האם InMotion עובד באייפון ובאייפד?

 


האם InMotion עובד באייפון ובאייפד שלי?

ככל שקצב החיים הלך וגדל מהר יותר בהשוואה לפני כמה עשורים, הרבה אנשים לוקחים את עסקיהם איתם לאן שהם הולכים. הם צריכים לקבל גישה מתמדת לאתרי האינטרנט שלהם, לחנויות מקוונות ולאתרי מסחר אלקטרוני. חשוב מכך, הם צריכים להיות כל הזמן בתקשורת עם העסק שלהם, באמצעות דואר אלקטרוני או מצבים אחרים של תקשורת מודרנית. זו הסיבה שחברות אירוח אתרים, ליתר דיוק אירוח InMotion, תומכות בתאימות מכשירים ניידים, המיועדות לאנשי עסקים בדרכים, לוקחות איתן את העסקים שלהן לאן שהן הולכות.
לפני עשור, הבאתם את עסקיהם פירושה שאנשי עסקים צריכים למצוא מסופי מחשב בבתי המלון שלהם, בהם הם יכולים להיכנס לעולם העסקים הווירטואלי שלהם דרך מחשבי שולחן העבודה שלהם. עדיין כמה שנים לאחר מכן, הניידות קיבלה משמעות נוספת מכיוון שמחשבים שולחניים פינו את מקומם למחשבים ניידים שהביאו יתרונות רבים יותר מאשר עמיתיהם השולחניים שכן מחשבים ניידים הם ניידים יותר ויש להם יכולות חיבור אלחוטי. עם זאת, לעידן המחשוב הנייד ועסקי המובייל יש משמעות משמעותית יותר שכן המחשוב הסלולרי הפך להיות נייד יותר מתמיד, כלומר עם הופעתם של טלפונים חכמים ומקביליהם. הטלפונים הניידים קטנים יותר, קומפקטיים יותר אך לרוב חזקים בהרבה בהשוואה למחשבים השולחניים שלנו לפני עשור.
InMotion לוקח את המחשוב הסלולרי צעד רחוק יותר מכיוון שהוא נמצא במספר חברות הוסטינג אתרים שתומכות ובעלות תאימות למכשירים ניידים, במיוחד עם iPhone ו- iPad. כן, זה נכון, InMotion עובד היטב במכשירי אייפון ובאייפד שלכם ובמכשירים אחרים מבוססי iOS.

מה עלי לעשות כדי להגדיר את האייפון והאייפד שלי לקבלת אימיילים דרך InMotion?

אם אתה בעלים של אייפד או של אייפון או של מכשיר מבוסס iOS, אתה יכול להשתמש במכשיר זה כדי לבדוק ולקרוא את הדוא”ל שלך באשר אתה. עם זאת, על מנת שהמכשיר יקבל את הדוא”ל שלך, עליך להתקין ולהגדיר את התצורה. המדריך הבא מיועד להגדרת מכשירי iOS כמו iPhone ו- iPad.

 •  במסך הבית של המכשיר שלך, חפש את הסמל “הגדרות”, המיוצג בדרך כלל על ידי אייקון עם שלושה הילוכים ובחר בו על ידי לחיצה על.
 •  פעם אחת במסך ההגדרה, חפש את “הודעות דואר אלקטרוני, אנשי קשר, לוחות שנה” ושוב בחר אותו בלחיצה.
 •  במסך “דואר אלקטרוני, אנשי קשר, לוחות שנה”, לחץ על כפתור “הוסף חשבון” אשר בתורו אמור לקחת אותך למסך עם מספר שירותי דוא”ל לבחירה. בחר בכרטיסייה “אחר” שצריך למצוא בתחתית המסך.
 •  ואז תחת החלק “דואר”, בחר בחשבון “הוסף דואר”.
 •  מלא את המידע הנדרש בתיבות המופיעות בסעיף “חשבון חדש”. הכתובת תהיה כתובת הדוא”ל המלאה שלך והסיסמה תהיה הסיסמה המתאימה לאותו חשבון דוא”ל.
 •  ברגע שהמידע מוגש, ה- iPhone או ה- iPad שלך צריכים לחפש את החשבון ולעבד את ההגדרות ואז אמור להביא אותך אוטומטית למסך הבא.
 •  לאחר מכן תתבקש לבחור בין IMAP או POP אך בהיותך מכשיר נייד, מומלץ שתבחר IMAP. הסיבה לכך היא שמיילים אינם מאוחסנים באייפון / אייפד.
 •  בקטע שרת דואר נכנס נכנס, הזן את המידע הדרוש. שם המארח צריך ללבוש את הטופס הבא: מאובטח ##. Webhosting.com. יש לייצג את ## מספר השרת. ניתן למצוא את מספר השרת בשם המארח שלך. למשל שם המארח שלך הוא cathleen07.inmotionhosting.com, מספר השרת שלך אז הוא 07. שם המשתמש צריך להיות כתובת הדוא”ל המלאה שלך והסיסמה היא הסיסמה המתאימה עבור אותו חשבון..
 •  ואז, שוב תחת שרת הדואר הנכנס, עליך להזין את אותו מידע שהזנת קודם.
 •  לחץ על כפתור שמור שצריך למצוא בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 •  לאחר לחיצה על שמור, מכשיר ה- iOS שלך אמור לעבד את המידע ולאחר שהוא יעובד, המכשיר שלך אמור להיות מוכן כעת לקבל הודעות דוא”ל.

באילו יישומים אחרים תומכים Iphone או Ipad באמצעות אירוח InMotion?

ה- iPhone או ה- iPad שלך תואם גם להפעלת מקוון באמצעות חנות המובייל PrestaShop. לאמיתו של דבר, אין צורך בגרסת PrestaShop Mobile Store נפרדת כדי להריץ אותה במכשירי iOS שלך. InMotion עושה את זה הכרחי שכן הוא בין הכלים שלהם לאירוח המסחר האלקטרוני שלהם.
ה- PrestaShop הנייד הוא יישום המציע את אותן יכולות PrestaShop המשמשות בניהול אתר האינטרנט או העסק המקוון שלך. אפליקציית PrestaShop סלולרית זו תאפשר לניהול של עסקים בקלות תוך כדי תנועה, כמו גם מאפשרת ליצור יישומים עבור חנות המובייל של PrestaShop. בין שאר הפיצ’רים שמציעה PrestaShop לנייד הם:
 מנהל PrestaShop נייד

זהו יישום שמשמש לניהול חנות PrestaShop שלך מהנוחות של האייפון או האייפד שלך. קיימים גם יישומים ניידים נוספים המאפשרים למנהלי מערכת להציג דוחות והזמנות.

 מוביארט

ה- MobiCart הוא שירות המאפשר ליצור יישומי iOS וגם אנדרואיד עבור PrestaShop הנייד .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map