האם אוכל להתחיל בלוג ב- FatCow?

כן! �� FatCow הופך את הבלוגים לקלים במיוחד בעזרת הגדרת הבלוג של וורדפרס בלחיצה אחת. ועוד…


מלבד היותה פלטפורמת הבלוגים והניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם, וורדפרס היא מאוד חזקה וידידותית למשתמש. אז נניח שאתה מתחיל בלוג היום ב- FatCow באמצעות WordPress. ואז מאוחר יותר אתה מחליט שאתה רוצה למכור משהו מהאתר שלך. אתה יכול בקלות להוסיף חנות ל- WordPress בחינם, ולהתחיל לקבל הזמנות.

התחל היום עם בלוג ב- FatCow. זה קל ובמחיר סביר, ואם תשנה את דעתך, אתה יכול לבטל בכל עת ולקבל את הכסף שלך מכיוון שהם בטוחים בשירותם.

בלוג הוא דף מידע או דיון באינטרנט המכיל מספר פוסטים של כותב הדף. הפוסט האחרון מוצג בדרך כלל ראשון באתר בלוג. בעבר בלוג האינטרנט נעשה על ידי מחבר בודד והוא בדרך כלל מכסה נושא מסוים בלבד. עם זאת, בימינו, אתר בלוג יכול להיות מורכב ממגוון נושאים או פוסטים שנוצרו ותרמו על ידי מספר מחברים. בלוגים רב-מחברים או MAB הם בדרך כלל מכלי תקשורת (עיתונים), אוניברסיטאות וקבוצות סנגור. מרבית אתרי הבלוגים הפכו אינטראקטיביים שבהם צופי האתרים יכולים להשאיר את הפרשנויות או נקודת המבט שלהם בנושא הבלוג.

מהם הסוגים השונים של בלוג האינטרנט?

בלוגרים ברשת יוצרים בלוגים עם מטרה בראש. חלק מהבלוגים נכתבו כדי לשמש יומן אישי של הבלוגר באינטרנט. בעוד שהבלוגים האחרים מטרתם היא להפוך את הציבור לדעת על המוצר או המוצר הספציפי הזה. לא משנה מה מטרת הבלוג, הסיבות העיקריות לכך שהם נוצרים היא לספק את השקפת המחבר או הבלוגר או לעמוד בנושא מסוים, למסור מידע לאחרים ולעודד משוב או הערות מצד מבקרי האתר..

הבלוגים ברשת מורכבים מטקסט, סרטונים, תמונות ולעיתים, קישור לדף בלוג אחר. ישנן גם צורות שונות של בלוגים וניתן להבחין ביניהן באמצעות תוכנו ובאופן הצגתם על ידי המחבר.

בלוגים אישיים

בלוג מסוג זה נראה כמו יומן מקוון של אדם או מחבר.

מיקרו-בלוגינג

חלקים קטנים מהתוכן הדיגיטלי מוצגים בבלוג מסוג זה. תוכן זה יכול להיות מורכב מסרטונים קצרים, תמונות, קישורים, טקסט וצורות מדיה אחרות.

בלוגים ארגוניים וארגוניים

בלוג זה נוצר בדרך כלל עבור עסקים גדולים. זה יכול להיות פרטי או להתפרסם בתוך חברה או ארגון כדי לפתח את התקשורת. ניתן להנגיש אותו גם באופן חיצוני לצורך שיווק, יחסי ציבור או מיתוג.

בלוגים ז’אנרים

בלוג מסוג זה מתמקד בנושא או נושא ספציפי. בלוגים פוליטיים, בלוגי נסיעות, בלוגי אופנה, בלוגים משפטיים, בלוגים לאמנות, בלוגים למוסיקה ובלוגי בריאות הם כמה דוגמאות לבלוגי ז’אנר..

בלוגי מדיה

צורות שונות של מדיה כוללות בלוג זה. בלוג המכיל סרטונים מכונה vlog andthose המכילים תמונות נקראים photoblogs.

בלוגי מכשירים

ניתן לסווג את הבלוג ולנקוב בו בהתאם למכשיר ששימש ליצירתו. לדוגמה, טלפון סלולרי משמש ליצירת בלוג שניתן לכנותו moblog.

בלוגים מרובי מחברים

המשתמשים מרכיבים בלוג מסוג זה במקום בלוגר בודד. המשמעות היא שיש כמה מחברים שמעורבים בנושא או בלוג ספציפי.

איך FatCow יכול לעזור לך לבנות את אתר הבלוגים שלך?

ישנם המון ספקי שירותי אירוח שיכולים לעזור אם אתם מעוניינים להקים את אתר הבלוג שלכם. אחד מספקי השירותים המהימנים והאמינים הוא FatCow.

ל- FatCow מספר יישומים שיכולים לעזור לך להקים ולנהל את בלוג האינטרנט שלך. אם אתם עוסקים בבלוג של תמונות, FatCow מציעה Pixelpost שהיא אפליקציה שיכולה לעזור להציג ולהארגן את התמונות שלכם כמו הדרך בה הם מוצגים ביומן. כמו כן, באמצעות יישום זה אתה כמנהל יכול להעלות ולתייג את התמונות שלך. זה גם יאפשר לך לספק תיאורים לכל אחת מהתמונות שהעלית והמבקר באתר שלך יכול גם להשאיר תגובות לתמונות אלה.

איך אתה יכול להתקין את Pixelpost באתר הבלוג שלך?

ל- FatCow יש אפליקציה בשם Pixelpost, שכל מי שעוסק בבלוג תמונות יכול ליהנות ממנה. התקנה ושימוש ביישום זה יכולים להיעשות על ידי מתחיל מכיוון שזה כרוך רק במספר שלבים פשוטים.

  •  הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לעבור ללוח הבקרה של אירוח ולחץ על אתר} סקריפטים פשוטים
  •  לאחר מכן גלול מטה ברשימת הסקריפטים עד שתראו גלריות תמונות
  •  מרשימת היישומים הזמינים, בחר ב- Pixelpost על ידי לחיצה על קישור שמו
  •  לבסוף, לחץ על כפתור התקנה כדי להתחיל להתקין את היישום
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector