ביקורת LiquidWeb

9.2 דירוג כולל
ביצועים גבוהים VPS, WP ואירוח ייעודי

כחברת אירוח אתרים מנוהלת, LiquidWeb שלטה בחלל זה כיום ומתגאה ב -3 מרכזי נתונים בבעלות מלאה ומעל 30,000 לקוחות הפזורים ביותר מ -150 מדינות. פתרונות אירוח אתרים חדשניים, איכותיים וממוקדי לקוח מכילים תמיכת לקוחות מובחרת. הם מספקים עסקים בכל הקשת, בין עסקים קטנים ועד רב-לאומיים.

מקצוענים
 • מגוון פתרונות אירוח אתרים
 • תמיכת לקוחות יוצאת דופן
 • הגירות חינם
 • מרכזי נתונים איתנים
 • סביב השעון ניטור יזום
 • חליפה חדשנית של כלים ושירותים
חסרונות
 • מחיר יקר
 • אין אירוח משותף
9.4 דירוג בלוג

מחיר
34.5 דולר

האם אתה רוצה לפתוח בלוג ולא ממש בטוח איך להסתדר עם זה או לאן לארח אותו? אל תדאג כי זה מסלול שמבקרים בו הרבה בלוגרים מתחילים. אמנם נכון שהשוק עמוס בהרבה אפשרויות אירוח בבלוגים, אך בחירה נכונה יכולה להיות משימה מלחיצה ומוחצת למדי..

LiquidWeb הוא אחד המותגים המובילים בעולם בתחום אירוח הבלוגים. הם עזרו לאלפי בעלי אתרים מרחבי העולם לעגן את הבלוגים שלהם בפלטפורמה שלהם. דבר אחד שאתה יכול להיות סמוך ובטוח הוא שהתוכן שלך כמו גם הבלוג שלך תמיד יהיו בטוחים עם LiquidWeb. הסיבה לכך היא הגישה הפרואקטיבית בה משתמשת החברה כדי למנוע סוגיות במקום לחכות עד שיתרחשנה להן תגובה.

פלטפורמת הוורדפרס עליה מארח LiquidWeb את הבלוג שלך מצוידת בטיפול פרואקטיבי המורכב מ:

 • צג זדוני
 • צג לאחר הגיבוי
 • צג שדרוג לפני PHP
 • צג שדרוג מקדם התוסף

יתרונות נוספים שתיהנו ממנה עם חבילת האירוח של הבלוג של LiquidWeb כוללים:

מהירויות טעינה אופטימליות – כדי להבטיח מהירויות טעינה מהירות יותר עבור דפי הבלוגים שלך, LiquidWeb משתמש בטכניקות כמו דחיסת תמונות, זיכרון מטמון באתר וטענת תמונות מעוכבת..

Uptime מובטחת – כדי להפוך את הבלוג שלך לגלוי לקהל היעד שלך בכל עת, צוות התמיכה וטכנאי ה- backend הציבו כמה שכבות של גיבויים..

ניהול בלוגים מרובים מרכזי – LiquidWeb הם בעלי שותפות איתנה עם iThemes וזה אומר שתוכלו לנהל כמה אתרי בלוגים באותו אופן בו אתם מנהלים אתר אחד..

עם LiquidWeb, אתה בוחר שותף שקל להגיע אליו ויכול לעזור לך למקסם את הביצועים ולתת לך את האפשרות להגדיל את ארכיטקטורת האירוח שלך ככל שהקהל שלך יגדל..

 • לאירוח של 10 אתרים ומעלה (לא למתחילים)
 • מהירויות טעינה אופטימליות
 • זמן מובטח
 • ניהול בלוגים מרובים מרכזי
 • נהל עד 100 אתרים בקלות רבה ככל שתוכל לנהל אתר אחד. פרוס עדכונים לטונות אתרים בלחיצה אחת.

.


