סקירת אבטחה של FrontPoint

היי ג’וני כאן.


כפי שאני בטוח שאתה יודע, אתר זה תמיד עסק באירוח אתרים, עיצוב ופיתוח אתרים.

אז למה אני כותב על מערכת אבטחה ביתית DIY באתר סקירת האירוח שלי?

אני חושב שההתפתחויות האחרונות בתחום טכנולוגיית האבטחה הביתית ו”אינטרנט של הדברים “(IOT) ממש מגניבים.

בשנת 2015, יותר בעלי בתים מחברים ושולטים במכשירים בבתים שלנו. כחלק מהמהפכה הזו, זן חדש של חברות אבטחה ביתיות עשה מהפכה באבטחת הבית (סליחה, ADT). עם זאת, הנה הסקירה שלי על מערכת האבטחה הביתית של FrontPoint:

מערכת האבטחה של Frontpoint: מה שאתה צריך לדעת

המשפחה, הרכוש והביטחון שלך הם כמה מהדברים החשובים ביותר שכדאי להגן עליהם. עם זאת, כאשר שיעורי הפשיעה ברוב התחומים הולכים וגדלים, מתן ההגנה הדרושה יכול להיות אתגר – אלא אם כן יש לך מערכת אבטחה איכותית ומובילה …

השוק מוצף כיום במערכות אבטחה, אך לא כל מערכת פועלת כאחד. אם אתם מחפשים באמת מערכת אבטחה ביתית ששווה בהחלט את ההשקעה, אז מערכות אבטחה המוצעות על ידי Frontpoint הן הפיתרון האידיאלי. להלן סקירה של מאפייני המערכת, יתרונות המערכת וכל חשש רלוונטי אחר.

על Frontpoint

לפני שתשקיע במוצר כלשהו, ​​ובמיוחד מוצר בו אתה הולך להשתמש כדי להגן על הבית והמשפחה שלך, תמיד כדאי להבין את סוג החברה שאתה חושב לקנות ממנה. Frontpoint חדש יחסית לעסקי הביטחון הביתי.

החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי קבוצה של מומחים לביטחון פנים, שכל אחד מהם רצה ליישם את מה שחשבו שיהיו שינויים מהפכניים בענף האבטחה הביתית. ההצלחה של Frontpoint נשענת מאוד על יכולתה לספק טכנולוגיה אפקטיבית, שירות לקוחות איכותי ובניית אמון צרכנים במותג ובמערכת..

שלוש חבילות ציוד אבטחה עיקריות לבחירה

כשאתה בוחן את האבטחה של Frontpoint, תבחין שיש שלוש חבילות ציוד אבטחה עיקריות לבחירה.

 • חבילה סטנדרטית: בהשקעה של $ 99 אתה יכול לבחור את החבילה הסטנדרטית. החבילה הסטנדרטית כוללת לוח בקרה אלחוטי הכולל קישור קישור לתא, חיישן תנועה אלחוטי, שלט מחזיק מפתחות, שלט בחצר וחמש מדבקות חלון ושני חיישני דלתות או חלונות אלחוטיים..
 • חבילה משופרת: החבילה המשופרת עולה 164 $ ועם מערכת זו תקבל לוח בקרה רגיל הכולל קישור up Up, שני חיישני דלתות או חלונות אלחוטיים, חיישן תנועה אלחוטי, גלאי עשן וחום, שלט מחזיק מפתחות ושלטים בחצר ו חלונות מדבקות.
 • חבילת תאורה: חבילת התאורה עולה 199 $ וכוללת את הציוד הפופולרי ביותר מהחבילות הרגילות והמשופרות, פקדים לשני אורות בביתך. עם מערכת זו, אתה מקבל לוח בקרה אלחוטי עם קישור up תא, שני חיישני חלון אלחוטיים, חיישן תנועה, שני פקדי אור אלחוטיים, שלט מחזיק מפתחות, ועיצוב חצר וחמש מדבקות חלון.

בסך הכל, בעוד העלות של מערכת האבטחה עצמה תשתנה, חבילות אלה הינן השקעות חד פעמיות שתוכלו לרכוש כשתבחרו למערכת האבטחה של Frontpoint. אם הבית שלך גדול או אם הוא דורש אמצעי זהירות נוספים לאבטחה, מומלץ לשקול את הגרסה המשופרת או הקלה. להלן כמה מהפיצ’רים שתוכלו לצפות בעת השקעה במערכת Frontpoint Security.

