כיצד לעבד תשלומי כרטיסי אשראי ב- InMotion

האם אוכל להשתמש בכרטיס האשראי שלי כדי לשלם ל- InMotion Hosting?

כל חברות האירוח מקבלות תשלומי כרטיסי אשראי גדולים עבור כל שירותיהן. זה בא כפרוטוקול אירוח רגיל אשר נועד להפוך את תהליך תשלום החשבונות ושירותים אחרים להרבה יותר נוח ומהיר יותר, הן עבור הלקוח והן עבור החברה. גורם נוסף בתוספת היכולת להשתמש בכרטיס אשראי הוא שאתה לא צריך לשאת איתך מזומן כשאתה מבצע את הרכישה שלך וכי אתה יכול לבצע את הרכישות או התשלומים שלך בלי שום מזומן, בכל זמן ובכל מקום בעולם..


InMotion היא בין החברות התומכות בתשלומי כרטיסי אשראי. אז התשובה לשאלה היא בהחלט כן. Inmotion מקבלת תשלומי כרטיסי אשראי עבור כל שירותי האירוח שלהם. מה שכן, InMotion מוכרת היטב כפתרונות אירוח המסחר האלקטרוני שלה וכלי המסחר האלקטרוני החזק והשימושי שלה, מה שאומר של- InMotion יש את הכלים הדרושים לעיבוד וקבלת תשלומי כרטיסי אשראי..

כיצד אוכל לעבד את תשלום כרטיס האשראי שלי ב- InMotion?

עיבוד תשלומי כרטיסי האשראי שלך באירוח InMotion הוא תהליך די פשוט. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בפאנל ניהול החשבונות של InMotion או AMP. ה- AMP הוא בעצם פאנל ניהול ומשטח שיגור מגולגל לכזה שניתן להשתמש בו כדי לגשת לכל שאר הכלים הדרושים לך ביחס לחשבון האירוח שלך ב- InMotion. בין השימושים העיקריים של ה- AMP הוא ניהול היבטי החיוב וניהול התחום של חשבונך.
חשוב לזכור כי בחירתך לתשלום מצב נקבעה כבר על ידיך במהלך תהליך ההרשמה הראשוני עם InMotion, בזמן שמילאת את פרטי דף החיוב. עיבוד תשלומי כרטיסי האשראי שלך התחיל למעשה במהלך תהליך ההרשמה מכיוון שהתבקשת לספק את מצב התשלום שלך ואת פרטיו.
לכן, כשמגיע הזמן לשלם את החשבונות באמצעות כרטיס האשראי שלך באירוח InMotion, כל הצורך לעשות הוא ליצור קשר עם מחלקת החיובים והם יוכלו להתחיל את התהליך על ידי שליחת בקשת תשלום..

מה שאני צריך לדעת על עיבוד כרטיסי אשראי מקוון?

כאשר מבצעים רכישות מקוונות או תשלומים מקוונים, חשוב לזכור כי ישנם למעשה מספר רכיבים בודדים בהם תוכלו להשתמש וכי כל שעליכם לעשות הוא פשוט לבדוק האם הדבר נתמך על ידי האתר. אלו הם:

 •  אתה יכול להשתמש בכרטיס האשראי או בכרטיס החיוב, אחד התהליכים הנפוצים ביותר באינטרנט.
 •  אתה יכול להשתמש בעגלת הקניות – כמעט כל ספקי האירוח, במיוחד InMotion, תומכים או מספקים מספר עגלות קניות בחבילות האירוח שלהם. עגלות אלה אוספות את פרטי ההזמנה הנדרשות יחד עם כרטיס האשראי או החיוב שלך כמצב לתשלום.
 •  ניתן להשתמש בשער התשלומים – גם שערים לתשלום, כמו PayPal ו- AcceptSafe, נמצאים בשימוש נרחב באינטרנט.
 •  אתה יכול להשתמש בחשבון הסוחר באינטרנט – חשבון הסוחר באינטרנט כולל אימות קרנות של כרטיס האשראי או החיוב שלך. לאחר אימות הזמינות של הקרן, העסקאות מאושרות.
 •  העסקאות מאושרות בחשבון מוצבות בחשבון המחשב שניתן למשוך בכל עת באמצעות מכונות טלר אוטומטיות או כספומט.

כיצד אוכל לעדכן את פרטי החיוב והמגע שלי?

אתה יכול לעדכן את פרטי החיוב שלך ואנשי הקשר דרך לוח ניהול החשבונות שלך. בעיקרון, מומלץ לעדכן את המידע מכיוון שהוא חיוני מאוד למתן שירות ללא טרחה ללא הפרעה, במיוחד כשמדובר בחידוש חשבון וכאשר החברה צריכה לשלוח התראות חיוניות ללקוח שלהם. כדי לעדכן את פרטי החיוב והקשר שלך, עליך:

 •  ראשית, עליך להתחבר ל- AMP שלך.
 •  לאחר הכניסה, נווט דרך המסך הראשי וחפש את הקטע נהל את החשבון שלי, שם עליך למצוא מספר סמלים. חפש את סמל פרטי הקשר ובחר אותו בלחיצה.
 •  לחיצה על הסמל מביאה אותך לדף אחר בו תוכל לראות את פרטי הקשר הנוכחיים שלך. אם אתה מוצא מידע שכבר לא רלוונטי, ערוך את המידע על ידי לחיצה על כפתור עריכת פרטי קשר.
 •  לאחר מכן המסך יאפשר לך לערוך את כל המידע שנמצא בשדות המידע שצריך לערוך. ערוך ושנה את כל הנתונים שאתה צריך לשנות ואז לחץ על לחצן שמור שינויים. פעולה זו אמורה לעדכן ביעילות את פרטי החיוב שלך ואנשי הקשר שלך.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map