כלים למסחר אלקטרוני של FatCow

FatCow יכול לספק שירותים הנחוצים לאתרי אינטרנט בודדים, לבלוגים וכן לעסקים קטנים עד בינוניים. הוא מציע תוכנית אירוח אתרים סבירה מאוד שיכולה להניח את האתר באופן משביע רצון. FatCow מכיל גם יישומים שיכולים לעזור בהקמת בלוג אינטרנט כמו שצריך או לשפר אותו. זה כולל גם כלי מסחר אלקטרוני או יישומים שעסקים יכולים בוודאי לנצל אותם.


FatCow יכול לספק את כל התוכנות הדרושות ללקוחות העסקיים שלהם לבניית החנויות המקוונות שלהם. תוכנה זו עשויה לכלול קטלוגים מקוונים, עגלת קניות, מנהלי פרויקטים ייעודיים וכן פורטל תשלומי SSL בו שולבו אפשרויות התשלום של PayPal וכרטיסי אשראי. ספק שירותי אירוח זה גם מבטיח כי הקמת חנות מקוונת מתבצעת במהירות ובקלות, כך שלקוחות תהיה חנות מסחר אלקטרוני שלהם הפועלת ברשת העולמית כמעט ללא זמן..

מהם כלי eCommerce שאתה יכול לנצל מ- FatCow?

אם החלטת לקבל שירות וסיוע של FatCow בהקמת החנות המקוונת שלך, לא רק שתשיג כלי eCommerce ספציפי, אלא כמה מהם שיכולים לעזור למבקרים באתר שלך לחוות קניות מקוונות קלות ונטולות טרחה, זה גם אומר מכירות והכנסות נוספות עבורך. להלן מספר הכלים החיוניים ביותר לאתרי קניות מקוונים.

 עגלת קניות

כלי זה יסייע ללקוח לבחור את המוצר הדרוש לו ללא קושי. זה גם הופך את תהליך התשלום ליעיל יותר, ברור ובטוח יותר. עגלת הקניות גם מוודאת שהלקוח בחר והזמין את המוצר הנכון ומבטיח שפרטי המשלוח ישים את ההגדרה הנכונה. כלי זה לא רק יועיל ללקוחות, אלא גם כמוכר. זה יאפשר לך להתחקות אחר המלאי או החנות המקוונת שלך. מכאן שאתה יכול לזהות בקלות אילו מוצרים מוכרים כמו עוגות חמות ואיזה מוצר צריך לחדש.

 תשלומי כרטיסי אשראי

תכונה זו תאפשר תשלום מקוון באמצעות אמצעי כרטיס אשראי. אמצעי תשלום זה נוח יותר מאשר לשלם ללקוח באמצעות העברה כספית או פיקדונות בבנק.

 שילוב Paypal

Paypal היא אחת משיטות התשלום הנפוצות באינטרנט. מכיוון שיש להרבה אנשים חשבונות עם Paypal, זה מעשי שלעסקי החברה שלך תהיה אפשרות תשלום זו. הסיבה לכך היא שיכולה למשוך לקוחות או קונים פוטנציאליים בכל רחבי העולם, במיוחד אלה שמעדיפים לבצע את הרכישות המקוונות שלהם באמצעות נקודות הזיכוי שלהם ב- Paypal..

 SSL משותף

תכונה זו מאפשרת לך להשתמש בתג SSL בעסק או בחנות המקוונת שלך. תג ה- SSL הוא אינדיקטור לכך שכל המידע המועבר לדף המקוון שלך מאובטח. זה ייתן ללקוחות שלך הבטחה כי כרטיס האשראי והמידע האישי שלהם מוגבלים מאוד ומוגנים מפני אנשים פוגעים..

כמה תצטרך להוציא עבור כלי המסחר האלקטרוני של FatCow?

כשאתה נרשם לשירות האירוח של FatCow, אתה יכול לקבל את כלי eCommerce ללא עלות נוספת. אתה רק צריך לשלם עבור תוכנית האירוח שתבחר. המשמעות היא שאם תבחר לקבל תוכנית שעולה 7.49 דולר לחודש, תוכל לקבל גישה לכלי eCommerce החיוניים כמו עגלת הקניות ותשלום כרטיס אשראי. מצד שני, אם אתה רוצה שיהיו לך מספר אפשרויות התאמה אישית, אתה יכול לשדרג את התוכנית הבסיסית, כגון קניות קניות של ShopSite, שמתאימות לעסקים קטנים עד בינוניים..

מהן חבילות עגלת הקניות ShopSite ש- FatCow מציעה?

ShopSite הוא עגלת קניות משותפת של ממשק שער (מבוסס CGI) שתאפשר לך לשנות את עגלת הקניות שלך. FatCow מציעה שלוש חבילות ShopSite וכל אחת מהן מעניקה סוג עסק שונה.

 StarShop Starter

אידיאלי לעסקים קטנים שכן עגלה זו מאפשרת 15 מוצרים, 5 עמודים בחנות קניות, משתמשים במטבעות כפולים, מעניקים קבלת תשלום לאחר תשלום מוצלח והיא מאפשרת גם לגשת להעדפות משלוח שונות..

 מנהל ShopSite

עגלה זו תאפשר לעסקים בינוניים להציג מספר בלתי מוגבל של דפים בחנות המקוונת שלך. זה כולל את Google Analytics המאפשר לך לעקוב אחר הנתונים הסטטיסטיים של מבקר האתר שלך. זה גם נותן לך את האפשרות לבצע התאמות אישיות שונות לקטלוג המוצרים שלך, לנהל את החנות המקוונת שלך באמצעות מכשיר נייד ולבקש מהלקוח לשלם את הרכישות שלהם דרך הטלפון הנייד שלהם. שדרוג לשירות זה יגרור חיוב של 79.95 $ עבור רבעון.

 ShopSite Pro

עגלת הקניות הזו מומלצת לקמעונאי מרכזי המוכר מגוון מוצרים. זה כולל דף רשת חברתית הדומה לפייסבוק בחנות המקוונת שלך שיכול למשוך מבקרים רבים יותר. תוכל גם להציע קופונים או אישורי מתנה ללקוחות שלך כקידום החנות שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map