אחריות להחזר כספי
10x פיצויים
שטח דיסק
100GB – 300GB
שם דומיין
N / A
9.9 דירוג ייעודי

מחיר
189 דולר

אם יש לך אתר מסחר אלקטרוני עם תנועה גבוהה, אתה זקוק לפיתרון אירוח שיעניק לך את הביצועים הטובים ביותר. ל- LiquidWeb פתרונות אירוח שרתים ייעודיים עשירים עם תכונות הן לינוקס והן מבוססות חלונות. שרתים אלה מבטיחים לכם 100% זמן פעולה ברשת ניטור סונאר פרואקטיבי 24/7, התקשות שרתים באמצעות ServerSecure ותמיכה Heroic.

יש לך את הגמישות לבחור מקבץ מנוהל לחלוטין המוגדר מראש או פיתרון בהתאמה אישית המאפשר לך לקחת פיקוד על השרתים הייעודיים שלך, אך עדיין לקבל תמיכה.

יתרונות של אירוח שרתים ייעודי

פיתרון אירוח שרתים ייעודי מגיע עם שלל יתרונות וערך תמורת כסף. כמה מההיבטים הבולטים כוללים:

שרתי מעבד בודדים וכפולים

שרתי המעבדים הבודדים מעניקים ללקוחות אבטחה נעולה וביצועים גבוהים לכל אתר אינטרנט. חבילה זו נהדרת לאירוח מסד נתונים, לאחסון שרתי קבצים ואתרי תנועה גבוהה. התמחור שלהם מתחיל ב -199 דולר לחודש.

המעבד הכפול לעומת זאת אורז יותר כוח עיבוד כדי לספק אפילו את האתרים התובעניים ביותר. אתה יכול לבחור שרתי ייעודי מעבד כפול אם אתה מארח אתרים רבים או שאתה רוצה פיתרון אירוח מסד נתונים גדול. החבילה הזולה ביותר למעבד הכפול מתחילה במחיר של 399 דולר לחודש.

CloudFlare CDN

LiquidWeb מעניקה ללקוחותיה ללא תשלום נוסף ניהול מלא של אחד ה- CDN החזקים ביותר בעולם. זה עוזר להגביר את מהירות האתר שלך כמו גם את האבטחה.

גיבויים מובנים

לכל שרת ייעודי יש גיבוי מקומי מובנה. בנוסף, תוכלו לרכוש שכבה נוספת של הגנת גיבוי דרך מערכת הגיבוי של Guardian.

אבטחה משופרת

כדי להבטיח כי משאבי האתר שלך, כולל נתוני לקוחות, בטוחים, LiquidWeb כולל את ServerSecure בכל רכישת שרת ייעודית.

סיכום

עם צוות אדריכלי פתרונות, ל- LiquidWeb יש את הדרוש כדי לתמוך בכם באמצעות פתרונות עשירים בתכונות המתעדכנים ומתנהלים באופן רציף. תחום הדאגה היחיד הוא המחיר הגבוה שגובה פתרונות אלה. עם זאת, כמו בכל שירות איכותי, אתה משלם עבור מה שאתה מקבל.

 • רוחב פס נכנסת בחינם ובחירה במערכת הפעלה
 • אינטל Xeon עם ליבות 4-28 ו -8GB – 125.8GB RAM
 • אחסון מהיר בזק SSD ב- RAID1 או RAID10
 • תצורות בהתאמה אישית עם SSDs והקצאת מיידיות
 • CloudFlare CDN חינם, גיבויים, הגנת DDoS ואבטחת ServerSecure ™ משופרות

.


אחריות להחזר כספי
10x פיצויים
שטח דיסק
250GB – 500GB SSD
שם דומיין
N / A
9.8 דירוג VPS

מחיר
59 $

פיתרון האירוח של השרת הפרטי הווירטואלי (VPS) שמציע LiquidWeb הוא ללא ספק אחד הפופולריים ביותר בקרב לקוחותיהם. אחת הסיבות שמאחורי זה היא שהתוכניות שלהם מתחילות במחיר נמוך בהרבה בהשוואה לאחרים וזהו חלון הכניסה היחיד לפתרונות אירוח הפרימיום של LiquidWeb לאחר הפסקתם באפריל 2016 של האירוח המשותף שלהם..

