סקירת ClickFunnels: האם האתר שלך הורג את פוטנציאל המכירות שלך?

בין אם אתה מקצוען לשיווק ובין שאתה מפתח עסק או תחביב המבוסס על בניית דפי אינטרנט, המשאבים הנכונים הם הכרחיים. כדי לפתח אתר מצליח, אתה זקוק לאירוח אתרים, תוכנת דף נחיתה, תוכנת מענה אוטומטית לדואר אלקטרוני, תוכנת בדיקות מפוצלת, תוכנת מעקב של שותפים עצמאיים, מתכנתים, מעצבים, וכל כך הרבה יותר. לרוע המזל, עליך לפנות למספר שירותים כדי להקים את כל ההיבטים הללו באתר שלך – כלומר עד ששירות חדש עשה מהפכה ברשת.


ברוך הבא לעולם ClickFunnels – הנה כל מה שאתה צריך לדעת, במיוחד אם זה one-stop-shop להקמת האתר שלך שווה את זה.

אודות ClickFunnels

ClickFunnels הוא שירות אינטרנט המאפשר ליצור דפי אינטרנט המוקדשים למשפכי מכירות. כדי להפוך את התהליך לקל, נוח וללא מאמץ ככל האפשר, ClickFunnels מציע לך את כל הדרוש לך כדי ליצור דפי אינטרנט של משפך מכירות אלה. זה כולל אירוח אתרים, תוכנת דף נחיתה, תוכנת autoresponder דוא”ל, תוכנת בדיקות מפוצלות, וכל כך הרבה יותר.

כמובן, כדי להבין את ClickFunnels וכמה שירות זה באמת מצוין, יש לדעת מהו משפך מכירות – נושא שלפעמים אפילו מבלבל אנשי שיווק..

משפכי מכירות ומדוע אתה זקוק להם

משפך מכירות הוא כלי שיווקי פופולרי ויעיל ביותר מבחינה כלכלית שלוקח את הלקוח הפוטנציאלי שלך, או את לקוח היעד שלך, ומדריך אותם בתהליך של מעבר מעניין במוצר או בשירות שלך לרכישת לא רק רכישה אחת, אלא רכישות חוזרות. מי שמשתמש במשפכי מכירות מסוגל לכמת טוב יותר את מספר הסיכויים בכל שלב בתהליך ולהמיר יותר אנשים לקונים חוזרים..

כדי להבהיר עוד יותר, הנה תמונה של משפך מכירות:

כפי שאתה יכול לדעת, משפך המכירות כולל שלבים. הקמפיינים המצליחים ביותר הם אלה שמנחים את הסיכוי דרך המשפך מתחילתו ועד סופו.

כעת, אולי תוהה איפה בדיוק נכנס ClickFunnels. ClickFunnels משמש כדף הלכידה עבור לקוחות פוטנציאליים שלך. עמוד הצילום פועל למעשה כמשפך שיווקי על ידי הפיכת לקוחות פוטנציאליים למוצר שלך, שידודם לפתח אינטרס, גורם להם לשקול את המוצר או השירות, מאפשרים להם לפתח כוונה, לעזור להם להעריך את ההחלטה באופן חיובי ולבסוף – להוביל אותם לרכישת המוצר או השירות שלך. בעיקרו של דבר, ClickFunnels הופך את השיווק והמכירה בהצלחה של המוצר שלך להרבה יותר קל.

כשאתה משתמש ב- ClickFunnels, תבינו שיש יותר מסוג משפך מכירות אחד. אמנם המשפך הסטנדרטי למעלה עובד נהדר, וריאציות יכולות להועיל למשוך ולכידת לקוחות פוטנציאליים שונים.

היתרונות של השימוש ב- ClickFunnels

כפי שמציין ClickFunnels, מי שמשתמש בשירות דפי האינטרנט שלו יכול לחסוך מעל 1,000 דולר לחודש. יתר על כן, לשירות ClickFunnels מספר יתרונות נוספים, הכוללים:


  • אירוח דפי אינטרנט

היתרון הראשון בשימוש ב- ClickFunnels הוא שהשירות מאפשר לארח את כל התוכן שלך באתר שלהם. אירוח של כל התוכן שלך ב- ClickFunnels הוא נוח, מכיוון שאתה לא צריך להתמקד בשירותים אחרים ולשלם עמלות נוספות לחברה אחרת. יתרה מזאת, מי שמשתמש במאגר האינטרנט נראה בדרך כלל מרוצה מהתוצאות.


