האם אוכל להעביר את האתר שלי הרחק מ- InMotion?

אם ברצונך להעביר את אתר האינטרנט המארח שלך ב- InMotion לספק אירוח אתרים אחר, אך ספק אם ההעברה אפשרית, התשובה לשאלתך היא כן. כן, אתה בהחלט יכול להעביר את האתר שאתה מתארח כעת ב- InMotion למארח אינטרנט אחר.
עם זאת, למרות שההעברה אפשרית מאוד, יש להבהיר אותה, בין אם מדובר בהעברה שאתה רוצה או פשוט ביטול המנוי שלך באמצעות אירוח InMotion. אף ששום ספק אירוח לא יאהב את הרעיון של לקוחותיהם להעביר לספק אירוח אחר, כמעט כל ספקי האירוח יעניקו לכם את החופש להעביר משירות האירוח שלהם ואפילו יסייעו לכם היכן שהם יכולים. בשאלה האם אתה יכול לבטל את המנוי הנוכחי והפעיל שלך, חשוב לציין כי כל לקוח שמעוניין לבטל את המנוי רשאי לעשות זאת בכל עת שירצה בכך שהוא רק יודיע לשירות הלקוחות על כך. למעשה, חברות אירוח אף מחזירות את לקוחותיהן בכפוף להסכם שנחתם ובהתאם למשך הזמן בו האתר מתארח.
כמו כן, חשוב להבין כי רישום / ניהול הדומיין שלך אינו זהה והוא נפרד משירות האירוח שלך והעברת זכויות ניהול הדומיין לא תשפיע בשום דרך על חשבון האירוח שלך שיישאר פעיל. הדרך היחידה לבטל את חשבון האירוח תהיה באמצעות ביטול.


מה אעשה כדי להעביר את האתר שלי מ InMotion Hosting?

כדי להתחיל בתהליך הביטול או להתחיל בתהליך העברת הדומיין שלך מחוץ לאירוח InMotion, מדיניות החברה מחייבת להגיש בקשה לשחרור הדומיין שלך. הבקשה צריכה להגיע בצורה של אימייל ויש לשלוח אותה אל [email protected] אותה בקשה צריכה להגיע לאימות החשבון שלך כמו גם לדוא”ל המנהל שלך. בקשת המכתב תתחיל בתהליך רישום הדומיין מכיוון שאלו נדרשים על ידי החברה כדי לבטל את נעילת הדומיין עבורך. עם זאת, לפני כל דבר אחר, חשוב שתצטרך להסיר את פרטיות הדומיין מהדומיין שלך כדי להשפיע על תהליך הנעילה.

ברגע שהדומיין ישוחרר וכבר השגת את קוד ההרשאה שתקבל באמצעות דוא”ל המנהל שלך, תוכל להמשיך לרשם הדומיינים החדש שלך ולהתחיל בתהליך העברת הדומיין..
בדרך כלל ייקח בין 7-10 יום עד שההעברה תושלם, אם כי זמן ההשלמה משתנה, תלוי ברשם. כמו כן, חשוב לדעת כי בכל פעם שמתבצעות שינויים ב- DNS או מועברים דומיינים, נצפתה תקופת הפצת DNS הנמשכת בערך 7-24 שעות בזמן שהחלף מתרחש.

אילו צעדים עלי לבצע לפני ותהליך ההעברה?

מציאת מארח חדש לאתר שלך והעברה למארח אינטרנט חדש יכולה להיות צעד טוב קדימה עבור אתר האינטרנט שלך או צעד ענק אחורה. על מנת להבטיח שלא תרחמו ותצטערו על הצעד שעשיתם כרגע, עליכם לוודא שמה שאתם עומדים לעשות הוא מה שהאתר שלכם צריך. להלן מספר המלצות בסיסיות שהלקוחות צריכים לעשות לפני ותהליך ההעברה. אלו הם:

 •  ראשית ולפני כל דבר אחר, עליך לבחור בספק אירוח אתרים המתאים ביותר על ידי השוואה בינו לבין הספק הנוכחי שלך. השיקולים צריכים לכלול:
 •  מערכת ההפעלה המשמשת; האם זה תואם לדרישות האתר שלך;
 •  דרישות שטח הדיסק; ו
 •  רוחב הפס;
 •  עליך ליצור עותק גיבוי של כל קבצי האתר הקיים שלך על ידי הורדת כל קבצי החשבון הישנים שלך. אתה יכול להשתמש בגישה ל- FTP או לייצא אותה באמצעות phpMyAdmin, תלוי באילו עובדים. ככלל מאשר חריג, חפש מארח המציע גישה ל- FTP.
 •  וודא שאתה יכול לקבל הודעות דוא”ל על ידי בדיקה נכונה אם הדוא”ל שלך עדיין עובד ופעיל.
 •  מומלץ מאוד לוודא שחשבונות האימייל של האתר והדומיין שלך פועלים במהלך תהליך ההעברה על ידי שמירה על חשבון אירוח אתרים קיים עד לסיום התהליך..
 •  לאחר השלמת הכל, אל תשכח לבטל את חשבונך באמצעות אירוח InMotion.

מהן הסיבות הרגילות לכך שאנשים מתרחקים מחברת האירוח שלהם?

ישנן סיבות רבות ככל שיש כמה אנשים או חברות מדוע הם רוצים להתרחק מחברת אירוח אתרים הנוכחית שלהם. זה משתנה מהסיבות הפשוטות ביותר והמורכבות ביותר. בין הסיבות הללו:

 •  הלקוח יכול היה להיות מאוכזב ולא מרוצה מהשירות.
 •  החברה עשויה להזדקק למשאבים רבים יותר כמו שטח אחסון ורוחב פס וכן את הצורך ביישומים נוספים, דבר שהמארח הקודם שלהם יכול לספק.
 •  יתכן שהלקוח התקשה לקיים את סכום החשבונות החודשיים וייתכן שהוא מצא חבילה טובה יותר במחיר טוב יותר איפשהו.
 •  הלקוח יכול להיות לא מרוצה משירות הלקוחות.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map