ללקוחות בפתרון אירוח VPS יש גישה לפלטפורמות לינוקס וגם לחלונות ונהנים מהגמישות שבחירה מתוך מגוון רחב של תבניות של מערכות הפעלה כולל אובונטו, פדורה, דביאן, CentOS 6,7 וכן Windows Server 2012 R2. בעוד שמארח VPS מנוהל ליבה, LiquidWeb מבטיח גם שללקוחות תהיה גישה לאפשרויות בניהול עצמי.

היתרונות של אירוח VPS מנוהל

פיתרון זה נותן לך את הביצועים של שרת ייעודי מצד אחד ואת הגמישות של אירוח ענן מאידך.

מגוון התוכניות מבטיחים שתקבלו בדיוק את מה שאתם מחפשים מבחינת ביצועים ותמחור. יש תוכניות שרתים פרטיים וירטואליים של 2 ג’יגה-בתים, 4 ג’יגה-בייט, 8 ג’יגה-בייט, ונעים בין 2 ל -8 מעבדים ליבה ועד 300 GB SSD של שטח דיסק..

כל תוכניות האירוח של VPS מגובות בתמיכה הרואית של 100% בארה”ב, הזמינה באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט וטלפון 24/7.

בהשוואה למתחרים שלהם כמו אמזון, DigitalOcean ו- Rackspace, ה- VPS של LiquidWeb בולט. פתרון האירוח VPS מגיע עם שם דומיין בחינם, אישור SSL בחינם, כמו גם cPanel, מנהל אירוח אתרים, ו plesk.

LiquidWeb VPS אירוח חסרונות

מחיר בולט כמכשול העיקרי ללקוחות המעוניינים לעבור לפתרון אירוח זה. החבילה הזולה ביותר תחת VPS עולה 59 דולר לחודש. אם תשקול את השדרוגים כמו רוחב פס, מערכת הפעלה, גיבוי יומי, IPS נוסף, בוודאי תוציא יותר.

עבור מתחילים, החלק של בסיס הידע נראה אקראי ומכסה מגמות עכשוויות שכל אחד יכול לחפש סביבו. אם ניתן להרחיב את הקטגוריות כך שללקוחות תהיה גישה למדריכי עיון ותשובות בהתבסס על חבילות האירוח שלהם, זה יכול להועיל.

סיכום

כמו תמיד איכות השירות של LiquidWeb היא מהשורה הראשונה, אך היא מגיעה לתג מחיר גבוה יחסית. אם אתם מחפשים זמן עבודה, אמינות וחומרה מובחרת ועלות אינה בעיה, אז זהו ספק ראוי לשבח.

 • מגוון תוכניות שיתאימו לדרישותיכם
 • ביצועים יוצאי דופן וגמישות של שרתים
 • תמיכה הרואית מבוססת 100% מארה”ב

.


אחריות להחזר כספי
10x פיצויים
שטח דיסק
40GB – 300GB
שם דומיין
N / A
9.3 דירוג וורדפרס

מחיר
34.5 דולר

על בסיס הפופולריות של וורדפרס, בחר LiquidWeb להתמחות במערכת ניהול תוכן זו ולהציע אירוח וורדפרס. בקיצור, החברה נותנת שירות קונסיירז ‘בו הטיפול בהיבטים הטכניים של ניהול הוורדפרס שלך מתבצע בבית על ידי LiquidWeb. הרעיון שעומד מאחורי פיתרון אירוח זה הוא להציע לך חוויה נטולת טרחה, כך שהמיקוד שלך יכול להיות 100% בניהול העסק שלך..

יתרונות של אירוח וורדפרס מנוהל

אירוח וורדפרס מדהים וב- LiquidWeb הוא מרגש עוד יותר. בין היתרונות של פיתרון זה כוללים:

המהיר המהיר – שרתי האירוח המנוהלים של וורדפרס מוגדרים במיוחד עבור WordPress. גם אם האתר שלך חווה עלייה בתנועה, המהירות לא משתנה.

