סקירת FatCow

FatCow הוא אחד מספקי האירוח הפופולריים ביותר במחירים סבירים עבור אנשים פרטיים ועסקים קטנים.


מאז 1998 החברה עשתה מאמץ רב כדי לטפח מוניטין ידידותי ללקוח ועברה רבות כדי להפוך את תוכנית האירוח שלהם להתאימה לצרכי הלקוחות שלהם בצורה מושלמת ככל האפשר..

אין זה מפתיע ש- FatCow מופיעה בעקביות ברשימות של עשר חברות האירוח הטובות ביותר ברחבי האינטרנט.

יש להם שני מרכזי נתונים רבי עוצמה הממוקמים במסצ’וסטס. מרכזי נתונים אלה מאכלסים למעלה משמונה מאות שרתים.

תכונות FatCow בתוכנית אירוח משותפת המכונה Fatcow המקורית. תוכנית זו מציעה שלל תכונות ללא הגבלה כגון: רוחב רוחב, חשבונות דואר אלקטרוני, מרחב דיסקיות, חשבונות FTP ומשתמשים משנה, דירות.

אתה מקבל את כל אותם פלוס נוספים תמורת $ 3.15 לחודש בלבד, ואם אתה לא אוהב את זה, יש ערבות להחזר הכסף ותוכל לבטל בכל עת.

שימו לב שמדובר במחיר מבצע. המחיר יורד ככל שתבחרו לטווח הארוך.

אתה מקבל תכונות עוצמתיות וזה קל לשימוש

להלן כמה מהתכונות האחרות שמתאימות לתוכנית FatCow המקורית:

השימוש בונה האתר הבסיסי שלהם ללא עלות
בונה הצבע והלחץ יכול לשמש אנשים אשר אין להם הכשרה בפיתוח אתרים. הוא מציע נושאים ותבניות למראה מקצועי שתוכלו להשתמש בהן כבסיס לאתר האינטרנט שלכם.

תמיכה במאגרי נתונים של mysql ו- php 5
אם אתה רוצה להשתמש ב- PHP 5 או ב- MySQL לצורך יצירת מסד הנתונים של האתר שלך, אתה יכול להיות בטוח שתוכנית האירוח תומכת בהם באופן מלא.

אירוח ירוק
FatCow משתמש באנרגיית רוח בכדי להניע את מרכזי הנתונים שלהם. זו אחת הסיבות לכך שהחברה פופולרית כל כך בקרב אנשים שרוצים לא לפגוע עוד יותר בסביבה בשימוש במחשבים שלהם.

שימוש באשפי התקנה
בהחלט תצטרך להשתמש ביישומים על מנת להפוך את אתרך לפעול ולהמשיך לפעול. עם תוכנית FatCow, אתה צריך רק ללחוץ על כמה כפתורים ותתקין עבורך את הבלוגים, תוכנת הצילום ויישומים רבים אחרים..

שימוש בכלים למכירה ולחנויות מקוונות
אם ברצונך למכור את המוצרים שלך באופן מקוון, ל- FatCow יש מגוון כלים שיכולים להקל על יצירת והפעלה של חנות מקוונת מאשר ניהול חנות פיזית. ניתן להוסיף עגלות קניות, ליצור קטלוגים, להשתמש באפשרויות מכירה או קופון ואף לשלב אפשרות תשלום PayPal.

דוחות קבועים על נראות האתר שלך
אם אתה מנהל אתר שמעוניין ליצור נוכחות איתנה ברשת, חובה שתוכל לראות את הנתונים הסטטיסטיים שלך. FatCow מציעה שירות משולב זה עם התוכנית המקורית.

כיצד FatCow שומר על אמינות?

FatCow מבצע גיבוי שרת מדי יום. זאת, בשילוב עם פלטפורמת החיבורים המאוזנת של החברה ומערכת של גנרטורי גיבוי, מבטיחים שלקוחותיהם יקבלו חיבורים מרובי ג’יגה-בייט ללא הפרעות. צוותם עומד לפקח על המערכות כך שניתן יהיה לטפל בכל נושא ברגע שהוא מתעורר.