ציוד אוטומציה לבית

ל- Frontpoint Security יש הרבה תכונות, אך אחת הנוחות ביותר עבור כל בעל בית היא מערכת האוטומציה הביתית והציוד שהחברה מספקת.

מערכת אוטומציה ביתית היא סוג של טכנולוגיה המאפשרת לך לשלוט מרחוק על כל מה שקשור לבית שלך כמו מנעולים, דלתות, תרמוסטט, אורות, וכל כך הרבה יותר.

מי שמצטרף ל- Frontpoint Security יכול לשלוט במכשירים בביתם באמצעות טלפון נייד, טאבלט או מחשב נייד. באמצעות מערכת האוטומציה הביתית, אתה לא יכול רק להבטיח כי הבית שלך מוגן 24/7, אלא אתה יכול להגן על ניהול הבית שלך כשאתה לא נמצא.

שירותי גאוגרפיה

שירותי גאוגרפיה הם תכונה טכנולוגית שלא הרבה חברות אבטחת בית מספקות ללקוחותיהן.

Frontpoint הוא ייחודי מהבחינה הזו וזה בהחלט משתלם לנצל את התכונה הזו. שירותי גאוגרפיה הם סוג של טכנולוגיה המאפשרת לך לשפר את הקשר שלך עם הבית שלך. באמצעות המערכת תוכלו ליצור “גיאופנס” סביב אזור הבית. אזור בלתי נראה זה שאתה מגדיר ביישום של Frontpoint הוא למעשה אזור שמוגדר כאבטחה מוחלטת.

אם אתה או משהו עובר בגדר הגיאוגרפיה, כללי האבטחה שיש לך במקום יגברו. הגדרה מסוג זה היא תכונה אופטימלית אם אתם מחפשים להגביר ולפקח על אבטחת הבית. כמה מההגדרות הנפוצות ביותר שניתן להחיל בשירות הגיאוגרפי כוללות:

 • הקלטת וידאו
 • אוטומציה של טרמוסטט
 • הודעה על אזעקה

כמו כן, מערכת שירותי הגיאוגרפיה וחלק גדול מהיישומים של Frontpoint תואמים מכשירי iOS ו- Android, כך שבלי קשר לדברים שיש לך, עדיין תוכל לפקח ולשלוט על אבטחת הבית שלך.

אפשרויות מעקב

מעט מאוד חברות אבטחת בית עובדות ככל ש- Frontpoint עושה כדי להגן על הבית שלך. מרבית מערכות האבטחה הביתיות יספקו רק מצלמות סטנד-סטייל לפיקוח על הבית שלך כשאתה לא נמצא.

חזית Frontpoint עוברת על ידי מתן מצלמות שיש להן יכולות שימושיות במיוחד כמו הטיה והטיה. בנוסף, אם אתה זקוק לאבטחה בחוץ אך בפרמטרים של הנכס שלך, אז Frontpoint כיסה את קו המצלמות החיצוני שלהם..

חבילות פיקוח

גיוון ומגוון אפשרויות הוא תמיד יתרון בבחירת מערכת אבטחה לבית.

בנוסף לחבילות הציוד שקיימת Frontpoint זמינה, לחברה שלוש מערכות פיקוח בהן תוכלו לבחור…

 • מעקב הגנה
 • ניטור אינטראקטיבי
 • ניטור אולטימטיבי

כל אחת ממערכות אלו מציעות הגנה מיטבית, אך ההבדל העיקרי בין שלוש המערכות הוא שבניגוד לניטור הגנה, שהיא המערכת הפשוטה ביותר, ניטור אינטראקטיבי ואולטימטיבי מספק לך התראות מיידיות בנוגע לאיומי אש ואיומי סביבה..

לרשותך גם מערכת תמיכה לבטיחות חיים, ניטור מקצועי שנמצא במקום 24/7 ותכונות אינטראקטיביות רבות כמו בקרות אור, גישה ושליטה מרחוק, התראות דוא”ל וטקסט והתראות קריסה וניפוץ. בסך הכל, אם אתה מחפש משהו מתקדם יותר מתוכנית ניטור ההגנה הבסיסית, מאשר ניטור אינטראקטיבי ו- Ultimate הם בחירות מובילות.

