סקירת emaze – הפקת המרב מהטכנולוגיה של emaze מצגת מקוונת

Emaze היא טכנולוגיית מצגות מבוססת אינטרנט המקלה על אנשים להגיש מצגות עכשוויות בסגנון PowerPoint זמינות לצפייה ברשת ללא כל כישורים מיוחדים..


פשוט לשימוש

ניתן להגיש מצגות מקצועיות מושכות עין תוך מספר דקות באמצעות מגוון רחב של תבניות המסווגות סביב סוג המצגת שאתה מחפש להכין. מכיוון שהמצגות שלך מאוחסנות באופן מקוון, אתה יכול לגשת ולשתף אותן בכל מקום. Emaze היא אפליקציית אינטרנט עם אחסון מבוסס ענן המאפשרת לך להציג ולערוך את המצגות שלך במחשבים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים בכל מקום שיש לך חיבור לאינטרנט. הממשק ידידותי למשתמש ולא מעצבת המעצבת הבנה של HTML או CSS.

שפע אפשרויות

התבניות כוללות סצנות תלת מימד לשקופיות דו ממדיות על ידי מעצבים מיומנים. העובדה שהשקופיות נוצרות ב- HTML5 פירושה שיש לך הרבה יותר אפשרויות עיצוב כולל gifs, מדיה, נתונים חיים, היפר-קישור ועוד. המצגת שלך הופכת לאינטראקטיבית ומרתקת. Emaze כוללת גם תמיכה בשפות עם כלי תרגום אוטומטי. התבניות מסודרות לפי סוג כדי לעזור לך למצוא בקלות רבה יותר אחת שתתאים לצרכים שלך.

אתה יכול גם לחקור מצגות ציבוריות אחרות כדי לראות מה אנשים אחרים עשו עם המצגות שלהם ולקבל רעיונות להתאמה אישית שלך.

מעצבים עם Emaze

עיצוב מצגת עם Emaze הוא מאוד ידידותי למשתמש. אתה מעצב בתוך אפליקציית האינטרנט בדפדפן שלך, ההופכת נפוצה יותר ויותר ברחבי האינטרנט. ממשקים רבים עבור יישומי אינטרנט מסוג זה מיועדים למשתמשים ללא ניסיון רב בתוכנות מסוג זה. Emaze אינו יוצא מן הכלל, עם כפתורים גדולים ותוויות קלות להבנה, יהיה קל להשיג את המסבים שלך ולעצב מצגת גם למישהו ללא ניסיון בעיצוב גרפי. אתה יכול אפילו לייבא שקופיות PowerPoint כדי להקל על העבודה שלך, כך שאם יש לך שקופיות עם מידע ממסמכים אחרים במערכת Microsoft Office Suite, תוכל להעביר מידע זה בקלות.

הכפתורים בממשק גדולים, פשוטים ומאורגנים על ידי משימות כלליות.

מחלקה 1:

 • שקופית – עם סימן פלוס. כפתור זה מאפשר לך ללחוץ כדי לראות אילו שקופיות אחרות זמינות בתבנית שבחרת. נראה כי לכל תבנית יש מבחר גדול של שקופיות סטנדרטיות לבחירה כדי להפוך את המצגת שלך לייחודית. בתפריט הנפתח עבור פרק זה יש גם מקום לייבוא ​​שקופיות PowerPoint.
 • מדור – ניתן לחלק את המצגת שלך לקטעים כדי להקל על העריכה או להעביר את הקהל שלך בקלות בין תת-נושאים במצגת שלך.
 • ערכות נושא – כפתור זה מאפשר לך לבחור בין ערכות צבע לנושא שבחרת.

סעיף 2:

 • טקסט – כפתור זה מאפשר לך לבחור גודל טקסט בהתבסס על מה שתקליד הוא כותרת, כותרת משנה או טקסט שקופיות כללי..
 • תמונה – אתה יכול להעלות תמונות או לייבא אותן מהאינטרנט אם יש לך את כתובת האתר. תוכלו גם להשתמש בקלות בתמונות המורשות לשימוש מסחרי בחינם ממאגרי תמונות כמו פליקר ותמונות גוגל. אם אתה מבצע חיפוש בכרטיסייה זו, הוא יציג תמונות שבהן אתה רשאי להשתמש בהתאם למפרטים שהגדרת מכל רחבי האינטרנט. כל זה זמין בחינם.
 • מדיה – אתה יכול גם לייבא מדיה כולל קבצי וידאו ושמע, כמו גם תוצאות ממפות Google. הכרטיסייה “מדיה” מקבלת קבצי שמע ווידאו שהועלה בפורמטים .mp3 ו- .mp4, כמו גם כתובות URL או קוד הטמעה מ- YouTube, Vimeo ואתרים אחרים..
 • צורה – כפתור זה מאפשר לך גישה למספר רב של צורות שיכולות להתאים אישית את המצגת שלך עוד יותר. צורות סטנדרטיות רבות כלולות כמו גם סמלי המדיה החברתית הפופולריים ביותר ומתאר תמונות שימושיות אחרות, כולם עם סגנון דומה שיאפשר להשתמש בהם יחד..
 • תרשימים – אתה יכול אפילו להכין תרשימים משלך בקלות על ידי העתקה והדבקה של מידע מטבלת נתונים בגיליונות אלקטרוניים ובחירת סוג התרשים הרצוי לך. הם מציעים 11 אפשרויות תרשים על סמך מה שאתה צריך כדי להציג את הנתונים שלך. התקנים כלולים (טור, שורה, תרשימי עוגה, סרגל, שטח וטבלאות) וכן סוגים אחרים, פחות נפוצים של תרשימים.

עריכת טקסט בשקופיות היא פשוטה. פשוט לחץ על הטקסט שברצונך לערוך. כשאתה לוחץ על הטקסט הוא יפתח תפריט עריכה שמאפשר לך לתפעל את המראה והתחושה של הטקסט בדומה לאפשרויות בממשק הגרפי. למרות שחלק אמרו כי אינך יכול לערוך גופנים בגירסה החינמית, הוא זמין תחת אפשרויות מתקדמות בתפריט הנפתח (אליפסות). באפשרותך גם לערוך ריווח בין אותיות, להוסיף היפר-קישורים או צלילים, לסובב את הגופן כדי שייראה 3D יותר, להוסיף תכונות גרפיות כמו מעבר צבע וזוהר טקסט. ניתן גם לערוך את מיקום הטקסט על ידי גרירת התיבה למקום הרצוי לו במסגרת, בדומה לפוטושופ ולתוכניות אחרות לעריכת תמונות..

עריכת תמונות היא פשוטה באופן דומה. לאחר שבחרת את התמונה שלך, יופיע תפריט נפתח והתמונה שלך תודגש. ניתן לשנות את הגודל, לערוך או לחתוך את התמונה, להוסיף גבולות או אפקטים מיוחדים, להוסיף היפר-קישורים או שמע, לסובב אותם ועוד. אתה יכול לארגן קבוצות תמונות או לנעול אותן במקום כדי לא לגרור אותן בטעות. אפקט התלת ממד מאפשר לסובב תמונות בכמה דרכים שונות לפי דרגות אם תרצו למיקום מושלם.

בסעיף 3 יש את הסטנדרטים שלך כמו לבטל / לבצע מחדש, להעתיק ולהדביק, למחוק, לשמור, להוריד, לשתף ולשחק, כך שתוכל להציג תצוגה מקדימה של איך תראה המצגת שלך במהלך תהליך ההפקה..

יש להם טוב תמיכה בחינם בחלק שיעזור לך להבין את היסודות ואיך Emaze עובד.

חשבונות בתשלום

החשבונות המשולמים מגיעים בשני שכבות ויש להם יתרונות שונים. שכבת ה- Pro מאפשרת לך להציג באופן לא מקוון, להפוך את המצגת לפרטית, להוריד ל- PDF ווידאו ומאפשרת שיתוף פעולה, כך שתוכל לעבוד על מצגות עם חברי צוות אחרים..

שכבת החשבון “עסקי” מציעה את כל התכונות שהוזכרו בעבר, כמו גם מידע אנליטי, תבניות מותאמות אישית המותאמות, היכולת לנהל את הצוות שלך, והדרכת התמיכה והפרמיה בכדי לקבל עזרה בקיאה לשימוש ביעילות במערכת. אם יש לך כמה מחברי הצוות שאינם רגילים לממשקי רשת כאלה, או שבאמת רוצים להציג את המצגות שלך, אפשרויות ההדרכה עשויות לשרת את העובדים שלך היטב.