לקוחות ותמיכה טכנית

מהנדסי התמיכה של FatCow זמינים כדי לעזור לך 24/7 באמצעות צ’אט, טלפון ודוא”ל. אם אתה יותר מסוג DIY, הם מתחזקים ספרייה מועילה של הדרכות ואפשרויות. FatCow נשבע ב”שבועה העליונה “שלהם. המשמעות היא שצוות התמיכה שלהם הוא תשובות לשיחות לקוחות תוך שתי דקות או פחות. בנוסף, השבועה כרוכה בכך שהחברה תעמוד במועד אחר בכל הנוגע לטיפול בכל בעיה.

החוויה האישית שלי באמצעות FatCow (סקירה עומק)

שמרתי על בדיקת חשבון אירוח של FatCow מאז שיצא לי לדעת לראשונה על החברה שלהם לפני כמעט 10 שנים.

אני כל הזמן מנסה המון מארחים חדשים ותכניות רבות ושונות כל העת לבחינת מטרה, מה שאומר שאני לא קבוע באף אחד מהמארחים האלה, לא משנה כמה אני מרוצה מהשירותים שלהם.

כשחזרתי ל- FatCow, זה השם והקמע שתפסו את תשומת ליבי בהתחלה.

הסיבה לשם כה לא טכני, במילים שלהם, היא להפוך אותו פחות טכני, ויותר ידידותי ללקוח. הם חושבים (ובצדק) שבמקום לנסות להרשים את הלקוחות עם הרבה גיביות טכניות, עליהם לשמור על זה פשוט, ולהתמקד בלספק ללקוחות את מה שהם באמת צריכים כלומר. שירות אירוח ברמה עולמית במחירים נוחים.

אבל, האם הם מצליחים בזה?

ובכן, אם מסתכלים על מספר הלקוחות ואתרים שמתארחים בשרתים שלהם, נראה שהם עושים עבודה די טובה. אבל בהיותי ספקן אמיתי, ולא זה שידבק בקלות במספרים, החלטתי לנתח את FatCow תוך התחשבות בשיקולים הבסיסיים לבחירת מארח אתרים..

תכניות וחבילות

תוכנית FatCow המקורית

שלא כמו חברות אירוח רבות אחרות המציעות חבילות אירוח משותפות רבות ומגוונות ומנסות לבלבל את הלקוחות עם המון ז’רגון טכני, FatCow שמרה על פשטותה עם תוכנית בסיסית אחת..

הרעיון הוא לקצץ את הבחירות ולהציל את הלקוחות שלהם מהטרחה שבחירה נכונה.

אתם עשויים לחשוב שבחירה היא דבר טוב, אבל אם להיות כנה באכזריות תוכניות אירוח משותפות עם שטח אחסון שונה, רוחב פס, מספר מסדי נתונים ו- RAM אינם מועילים למשתמש ברמה הבסיסית שרק מתחילה. וזה כולל בלוגרים שואפים, עסקים קטנים וכל סוג אחר של אתר חדש. אלא אם כן יש לך כספים לבזבז, או שאתה בטוח לחלוטין להגדיל אותה בחודשים הראשונים שלך, אין צורך לבחור בתוכניות אירוח מהודרות..

תוכניות אירוח שונות מתאימות למשתמשים ברמת מקדמה המחפשים VPS או אירוח ייעודי. כאן הגיוני שבחירה בין חבילות שונות.

התוכנית המקורית של FatCow מתומחרת ב -3.15 דולר לחודש, והנה מה שאתה מקבל:

 • רישום תחום בחינם
 • בונה אתרים בחינם
 • מתקין תסריטים
 • עגלת קניות
 • שרת SSl מאובטח
 • תיבת דואר ללא הגבלה
 • שטח דיסק רוחב רוחב מספיק
 • אחסון בענן של 1 GB

וברוב המקרים, זה כל מה שתצטרך בשנה הראשונה לערך. זו הסיבה ש FatCow הוא אחד המארחים האהובים עלי.

לתוכנית אירוח זו יש גם הגדרת וורדפרס קלה בלחיצה אחת, ואני תומך (ומשתמש) גדול ב- WordPress.

אני מאוד אוהבת איך אתה יכול לעשות הכל באמצעות אתר האינטרנט שלך המופעל על ידי וורדפרס תוך שימוש בתוסף או נושא בנוי בהתאמה אישית. השתמשתי בהצלחה ב- WordPress לבלוגים, חנויות מסחר אלקטרוני, אתרי עסקים קטנים, בלוגים תמונות ואפילו לוחות מודעות.

אבל באמת חשוב למצוא מארח אמין לאתר שלך המופעל על ידי וורדפרס. מכיוון שוורדפרס יכולה להיות מטרה להתקפות פריצה או דיוג, או שתוכל להיכנס לתקלות טכניות כלשהן, ובכל התרחישים האלה, תזדקק למארח שלך בכדי להוציא אותך מהצרה.

ל- FatCow תוכנית אירוח ייעודית שנעשתה במיוחד עם משתמשי וורדפרס בראש. מלבד התכונות הבסיסיות, הנה מה שתקבלו בלעדית עם החבילה הזו.

יתרון מס ‘1: מיטוב מהיר: כשאתה משתמש ב- WordPress, זה נתון שאתה תפרסם פוסטים חדשים ותשתמש בתמונות בכל הפוסטים האלה. לאחר מכן ישנם נושאים או בוני דפים המשתמשים בהרבה אלמנטים של סקריפט וג’אווה של Java. וכל הסוגיות הללו יכולות לשלב כדי לשבש את מהירות הטעינה של האתר שלך, וזו בעיה גדולה.

ישנם הדרכות ותוספים שיכולים לעזור, אך שימוש בתוסף אקראי כדי לצמצם את ה- CSS או JS יכול לפעמים לבלגן את כל האתר או הבלוג שלך..

FatCow מספק לך רשת אספקת תוכן, שכבות במטמון וטכנולוגיה אדפטיבית כדי לדאוג לגורם המהירות, המהווה הקלה גדולה, מכיוון שעומסי דפים איטיים עלולים לפגוע ברצינות בדירוג האתר שלך ובסיכויי ההמרה שלך..

יתרון מס ‘2: אבטחה: כשמדובר באבטחה, הפופולריות של וורדפרס ושימוש במיינסטרים יכולים להיות נמסיה משלה. לא שזה יותר מסוכן או פגיע יותר מאשר מקביליו, אבל העובדה שהוא משמש מיליוני משתמשים פירושו שהאקרים יחפשו למקד אנשים שמשתמשים בפלטפורמה זו (במיוחד מכיוון שרובם לא טובים לזהות את לולאות האבטחה או ניצולים קלים בהגדרות האתר שלהם).

סידורי האבטחה המשופרים של FatCow כוללים חומת אש וסריקה יומית אחר פגיעויות המסלקת את האיומים הפוטנציאליים באופן אוטומטי. אתה עדיין צריך להשתמש בתוספים וערכות נושא בזהירות, אך שכבת אבטחה נוספת יכולה באמת לעזור.

יתרון מספר 3: אירוח מנוהל: יש בשוק ספקי אירוח רבים המתמחים באירוח וורדפרס. עכשיו, רובם ממש טובים במה שהם עושים, אבל ההאשמות שלהם די בצד הגבוה.

Wp-Essential עולה חלק מהשירותים הללו (כלומר $ 6.95 לחודש) ול- FatCow יש צוות תמיכה בהתאמה אישית עבור משתמשי וורדפרס הבקיאים בכל הקשור לוורדפרס..

בנוסף לכל זה, יש כמה ערכות נושא מגניבות ותוספים שהותקנו מראש, ומאפשרים לך יותר להקים ולהפעיל את אתר האינטרנט שלך בצורה מדויקת. בנוסף לכך, לוח הבקרה מותאם אישית עבור משתמשי וורדפרס.

יתרון מס ‘4: VPS ואירוח ייעודי: אתה יכול להתחיל בקטן, אבל FatCow גדל איתך.

ברגע שגדלתם לעסק מבוסס, ואתם מתחילים להרגיש בטוחים לגבי הצמיחה העתידית שלכם, זה הגיוני לחלוטין אם הדבר הראשון שתעשו הוא לשדרג את תוכנית האירוח שלכם ולעבור למארח VPS או ייעודי ייעודי..

ל- FatCow יש תוכניות שונות עבור VPS ואירוח ייעודי, ותוכלו לבחור אחת בהתאם לצרכים והדרישות שלכם

יתרון מספר 5: חניה בתחום:

במקרה שאתה מעוניין, FatCow מציעה גם שירות חניה בתחום (נקרא MiniMoo). תמורת 5 דולר לשנה בלבד, תוכל לקבל דף “בבנייה” בתחום שלך וחשבון דוא”ל עובד.

בוני אתרים ותסריטים

 • Weebly: Weebly הוא בונה אתרים של גרור ושחרר. כפי שהשם מרמז, אתה יכול פשוט לגרור את האלמנטים הרצויים ולשחרר איפה שאתה רוצה שהם יהיו באתר שלך. אתה יכול לעצב את האתר כולו בדיוק כך, ולא נדרש שום ידע טכני (למעט לדעת כיצד לעשות זאת גרור ושחרר).
 • וורדפרס: אינך צריך בהכרח לבחור בתוכנית אירוח WP-Essential כדי להשתמש בוורדפרס. השתמש בכל אחת מתכניות האירוח שלהם ותוכל להתקין ולהשתמש בוורדפרס להפעלת האתר שלך.
 • ג’ומלה: ג’ומלה הוא עוד CMS פופולרי כמו וורדפרס. אני אישית מעדיף את וורדפרס, אבל לג’ומלה יש נקודות חזקות משלה. במקרה, ברצונך להריץ את אתר האינטרנט שלך בג’ומלה, תוכל להתקין ולהשתמש בו באותה קלות.
 • דרופל: חזית נוספת במירוץ ה- CMS בחינם. דרופל הוא למעשה התקדמות והחזקה ביותר מבחינה טכנית משלושתם. ובדיוק כמו וורדפרס או ג’ומלה, ניתן להתקין את דרופל בקלות מלוח הבקרה שלך.
 • חנות מסחר אלקטרוני: אתה יכול להשתמש ב- Ecwid כדי להוסיף עגלת קניות לאתר שלך (זה לא בחינם אבל גם לא עולה הרבה). באמצעות Ecwid, באפשרותך לשלב בקלות PayPal ולהשתמש בתעודת שכבת שקע מאובטחת למטרות בטיחות. במקרה והאתר שלך מופעל על ידי וורדפרס, אתה יכול פשוט להשתמש בתוסף כמו Woocommerce, או להשתמש בפלטפורמות ספציפיות למסחר אלקטרוני כמו Magento..
 • אתרים לנייד: FatCow הצטרף לשיתוף פעולה עם goMobi המאפשר לך ליצור גרסה ידידותית לנייד של האתר שלך, שהיא מהירה, פשוטה וקלה לניווט ממכשירים ניידים (אם האתר שלך מגיב, אינך זקוק לזה).

אלה רק האפשרויות הפופולריות יותר.

אתה יכול ליצור כל סוג של אתר תוך שימוש בוורדפרס, ג’ומלה או דרופל, ול- FatCow יש את הטכנולוגיה והמומחיות שתומכים בשלושתם. יש גם אפשרויות אחרות, כמו SiteDelux, b2evolution וכו ‘, אבל אלה מיושנות ואני לא רואה שום סיבה שמישהו ירצה ללכת עליהן. וורדפרס הוא הטוב והפופולרי ביותר בעולם, לכן אני ממליץ לך להשתמש בוורדפרס עם FatCow.

האם האתר שלי יהיה מהיר? איך הביצועים?

זה צילום המסך במהלך 30 הימים האחרונים של האירוח, והוא היה דומה כמעט כל הזמן. היו כמה מקרים שהאתרים שלי לא היו מוגדרים, אך הם מיהרו להגיב והנושאים נפתרו די מהר.

