סקירה של HostClear

על פני השטח, HostClear נראה כמו כמעט כל מארח אתרים אחר שם בחוץ. הם מציעים רבים מהתכונות הרגילות, מחירים נמוכים ותמיכה מסביב לשעון שרוב המארחים האחרים טוענים שיש להם. עם זאת, ישנם כמה דברים המבדילים בין HostClear לבין התחרות שלהם והופכים אותם לבחירה מובילה וערך אדיר כמארח אתרים..


השאלה הראשונה שצריך לשאול ולענות כששוקלים מארח אתרים היא “האם הם אמינים?”

מארח שאינו אמין הוא שפשוט לא ניתן לסמוך עליו כאופציה, במיוחד אם אתה מתכנן לנהל עסק קטן מהאתר שלך. אפילו שגיאות קלות וגלישה ברדאר יכולים לגרום למבקרים ולקוחות פוטנציאליים לעזוב את האתר שלך ולעולם לא יחזרו. אובדן נתונים חשובים יכול גם לגרום נזק בלתי הפיך למותג או לחברה שלך.

למרבה המזל, HostClear בהחלט עובר את המבחן הזה. על גבי המלצות הרבות שקיבלו מלקוחות המשתמשים בשירותיהם במשך שנים, הם גם יכולים לטעון לעובדה שהם מארחים את שירותיהם ממרכז נתונים מוביל. האבטחה וההגנה שהם מציעים קיימות כמעט בכל חברת אירוח בענף.

מכיוון שהם עוברים את מבחן האמינות, הבה נבחן את המחיר שלהם ואת התכונות הרבות שהם מציעים:

תכונות עיקריות

התכונות המסופקות על ידי HostClear הן די נרחבות והן מכסות כמעט את כל מה שמשתמש האתר המתחיל או המשתמש הממוצע יצטרך כדי להתחיל, לבנות ולהגדיל את האתר שלו. להלן מבט לכמה מהדגשים של מה שהם מציעים:

שימוש ב- cPanel

אחת התועלות העיקריות של אמון ב- HostClear כמארח האתר שלך היא שלוח הבקרה בו הם משתמשים ידידותי מאוד למשתמש. cPanel, לוח הבקרה בו הם משתמשים, הוא אחת האפשרויות הפופולריות יותר באינטרנט. הסיבה לכך היא מכיוון שהיא מאפשרת לך לנווט בקלות בין היבטים שונים באתר שלך ואף להתקין תוכניות חדשות באתר שלך..

בין שאתה מחפש להעלות ולהוריד את הקבצים שלך או לנהל את הדומיינים שלך במהירות ובקלות, ל- cPanel כל מה שאתה צריך כדי להיות יעיל ככל האפשר בעת הפעלת האתר שלך..

שירות לקוחות

הסיבה העיקרית לכך ש- HostClear הצליחה לפתח במהירות את אחד המוניטין הגדולים והטובים ביותר בתעשיית אירוח האתרים נובעת מתמיכת הלקוחות המדהימה שלהם. אם אתה בעל אתר חדש, לנסות להבין את התוספות והמוצעים לבד יכול להיות סיוט מוחלט.

מסיבה זו, HostClear מציעה תמיכה 24/7. בעוד שרבים אחרים עשויים לטעון שהם מציעים תמיכה בלקוחות מסביב לשעון, מהר מאוד התברר כי HostClear היה אחד הבודדים שיכולים למעשה לבצע את ההבטחה ההיא. זמן התגובה הממוצע שלהם לתמיכה בכרטיסים הוא פחות משעה, דבר שלא ידוע בענף זה. הם מציעים שלושה סוגים שונים של תמיכה, כולל דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון.

תועלת נוספת מתמיכת הלקוחות היא שצוות התמיכה הטלפונית שלהם דובר אנגלית מקורית. זה יכול להיות משלוח אלים מוחלט לבעלי אתרים שרגילים להמתין על ידי אנשים שהם אפילו לא יכולים להבין. יש להם אפילו קטעי וידאו דרך המון ושפע מאמרים מועילים, למשתמשים מתקדמים ומתארחים מתחילים כאחד.

לחץ על התקנות 1

זה יכול להיות מתסכל להפליא לעבוד עם מארח שמקשה על יצירת תוכן חדש או הפצה של תוכן זה ביעילות באתר האינטרנט שלך. אפשרויות ההתקנה בלחיצה אחת שמציע HostClear מאפשרות להוסיף בקלות בלוג, CMS, או אפילו ליצור פורום באתר שלך. העובדה ש- HostClear יכולה לשמש גם כבונה אתרים פירושה שיש להם הרבה יותר תכונות ידידותיות למשתמש ללקוחות שאפשר להשתמש בהן יותר מרוב האתרים המארחים..

