התחייבות להחזר כספי של InMotion (פרטים)

מה המשמעות של ערבות להחזר כספי?

כדרך להוכיח ללקוחותיהם שהחברה יכולה לספק שירות אירוח מובטח שביעות רצון, חברות אירוח מציעות ערבויות להחזר כספים כ”חוב אמון “ללקוחותיהן. למעשה, ערבות זו היא אחת האסטרטגיות השיווקיות בהן משתמשות מרבית החברות, במיוחד אלה שמוכרות את שירותיהן ללקוחות. הערבות להחזר הכסף, המכונה בצורה טובה יותר בשם “ערבות שביעות הרצון”, מיועדת לחותם של שביעות רצון הלקוחות והבטחה למסירת שירות איכותי. זה בעצם אומר שהחברה מבטיחה ללקוח שהוא יקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר וסיפוק שירות מוחלט, אחרת הם יחזירו את הכסף שלך.


ערבויות להחזר כספי משתנות מחברה לחברה, ויש המציעות ערבות נמוכה של 15 יום להחזר הכסף לגובה של 90 יום להחזר הכסף. ערבות זו תהא ניתנת לאכיפה, כאשר מכל סיבה שהיא הלקוח מבטל את המנוי שלו לחברת האירוח לפני חלוף התקופה שנקבעה בהסכם. אולם אין זה אומר שהלקוח לא יקבל דבר מהחברה כאשר הביטול יתרחש לאחר תקופת ההתחייבות להחזר הכספים, שכן חברות מסוימות גם מסכימות להחזיר ללקוחותיהם סכום שנקבע מראש בהתאם למשך הזמן שחלף לפני הביטול נכנס לתוקף.

מה עלי לדעת על התחייבות להחזר הכספים של InMotion?

אירוח InMotion מציע אחריות של 90 יום Money Back לכל שירותי האירוח שלהם. זו הדרך של החברה להבטיח ללקוחותיה שהחברה בטוחה שהיא תוכל לספק שירות מובטח ואיכותי מובטח ללקוחותיהם. פירושו של ערבות זו, כי אם מסיבה כלשהי, הלקוח יחליט לבטל את מנוי האירוח שלו ב- InMotion לפני שחלפה תקופת 90 הימים, החברה תחזיר את הלקוח במלואו לסכום שירות האירוח, ללא שאלות.
למרות שללקוחות יש את כל הזכות לבטל את חשבון האירוח שלהם בכל עת שהם רוצים, זה לא בהכרח אומר שאתה גם חופשי לעשות את זה לפי רצונך וצרכיך. כאמור בתנאי השירות, אף על פי שהלקוח יכול לבטל את חשבונו בכל עת, מדיניות הביטול הבהירה כי הלקוח יכול לעשות זאת “בהתראה נאותה לחברה, לפני סיום התקופה הראשונית או כל תקופה שלאחריה. ”(תנאי השירות, הסכם משתמש 2. ג).
כמו כן כלול בתנאי השירות, הסכם משתמש 2.c.i-iii, כי, אחד, הלקוח מחויב לשלם את כל העמלות והחיובים שנצברו לפני התקופה בה מתבטל הביטול; שני, כי החברה רשאית, אך אינה מחויבת לשלם או להחזיר ללקוח את כל העמלות ששולמו מראש עבור שירותי האירוח הבסיסיים במשך כל החודשים המלאים שנותרו לאחר ביצוע הביטול ושלושה, כי הלקוח מחויב בתשלום מלא עבור כל השירותים האחרים, פרט לדמי האירוח הבסיסיים, עבור כל חודש של התקופה שנותרה.
הביטול ייכנס לרוב לתוקף 30 יום לאחר ההודעה המתאימה לביטול, טופס בקשת הביטול הרשמי התקבל על ידי החברה..

מה הכוונה בערבות 90-החזר הכסף של InMotion?

ערבות הכספים בחזרה למשך 90 יום של InMotion היא הערבות להחזר מלא של כל העמלות שמשלמים הלקוח בקשר לשירות האירוח לפני 90 הימים שלאחר תחילת תקופת ההתחלה. עם זאת, המונח “החזר מלא” אינו אומר בהכרח שהוא יכלול עמלות ששולמו שאינן קשורות לשירות האירוח הבסיסי ונחשבות כבלתי ניתן להחזר כספי. לזה הכוונה בביטוי “בקשר לשירות האירוח”. שירותים אלה שאינם ניתנים להחזר כספי הם אך אינם מוגבלים ל:

 שמות דומיין בחינם:

 •  אם הלקוח רשם שם תחום כלשהו במסגרת מבצע “שם דומיין בחינם” במהלך תהליך ההרשמה, ינוכה ההחזר סכום של $ 11.99 לשנה בתוספת דמי ניהול בסך $ 5. עם זאת הלקוח מקבל שמירה על בעלות ושליטה על שם התחום שלו.
 •  לקוחות שרכשו כתובת IP ייעודית, יוחזרו בשיעור יחסי, מה שאומר שהסכום שיוחזר יתבסס על התקופה שחלפה בין מועד ההרשמה למועד הביטול ותנאי השירות..
 •  עמלות אחרות שאינן ניתנות להחזר כספי כגון הסכום ששולם עבור שירותי SSL ופרטיות התחום.

מה אמור לקרות אם אני מבטל את חשבון InMotion שלי לאחר שחלפה תקופת 90 הימים?

אם וכאשר הביטול יתבצע לאחר חלוף תקופת 90 הימים, יוחזרו הלקוחות, בכפוף לתנאים הבאים:

 •  הלקוח יקבל החזר כספי שנקבע מראש עבור העמלות ששולמו בקשר לשירות האירוח, בכפוף לניכוי של $ 11.99 $ לכל שם תחום אם הלקוח רשם שם דומיין תחת הקידום “Free Domain Name”..
 •  ללקוח לא יוחזרו העמלות ששולמו עבור העמלות שלא ניתן להחזיר;
 •  הלקוח לא יוחזר לדמי ההתקנה, אשר באופן אוטומטי יוחזרו לאחר 90 יום קלנדריים.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map