מדריך לוח הבקרה של InMotion

באיזה לוח בקרה משתמש InMotion?

InMotion משתמשת ב- cPanel העוצמתי, העשיר אך ידידותי למשתמש, כבלוח הבקרה לכל חשבונות האירוח שלהם. ה- cPanel הוא פאנל אירוח מבוסס לינוקס אשר נועד לספק ממשק גרפי וכלי אוטומציה לצורך הפשטת תהליך אירוח אתרים. ככאלה, בעזרת ה- cPanel תוכלו לעשות המון דברים שקשורים לאתר שלכם כמו יצירת כתובות דוא”ל, שינוי רשומות DNS, העלאת קבצים והרבה יותר, למעט כל דבר שקשור לתהליך החיוב. משימות ניהול חשבונות כגון ניהול בסיסי נתונים, עריכת קבצים, גיבוי חשבונות, צפייה בסטטיסטיקות של האתר והוספת דומיינים של הרחבות הופכים לפשוטים יותר ופשוטים יותר בעזרת ה- cPanel..
חשוב לציין כי cPanel שונה ונפרד מלוח ניהול החשבונות שלך. בעוד ה- cPanel משמש למשימה של ניהול חשבונך, AMP מטפל בפונקציות הניהוליות של חשבונך, כגון פרטי החיוב, שינוי פרטי כרטיס האשראי שלך והזמנת דומיינים ויישומים חדשים..


כיצד אוכל להתחבר ל- cPanel שלי?

בעיקרון, ישנן שתי דרכים להתחבר ל- cPanel שלך. האחד דרך סרגל הכתובות של הדפדפן והשני דרך ה- AMP. בוא נדון בכל אחד בנפרד.

 •  גישה ל- cPanel מתוך לוח ניהול החשבונות (AMP)
 •  ראשית, עליך להיכנס ל- AMP שלך;
 •  בשלב הבא, תחת שם החשבון שלך, חפש את לחצן cPanel ולחץ עליו.
 •  לחיצה על הכפתור תנותב מחדש באופן אוטומטי ותתחבר ל- cPanel שלך. עם זאת, אם לא תנותב אוטומטית ל- cPanel שלך, יוצג לך דף כניסה בו שם המשתמש שלך כבר מלא אוטומטית. עליך להקליד את הסיסמה שלך כדי להיות מחובר. אבל אם שכחת את הסיסמה שלך, אתה יכול לעדכן אותה על ידי לחיצה על לחצן איפוס הסיסמה.
 •  גישה ל- cPanel דרך סרגל הכתובות של הדפדפן
 •  ראשית, עליך לבקר בדף האינטרנט על ידי ביקור בכתובת האתר הבאה, “YourDomain.com/cpanel”, כאשר “YourDomain.com” הוא שם התחום שלך בפועל. אז כדוגמא שם הדומיין שלך הוא “snaalumni.com”, אתה מבקר באתר עם כתובת האתר “snaalumni.com/cpanel”.
 •  באתר תתבקשו לספק את שם המשתמש והסיסמה של ה- cPanel. ניתן למצוא פרטים אלה בפרטים הטכניים ב- AMP שלך.

מה אם אשכח את הסיסמה שלי, האם אוכל עדיין לגשת ל- cPanel שלי??

אינך צריך לדאוג גם אם במקרה שכחת את הסיסמה שלך, כיוון שעדיין תוכל לגשת ל- cPanel. כל שעליך לעשות הוא לאפס אותו דרך לוח ניהול החשבונות שלך. עם זאת, חשוב לזכור שרק סיסמאות חשבון cPanel של אירוח משותף ניתנות לשינוי באמצעות AMP. ניתן לאפס סיסמאות חשבון אירוח וארוח משותף באמצעות סיסמאות חשבון cPanel בעזרת צוות התמיכה של InMotion.
הנה מה שעליך לעשות כדי לאפס את הסיסמה שלך באמצעות AMP:

 •  ראשית, היכנס ל- AMP שלך;
 •  לאחר מכן לחץ על לחצן cPanel.
 •  בדרך כלל, תחובר אוטומטית ל- cPanel אם סיסמת ה- cPanel זהה לסיסמת ה- AMP שלך. עם זאת, זה לא המקרה ואם במקרה שכחתם את סיסמת ה- cPanel, תוכלו לאפס אותה על ידי לחיצה על הקישור איפוס סיסמה.
 •  ברגע שעמוד אפס הסיסמה נטען, תתבקש למלא את הסיסמה החדשה שלך פעמיים.
 •  לחץ על כפתור “הגש”. ברגע שהיא תתקבל, אתה אמור לראות הודעה המציינת “הסיסמה שלך אופסה.”

מה אני יכול למצוא ב- cPanel שלי?

ב- cPanel שלך, אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך למשימות ניהול האתר שלך. אתה עלול להיות קצת המום בהתחלה במספר האייקונים ומידע אחר שניתן למצוא במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מחובר והפעם הראשונה שניסית לעבוד עם cPanel. בראש ובראשונה, חלקו את הלוח לשניים, הלוח השמאלי והפאנל הימני.
בצד שמאל של החלונית, תוכלו למצוא את כל הנתונים הסטטיסטיים באתר שלך. זה אמור להציג מידע כללי כמו שטח הדיסק שלך, באיזה שרת אתה נמצא, כמה חשבונות דוא”ל יש לך, כמה מסד נתונים יש לך, מה כתובת ה- IP שלך והרבה יותר. מידע זה ישתנה בהתאם לשינויים שתבצע בחשבונך.
בצד ימין של הפאנל יש תכונות שיש לך שליטה עליהן. זה מסווג לפי קטעים עם כל כותרת מדור משלה. בדרך כלל, החלקים הנפוצים ביותר הם חלקי דואר, קבצים ומסדי נתונים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map