  • תוכנת דף נחיתה

דף הנחיתה של אתר האינטרנט שלך הוא החלק הראשון של דף האינטרנט בו הצפיות שלך צופות. כתוצאה מכך אתה רוצה להפוך אותו ליעיל ככל האפשר. כדי להקל על תהליך יצירת דף הנחיתה, ClickFunnels מאפשר לך לעצב וליצור דפי מכירות לפי המפרט שלך. כשמסתכלים על האפשרויות של דף הנחיתה, תשימו לב שיש הרבה סגנונות שונים.

אם אתה רוצה להשתמש בדפי הנחיתה המיוצרים מראש של ClickFunnels, תוכל לעשות זאת. ישנם שבעה סוגים שונים של משפכים שתוכלו לבחור בהם, הכוללים את משפך לכידת ההובלה הניתן לחיבור, משפך המכירות, המשפך של וובינר, המשפך הוובינרי האוטומטי, משפך החברות, משפך ההשקה והמשפך המותאם אישית. לפני שתבחר סוג משפך של דף נחיתה, תוכל להציג את המטרה של כל משפך בדף האינטרנט של ClickFunnels. בכך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה עבור דף האינטרנט שלכם.


  • תוכנת מענה אוטומטי בדוא”ל

תוכנת משיב הדואר האלקטרוני מאפשרת לך לנהל את אתר האינטרנט שלך מבלי שתצטרך לעשות הרבה עבודה. באמצעות תוכנת משיב דוא”ל לדוא”ל, אתה יכול לאפשר ל- ClickFunnels לנהל הודעות שנשלחו לאתר שלך. כאשר מישהו שולח לאתר שלך דוא”ל, תוכנת ה- Autoresponder של ClickFunnels תשלח הודעה בחזרה במרווח הזמן שאתה מייעד.


  • תוכנת בדיקת פיצול

תוכנת בדיקת פיצול היא כמה דברים רציניים, ואם אתה יודע להשתמש בה, אז אתה בהחלט יכול לקצור את מלוא היתרונות והיתרונות שלה עבור דף האינטרנט שלך. אם לא נתקלת בזה בעבר, בדיקה מפוצלת, היא תהליך בדיקת שתי גרסאות ולעיתים שלוש גרסאות של דף הנחיתה שלך. זה ידוע גם בשם בדיקת פיצול A-B. גרסאות B או C הם העמודים שאתה מבצע בהם שינויים, ואילו גרסה A היא עמוד הבקרה.


  • צור חשבון בחינם

אמנם ישנם יתרונות רבים נוספים ל- ClickFunnels, אך אחד היתרונות הבולטים הוא בכך שהוא מאפשר ליצור את חשבונך בחינם. מרבית השירותים מחייבים אותך לעבור תהליך רישום ממושך ולגרום לך לשלם עמלות רבות. כאן תוכלו ליצור את דף האינטרנט שלכם ולעשות זאת באופן שמתאים לתקציב שלכם.

כלי הגרירה והשחרור

לאחר ההרשמה ל- ClickFunnels, תוכלו להתחיל מייד ליצור את דף האינטרנט שלכם. אחד הכלים הכי נחמדים שהשירות מציע הוא כלי הגרירה והשחרור. לאחר שתבחר את המשפך בו תרצה להשתמש כדי להמיר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לקונים, אתה יכול לגרור תמונות, סרטונים וכותרות לעורך הגרירה והשחרור כדי ליצור את הדף שלך..

בהתבסס על המחקר של ClickFunnels וחוויית המשתמשים, הוכח שהמשפכים שבדף האינטרנט ממירים את עצמם. לכן, בלי קשר לאופן בו בחרתם להשתמש בעריכת הגרירה והשחרור שלכם, התוצאות באופק.