זכור, יש מקרים שבהם שרתים מסוימים מושבתים כתוצאה מתחזוקה, אך הם יעדכנו אותך כל עוד הפעלת התראת לקוחות מלוח הבקרה שלך..

איך שירות הלקוחות שלהם?

תוכלו למצוא כמה אנשים שמתלוננים על העיכובים הארוכים וזמן ההמתנה כאשר הם מנסים להגיע לחבר’ה לתמיכה טכנית בטלפון. אבל בשבילי זה לא נושא. הסיבה לכך היא, כמעט שלא ניתן לחברות אירוח לספק אירוח משותף במחירים זולים בעפר ובמקביל לארגן צוות תמיכה טכני שיכול להכיל מיליוני משתמשים.

אם אתה באמת רוצה תמיכת לקוחות מגיבה יותר, עליך ללכת על אחת מאותן תוכניות אירוח מתקדמות. לגבי תוכנית אירוח משותפת, יש לטעון אם מתקתקי התמיכה שלך מקבלים את התגובה תוך 24 שעות.

באופן אישי, לעיתים רחוקות מאוד הרגשתי את הצורך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם (מכיוון שאני יכול לסדר לעצמי שגיאות הקשורות בוורדפרס בכוחות עצמי), אבל כמה מקרים שבהם הייתי זקוק לעזרה זה היה טוב למדי.

דבר טוב בצוות התמיכה שלהם הוא שהם טובים לזהות את גורם השורש. אז לא תקבל סוג של “מצטער אבל הבעיה בסוף”. הם ממשיכים לעקוב אחר ההתפתחויות החדשות ובדיוק כמו שלקוחות מתריעים על השבתה בשרת, הם יודיעו לכם על כל ההתפתחויות החדשות שעשויות להשפיע על האתר שלכם בצורה שלילית..

קח את זה כדוגמה.

בזמן כתיבת פוסט זה, גוגל הודיעה לאחרונה על עדכון חדש אשר יתמקד באתרים שאינם ידידותיים לנייד. רוב בעלי האתר או הבלוגים בדרך כלל יודעים על עונש של גוגל לאחר שהחל ליצור כאוס בתוצאות החיפוש ואתרי האינטרנט שלהם נפגעו.

אך הזמן הטוב ביותר להציל את אתר האינטרנט שלך מעונש הוא לפני שגוגל מפעילה עדכון חדש באלגוריתם שלהם.

מתוך ידיעה שיש עונש מעבר לפינה שעלול לפגוע במספר לקוחותיהם, FatCow פרסם מייד פוסט חדש בבלוג שלהם, הזהיר את לקוחותיו ומציע עזרה למי שרוצה להציל את אתרי האינטרנט שלהם מהעונש..

כעת, יתכן שהם גובים תשלום עבור שירות זה, אך יש לתת אשראי על כך שהוא הביא את הידע של הלקוחות שלהם. לכן, אם אתה לקוח FatCow ואתה עוקב אחר הבלוג שלו, תקבל ראש בראש בזמן ותוכל לנקוט אמצעי זהירות.

סיכום:

ב- FatCow טוענים כי הם מתמקדים במתן הערך הטוב ביותר וחוויית שירות הלקוחות לעסקים קטנים. והם די צודקים.

הם לא רק חברת אירוח שנראית כפופה לעזאזל להשיג אתרים נוספים שמתארחים באתר שלהם ואז מנסים לגבות מהם עבור כל מיני תוספות ותכונות (אפילו FatCow מנסה למכור מדי פעם מדי פעם, אבל אם כן, זהו נוהג נפוץ לכל סוגי העסקים).

בסך הכל, FatCow הצליחה לשמור על זה פשוט וידידותי ללקוח. הם יצרו תכנית הכוללת הכלול מעבר לאירוח ומספקת כמעט כל מה שאתר חדש לגמרי צריך.

ההמלצה שלי – לכו על FatCow אם אתם רק מתחילים ומחפשים טוב, תוכנית אירוח משתלמת.

לחץ להפעלת הקופון
השג אותו במחיר של 3.15 $ לחודש בלבד עם הצעת זמן מוגבלת זו.

מימוש עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map