הדרכה למסד נתונים על BlueHost MySQL

מאז הקמתה בשנת 2003, BlueHost עומדת ברציפות על מה המטרה הסופית שלה, שהיא לספק חווית אירוח אתרים ללא תחרות ללקוחותיהם. על מנת להשיג מטרה זו, הם ממשיכים לשלב תכונות אירוח, כלים ושירותים מדהימים ושימושי עבור לקוחותיהם, על מנת ליצור ולנהל בקלות את אתרי האינטרנט שלהם, כמו גם לאחסן ולשחזר ביעילות קבצים ונתונים חשובים..


עם מסד הנתונים MySQL של ​​BlueHost, אתה יכול להיות בטוח כי נתוני האתר שלך בטוחים ומאובטחים.

מהו בסיס נתונים של MySQL?

בסיס נתונים הוא פשוט אוסף נתונים. לדוגמה, המחשב שלך משמש כמסד נתונים למסמכים וקבצים ששמרת ושמרת. בינתיים, תוכנית מסד נתונים היא סוג של תוכנת מחשב המיועדת להתמודד עם כמויות גדולות של נתונים. עם זאת, במקום לאחסן ולזרוק את הנתונים שלך באופן אקראי בכל מקום, תוכנית מסד נתונים מאחסנת אותם ביעילות באופן שתוכל לאחזר או לשחזר אותם בקלות. כאן נכנס לתמונה MySQL.

יש הרבה תוכניות מבוססות-אינטרנט שצריכות לאחסן ולאחזר נתונים על בסיס קבוע. זה כולל בלוגים, מערכות ניהול תוכן (CMS) וגלריות תמונות. תוכנת בלוג, למשל, צריכה לאחסן מאמרים ולאחזר אותם כאשר מבקר הולך לאתר שלך. הדבר נכון גם לגלריות תמונות בהן מידע על התמונות מאוחסן בבסיס הנתונים. אבל במקום ליישם מערכת משלהם לאחסון ושליפת נתונים, תוכנות אלה משתמשות בתוכנות מסד נתונים מיוחדות.

הרבה תוכנות מסד נתונים תומכות בשפת מחשב הנקראת “SQL”, המיועדת במיוחד למטרה כזו. SQL משמשת למי שרוצה שתוכנת מסד הנתונים תטפל בעבודה של ניהול נתונים על ידי שליחת הוראות לה. ישנם שפע של מסדי נתונים התומכים ב- SQL, כולל MySQL.

MySQL הוא, למעשה, מותג פופולרי של תוכנת מסד נתונים הפועלת באתרים. אתה בטח רואה שהוא מפרסם ברשימת מארחי האינטרנט, כמו גם בדרישות המערכת עבור תוכנות אינטרנט מסוימות כמו בבלוגים ו- CMS..

מדוע אני זקוק ל- MySQL?

בשלב זה מה שאתה צריך לזכור הוא האם לספק שירותי אירוח אתרים שלך יש את תוכנת מסד הנתונים שאתה זקוק ליישום האינטרנט שלך. בדרך כלל, תוכנות בלוגים פופולריות ותוכנות CMS מגיעות עם MySQL. למעשה, כמעט לכל ספקי אירוח אתרים מסחריים יש את MySQL כאחד החלקים המהותיים ביותר בתוכניות האירוח שלהם, כך שכנראה שלא תצטרכו לדאוג בקשר לזה.

כאמור, אם אתה משתמש בפלטפורמת בלוגים או CMS כמו וורדפרס או דרופל, עליך להציב את הבלוג או האתר שלך במארח אינטרנט שמספק לך בסיס נתונים של MySQL מכיוון שהוא ישמש לאחסון כל התוכן שלך, דפי אינטרנט, כמו גם הערות המבקרים.

כיצד אוכל ליצור בסיס נתונים של MySQL?

למרבה המזל, BlueHost היא אחת מאותן חברות אירוח אתרים המציעות ממשק ידידותי למשתמש המאפשר לך ליצור מסד נתונים משלך MySQL בצעדים מהירים ופשוטים. הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. היכנס ל- cPanel.
 1. תחת מאגרי מידע קטגוריה, חפש את מסדי נתונים של MySQL ולחץ עליו.
 1. משם, תוכלו לראות את מאגר נתונים חדש שדה בו עליך להקליד שם למסד הנתונים.

לאחר מכן, לחץ על צור מסד נתונים.

 1. לחץ על תחזור כדי לבדוק אם בסיס הנתונים החדש כבר הופיע בטבלת בסיסי הנתונים הנוכחיים.

כיצד אוכל למחוק בסיס נתונים של MySQL?

מחיקת בסיס נתונים של MySQL היא קלה באותה מידה כמו יצירת מסד נתונים. כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת ל מאגרי מידע נוכחיים קטע ומשם אתה יכול ללחוץ על מחק מסד נתונים קישור.

כיצד אוכל ליצור משתמש מסד נתונים?

לאחר יצירת מסד נתונים, עליך להקצות משתמש, כמו גם את ההרשאות שתרצה להוסיף למאגר המידע החדש שנוצר. הנה מה שעליך לעשות בעת יצירת משתמש מסד נתונים:

 1. מלוח הבקרה, עבור אל ה- משתמשי MySQL קטע של מסדי נתונים של MySQL
 1. הזן שם משתמש תחת הוסף משתמש חדש שם המשתמש שלך חייב לכלול 7 אותיות לכל היותר.
 1. מ ה סיסמה בשדה, הזן את הסיסמה המועדפת עליך. הקלד אותו מחדש תחת סיסמא בשנית)
 1. לאחר שתסיים, לחץ צור משתמש.

לאחר שתיצור משתמש בסיס נתונים, תצטרך להגדיר את הרשאותיו. הרשאות אלה יקבעו את פונקציות המשתמש ואת האינטראקציה עם מסד הנתונים. לדוגמה, אחת מההרשאות עבור המשתמש היא להיות מסוגל להוסיף ולמחוק מידע. זה תלוי באילו הרשאות ספציפיות אתה כולל עבור אותו משתמש מסוים.

כיצד אוכל למחוק משתמש מסד נתונים?

כדי למחוק משתמש מסד נתונים, פשוט נווט אל המשתמשים הנוכחיים לחץ על סמל ה- X האדום לצד המשתמש שברצונך למחוק. זה כזה פשוט!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map