כלים למסחר אלקטרוני של InMotion

האם כלי המסחר האלקטרוני של InMotion חיוניים לאתר המסחר האלקטרוני שלי?

אחד הגורמים העיקריים להצלחה של עסק מקוון או להצלחה של מסחר אלקטרוני הוא הבחירה והזמינות של כלי המסחר האלקטרוני הנכון. השימוש בכלי המסחר האלקטרוני הנכון הוא כבר מחצית הקרב שניצח בעסק המקוון שלך. זו הסיבה שבחירת ספק אירוח אתרים מסחרי אלקטרוני היא הכרחית להצלחת מיזם המסחר האלקטרוני שלך. בין המובילים המוכרים בתחום אירוח אתרים מסחר אלקטרוני הוא InMotion. החברה הוקמה בשנת 2001 ומציעה מגוון רחב של כלים מסחריים יעילים ושימושיים אשר השימוש בהם לעסקים אלקטרוניים הוכח שוב ושוב. מלבד זאת, Inmotion ידועה בשירות אירוח אמין, ביצועים ללא תחרות, חבילות אירוח עשירות כוח וכוללות תכונות המוצעות במחיר שווה לכל נפש..


אילו כלים למסחר אלקטרוני מציעים Inmotion?

כדי להבטיח את ההצלחה של העסק המקוון שלך, InMotion מציעה את הכלים הבאים למסחר אלקטרוני כתכונה סטנדרטית בחבילת אירוח המסחר האלקטרוני:

 עגלת קניות

 PrestaShop

תוכנית פתוחה וקלה לשימוש, המוכרת כאחד הפתרונות הטובים ביותר ביצירת חנויות מקוונות. PrestaShop תומך בשערי תשלומים כמו Google Checkout, PayPal, Skrill, Authorize.Net ו- DirecPay וכן בתמיכה בחנויות מקוונות בינלאומיות, ניהול מספר רב של חנויות ומלאי ומיסים..

 מסחר במערכת ההפעלה

יישום מסחר אלקטרוני נוסף בקוד פתוח ויישום לניהול חנות מקוונת שניתן להשתמש בו בכל שרת אינטרנט שמותקנים בו MySQL ו- PHP.

 עגלת זן

עגלת קניות מבוססת PHP שקל להתקנה ומומלצת מאוד למכור באינטרנט. יש לו מצבי קטגוריה מרובים והוא כלי מסחר אלקטרוני הניתן להתאמה אישית לחלוטין.

 עגלת קוביה

ה- CubeCart, שנועד לפעול בשרתים עם תמיכה ב- PHP ו- MySQL, הוא כלי שנועד לסייע במהירות בהקמה של חנויות מקוונות חזקות..

 עגלה פתוחה

עגלת קניות נוספת עם קוד פתוח מבוססת PHP וידועה כפתרון עגלת קניות ידידותית למשתמש, חזקה וחזקה.

 בונה אתרים מובחר – eShop

אפליקציה זו כוללת עגלת קניות מקוונת הנקראת eShop. זה קל להתקנה וידידותי למשתמש עם זאת, חסר לו כמה מהתכונות החזקות של יישומי עגלת קניות אחרים.

 שערים לחשבון סוחר

חשבון בנק המאפשר לחנויות ועסקים מקוונים לקבל תשלומי כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב ומשמש כהסכם בין הקמעונאי, בנק הסוחר ושער התשלומים. זה מאפשר העברה מאובטחת של העברה מאובטחת של מידע בין חשבון הסוחר שלך לאתר שלך.

 שכבת שקעים מאובטחים (SSL)

הוא אחד המרכיבים העיקריים של אתר מסחר אלקטרוני מצליח שכן הוא מבטיח ללקוחות שלכם העברת מידע בטוחה ומאובטחת של לקוחות רגישים אשר הלקוחות שלכם מקודדים ונכנסים לחנות המקוונת שלכם..

כיצד אוכל להתקין את תוכנת עגלת הקניות שלי?

קל להתקנת תוכנת עגלת הקניות בעזרת השימוש ב- InMotion המובנה ב- Softaculous, כלי שניתן למצוא ב- cPanel. להלן מספר שלבים פשוטים שעליך לבצע כדי להתקין את תוכנת עגלת הקניות שלך. שלבים אלה צריכים לפעול לכל אחד מהיישומים שברצונך להתקין בחשבונך המתארח ב- InMotion, אם לא לכולם.

 •  ראשית, עליך להיכנס ל- cPanel ולחץ על הקישור “Softaculous” אשר ניתן למצוא תחת החלק תוכנה / שירותים;
 •  לחץ על התוכנית שברצונך להתקין. אתה יכול למצוא את התוכניות הזמינות להתקנה מהקטגוריות בתפריט השמאלי. למקרה ספציפי זה, חפש את תוכנת עגלת הקניות שברצונך להתקין.
 •  לחץ על כפתור “התקן” שנמצא בדרך כלל מעל לתיאור התוכנה.
 •  יתכן שתצטרך למלא את פרטי ההתקנה הדרושים ולחץ שוב על כפתור “התקן”.
 •  לאחר לחיצה על כפתור ההתקנה, אתה אמור לראות סרגל התקדמות המציין את מצב תהליך ההתקנה. ברגע שההתקנה תושלם, אתה אמור לראות חלון קופץ עם הודעה דומה לזה: “מזל טוב, התוכנה הותקנה בהצלחה.”

האם עגלות הקניות של InMotion באמת יכולות לעזור לאתר המסחר האלקטרוני שלי?

עגלות הקניות של InMotion ידועות בעומס הדפים המהיר והן בזכות היותן בין עגלות הקניות המהירות ביותר בתעשיית אירוח המסחר האלקטרוני. הסיבה לכך היא מסדי הנתונים המהירים במיוחד של MySQL בהם עגלות הקניות האלה משתמשות. אתה יכול לשאול מדוע עגלת קניות מהירה צריכה להיות עזרה. ובכן, לקוחות לא רוצים לחכות רק כדי לטעון דף או לעדכון. דף קניות בקצב חילזון יגרש לקוחות מהגורם ויגרום לכם להפסיד מכירה ועבור עסק זה בהחלט לא טוב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map