הגדרת כללים ופילוח

ClickFunnels מאפשר לך להגדיר כללים עבור דף האינטרנט שלך על סמך העדפותיך. לדוגמה, אם אתה רוצה שרק אנשים מסוימים יראו הודעות מאתר האינטרנט שלך, אתה יכול לייעד כלל כזה. יתר על כן, ClickFunnels נותן לך את היכולת לפלח את אנשי הקשר שאתה מפתח מדף האינטרנט שלך על סמך מיקום, בין אם הם קנו את המוצר שלך, השלב בו הם נמצאים במשפך, מדיה חברתית, שידור והאם הם השאירו את הדוא”ל שאתר האינטרנט שלך נשלח לא נפתח. עם יכולות כאלה, תוכלו לנהל טוב יותר את האתר שלכם ולמצב אותו להצלחה.

בשלב זה, אולי תוהה כיצד ClickFunnels מתמודד מול שירותי אירוח אתרים אחרים שיש להם כמה מאותם תכונות. למזלנו, כיסינו.

ClickFunnels לעומת LeadPages 

בסך הכל, כשמדובר ב- ClickFunnels ו- LeadPages, תגלו ש ClickFunnels הוא המנצח. הנה כמה מהסיבות לכך שתסתפקו יותר ב- ClickFunnels:


 • מבט על עיצוב דפי הנחיתה

באופן תיאורטי, אם היית נרשם הן ל- ClickFunnels והן ל- LeadPages ולגשת להצעות של דף הנחיתה של כל אחד מהאתרים, רוב הסיכויים שתקל בקלות על ידי מה שיש ל- ClickFunnels להציע. הצעות דף הנחיתה של ClickFunnels מאורגנות, מגוונות יותר ומתעדכנות כל העת. מצד שני, LeadPages מציעה לכם מגוון עיצובים משעממים שאינם נעימים מבחינה אסתטית. גרוע מכך, לוקח זמן לסרוק דרכם.


 • תמיכה טכנית

כשמדובר בתמיכה טכנית, שני הדפים באתרים די דומים. מי שבוחר בתכנית הארגונית של ClickFunnel זוכה לתמיכת לקוחות בעדיפות. תמיכת לקוחות מגיעה בצורה של תמיכה בצ’אט, תמיכה טלפונית ותמיכה בדוא”ל.


 • תוכניות שותפים

תוכניות שותפים ב- ClickFunnels בהחלט מנצחות, אבל רק בשיער. אלה המצטרפים לתוכנית השותפים של ClickFunnel מקבלים עמלות סניפים חוזרות ונשנות של 35% לכל החיים. מצד שני, LeadPages מציעה לסניפי חברות שיעור חוזר לכל החיים של 30%.


 • הנחות וסכומים

בעוד שפרטים לגבי שיעורי ClickFunnels יידונו בחלק מאוחר יותר, בהשוואה ל- LeadPages, ClickFunnels היא הבחירה הנכונה מבחינה כלכלית. שלא כמו LeadPages, ClickFunnels מציעה למשתמשים שלה התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום וניסיון חינם למשך 14 יום. לחלופין, LeadPages מציעה 20% עד 30% הנחה על חשבונות כשאתה נרשם לתכנית השנתית.


 • תכונות שיש לקחת בחשבון

לבסוף, כשמדובר בתכונות, התוצאות מעורבות. בעוד ששניהם כוללים משלוח נכסים דיגיטלי, רק ClickFunnels כולל תכונות כמו שיתוף המשפך שלך עם חברים אחרים ואחוז משפך באחוזים דרך פריסה ודפי גרירה ושחרור. התכונה היחידה שפספסת עם LeadPages היא תכונת תבנית הבונוס.

