סקירה של GoDaddy

אז אתה חושב כרגע על GoDaddy כאפשרות לספק שירותי אירוח אתרים שלך.


אולי אתה אפילו מקווה שבעזרת השימוש בשירות של GoDaddy, יהיה לך מזל בדיוק כמו וולטר בפרסומת Superbowl 2013 של GoDaddy, שם הוא התנשק עם בר רפאלי הההה …

לפחות עם שאר התכונות של GoDaddy, אתה יכול לקבל ציפיות מאוד מציאותיות וחיוביות – פשוט לא זה אחד.

בסופו של דבר, GoDaddy הוא שירות הנוהג לספק ללקוחותיו אירוח אתרים אטרקטיבי עם יכולות מרובות. זה יעיל במיוחד עבור אנשים שהם מתחילים או בעלי מקצוע מנוסים באתר.

כדי לוודא שאתה מקבל את ההחלטה הנכונה לגבי צרכי אירוח אתרים שלך, להלן סקירה כללית של GoDaddy ולמה אתה יכול לצפות בעת השימוש בשירות זה..

GoDaddy ואירוח אתרים – שחקן בענף

GoDaddy היה שחקן בולט בענף אירוח אתרים. במהלך השנים היא הצליחה לאסוף למעלה מ 13 מיליון לקוחות עקב טיפול לקוחות עקבי ורשם שמות הדומיינים המורחב שלה. מי שמצטרף ל- GoDaddy יכול לצפות בתכונות רבות, אך מעל לכל, אירוח אתרים באיכות גבוהה במחיר הוגן הוא היישום ביותר.

כיצד פועל אירוח אתרים של GoDaddy

כדי לקבוע אם שירות אירוח אתרים תואם לאתר שלך, חשוב להבין כיצד שירות מסוים עובד. ברגע שאתה רוכש תוכנית אירוח עם GoDaddy, האתר שלך מאוחסן בשרת שלהם ב- DNS ייחודי. שרת ה- DNS מאפשר לאנשים ברחבי העולם לגשת לאתר שלך ולהציג אותו. לאחר שתספק את הדרישות המקדימות, תוכל גם לקחת בחשבון את סוג חבילת אירוח אתרים שאתה משתמש בה. החבילות שגודדי מציעה יהיו זמינות ביתר פירוט בהמשך.

זכור, מי שמעוניין לרכוש אירוח אתרים באמצעות GoDaddy נדרש להשתמש באירוח לינוקס או חלונות. שתי המערכות טובות, רק הבחירה שתבחר תלויה במטרת האתר שלך. תכונה עיקרית אחת של GoDaddy בסך הכל היא שהיא מספקת לך שירותים איכותיים ועקביים ותמיכת לקוחות לאורך כל התהליך. אם יש בעיה, תוכל לפנות לצוות התמיכה בלקוחות ולקבל מענה כמעט על שאלותיך.

אפשרויות לוח המחוונים

השימוש בשירות אירוח אתרים אינו תמיד קל. בחלק מהשירותים יש לוח בקרה ומרכז שליטה מבלבל, מה שהופך את כל החוויה שלך להרבה יותר מתסכלת מהנדרש. למרבה המזל, GoDaddy שואף להביא לך תכונות פונקציונליות במיוחד כשמדובר בלוח הבקרה.

GoDaddy משתמש ב- cPanel בגרסת 11.40.1, שהיא מאוד פשוטה לשימוש.

הכל מבוסס על הקשר חזותי, כך שרק על ידי התבוננות בלוח תוכל למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש. בנוסף, הפאנל זמין לכל המשתמשים, ללא קשר לתוכנית שלהם.

חשוב להזכיר כי למרות שלכולם יש את לוח הבקרה העומד לרשותם, אך לא לכל תוכנית יש את כל התכונות המתקדמות הזמינות לאחרים בלוח הבקרה. לדוגמה, לתכנית הכלכלה יש הרבה פחות תכונות מתוכנית הפרמיה.

החיסרון היחיד ביחס ללוח הבקרה הוא שזה יכול לקחת זמן עד שתופיע תכונות לוח הבקרה שלך אם אתה מבצע שינויים. בדרך כלל, מסגרת הזמן הסטנדרטית היא 24 שעות.