מקצועןעסקים
הווה במצב לא מקוון
הפוך את המצגות שלך לפרטיות
הורד ל- PDF ווידאו
שיתוף פעולה
Insight Analytics Pro
תבניות מותאמות אישית
ניהול צוות
תמיכה בהדרכת פרימיום
ניסיון חינם למשך 14 יום
מחיר חודשי 9 $ לחודש 19 $ לחודש

הם מציעים גם תוכניות הנחה לתלמידים ומחנכים.

לחשבונות ששולמו יש גם את הצופה Emaze שיאפשר לך לשחק קבצי .emaze במצב לא מקוון. עד כה הצופה של Emaze מיועד רק לחלונות. אם אתה מפעיל Mac, תצטרך להשתמש בתכונה “הורד HTML” כדי להציג את המצגת שלך במצב לא מקוון.

ל- Emaze יש גם תוכנית הפניה שבה, אם תזמינו חבר, תוכלו לקבל חודש חינם של Emaze Pro לנסות זאת. יש להם גם תוכנית שותפים.

Emaze לתלמידים ומחנכים

לא רק Emaze היא דרך נהדרת למורים להחיות את תכנית הלימודים שלהם ולהקפיד על תלמידים לעסוק באלמנטים אינטראקטיביים, אלא שיש לה גם אפשרויות שעוזרות במיוחד למורים. ל- Emaze למחנכים יש פלטפורמה קלה לשימוש ורב-מכשיר המעודדת למידה שיתופית, ויש לה כלים מיוחדים המאפשרים למורה לעקוב אחר ההתקדמות ורמת המעורבות של כל תלמיד באמצעות ניתוחים ופלטפורמות צוות מתקדמות..

Emaze טוב גם לסטודנטים. כל תלמיד שצריך לתת מצגת כחלק מכיתות הלימודים בבית הספר או במכללה, ייהנה מכך שלא יצטרך ללמוד מערכת מורכבת כדי להפוך את המצגת שלהם לכזו שמורים ותלמידיהם יעריכו. ישנן תבניות ספציפיות לסטודנטים שיאפשרו להם ליצור מצגת תוך דקות, והן יכולות לשפר את המצגות שלהם בקלות באמצעות תמונות, נתונים חיים, אודיו ווידאו..

Emaze מתאימה במיוחד לסטודנטים בני זמננו, שרגילים לעשות חלק גדול מהעבודות שלהם באופן מקוון וייתכן שיש להם רק סוגים של מכשירים שאין להם אחסון רציני ולכן כל מה שהם עושים צריכים להיות מאוחסנים בענן. סטודנטים עם מכשירי Chromebook או סוגים אחרים של מכשירים הגישה לאינטרנט יפיקו תועלת רבה מהכלים אותם מציעה Emaze.
התלמידים יכולים גם לשתף ולשתף פעולה עם חברי כיתה ומורים באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, אתרי אינטרנט ובלוגים, כך שתלמידים אחרים יוכלו להיות מעורבים ומורים יוכלו לעקוב אחר התקדמותם..

איך Emaze מנצח את התחרות

Emaze מוצאת דרך לשתי תבניות ואפשרויות רבות יותר מתחרות ישירה שלה ולהיות ידידותית למשתמש יותר. יש לו ממשק אינטואיטיבי עם כפתורים גדולים ונועזים ורקע אפור ושחור עמוק להפחתת מאמץ העיניים. יש לו יותר תבניות ואפשרויות מחלק מהמתחרים, היא פחות מגושמת, והיא אינטואיטיבית מספיק כדי לא לדרוש הדרכה לאנשים עם ניסיון ממוצע ביישומים מקוריים באינטרנט. זה פשוט ללמוד, להשתמש ולשתף עם חברים, משפחה, עמיתים לעבודה, לקוחות ועוד.

eMaze לעומת PowerPoint

eMazeפאוור פויינט
תואם במחשבים אישיים, מק, טבליות וטלפונים חכמים
ניתן לגשת למצגות מכל מקום
תבניות מעוצבות מקצועית
תבניות תלת מימד
תבניות וידאו
תנועה מרחבית של מידע
מקם טקסט, תמונות וסרטונים במישור התלת ממדי
שתף את המצגת שלך באמצעות אימייל או פייסבוק
שתף פעולה עם מצגות שלך
עשרות פריסות מעוצבות מראש
תומך בכל השפות
תרגום מצגות אוטומטי
גישה לא מקוונת
ניתן להטמיע מצגות בכל אתר אינטרנט
HTML5 ו- CSS3
תמיכה בהיפר-קישורים
מוזיקת ​​רקע
אפקטים קוליים
ייבא שקופיות מ- PowerPoint
תרשימים וטבלאות