ClickFunnels לעומת Instapage

כשמדובר ב- ClickFunnels לעומת Instapage, האגרוף שלך צריך להכיר בכך שהם מכוונים לקהל אחר. אף על פי שכל אחד יכול להשתמש ב- ClickFunnels, הוא משמש בעיקר על ידי אנשי שיווק בגלל הכלים המקצועיים שלו ומשאבים ספציפיים לשיווק. יתר על כן, ClickFunnels מתפתח כל הזמן כדי לענות על צרכי המשתמשים. להלן כמה מהדרכים שבהן ClickFunnels ו- Instapage משווים בין:


 • בונה דפים

מכיוון ש ClickFunnels הוא ספציפי למשווק, סביר להניח שתשיג את אותם דפים מורכבים שתוכל ליצור באמצעות Instapage. מי שרוצה ליצור דפים מורחבים ב- ClickFunnels צריך להוסיף קצת זמן ועבודה. לכן, אם היעדים שלך הם ספציפיים לשיווק, עדיף לבחור ב- ClickFunnels. מצד שני, אם המטרה שלך היא פשוט לבנות דף נחיתה רגיל, אז Instapage הוא האפשרות הטובה יותר.


 • שיווק צנטרי לעומת לא שיווק צנטרי

נקודה נוספת שכדאי להבין כשמשווים בין שני האתרים היא ש- ClickFunnels מציע לך מערך של כלים שיווקיים שפשוט לא תמצא באמצעות Instapage. לדוגמה, באמצעות ClickFunnels, אתה מקבל כלים שיווקיים כגון ניהול משפך המכירות שלך במערכת אחת, שיווק באמצעות דואר אלקטרוני אוטומטי, דפי אינטרנט מקובצים לבחינת ביצועים, מעקב אחר מכירות מוצרים, בדיקות מפוצלות וכדומה..


 • ללמוד להשתמש במערכת

מכיוון ש ClickFunnels מכוונת לשיווק, תגלה שאם אתה חדש בתחום, יהיה לך זמן מאתגר ללמוד את המערכת. LeadPages, לעומת זאת, הוא נהדר בתור התחלה, מכיוון שהוא קל לשימוש והתכונות המוגבלות פשוטות ללימוד. עם זאת, אם תרצה פשוט “לקפוץ פנימה” ולא אכפת לך שתקדיש את הזמן ללמוד על התצורות של ClickFunnels, אז כדאי לך להתאמץ, במיוחד בהתחשב בתבניות ובכלים המגוונים.

ClickFunnels לעומת OptimizePress

משתמשים רבים המשתמשים ב- OptimizePress עבור דפי הנחיתה שלהם די נאמנים לשירות, במיוחד בגלל התמחור. עם זאת, כאשר משווים בין ClickFunnels ו- OptimizePress, תגלו שיש סיבה לעסקה הטובה – עם התכונות המוגבלות שמציע OptimizePress, אין טעם להעלות את המחיר לאותו שיעור כמו ClickFunnels. לכן, כשמדובר בבחירה בין השניים, ההחלטה העיקרית שלך נשענת על מה שאתה צריך משירות של דף נחיתה ועל מה אתה מוכן לשלם כדי לקבל אותה.


 • תכונות נוספות עם CkickFunnels

כאמור, ההחלטה נשענת על תכונות. אלה הזמינים דרך ClickFunnels, אך לא דרך OptimizePress, כוללים: בדיקת פיצול A / B, עדכון בלחיצה אחת, שני אופציות לבחירה, תוספות מיידיות, רצף דוא”ל חכם, תצוגת המרת משפך מלאה, שינוי סדר המשפך תוך כדי תנועה, שכפול קל של עמוד / משפך, משפכי שיתוף, מדדי חברים, תוכן נעילת חברות, שילוב תשלומים גדולים וניסוי חינם של 14 יום. לכן, אם אתה זקוק לתכונות שלמעלה ולא אכפת לך לשלם קצת יותר, אתה עדיף עם ClickFunnels.


 • השוואת עלות

בעיקרו של דבר, OptimizePress עולה 97 $ לשנה עבור חבילת הליבה, 197 $ עבור חבילת המו”ל ו- 297 $ עבור חבילת המקצוענים. כפי שתמצא בסעיף הבא, זה הרבה פחות יקר מאשר ClickFunnels. עם זאת, שוב, אתה מקבל פחות תכונות ופלטפורמה הרבה פחות ידידותית לשיווק.