בטיחות תוכן ואתרים – צוות המומחים של LiquidWeb עובד במניעת השפעה על נושאים המשפיעים על ביצועי האתר שלך. הם מציעים טיפול פרואקטיבי לכל האתרים תחת פתרון האירוח של וורדפרס. יש להם צג זדוני, צג גיבוי לאחר פרסום, צג שדרוג מקדם תוסף ומוניטור שדרוג לפני PHP.

ניהול אתרים קל – השותפות בין LiquidWeb ל- iThemes הקלה על הלקוחות יחסית לנהל חבילה של אתרים כאילו הם מנהלים אתר כזה. בלחיצה אחת, תוכלו לפרוס שרשרת עדכונים לאתרים רבים מאוד.

עדכוני תוספים – פיתרון האירוח של וורדפרס מנוהל ב- LiquidWeb מסייע בעדכון התוספים. הם אפילו עוברים צעד קדימה כדי לבדוק את העדכונים עבורכם באמצעות כלי השוואה חזותיים עדכניים כדי להבטיח ששום דבר לא השתנה. רק לאחר אישור העדכונים הם נכנסים לתוקף באתר שלך.

הרמאים

מבחינת עלות, זה יקר להירשם לפיתרון האירוח המנוהל של WordPress של LiquidWeb. התוכנית הזולה ביותר שמציעה החברה היא 119 דולר לחודש.

מכיוון שארכיטקטורת השרת מותאמת אישית לפלטפורמת וורדפרס, הפעלת אתר אחר שאינו מבוסס פלטפורמת וורדפרס יכול להיות אתגר.

פסק דין

אם אתה סוג של בעל אתר שאינו אוהב לתת שליטה למישהו אחר, אז פיתרון אירוח זה אינו בשבילך. אחרת, פיתרון האירוח המנוהל של וורדפרס של LiquidWeb הוא אחד הטובים ביותר מבחינת הביצועים.

 • מהיר מהיר
 • בטיחות התוכן והאתר
 • ניהול אתרים קל
 • עדכוני פלאגין

.


אחריות להחזר כספי
10x פיצויים
שטח דיסק
100GB – 300GB
שם דומיין
N / A

LiquidWeb היא חברת אירוח אתרים מנוהלת הפועלת בתחום זה משנת 1997, ומתגאה כעת ב 3 מרכזי נתונים בבעלות מלאה ולמעלה מ- 30,000 לקוחות הפזורים ביותר מ -150 מדינות. כאחד הכוחות האימתניים בתעשיית אירוח אתרים, LiquidWeb הציגו מסירות בלתי פוסקות לעיצוב ולגלגול של כמה ממוצרי האירוח הטובים ביותר בשילוב עם תמיכת לקוחות מובחרת.

עם 20 שנות ניסיון מאחוריה, LiquidWeb עברו את התמורות בתעשיית הטק כולל בועת הטכנולוגיה של תחילת שנות האלפיים. מראשיתו הצנועה, החברה צמחה וגוונת את שירותי אירוח אתרים שלה בכדי לספק עסקים בכל רחבי הספקטרום, החל מפעלים קטנים ועד חברות רב-לאומיות..

כשמחפשים חברת אירוח אתרים, אחד ההיבטים שאינכם יכולים להרשות לעצמכם להתעלם מהם הוא עד כמה החברה מבוססת מבחינת רוחב ועומק השירותים שהיא מציעה. LiquidWeb ביססה את עצמה כסמכות בתחום זה על ידי הצעת יותר מציוד האירוח. מגוון המוצרים שלה כולל:

 • אירוח וורדפרס מנוהל
 • אירוח שרת וירטואלי פרטי (VPS)
 • אירוח ייעודי
 • אירוח בענן

כדי לתמוך במוצרים לעיל, החברה מציעה גם שירותים כמו אחסון וגיבוי, שירותי רשת, שירותי תוכנה, שירותי ניטור, שירותי אבטחה, אירוח דואר וניהול יומנים. עם הבטחה לספק פתרונות אמינים לאירוח אתרים, החברה מעסיקה למעלה מ -400 אנשי תמיכה באתר על מנת לטפל בבסיס הלקוחות הגלובלי ההולך וגדל.

