר הוא נתון לעומס צפוי וגם מלחיץ.

אפילו עם 25 משתמשים הגולשים באתר שלנו, זמן הטעינה שווה (2.5 שניות) לכולם.

אלה כמה אינדיקציות טובות מאוד.

תוכל גם לבדוק את שאר חברות האירוח המובילות בבריטניה, ביקורות והשוואה כאן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map