כתובות דוא”ל ללא הגבלה

בעוד שרבים מהמארחים ברחבי הרשת מציעים כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות, לוח הבקרה בו HostClear משתמש עושה את זה באופן קל במיוחד אפילו לבעלי אתרים חסרי ניסיון. אחד הקשיים שרבים מהמשתמשים המארחים באתר המתחילים נקלעים אליהם הוא שהם מתבלבלים לאן ללכת ואיך בדיוק נעשים דברים שונים. HostClear מספק הנחיות קלות לעקוב ואף מספק סרטוני הדרכה שיעזרו לך לעבור את הצעדים הדרושים ליצירה ושימוש בכתובות הדוא”ל השונות שלך..

תוספות

כל מארח ברשת החל להציע תוספות ככלי שיווקי כדי להוסיף ערך לשירותיו ולהגדיל את ההמרות. עם זאת, HostClear מציעה הרבה תוספות שאתרים אחרים אינם מציעים. למרות שזה עשוי להשתנות, התוספות העיקריות שהן מציעות כוללות 100 $ עבור גוגל אדוורדס, 100 $ של יאהו בינג! נקודות זכות של מודעות, אחסון בענן של 1 ג’יגה-בתים ב- Just Cloud והמון כלים לבלוגים מעולים של WordPress. הם גם מפרסמים את השימוש שלהם ב- cPanel כ’אקסטרה ‘..

בסך הכל, התוספות שהם מציעים הם למעשה קצת יותר ממה שרוב האתרים האחרים מציעים.

בונה אתרים

אחת התכונות המגניבות שיש ל- HostClear בארסנל שלה היא בונה האתרים שלהם. אפילו אם אתה חדש לחלוטין בבניית אתרים או עובד עם מארח אתרים, השימוש בכלי בניית האתרים שלו צריך להיות משב רוח. נוסף על כך שמקל על יצירת אתר משלך, בונה האתר כולל גם כלים שיווקיים נוספים שיכולים לעזור לך לשווק את התוכן שלך לשוק היעד שלך..

שלילי

אם יש שלילי ל- HostClear, זה שכאשר משתמשים בכלי לבניית אתרים שלהם, נראה כי התכונות והפריסה הכוללת שלהם מספקות גישה למשתמש המארח המתחיל יותר מאשר מישהו שמתקדם בתהליך. התכונות מספיקות למשתמש הממוצע או להתחלה, אך משתמשים מתקדמים שמחפשים משהו עם טונות של אפשרויות ותכונות אינטנסיביות יותר, אולי ירצו לחפש במקום אחר.

עם זאת, אם בסופו של דבר אתה מסתכל במקום אחר, יש לציין כי תשלם יותר מהסבירות מחיר גבוה בהרבה. צפו לשלם לפחות כפול או משולש מה שמציעה HostClear עבור שירות מתקדם יותר, אך בר השוואה.

שלילית קלה נוספת לגבי HostClear היא שאין להם תוכניות שונות למשתמשים. לאתרים רבים יש תוכניות מארחים המוקדשות לצרכים השונים של המשתמשים, בעוד HostClear מציעה תוכנית אחת בלבד. האפשרות היחידה האמיתית היחידה בתוכנית היא לבחור בין cPanel לבונה האתר שלהם. יצוין גם כי לאחר שתבחר ב- cPanel או בונה האתר, אינך יכול לעבור לאחר.

תוכניות ותמחור

המחיר של HostClear דומה מאוד למה שתמצאו ברוב אתרי האירוח. בעוד שהמחיר העיקרי שהם מפרסמים הוא ממש בסימן 6 $ לחודש, הם מציעים גם הנחות קבועות של עד 50% מהמחיר הרגיל שלהם..

הערך שמספק HostClear בהחלט גבוה מ- 80% מהמארחים שם בחוץ. התכונות הנהדרות והקלות לשימוש שהם מספקים ומחויבות להיות שם בשבילך עם תמיכת לקוחות 24/7 הופכת את מעט הכסף שאתה משלם עבור השירות שלהם לגניבה.

המילה הסופית

בסך הכל, הערך שמסופק על ידי HostClear הוא פשוט ללא תחרות. יש מעט מאוד שליליים שאפשר לדבר עליהם כשמדובר בשירות שלהם ונראה שרשימת התכונות שלהם היא אינסופית. בסופו של יום, לעומת זאת, באמת היכולת שלהם לספק למשתמשים המארחים המתקדמים והמתחילים כאחד מפרידה בינו לבין המתחרים שלהם..

אם אתם מחפשים מארח אתרים בעל ערך רב, קשה לעמוד נגד מה שיש ל- HostClear להציע. בהחלט יהיה זה לטובתך לתת להם הצעה בין אם אתה מחפש להעביר מהמארח הנוכחי שלך או ליצור אתר חדש שכן הם אפילו מציעים התחייבות כספית ללקוחות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map