היתרונות של LiquidWeb

רבות נאמר על הקשיים שלקוחות פוטנציאליים שוחים במתן הצעה למצוא פיתרון אירוח אתרים שמתאים לצרכים העסקיים שלהם. במידה רבה, ל- LiquidWeb יש את מה שנדרש מבחינת תיק המוצרים, שירות הלקוחות וערוצי המסירה בכדי לספק את צרכי אירוח אתרים ואת פתרונות האינטרנט שלך. בין האזורים שבהם מצטיין LiquidWeb כוללים:

מגוון פתרונות אירוח אתרים

ל LiquidWeb יש עקבות בכל אחת מקטגוריות המוצרים המארחות ברשת, למעט אירוח אתרים משותף. למשל, פתרונות אירוח הענן שלהם מעניקים לעסקים את היתרון של בקנה מידה עם התשתית שלהם בתגובה לעלייה בתנועה. זה קריטי במיוחד בעסקים שיש להם מכירות עונתיות ושביצועיהם מושפעים מההאטה והירידות של מחזורי העסקים..

בגלל אבטחת מידע וסיכוני השבתה של שרתים, ייתכן שתעדיף לשכור שרת פיזי לארח את אתר האינטרנט שלך. ל- LiquidWeb אירוח ייעודי שמבטיח לך שרק האתר שלך יתארח בשרת וכך לא תשתף משאבים עם אף אחד. עם שירות זה, לא סביר שתראה שהאתר שלך מאט.

אם אתם מחפשים נתח של אירוח ייעודי וגם אירוח משותף, פיתרון האירוח של השרת הפרטי הווירטואלי (VPS) ב- LiquidWeb הוא ככל הנראה הטוב ביותר עבורכם. מכיוון שכל שרת פרטי וירטואלי משתף מקורות חומרה מסוימים עם אחרים, יש לך נתח ייעודי של משאבי מחשוב. ככזה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאף אחד משכניך המארחים לא יביא את האתר שלך. ישנן תוכניות שונות תחת אירוח ה- VPS שהמחיר הזול ביותר שלהן מוערך עד 59 $ לחודש.

בין אם אתה סטארט-אפ או רב-לאומי מבוסס, אחת האמיתות הבסיסיות שאינך יכול להפריך היא העובדה שוורדפרס הופכת בהדרגה לגוגל של פלטפורמות בניית אתרים. הפופולריות של וורדפרס דחפה את LiquidWeb להציע אירוח וורדפרס מנוהל. באמצעות פיתרון אירוח זה, החברה לוקחת על עצמה לשמור על כל התקנות וורדפרס שלך מהירות בנוסף להגנה על האתר שלך מפני איומי אבטחה ופרצות מתקרבות שהאקרים עשויים לנצל..

ללא קשר לתעשייה, היקף העסקים והנישה שלך, רוב הסיכויים שתמצא אחד מפתרונות אירוח אלה שימושיים ביותר.

תמיכת לקוחות יוצאת דופן

אם יש היבט ש- LiquidWeb מתגאה בו, האם התמיכה ההרואית שלהם 24/7/365 באתר כוללת למעלה מ -400 טכנאים. צוות זה כולל טכנאים מוסמכים של ווינדוס וגם לינוקס הזמינים בטלפון או בצ’אט חי עם זמן תגובה של פחות מ- 59 שניות. יש להם גם בסיס ידע נרחב למקרה שתרצו לדפדף.

בעולם בו אוטומציה של תמיכת לקוחות וספקי השירות מאמצים יותר ויותר את הממשק הלא אנושי, זה עוזר להקים צוות של אנשי מקצוע הבקיאים שיכולים לטפל בלקוחות. LiquidWeb כבש בגדול בזה.