כיצד יישומי אינטרנט מכים תוכנה מסורתית

לאנשים רבים ניסיון לפחות עם התקן העסקי של תוכנת מצגת, PowerPoint של Microsoft Office Suite. Powerpoint בנוי לעבודה בתוך חבילת Office, ושואב מידע מתוכניות אחרות בסוויטה כדי להקל על אחזור הצגת המידע. הבעיה עם PowerPoint היא שיש לה עקומת למידה תלולה למדי בהשוואה למשהו כמו Emaze עבור אנשים שלא רגילים להפיק מצגות PowerPoint או שצריכים להפיק מצגות באופן קבוע. יישומי אינטרנט כמו Emaze מבינים כי ייתכן שהמשתמשים שלהם לא צריכים או רוצים את הכישורים הדרושים כדי ליצור מצגת במראה מקצועי. תוכנה שמיועדת לפונקציות החשובות ביותר, במיוחד תוכנה שיכולה לייבא מצגות PowerPoint עבור הנתונים הדרושים, מושלמת לאנשי עסקים שאין להם זמן להשקיע במיומנות שאינה קשורה לדרישות התפקיד שלהם. תוכלו לערוך מצגת בדקות שנראות כאילו אינן מקצועיות יותר ממצגת Powerpoint עם הכשרה מועטה עד ללא צורך.

העובדה שמצגות מאוחסנות בענן וגישה דרך אתר פירושה ששיתוף פעולה קל. כל אחד יכול לגשת לאותה מצגת בו זמנית ולערוך בשידור חי. זה חוסך התקשרות ושיתוף קבצים הלוך ושוב, מה שחוסך לכולם זמן במצגות גדולות ומסובכות וגם בתנוחות בהן צריך להפיק מצגות תוך כדי תנועה, אך לאנשים מסוימים יש גישה למידע שונה שצריך לשתף..

אחסון בענן פירושו שניתן לגשת למצגות מכל מקום, כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט. המשמעות היא שאתה יכול לשתף בקלות עבודות שמתבצעות עם עמיתים לעבודה או אנשים אחרים בצוות שלך, כמו גם לקבל את היכולת לשתף בקלות את המצגות שהושלמו עם לקוחות, בוסים, חברים ולקוחות פוטנציאליים. אינך צריך לשלם בנפרד עבור האחסון ולארח אותו באתר או בשרת משלך. אינך צריך לדאוג באופן אישי לטיפול או להעברת קבצים גדולים שעשויים להיות גדולים אלא אם אתה רוצה עותק גיבוי לשימוש לא מקוון.

העובדה שהמצגות נוצרות ב- HTML5 פירושה שסרטונים, GIF, אפקטים של טקסט ואנימציות מסוימות, מבט תלת ממדי וצורות מדיה אחרות הנחשבות מושכות עין זמינות לאנשים ללא ניסיון בתכנות בממשק שהם יכולים בקלות להתאים אישית את צרכיהם. HTML5 פירושו גם שאנשים המשתמשים בכל דפדפן יכולים להשיג את מלוא האפקטים של המצגת, בין אם הם נמצאים במחשבים שולחניים, מחשבים ניידים או מכשירים ניידים עם מערכת הפעלה כלשהי..

מספיק קל לכולם

ערוך מצגות למשפחה שלך. הראה ללקוח מה העסק שלך יכול לעשות. עסקו את התלמידים שלכם ומצאו דרכים ייחודיות לשתף בתוכנית לימודים. הרשים את המורים שלך. קח את עמיתיך לעבודה עם רעיון לפרויקט. הפוך את העבודה של הבוס שלך לקלה יותר. האפשרויות עם Emaze הן אינסופיות וזה כל כך קל ללמוד שאין לך שום תירוץ לא. עם 5 דקות השקעה תוכלו לקבל מצגת איכותית ומוכנה לעבודה, לבית הספר או לבית. ראה מה Emaze יכולה לעשות עבורך היום!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map