האם eHost מציע תשלום חודשי?

eHost הציעה אפשרות תשלום חודשית עד מרץ 2016, ואז הם הסירו אותה.


בשנת 2017 הם נסגרו, אז אני רק משאיר את הדף הזה מסיבות SEO, כך שמקרה שמישהו יחפש eHost, הם ימצאו את האמת על eHost באתר שלי.

עם זאת, כמה יותר עולה לך תשלום מדי חודש?

הייתי סקרן, אז קראתי את המספרים. השוויתי את התמחור של eHost עם HostGator, אחד מספקי האירוח המובילים בעולם.

עיין בטבלה שלהלן כדי לראות מה גיליתי …

אתרים ללא הגבלה בחשבון אחד?
הצעה מיוחדת
3.98 $ לחודש באמצעות קוד קופון BUILDPATH
דומיין בחינם?
($ 12.95 לשנה)
וורדפרס
אחריות להחזר כספי של 45 יום?
תשלום חודשי
אין תשלום מחודש לחודש זמין. 4.78 דולר לחודש הראשון. מתחדשת ב -11.95 דולר לחודש
בסוף השנה הראשונה שלך, תשלם סכום כולל של 136.23 דולר אם בחרת בתשלום חודשי.
הנחה של 12 חודשים
כבר לא זמין. 57.36 $ (4.78 $ x 12 חודשים)
חסוך 78.87 $ באמצעות תוכנית זו!
הנחה של 24 חודשים
כבר לא זמין. 125.11 $ ($ 4.78 x 24 חודשים)
חסוך 154.52 $ באמצעות תוכנית זו!
36 חודשי הנחה
כבר לא זמין. 163.27 $ (3.98 $ x 36 חודשים)
חסוך 259.76 $ באמצעות תוכנית זו!
קופונים כלשהם?
כבר לא זמין. קישור הפעלה 3.98 $ לחודש
בקר באתר
כבר לא זמין. בקר ב- HostGator

בהתחשב בכך ששתי החברות מבטיחות את הרכישה שלך עם התחייבות להחזר הכסף של 45 יום, ייתכן שיהיה הגיוני לתכנית של 12, 24 או 36 חודשים לנעול את התעריף המוזל בכבדות למקרה שתחליט לשמור על חשבונך..

אם אתה עדיין מעדיף אפשרות לחודש לחודש, למרות שהיא עולה יותר בטווח הרחוק, HostGator מציעה אפשרות תשלום חודשית במחיר נמוך ובמחיר סביר ללא חוזה. בנוסף, יש לי קופון בלעדי זה נותן לך 60% הנחה!

פשוט השתמש בקוד הקופון BUILDPATH ב- whpg, תחסוך מייד 60% מהמחירים הרגילים.

מומלץ עבורך: צפו בסרטון האימונים החינמי הזה בו סטפני מראה לכם כיצד ליצור אתר נהדר שלב אחר שלב באמצעות וורדפרס ב- HostGator.

אפילו טוב יותר, HostGator מכבדת את התחייבותם להחזר הכסף של 45 יום. אני מתאר לעצמי שאתה מעדיף לרכוש משהו כשאתה יודע שהוא נטול סיכון. כך HostGator הופך אותו ללא סיכון עבורך:

אחריות פשוטה להחזר כספי בפועל של 45 יום

אתה רוכש מוגן על ידי אחריות 45 החזר הכסף שלהם. זה מכסה את כל התוכניות שהם מציעים.

אבל האם זה באמת כל כך פשוט?

אם אתה כמוני, אתה ספקן כשאתה רואה ערבות כזו. אתה עשוי לתהות אם יש “דמי עיבוד” ועמלות אחרות נסתרות, כך שהם לא יצטרכו להחזיר לך 100% מכספך.

תשמח לשמוע שלערבות HostGator אין עמלות נסתרות או תניות מוזרות:

אם אינך מרוצה מ- HostGator, אנו נחזיר לך את כספך. בלי לשאול שאלות. במהלך 45 הימים הראשונים אנו נחזיר את דמי האירוח במלואם. אם תנסה אותנו ותחליט ש- HostGator פשוט לא בשבילך, אנו חושבים שעליך להחזיר את כספך.

אם אינך רוצה לשמור על חשבונך מסיבה כלשהי, הם יחזירו לך את כל כספך ללא חישוקים שתוכל לעבור עליהם. זה דבר שאתה לא רואה שרבים מספקי אירוח עושים. HostGator יכול לעשות זאת מכיוון שבהשוואה למתחרות שלהם, יותר מלקוחותיהם מסתובבים לאורך זמן. מוצר ושירות מעולים עוברים דרך ארוכה בשמירת הלקוחות, ומאפשרים ל- HostGator לספק ערך מסיבי עבורך במחירים נוחים במיוחד, מבלי להכריח אותך לקנות שנה ויותר מקדימה..

מסקנה: eHost לעומת Hostgator תשלום חודשי

הלוואי והייתי יכול לומר “כן, eHost מציע תשלום חודשי נמוך” אבל הם כבר לא מציעים את זה. כעת הם מאלצים אותך לרכוש לפחות שנה של אירוח מראש. הם כבר לא אפשרות ברת קיימא אם אתה מעדיף תשלום חודשי וללא חוזים.

אם eHost היה מוכן להיות תחרותי ולעמוד איתן מאחורי השירות שלהם, הם היו מציעים תשלום חודשי. בשלב זה ברור לי ש- eHost אינה בטוחה במאת האחוזים שתישאר לקוח אם אתה משלם חודש לחודש. אז הם רוצים לנעול אותך לפחות שנה מראש. אם להיות כנה, זהו נוהג רגיל עבור 99% מחברות האירוח שבדקתי ובדקתי, כך שאני לא מתפלא בכלל. עם זאת, אני חושב שהעובדה ש- HostGator מציע תשלום חודשי ללא חוזים או התחייבויות אומרת הכל. הם בטוחים שתישאר לקוח, מכיוון שהם מציעים אירוח ותמיכה נהדרת.

אני משתמש ב- HostGator בכמה מהאתרים שלי, וממליץ עליהם בחום עבורכם, כך שאם אתם מנסים HostGator, הקפידו להשתמש בקוד הקופון BUILDPATH ב- HostGator כדי לקבל 60% הנחה על האירוח..

מאחלת לך הצלחה עם אתר האינטרנט שלך,

ג’וני
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map