הגירות חינם

האם אירחת אי פעם את האתר שלך עם ספק שממש מחזיק אותך בכופר, ודורש ממך תשלום כדי לעבור לשרתים שלהם? ובכן, LiquidWeb חרגו מעבר לזה. למען האמת, יש להם צוות במצב המתנה שיעזור לך לעבור מהמארח הנוכחי שלך. אירוח אתרים הגירה יכול להיות תהליך מעורפל יחסית, אלא אם כן אתה מקבל סיוע איכותי, אתה יכול להיות מתוסכל. באמצעות צ’אט חי אתה יכול לקבל עזרה בנושא זה ב- LiquidWeb.

מרכזי נתונים איתנים

לחברת LiquidWeb 3 מתקני מרכז נתונים בבעלות פרטית ומופעלת. מתקנים אלה מאוישים מסביב לשעון על ידי טכנאים מיומנים מאוד ובכך מציעים את אחת מזמני התגובה המהירים ביותר שהתעשייה אי פעם ראתה בה.

כדי להוסיף לכך, למרכזי הנתונים יש אזורים רבים ליתר יתירות והם מצוידים במערכות כוח, קירור ומערכות אבטחה מיותרות. המשמעות של זה מבחינתך כעסק היא שאתה יכול להיות סמוך ובטוח בכל עת נתונה, המידע שלך מאובטח. הכישלון של מרכז נתונים אחד אינו משפיע על אבטחת הנתונים שלך ועל ביצועי האתר שלך.

סביב השעון ניטור יזום

כל המהות של קיום אתר אינטרנט היא כך שתוכלו להישאר ברשת. תלוי בהיקף העסק שלך ותלותו באינטרנט, אפילו דקה אחת במצב לא מקוון יכולה להסתכם בהפסדים עצומים. ל- LiquidWeb מערכת פיקוח יוצאת דופן המכונה Sonar Monitoring, שבאופן מילולי סורקת את האינטרנט בכל בעיה. אם צוות הניטור יבחין בבעיה, הם יטפלו בה באופן יזום כך שלא תבינו שבעיה קיימת. הניטור הוא יסודי ונוגע לרכיבי תוכנה וחומרה כאחד.

חליפה חדשנית של כלים ושירותים

עבור כל אחת מסביבות האירוח שלהם, LiquidWeb יצרו כלים שהופכים את חווית האירוח למלהיבה עבור הלקוחות שלהם. לעסקים ניתנת גישה למסוף ניהול קל לשימוש המאפשר להם לשמור על קשר עם הנעשה הן ברמת השרת והן ברמת האתר בכל זמן נתון. בין הכלים הללו כוללים:

 • גיבויים מתמשכים – לא ניתן להדגיש מספיק שבטיחות הנתונים היא בעלת חשיבות עליונה בפעילות העסקית שלך. באמצעות פיתרון הגיבוי והשחזור שלהם של Guardian, LiquidWeb מספקים גיבויים חריגים מחוץ לאתר המצלמים באופן רציף את כל התצורה של המערכת שלך כך שתוכל לגשת לכל מידע התאוששות שתצטרך..
 • התקנות בלחיצה אחת – אם אתה רוצה להקים בלוג או סתם צריך להעביר את אתר האינטרנט שלך לחיים, התקנות בלחיצה אחת מאפשרות לך להקים את האתר שלך ולהפעילו. חלק מהתסריטים שתוכלו למצוא כוללים WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki ו- Joomla.
 • ממשק ניהול – LiquidWeb מכיר בכך שלקוחות מסוימים הם ילידי DIY והם היו שמחים לנהל את הדברים בעצמם. זו הסיבה שבנוסף לתמיכה 24 שעות ביממה שהם נותנים, הם גם מאפשרים לך לגשת לסטטיסטיקה של האתר שלך ולפרטי החיוב שלהם, ליצור שרתים ולעשות זאת הרבה יותר באמצעות ממשק הניהול האינטראקטיבי שלהם..
 • שירותי הביטחון– LiquidWeb מתייחס ברצינות לבטיחות נתונים. הם מציעים תאימות PCI, אישורי SSL, חומות אש ו- VPNs מאובטחים כך שתוכלו להיות מוגנים בכל זמן נתון. היתרונות שתוכלו לקצור מאמצעי אבטחה ברמה גבוהה כל כך הם שתעבורה שתגיע לאתר שלכם תהיה אמון שהם מקיימים אינטראקציה ומשאירה את המידע בפורטל בטוח. עם התפשרות של בטיחות לקוחות וגניבות זהות, זה עוזר להישען על ספק שירות העומד בכל תקני האבטחה..

