ביקורת Names.co.uk

שמות.co.uk או פשוט Namesco היא חברה בבריטניה העוסקת בתחום אירוח ותחום כמעט שני עשורים. מלבד אירוח אתרים, הוא מציע פתרונות אחרים של סחר אלקטרוני כגון אירוח בדואר אלקטרוני, בניית אתרים, שרתים ייעודיים, VPS, בין היתר.


כרקע קצר על החברה, נמסקו היא חלק מקבוצת דאדא האירופית, שיש בה כמה וכמה חברות אירוח ופרסום. Names.co.uk מבוסס על וורצסטר אם כי בדאדא יש משרדים באזורים אחרים באירופה כמו איטליה, ספרד, צרפת, אירלנד, הולנד ופורטוגל. Names.co.uk מתאימה בעיקר לעסקים קטנים בריטים. עיין ברשימה שלנו עם ספקי האירוח הטובים ביותר בבריטניה.

לוגו של Names.co.uk אירוח אתרים
UPTIME
965
מהירות
938
תמיכה
935
מחיר
929
תכונות
965
ירוק
975
חדשני
938

מהירות ואמינות – בדקנו את השרת שלהם מדאלאס, טקסס וזמן הטעינה היה 2.99 שניות מרשימות בגודל עמוד של 1.4MB. ל- Namesco אורך זמן מובטח של 99.9% כך שלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי האתרים שלהם יהיו זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ללא השבתה..

Namesco הציג לאחרונה את פריצת הדרך SSD פלטפורמה. האחסון החדש שכבה על ידי NetApp מאפשר להעביר את הנתונים הפופולריים ביותר באתר לאחסון SSD. זה גורם למסירת נתונים למשתמש הקצה במהירות רבה עוד יותר.

פלטפורמת האירוח המקוון של נאצ’סקו התחזקה גם עם איזון העומסים F5 Viprion שמפעיל פרוקסי הפוך, ומפיץ את תעבורת הרשת בשרתים מסוימים. שיפור זה מאפשר לספק שירותי אירוח אתרים לתת חוויה ללא הפרעה ללקוחותיו.

יתרה מזו, ספק האירוח הוסיף לאחרונה תכונות נוספות שנועדו לתת ללקוחות שלהם ערך רב יותר לכספם. קיימת בחירה רחבה יותר של שמות דומיינים בחינם המוצעים על ידי Namesco. כמו כן, לקוחות Namesco יכולים להגן טוב יותר על אתרי האינטרנט שלהם ועל לקוחותיהם עם תעודת SSL בחינם למשך שנה אחת. Namco מתגאה בכך שהיא גם ספק האירוח הראשון בבריטניה שמציע. PHP 7 על סביבת אירוח משותפת. זה היה לאחר שהחברה השקיעה רבות במרכז הנתונים שלה כולל שדרוג החומרה שלה.

לטענת המשרד, היתרון בחבילות אירוח גרסאות PHP שלה הוא שהוא יכול להיות ספציפי לספריות. לקוחות יכולים אפוא להמשיך ולהריץ PHP 5.6 באתרי האינטרנט שלהם, בעוד שהם עדיין יכולים לבצע מבחן לאיתור הבא של אתרי האינטרנט שלהם בספריית משנה הפועלת על PHP 7 מבלי לדאוג להשפעה שיש לה על האתרים הנוכחיים..

תכונות – חבילות האירוח של Namesco מתוארות בשפה ישירה כך שיהיה קל אפילו למשתמשים שאינם טכניים להבין את התנאים. יש גם הרבה סיוע למשתמשים שאינם טכניים.

קיימות ארבע חבילות שמציעה Namesco – סטרטר, מקצועי, פרימיום ופלטינה. ישנן שלוש תכניות או תנאי תשלום עבור חבילות אלה – חודשי, שנה ושנתיים. העמלות נמוכות יותר במהלך כהונתו לשנה, והנמוכות ביותר בחוזה או בהסדר לשנתיים.

לדוגמא, חבילת המתנע היא 48 פאונד בלבד עם תוכנית לשנה או בסביבות 3.99 פאונד בחודש. החבילה המקצועית היא רק 72 פאונד לשנה או בסביבות 5.99 פאונד בחודש. חבילת הפרימיום מחוברת לסכום של £ 114 לשנה, או בסביבות £ 9.50 בחודש. ואז מחיר אריזת הפלטינה מתומחר ב -210 פאונד לשנה או בערך 17.50 פאונד בחודש.