עלות ClickFunnels

לפני שנרשמים לפלטפורמה כלשהי, חשוב להבין את התמחור. כפי שהוזכר בהרחבה בסקירה זו, ClickFunnels הוא יקר – אתה עלול אפילו להיות קצת המום מהצפייה במחירים שלהלן. עם זאת, אם זכור את כל התכונות והשירותים הזמינים, אז זה הופך את המחיר למעט יותר טעים. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא מטרת ClickFunnels, שהיא לשפר את מכירות המוצרים שלך. עם יותר מכירות והגדלת הרווחיות, אתה אמור בקלות להיות מסוגל להרשות לעצמו את מבנה התמחור.

לחץ על תוכניות משפך
 • חבילה סטנדרטית – 97 $ לחודש

כחלק מחבילה זו, אתה מקבל 20 משפכים, 100 עמודים, מבקרים של 20K, אנשי קשר ללא הגבלה וכל התכונות הנוספות שנדונו בחלקים הראשונים..

 • אטיסון Packacge – 297 $ לחודש

באמצעות חבילה זו אתה מקבל תכונות בלתי מוגבלות מהחבילה הראשונה. בנוסף, אתה מקבל גם תמיכה בעדיפות, בקשות לתבניות עדיפות, פעולות אסטרטגיה, בונה דוא”ל חזותי, ניהול רשימות דוא”ל, מיילים משודרים שניים, מסלול נפתח וקליקים, סדרות מגיב אוטומטית, משפכי פעולה, שליחת דוא”ל על סמך מיקום, ועוד ועוד. אם אתה מקצוען שיווקי מנוסה וזקוק למגוון כלים לניהול דפי הנחיתה שלך דרך אתר אחד, חבילה זו היא האפשרות הטובה ביותר עבורך ועבור הצרכים שלך..

משפט ClickFunnels למשך 14 יום בתשלום

לוקח מספר שניות להירשם ל- ClickFunnels, ואם אתה חושש לשלם את המחיר החודשי לאחר צפייה בקטע שלמעלה, אתה לא לבד. למרבה המזל, ClickFunnels מציע לאנשים את האפשרות לנסות את המערכת שלה בחינם למשך 14 יום.

אם אתה מחליט ש- ClickFunnels נועד לך להשתמש בניסיון חינם ל -14 יום, תוכל לבחור בחבילה הסטנדרטית או בסוויטת Etison. לאחר המשפט, המחיר נופל עד למחירים הסטנדרטיים המפורטים לעיל. תמצא גם שהרשמה לניסיון חינם היא קלה. פשוט בקר בדף האינטרנט של ClickFunnels ולחץ על הצעות הניסיון. ייפתח חלון המאפשר להזין את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך ליצירת חשבון. לאחר שלבים אלה, עליך להיות מוכן לצאת לדרך.

שיעורי אינטרנט חינם לפריצת משפכים

אם אתה אוהב סמינרים מקוונים ומחפש דרכים להתאמן באמצעות ClickFunnels ולקבל תובנה בנושאים רבים הקשורים אליהם, ייתכן שתרצה לנסוע שיעורי אינטרנט של משפך. באמצעות תוכנית הסמינרים המקוונים שנקראה “כיצד להגדיר משפך מכירות משלך תוך 7 דקות”, תוכלו לגלות את הדברים הבאים:

 • כיצד לסרוק בקלות את המתחרים שלך ולראות מה עובד בנישה שלך
 • כיצד לקחת את מה שעובד כיום בשוק שלך ולהשתמש בו כדי לתת לך “התחלה” ליצירת משפך משלך; ו
 • כיצד תוכלו לבנות רשימת לקוחות מאפס ומלאה באנשים שכבר מוכחים שהם קונים עבור המוצר שלכם

כדי להצטרף לאחרים לקבלת מידע רב עוצמה זה ממומחים בתחום, פשוט רשמו את מושבכם כאן. מושבים עוברים מהר, אז הזמינו את המקום שלכם בהקדם האפשרי.

סיכום

בסך הכל, כל אחד יכול להשתמש ב- ClickFunnels. עם זאת, מומלץ במיוחד לאנשי שיווק המחפשים לשפר את שיעורי ההמרה שלהם, להגדיל את המכירות ולשפר את הנראות של המותג שלהם. עם מגוון הכלים והמשאבים הזמינים, תוכלו למצוא את ClickFunnels כפלטפורמה אמינה להשגת ההכרה במותג שאתם צריכים בכדי להצליח..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map