מדוע LiquidWeb לא יכול להיות בשבילך

הרבה נאמר על החיוביות של LiquidWeb, הגיע הזמן לבחון את החיסרון של ספק אירוח אתרים זה. ישנם כמה דברים שהופכים את LiquidWeb למין בלתי רצוי.

מחיר יקר

לעסקים המחפשים פתרונות אירוח אתרים בדרך כלל יש יעדים מסוימים שהם רוצים לעמוד בהם ואחד מהם הוא התמחור. ככל ששום מקבלי החלטות לא מבססים את הבחירה שלהם אך ורק על תמחור, זהו מרכיב משמעותי. ל LiquidWeb פתרונות אירוח מובחרים מעולים ותמיכה ראשונה בטווח. עם זאת, התמחור שלהם מעט גבוה יותר בהשוואה למתחרים שלהם והישג ידם במיוחד עבור עסקים מתחילים ודפים אישיים.

כדי לתת לך תמונה של התמחור שלהם, שקול את הדברים הבאים:

 • פתרונות שרת ייעודיים מנוהלים מתחילים ב -199 דולר לחודש. החבילה הגבוהה ביותר תחת פיתרון אירוח זה היא הצרור הייעודי המעניק לך 64 גיגה זיכרון RAM, רוחב פס של 5 טרה-בתים, כונן גיבוי של 1 טאטא SATA וכונן ראשי של 2 × 250 ג’יגה-בייט SSD והכל במחיר של 509 $ לחודש..
 • אירוח VPS – לפיתרון זה יש 4 תוכניות עם הנחות של 59 $ לחודש והגבוה ביותר ב 219 $ לחודש.
 • אירוח בענן – זה מתחיל ב -159 דולר לחודש והתכנית הגבוהה ביותר שלהם מתומחרת ב -309 דולר לחודש. בהשוואה למתחרים שלהם, LiquidWeb יקרים וזה עלול למנוע מאנשים גישה לשירותים שלהם.

אין אירוח משותף

LiquidWeb הפסיקו את תוכנית האירוח המשותפת שלהם והקרוב ביותר אליו תוכלו להגיע הוא אירוח השרתים הפרטי הווירטואלי. בעוד שיש לאירוח משותף חסרונות משלו, לעסקים שעולים ואשר אין להם משאבים רבים המוקדשים לתחזוקת אתרים, הם נוחים. זה בעיקר בגלל העלות משותפת וככאלה כל בעל אתר משלם מעט כדי שהאתר שלו יהיה בשרת.

הסיבה שהעניקה LiquidWeb להפסקת אירוח משותף באפריל 2016 היא שהיא רצתה לצמצם את המיקוד שלהם להציע מוצרים המותאמים לבעלי עסקים עם דרישות מורכבות. פלטפורמת האירוח המשותפת נמכרה ל- Deluxe Hosting, המובילה בפלטפורמת אירוח משותפת. סטארטאפים ואתרי אינטרנט אישיים שוב מוחלשים בגלל זה.

בשורה התחתונה

אם אתה עסק שמוכן ומגדל ללכת, LiquidWeb תן לך את העסקה האמיתית באירוח אתרים. החומרה המונעת עליהם גבוהה וצוות תמיכה שתמיד תוכלו לסמוך עליהם הם נקודת מכירה מרכזית. העובדה שהם הבעלים של השרתים שלהם במקום לשתף אותם עם ספקי שירותי אירוח אתרים אחרים היא מחליף משחקים מכיוון שהמיקוד שלהם עובר כעת לבניית פתרונות חדשים כדי להקל על חייך ואתרי האינטרנט שלך.

עם זאת, אם אתה עסק קטן ללא שרירים כלכליים מספיקים, אולי תרצה להסתובב קצת יותר אצל ספק הפתרונות המתאים לאירוח אתרים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map