אבל אם מסתפקים בחבילה החודשית, תוכנית המתנע היא 5.99 פאונד בחודש; החבילה המקצועית היא כמעט £ 9. חבילת הפרימיום היא 19 ליש”ט לעומת 15 ליש”ט בחודש בהסדר לשנה, ואילו חבילת הפלטינה היא 35 ליש”ט בחודש.

לתוכניות המתחילים והן המקצועיות יש את התכונות הבסיסיות שבעלי עסקים קטנים ירצו מתוכנית אירוח. כפי שניתן היה לצפות משתי התוכניות במחיר הזול ביותר, ישנם מגבלות על האחסון ועל בסיס הנתונים. אפילו חשבונות הדואר האלקטרוני מוגבלים – 10 עבור חבילת המתנע ו- 100 עבור החבילה המקצועית.

חבילת המתנע זמינה ב- Linux או Windows. שאר החבילות זמינות כתוכניות פלטפורמה כפולה. שטח האינטרנט בחבילת המתנע מוגבל ל 50 ג’יגה-בייט, בעוד שיש מקום אינטרנט בלתי מוגבל לשלוש החבילות האחרות.

חבילת המתנע יכולה לארח דומיין אחד בלבד. החבילה המקצועית יכולה לארח עד חמישה דומיינים בעוד שאין מגבלות על מספר הדומיינים שמתארחים בחבילות הפלטינה והפרמיום..

בלי קשר לתוכנית שתנצל, Namesco מבטיח את הדברים הבאים – רוחב פס בלתי מוגבל, תמיכה מבוססת 24/7 בבריטניה והתחייבות לזמן פעולה של 99.9 אחוזים. אתה יכול גם לגשת לכלי האירוח שלך דרך לוח הבקרה המותאם אישית. יתר על כן, הנתונים שגישה לעיתים קרובות שלך יאוחסנו ב- SSDs המהירים של Namesco.

אחת מנקודות המכירה העיקריות של נממסו היא רוחב הפס הבלתי מוגבל שהיא מציעה. הצעה זו זמינה לכל חבילת אירוח אתרים בחברה. כצפוי, היא מבקשת מלקוחותיה להתחשב בשכניהם המארחים המשותפים. הם גם מבקשים מהלקוחות לדבוק במדיניות השימוש המקובל בחברה.

אם אתר לקוח ימשוך אליו כמות עצומה של תנועה שיכולה להשפיע על ביצועי האתרים האחרים באשכול האירוח המשותף של Namesco, החברה יכולה להעביר אתר זה לשרתי הייעודיים או הענן שלה..

כמו כן, כל ארבע חבילות האירוח המקוונות מגיעות עם שם דומיין בחינם והתקנות בחינם בלחיצה אחת של מערכות ניהול תוכן נפוצות (CMS) כמו ג’ומלה וורדפרס..

מנויי תוכנית Namesco יכולים גם לקבל עד 40 אחוז הנחה על תמונות מלאי מ- Shutterstock. זוהי הצעה נהדרת שעל בעלי אתרים לנצל מכיוון שתמונות אלו יכולות להחיות את האתר שלהם לחיים.

אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי אתרים הוא התמיכה שהם מקבלים מספק אירוח אתרים שלהם.

אבטחה – Namesco מבין כי אבטחה היא אחד החששות העיקריים של בעלי אתרים או מנהלי אתרים. זה גם יודע שהרבה האקרים מתוחכמים בשיטות שלהם להשיג פרטים אישיים, מה שיכול לחשוף את לקוחותיהם לגניבת נתונים. אז זה נלחם בזה על ידי הצגת מנעול FTP.

תמיכה – מספר טלפון מוצג בצורה בולטת באתר Namesco. לרוע המזל, טכנאים אינם במצב המתנה מסביב לשעון. לקוחות יכולים להתקשר רק בין 8 בבוקר עד 7 בערב בימי חול, ומשעה 10 בבוקר עד 6 בערב בסופי שבוע.

אבל אם יש לכך ציפוי כסף, זה צריך להיות זמן ההמתנה המופחת בשיחות. לפי ידית הטוויטר של Namesco, זמן ההמתנה הממוצע של הטלפון הוא דקה ושלושים שניות. לקוחות עשויים להיות פשוט צריכים לעשות דברים אחרים כמו לבדוק את הדוא”ל שלהם או לחבר הודעה בזמן שהם ממתינים לתורם על ידי אנשי Namesco לתמיכת הלקוחות..

