האם InMotion מציעה תבניות אתר?

כל חבילת אירוח של InMotion כלולה שני בוני אתרים חינמיים אך חזקים שיכולים לשמש את הלקוחות כדי ליצור ולבנות את אתרי האינטרנט שלהם. בוני אתרים אלה, דהיינו Builder Web Builder ו- PowerWebBuilder, הם יישומים עמוסים בתכונות חיוניות ושימושיות במשימת בניית האתר שלכם. בין התכונות של בוני אתרים אלה גלריה של מאות תבניות אתרים חינמיות שמוכנות לשימוש הלקוח בכל עת שיידרש..
אך לפני שתוכל להשתמש באחת מהתבניות החינמיות שלהן לאתר שלך, בראש ובראשונה, עליך להתקין בונה אתרים.


כיצד אוכל להתקין את Builder Web Builder באתר שלי?

כל חבילות האירוח של InMotion מצורפות ביישום אינטרנט מקוון חינם לבניית אתרים; עם זאת, התוכנה לא מותקנת מראש עם החבילה. המשמעות היא שלפני שתוכל להשתמש בו, עליך להתקין אותו באתר שלך דרך לוח ניהול החשבונות של AMP.
כדי להתקין את Builder Web Premium שלך, כל שעליך לעשות הוא לבצע כמה צעדים פשוטים.

 •  השלב הראשון הוא להיכנס ללוח ניהול החשבונות שלך (AMP);
 •  לאחר הכניסה, לחץ על הקישור “התקן תוכנה פופולרית”;
 •  בעמוד הבא, גלול מטה ואז בחר באפשרות “Install Premium Web Builder” על ידי לחיצה עליו;
 •  לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה “בקש בונה אתרים” ואז הזן את שם הדומיין בו ברצונך להתקין את הכלי לבניית אתרים ולחץ על “הבא”;
 •  אם אתה מתקין את חשבון Premium Web Builder שלך הראשון, עליך לבדוק ולאשר את המידע לפני שאתה לוחץ על כפתור “שלח”. עם זאת, אם אתה מתקין חשבון נוסף לבניית אתרים, עליך לשלם סכום של $ 12 לדומיין לשנה עבור הרישיון הנוסף..
 •  לחיצה על כפתור “שלח” מקפיצה על תהליך ההתקנה ועליך להתקין את הכלי לבניית האינטרנט שלך ב- Premium בתוך שניות ספורות. המתן להודעת אישור ההתקנה ואז, ברגע שתתקבל, תוכל להשתמש בדף בכניסה ל- Builder Website Builder על ידי לחיצה על קישור ההתחברות ולהתחיל לבנות אתר משלך..

האם אוכל לבחור רק כל תבנית עבור כל אתרי האינטרנט שאני יוצר?

כבעלים של אתר אינטרנט עם התקנת בונה אתרים, או בניית אתרים פרמיום או PowerWebBuilder, אתה רשאי לבחור להשתמש בכל אחת מיותר מ -500 תבניות בחינם שניתן למצוא בגלריה של בונה האינטרנט. עם זאת, חשוב לזכור שעליך לבחור את התבנית המתאימה שתתאים היטב לסוג האתר שאתה בונה ואת השירותים והמוצרים שהאתר שלך מציע..

אילו הנחיות עלי לפנות בבחירת תבניות אתר?

למרות שבחירת תבניות אתר זה עניין של טעם ומצב רוח משלך, תמיד מועיל לאתר שלך להיות תבנית שמתאימה לסוג, השירות והמוצר של האתר שלך, כמו גם לטעם של מבקרי האתר העתידיים שלך..

הקו המנחה הראשון בבחירת התבנית המועדפת עליך צריך להיות סוג האתר שאתה יוצר. בדרך כלל, יישום בונה האינטרנט שלך מסייע לך במשימה זו. לאחר שתתחיל בתהליך הבנייה על ידי לחיצה על כפתור התחל, תינתן לך האפשרות לבחור איזה סוג אתר תרצה לבנות, בין אם זה אתר רגיל, גלריית תמונות או בלוג. לאחר שנבחרה הבחירה, הקבלן ישתמש במידע וממליץ על מספר דפים עם תכונות והגדרות קבועות מראש שתרצו לאתר שלך. אם אינך בטוח או לא אוהב את האפשרויות המוצגות, אתה יכול פשוט לבחור אחת מהן ואז לשנות אותן במועד מאוחר יותר. לאחר ביצוע הבחירה המועדפת, לחץ על הכפתור הבא שאפשר למצוא בחלק השמאלי התחתון של הדף.
כדי לבחור תבנית, עליך לעבור לדף העיצוב על ידי לחיצה על כפתור העיצוב שנמצא בסרגל הכלים הימני למעלה. בדף העיצוב תמצאו מספר תבניות הניתנות להתאמה אישית. למעשה, ישנן שלוש דרכים שונות לחיפוש תבניות:

 •  האחת היא דרך סוג הקטגוריה, שם תוכלו לבחור תבניות התואמות לקטגוריה שניתן למצוא בתפריט הנפתח;
 •  השנייה היא דרך שיטת החיפוש, בה אתה מחפש תבניות באמצעות מילות מפתח לסוגים מסוימים של תבניות; ו
 •  על ידי גלישה ידנית בין התבניות לעמוד, אשר עשויה לצרוך זמן אך יכולה להיות יעילה יותר.
 • ברגע שתוכלו לבחור את התבנית המועדפת עליכם, פשוט בחרו בה על ידי לחיצה עליה.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map