האם InMotion תואם ל- Mac?

כפי שראיתם, אף ספק אירוח אתרים לא מציע פיתרון אירוח שתוכנן במיוחד כדי לספק מכונות מק. מק, צמצום של מקינטוש, הוא קו מחשבים אישיים שעוצבו, פותחו ומשווקים על ידי אפל. דגמי מקינטוש נוכחיים מתוכננים במיוחד כדי לענות על צרכיהם של משתמשים ביתיים, חינוך ומקצועיים.
מבין הסיבות הרבות לכך שספקי אירוח אתרים אינם מציעים פתרונות אירוח מקינטוש הוא שמכונות מק תוכנות להתמודד יד ביד עם מערכת הפעלה של מערכת ההפעלה Mac שתוכננה גם על ידי apple במיוחד עבור מכונות מק. ככאלה, מערכות הפעלה מסוימות המוצעות על ידי ספקי אירוח אתרים נתקלות בבעיות תאימות עם מכונות מק.
למרות שאין שירות אירוח מקוון ספציפי, ישנם המון ספקי אירוח שמציעים שירותים תואמים ל- Mac. שירות מסוג זה נקרא אירוח מק ידידותי. חשוב לציין כי לא כל שירותי האירוח תואמים למחשבי מק. חשוב גם לציין כי בין אם מבחירה ובין אם לא, או בעיצוב ובין אם לא, ספקי אירוח אתרים מסוימים תואמים ל- Mac ואילו חלקם אינם.
עבור רובנו זה לא גורם לדאגה כלל, מכיוון שרובנו משתמשים במחשבים שולחניים ומחשבים שולחניים שאין להם בעיות תאימות עם אירוח מבוסס Windows, Linux או Unix. עם זאת, עבור מי שהם תלמידי מק, החיפוש אחר אירוח מק ידידותי הוא גורם ענק לדאגה.
InMotion היא אחת מחברות האירוח המציעות תאימות ל- Mac במיוחד בפתרונות אירוח המסחר האלקטרוני שלהן. רוב כלי המסחר האלקטרוני שלהם, כמו עגלות הקניות שלהם, תואמים למכונות מק. מלבד זאת, InMotion מעדיף את השימוש בשרתי לינוקס הידועים כתואמים ל- Mac מאחר שהם חולקים את אותה מורשת UNIX..


האם InMotion תומך ב- Mac Mail?

כן, InMotion אכן תומך ב- Mac Mail. Mac Mail היא למעשה תוכנית דוא”ל הכלולה במערכת ההפעלה של מערכת ההפעלה X של Apple. כדי להיות מסוגלים להשתמש ב- Mac Mail באמצעות אירוח InMotion, עליך להגדיר את חשבון הדוא”ל כלקוח ברירת המחדל של דוא”ל Apple. כך עושים זאת:

 •  כשאתה פותח את Mac Mail, תוצג בפניך תיבה בה תתבקש לספק ולמלא את המידע המבוקש, כגון שמך המלא, כתובת הדוא”ל שלך וסיסמתך. לאחר מסירת המידע הנדרש, לחץ על הכרטיסייה “המשך” שנמצאת בפינה הימנית התחתונה;
 •  במסך העוקב תידרש לספק מידע נוסף הכולל:

 סוג החשבון

בחר בין POP ו- IMAP;

 תיאור

אתה יכול להזין כל תיאור שתרצה לתאר את החשבון;

 שרת דואר נכנס

שם השרת הרגיל יהיה [email protected], שכמובן יוחלף בשמך ושם התחום שלך;

 שם משתמש

זו תהיה כתובת הדוא”ל המלאה שלך; ו

 סיסמה

זו תהיה הסיסמה של חשבון הדוא”ל שלך.

 • לאחר שהכל מסופק, לחץ על הכרטיסייה “המשך”.

 המסך הבא יהיה עמוד שרת הדואר היוצא. כאן תידרש גם לספק את המידע הבא:

 תיאור

 שוב, הזן את מה שאתה רואה לנכון לחשבונך;

 שרת דואר יוצא

הערך לתיבה זו אמור להתאים לערך המשמש בשרת הדואר הנכנס;

 השתמש באימות

שים סימון על התיבה המסופקת;

 שם משתמש

זה אמור להתאים גם לשם המשתמש שמופיע בדף הקודם.

 סיסמה  זו תהיה הסיסמה עבור חשבון הדוא”ל המסופק.

 • לחץ על הכרטיסייה “המשך” ברגע שכל המידע הנדרש מסופק.
 •  לאחר השלמת ההתקנה, יוצג לך הדף סיכום חשבון. אל תשכח לשים סימון בתיבה המסופקת ל”קח חשבון מקוון “. כאשר כל המידע המוצג נכון, לחץ על הכרטיסייה “צור חשבון” והכנה שלך יהיה מוכן להשתמש ב- Mac Mail שלך ב- InMotion אירוח.

מדוע מק אינו תואם את כל שירותי האירוח?

יש שסבורים שהסיבה לכך שמק אינה תואמת שירותי אירוח מסוימים היא בגלל מערכת ההפעלה המשמשת את ספק האירוח. עם זאת, דבר אחד שעליך לדעת הוא שאתרי אינטרנט אינם ספציפיים למערכת הפעלה וכי הבעיה אינה מונחת על מערכת ההפעלה עצמה אלא על הדפדפן. כיוון שכך, הפיתרון לבעיות אי התאמה של Mac אינו רחוק מעבר לפינה שכן עדכון פשוט של הדפדפן יכול אולי לעשות את העבודה. זה נשמע די פשוט, לא, אבל לא כל ספקי האירוח מוכנים לעבור את הטרחה של שדרוג הדפדפנים שלהם כשכל שאר הפלטפורמות עובדות טוב עם זה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map