התחייבות להחזר הכסף של BlueHost (פרטים)

חברות אירוח אתרים רבות מציעות ערבות להחזר הכסף, אך כשאתה מנסה להחזיר את כספך, הם מתבלים אותך בשירות לקוחות איום ונורא אינסופי עם תגובה איטית לפניות התמיכה שלך ושיחות טלפון.


מגיע לך הרבה יותר טוב מזה! אחרי הכל, אתה לקוח משלם, שם את אמונך בהם בתמורה לחווית האירוח האיכותית שהם מבטיחים.

זו הסיבה שאני עדיין חוקר, בודק ובודק חברות אירוח באתר זה, WebHostingPlanGuide.

למרבה המזל, יש המון חברות שבאמת מקפידות על אחריותן להחזר הכסף והן יחזירו את כספכן בזמן במקרה שלא תהיו מרוצים מהשירות שלהן. BlueHost הוא אחד מהם.

באמצעות BlueHost, אתה יכול לבטל את חשבונך בכל עת לקבלת החזר כספי. אם זה אחרי 30 הימים הראשונים, הם מבצעים החזר יחסי למספר החודשים שלא השתמשת בהם.

אם עדיין אין לך חשבון BlueHost, עבור אל www.BlueHost.com ולחץ על כפתור “התחל לעבוד עכשיו”. אם אתה משתמש בקישור זה, תקבל גם את התמחור הנמוך ביותר וגם תחום בחינם.

אם אינך מוכן לבחור מארח עדיין, ייתכן שתרצה גם להשוות בין הבחירות המובילות שלנו או לנסות את חידון האירוח כדי לקבל המלצה בהתאמה אישית לאירוח..

איך הערבות של BlueHost עובדת?

כאמור, שביעות רצון הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות של BlueHost והם בטוחים שאתה תהיה מרוצה מהשירותים שלהם. אך אם תנסו את שירותיהם ותגלו שהם לא מספקים את צרכיכם מספיק, תוכלו לבטל את חשבונכם בכל עת לקבלת החזר, בהתחשב באמור:

 • תקבל החזר מלא אם תבטל את חשבון BlueHost שלך בתוך 30 יום.
 • תקבל החזר יחסי לשאר תקופת האירוח שלך אם תבטל לאחר 30 יום.
 • עמלת הדומיין אינה ניתנת להחזר אם נרשמת ל- BlueHost ורושמת דומיין. זאת בכדי לכסות את עלויות BlueHost, כמו גם להבטיח שלא תאבד את שם הדומיין שלך. אתה חופשי להעביר את הדומיין שלך לאחר תקופות הנעילה הנדרשות או שאתה יכול פשוט להפנות אותו למקום אחר בהתאם להעדפתך.
 • הערבות הכספים בחזרה של BlueHost חלות על כל תוכניות האירוח שלהם, אך אינה חלה על רוב מוצרי התוספות כמו דומיינים.

ערבות להחזר כספי היא אחד הגורמים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק אירוח אתרים. זה יתרון עצום למי שעדיין לא בטוח לגבי מארח אתרים ופשוט רוצה לבדוק קודם את המים. חברות אירוח אתרים עם אחריות להחזר כספי מועדפות לרוב על ידי לקוחות שכן זה נותן להם ביטחון שכספם לא יעבור לבזבוז מוחלט.

מגבלות / כללים / תנאים שעליכם לדעת עליהם ראשית:

בבקשת החזר כספי, דעו שיהיו מגבלות מסוימות ותנאים אחרים. אבל תנאים אלה הם סבירים, כך שאתה לא צריך לדאוג להם. להלן פרטים חשובים נוספים שעליך לדעת על ערבות ההחזר הכספי של BlueHost:

 • ההבטחה להחזר הכסף של BlueHost חלה רק על אירוח אתרים. עמלות אחרות הקשורות לתעודות SSL, חבילת SEO, שמות מתחם או פרטיות תחום אינן מכוסות.
 • אתה יכול לקבל החזר כספי מלא אם ביטלת את חשבונך בשלושת הימים הראשונים לרישום. אתה יכול לבקש החזר מלא של כל העמלות. אם ברצונך לרשום את הדומיין בחשבונך, תחויב בסך 14.99 $.
 • תחויב בגין דמי שם הדומיין לאחר שלושת הימים הראשונים לרישום.
 • לקוחות רשאים לבטל שירותים בכל עת.
 • אינך יכול לבקש החזר כספי אם האתר שלך הפעיל פעולה אסורה על BlueHost. מעשים אלה כוללים גסות, פגיעה בזכויות קניין רוחני, גסות רוח, הפרת סודיות, פריצה ואחרים..
 • לחשבון BlueHost שלך אין התחייבויות לטווח, אין עמלות נסתרות או קנסות בגין סיום הקדנציה שלך.

כיצד אוכל לבטל את המינוי שלי ל- BlueHost?

ביטול המנוי שלך ל- BlueHost הוא פשוט וקל. עליכם להעביר את בקשת הסיום רק אל [email protected] תוכל ליצור קשר עם הצוות שלהם באמצעות המספר הבא: (888) 401-4678. אתה יכול גם להגיע אליהם באמצעות צ’אט חי. בקשה זו עשויה לדרוש אימות של בעלותך על החשבון שאתה מבטל.

אתה רשאי לבטל את חשבונך בתקופות שונות. BlueHost מספק תהליכי החזר כספיים שונים לתקופות ביטול שונות.

 • סיום המנוי תוך 3 ימים מרגע ההרשמה הראשונית. אם תבחר באפשרות זו, תוכל לקבל החזר כספי מלא. זה לא כולל עמלות אחרות ששולמו בשירותים שאינם ניתנים להחזרה. אך מכיוון ש- BlueHost מציעה את שם הדומיין בחינם, לקוחות עשויים לבחור לשמור על הבעלות עליו בתשלום נוסף של $ 14.99.
 • סיום המנוי לאחר 3 ימים, אך לפני 30 יום מהרישום הראשוני. אתה עדיין יכול להחזיר את כל הכסף שלך באמצעות אפשרות זו. אך בניגוד לאפשרות הראשונה, כעת חובה שתשמור על הבעלות על שם התחום שלך. פירוש הדבר שעליך לשלם 14.99 $.
 • סיום המנוי לאחר 30 יום מהרישום הראשוני. ערבות כספית זו מאפשרת ללקוחות לבטל את חשבון האירוח שלהם בכל עת. לקוחות יכולים לקבל החזר יחסי רק אם הם מבטלים את חשבונם לאחר 30 יום. החזר כספי זה עדיין בלעדי לשכר טרחה שאינו ניתן להחזרה בתשלום עבור שם הדומיין.

או אולי תעדיף לקבל אפשרות תשלום חודשית? המחיר כמעט כפול ממה שתשלמו אם היה לכם 12 חודשים מראש, אך HostGator אכן מציעה אפשרות לחודש לחודש.

זקוק לתשלום חודשי?

רוב חברות האירוח (כולל BlueHost) מאלצות אותך לשלם עבור שנה ומעלה מלפנים.

אתה יכול למזער את העלויות והסיכון הכספי שלך על ידי בחירת ספק אירוח שבטוח מספיק בשירותיו כדי להציע לך אפשרות תשלום חודש לחודש. HostGator מציע אפשרויות תשלום חודש לחודש על כל התוכניות שלהם, וכל התוכניות מגיעות עם אחריות להחזר הכסף של 45 יום.

בנוסף אתה יכול להשתמש בקוד הקופון BUILDPATH כדי לקבל 60% הנחה על כל תוכניות אירוח של HostGator היום!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map