אם כבר מדברים על טוויטר, חשבון הטוויטר של החברה פעיל. יש לקוחות שהולכים לשם כדי לתקשר עם ספק אירוח אתרים ומעביר מחדש את הבעיות או הדאגות שלהם. מנהל הטוויטר של החברה בדרך כלל מבקש מהלקוחות לשלוח הודעות ישירות, כך שיוכלו לשלוח הוראות מפורטות ללקוחות שלהם.

נכון להיום, בחשבון הטוויטר של נממסקו יש יותר מ -2,000 עוקבים.

אם טוויטר אינו הדבר שלך, יש דרכים אחרות ליצור קשר עם ספק האירוח באתר. לקוחות יכולים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות דרך לוח הבקרה המקוון שלהם שאליו ניתן לגשת בכתובת http://admin.names.uk. ניתן להגיע אליו גם דרך ערוצי מדיה חברתית אחרים כמו גוגל פלוס ו פייסבוק.

יש גם מרכז תמיכה באתר Namesco בו לקוחות יכולים לדפדף אם הם רוצים לדעת יותר על פתרונות האירוח שהם מתכננים להשיג, או אם יש להם בעיות שהם חושבים שהם יכולים לפתור בלי לבקש עזרה מצוות התמיכה של Namesco.

פרק זה באתר הוא בו לקוחות יכולים להוריד מדריכי התחלה מהירים עבור לוח הבקרה המקוון, ניהול שמות דומיינים, ניהול דוא”ל ואירוח הדומיין שלהם..

קטע ההדרכות מועיל מאוד ללקוחות, במיוחד למי שמבולבל בנוגע לחבילות אירוח אתרים בהן ניצל, או שמעוניין לדעת כיצד למקסם את תוכניות האירוח שלהם..

טכני

 • אחריות לזמני 99.9%
 • לחץ על התקנות 1
 • אחסון SSD
 • הגדרה חופשית ומיידית
 • לינוקס, חלונות או שניהם
 • מרכז נתונים חדש לגמרי, הממוקם בעמק התמזה
 • מרכזי נתונים מאובטחים מאוד
 • הם משתמשים ב- PHP 7 באירוח משותף
 • לא מצאנו

תמיכה

 • תמיכה טכנית 24/7
 • מפתחי פנים ומנהלי מערכת
 • גיבוי יומי בחינם
 • תמיכה בבריטניה
 • מרכז התמיכה המקוון
 • אין תמיכה בצ’אט חי
 • התמיכה הטלפונית אינה פועלת 24/7 (שני עד שישי 8:00 – 19:00 סופי שבוע 10:00 – 18:00)

תמחור

 • שם תחום בחינם
 • אשראי פוטוליה בחינם
 • חנות ועגלה מקוונת
 • מתחיל החל מ- £ 3.99 / מ.
 • קצת יקר עבור מספר אתרים (£ 9.50 / מ ‘)

סקירת Backend

Namesco שיפצה לאחרונה את לוח הבקרה שלה במטרה להקל על הלקוחות בשימוש או בהגדרת תצורה. נממסקו קיבלה תלונות על כך שלוחות הבקרה שלו נראים מיושנים ומגושמים לשימוש. לוח הבקרה שלו כעת פשוט ופשוט יותר לשימוש בכל המכשירים.

השינוי הגדול בנאמסקו כרוך בשני תחומים שלקוחות עוסקים בהם בעיקר – חיובים וחידושים חדשים. לוח הבקרה מציג כעת את שני האזורים כיישום עמוד בודד. הדף עבר אופטימיזציה כך שלקוחות יוכלו לראות בקלות את מצב התוכניות שנרכשו ולמצוא כל שירות מסוים.

סיכום

ל- Names.co.uk שיעורי חבילות אירוח סבירים למדי. זה גם משרת היטב את היעד העיקרי שלה – עסקים קטנים בריטים שיש להם אנשי צוות שלא בקיאים היטב בטכניקות של הפעלת אתר. ככאלה, לחבילות שלה תכונות שיכולות להועיל לאנשי עסקים וצוות העובדים אשר אין להם מספיק זמן וידע כדי להתמקד בהיבטים הטכניים של ניהול אתר..

הביקורת העיקרית על ספק אירוח זה היא היעדר תמיכת לקוחות 24/7 שהיא די סטנדרטית ברוב ספקי האירוח באתר. מלבד הדאגה, Namesco היא ספקית אירוח אתרים טובה לעסקים קטנים עם תקציב מוגבל לאירוח אתרים וצוות עם ידע מוגבל בתחזוקת אתר. אנו ממליצים לכם מאוד לבדוק את סקירת Siteground.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map