מערכת מאובטחת

GoDaddy היא אחת החברות המוערכות ביותר מבחינת אבטחה. כמו כן, בניגוד לשרתי אירוח אתרים אחרים, GoDaddy לא חושף את תוכנית הכלכלה מתכונות אבטחה בסיסיות רק בגלל שהיא ברמה הבסיסית ביותר..

מי שהם חלק מתכנית הכלכלה יכול לצפות לגילוי דואר זבל עבור חשבונות דוא”ל וגילוי פגזים. עם תכונות אלה ואחרות אם יש לך חשבון פרמיום, אתה יכול להרגיש בטוח שהאתר שלך נמצא במארח מאובטח וניתן לניהול..

מאוד וורדפרס ידידותי

בימינו מיליוני אנשים פונים ל- WordPress לצורך פיתוח אתר האינטרנט שלהם. GoDaddy מזהה זאת ומנסה להקל עליכם את המעבר, אם יש לכם חשבון וורדפרס.

בעלי חשבונות וורדפרס יגלו כי GoDaddy מספק התקנה אוטומטית של התוכנית. כשאתה מתקין את התוכנית, תגלה גם שכל מאפייני האבטחה הנחוצים הם טקטיים.

לכן בסופו של יום זה אומר פחות עבודה עבורך וזמן קל יותר להקים את אתר WordPress שלך דרך שרת אירוח אתרים של GoDaddy..

השבתה מאוד לא שכיחה

השבתה מהווה דאגה רצינית עבור רוב בעלי האתרים, במיוחד כשמדובר בבחירת שירותי אירוח אתרים שהם לא מכירים.

כשמדובר ב- GoDaddy, אינך צריך לדאוג לשבתות כיוון ששירות אירוח אתרים זה האתר שלך יהיה מקוון 99.9% מהזמן, מובטח על ידי אותם.

ההבדל באחוזים נובע מתקלות וסוגיות אחרות בלתי צפויות שעלולות להתעורר. אבל באופן כללי, GoDaddy נמצא שם למעלה עם מיטב השירותים.

תוכנית התמחור

הגיע הזמן לדבר על תמחור, אבל תאהבו את מה שאתם עומדים לקרוא – אז המשיכו.

תוכנית הכלכלה (4.99 $ לחודש)

תוכנית הכלכלה היא אידיאלית עבור אנשים שרק מתחילים מבחינת השקת אתר האינטרנט שלהם. בעזרת תוכנית הכלכלה תוכלו לבנות אתר אחד ולקבל 100GB של שטח אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל, 100 כתובות דוא”ל, תחום בחינם עם תוכנית שנתית, ואפשרות להירשם לגיבוי ושחזור האתר, שהיא אפשרות בתשלום.

תוכנית דלוקס (5.99 $ לחודש)

עם תוכנית הדלוקס, לרשותך אתרי אינטרנט, אחסון, רוחב פס ו 500 כתובות דוא”ל ללא הגבלה. תוכנית זו מגיעה גם עם דומיין בחינם בעת רכישת תוכנית שנתית. לבסוף, יש גם גיבוי ושחזור אתרים אם תבחר באפשרות בתשלום.

תוכנית אולטימטיבית (7.99 $ לחודש)

לבסוף, התוכנית האולטימטיבית רחבה ביותר. עם תוכנית זו, יש לך אתר אינטרנט, אחסון, רוחב פס, 1,000 כתובות דוא”ל ללא הגבלה, דומיין בחינם עם תוכנית שנתית, גיבוי ושחזור אתרים כאפשרות בתשלום, עיבוד 2X ועוצמה עם לינוקס ו- cPanel, DNS פרמיום, SSL לשנה אחת ותעודה לאבטחת נתוני לקוחות ולהגדלת דירוג החיפוש.

התוכנית שתבחר יהיה תלויה בצרכים שלך. תוכניות אולטימטיביות נמצאות בשימוש נרחב יותר למטרות עסקיות ואנשים פרטיים שמסתכלים על הצד היזמי של עיצוב וניהול אתרים.

סיכום

בסך הכל, GoDaddy הוא אפשרות מעולה עבור מי שמתחיל לצאת או שיש לו ניסיון רב בפיתוח אתרים. כשמדובר בזה, GoDaddy מציעה ללקוחות חווית אירוח אתרים מובחרת עם מעט סוגיות ותמיכת לקוחות עקבית בכל עת שצריך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map