תמחור וסיכון

בבחירת מערכת אבטחה לבית, אחד המאפיינים הראשונים שרבים חושבים עליהם הוא מבנה התמחור – ובצדק.

מערכות אבטחה ביתיות הן השקעה, אך אם אתה מתכוון להניח את הכסף, ייתכן שתעשה זאת בחברה שאתה מרגיש בנוח לעבוד איתה ומספק לך את התכונות והיכולות שאתה מחפש בהן. מערכת אבטחה ביתית. ניתן לצפות לדברים הבאים מבחינת התמחור של Frontpoint:

 • שלוש תוכניות זמינות החל מ- $ 34.99 לחודש ועד $ 49.99 לחודש
 • יש מעורב ניסיון של 30 יום ללא סיכון – כך שאם אינך מרוצה ממה שאתה מקבל, תוכל להחזיר אותו ללא עלות

באופן כללי, בעוד ש- Frontpoint אולי נראה מעט חריף בהשוואה למערכות אבטחה ביתיות אחרות, חשוב להבין את הסיבה שמאחורי מבנה התמחור.

בניגוד למערכות אבטחה אחרות הפועלות בקווי קוויים או בפס רחב, Frontpoint היא מערכת אבטחה שהיא אלחוטית לחלוטין באמצעות מערכות סלולריות. בעזרת טכנולוגיה אלחוטית אתה מקבל רמת הגנה אופטימלית, ששווה בהחלט את המחיר המשודרג מעט. בנוסף, כאמור, החברה מציעה ניסיון ללא סיכון של 30 יום. אם אינך מרוצה, תוכל להחזיר את הציוד ולקבל את הכסף שלך בחינם.

לאחר התקנת Frontpoint

ניתן להתקין את מערכות האבטחה של Frontpoint על ידיך או על ידי גורם מקצועי. אם אתה בוחר את ההתקנה המקצועית, כרוך בתשלום.

אם החלטתם להתקין את Frontpoint, לחברה יש עוד תכונה נהדרת וזה שיפורי האבטחה המתמידים שלה. בעיקרון, Frontpoint תמיד משדרג את מערכות הטכנולוגיה שלה. לדוגמה, לקוחות נוכחים המשתמשים בלוח הבקרה של Simon ST של החברה מסוגלים לשדרג ללוח הבקרה למסך המגע של IQ של Qolsys של החברה, המספק להם את טכנולוגיית האבטחה הביתית המתקדמת ביותר..

מלבד שדרוגי מערכת, החברה עובדת גם על עדכון ציוד כמו חיישנים, מצלמות ועוד ועוד. לכן, עם Frontpoint אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את העדכניות והגדולות ביותר בכל הנוגע למערכת אבטחה.

החסרונות

ככלל, Frontpoint הוא סוג מערכת האבטחה הביתית שהיא השקעה כדאית. עם זאת, כמו כל מערכות האבטחה, ישנם מספר חסרונות שאולי תרצו להיות מודעים אליהם.

 • האחריות לכל החיים אינה מכוסה על הציוד. במקום זאת, לכל הציוד תקופת אחריות של שלוש שנים
 • אם תבחר לעשות זאת בעצמך, התקנת מערכת האבטחה של Frontpoint בעצמך עשויה להיות מאתגרת אם אין לך ניסיון DIY.
 • לחברה 28 תלונות הרשומות נגדה בלשכה לעסקים טובים יותר. עם זאת אם תברר, החברה תשלח לך תגובה ותסביר את הנסיבות
 • FrontPoint הינה חברה חדשה יחסית בענף האבטחה הביתית (נוסדה בשנת 2007)

ההמלצה הכללית

לסיכום – גם אם הוא לא מקבל ציון 10/10 מושלם, Frontpoint הוא מערכת אבטחה ושירות ניטור איכותי ששווה להשקיע בהם.

באופן כללי, הלקוחות מרוצים מאוד מרמת השירות והביטחון שהחברה מספקת. השדרוגים הרגילים, הציוד האיכותי, הגישה מרחוק והטכנולוגיה האלחוטית הופכים את Frontpoint למערכת אבטחה שתגן על הבית שלכם ברמה הטובה ביותר..

בנוסף, שום דבר לא יכול לנצח את ניסיון הניסיון לסיכון בן 30 יום שהחברה מספקת. גמישות ודאגה שכזו ללקוחות אינם מבוססים בענף, ולכן עדיף לנצל זאת בזמן שהוא זמין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map