האם אוכל לשלם ל- BlueHost באמצעות כרטיס חיוב?

BlueHost מקבלת את כל כרטיסי האשראי / חיוב העיקריים, תשלומי PayPal, הזמנות רכישה, הזמנות כסף (ארה”ב בלבד) והמחאות (ארה”ב בלבד). בעת כתיבת שורות אלה הם אינם מקבלים כרטיסי אשראי שלא ניתן לטעון מראש, כרטיסי מתנה, תשלומים באמצעות יתרת PayPal שלך והעברות בנקאיות..


מאמר זה מסביר כיצד ניתן לשלם ל- BlueHost באמצעות כרטיס החיוב שלך.

כיצד להירשם באמצעות כרטיס חיוב כאמצעי תשלום

הנה מה שעליך לעשות אם אתה מתכנן להירשם ל- BlueHost באמצעות כרטיס החיוב שלך כאמצעי התשלום שלך:

 1. עבור לדף הבית של BlueHost.
 2. לחץ על תתחיל עכשיו כפתור שיפנה אותך לדף חדש.
 1. משם, תצטרך לבחור תוכנית.
 1. לאחר שבחרת תוכנית, עליך לרשום שם דומיין חדש או להירשם באמצעות שם דומיין קיים.
 1. לאחר שתזין את שם התחום שלך, תצטרך לספק את כל השדות הדרושים בשדה פרטי חשבון. זה כולל את שמך הפרטי ושם המשפחה, שם העסק (לא חובה), מדינה, כתובת דוא”ל וכו ‘.
 1. תחת מידע על חבילה, בחר את התוכנית הרצויה ומוצרי התוספות שלך, אם בכלל.
 1. במידע חיוב מלא את הפרטים הדרושים כמו מספר כרטיס החיוב שלך, תאריך התפוגה וקוד החתימה / CVV2 שלך.

לאחר שתסיים לחץ על שלח כפתור. לאחר מכן תועבר לדף אישור תשלום.

עם BlueHost, הכל קשור לשביעות רצון ונוחות הלקוח. אתה יכול גם לבצע את אותם צעדים אם אתה מעדיף להשתמש בכרטיס אשראי או PayPal.

עם מספרם ההולך וגדל של חברות אירוח אתרים בימינו, אתם עשויים להתקשות לחפש את המארח הטוב ביותר עבור האתר שלכם. מדוע האתר שלך צריך מארח בכל מקרה? הסיבה לכך היא שאתה צריך להציג את האתר שלך בפני כמה שיותר אנשים ולהנגיש אותו על ידי מחשבים אחרים ברחבי העולם. מארח אתרים יכול לעשות בדיוק את זה.

בבחירת ספק אירוח אתרים המתאים לאתר שלכם, מומלץ לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 • רשומות מוכחות של אמינות ואמינות
 • תוכניות לא חוזיות בהן תוכלו לבחור לסיים את חשבונכם אם אינכם מרוצים משירותיהם
 • ערבות להחזר כספי
 • משאבי שרת ללא הגבלה
 • זמינות קבוצת תמיכה
 • אמצעי תשלום נוחים

למה לבחור BlueHost?

כשמדובר באירוח אתרים ויצירת אתרים, הרבה אנשים מעדיפים את השירותים הניתנים על ידי BlueHost. הם נמצאים בענף אירוח אתרים מאז 2003 והוא ידוע במתן שירותים איכותיים במחיר סביר.

להלן הסיבות העיקריות שעליך לבחור ב- BlueHost לאירוח האתר שלך:

 • המטרה הסופית של BlueHost היא להיות מסוגל לשמור על לקוחותיהם מרוצים ומרוצים מהשירותים שלהם. לנוחיות נוספת, אין התחייבויות לטווח שינעלו אותך לשירותיהם. כלומר, אם אינך מרוצה יותר מהשירותים שהם מספקים, אתה יכול לבחור לסיים את חשבון BlueHost שלך בכל עת שתרצה. תקבל אפילו החזר יחסי במקרה ובחרת לבטל את חשבונך 30 יום לאחר ההרשמה. כמו בדומיינים הרשומים דרך Bluehost, אין דרך להחזיר את דמי הדומיין. במקום זאת, אתה יכול לקבל את שם הדומיין שלך בכל דרך שתרצה, למשל, להעביר אותו לספק אירוח אחר לבחירתך. בצורה מסוימת, אתה עדיין יכול לשמור על הבעלות על הדומיין שלך גם אם אינך מזוהה יותר עם BlueHost, עד שתום תקופת ההרשמה שלו.
 • מערכת התמיכה של Bluehost פתוחה 24/7, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתוכלו להגיע אליהם בכל עת ולשוחח עם מישהו במקרה שתיתקלו בבעיות אירוח או טכניות. אתה יכול להגיע אליהם דרך טלפון, דוא”ל או צ’אט חי. תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלהם משאבי תמיכה מקוונים, כולל בסיס ידע נרחב ופורום קהילתי.
 • להיות בעל אתר משלך חשוב בימינו, במיוחד אם אתה מנהל עסק באופן מקוון. BlueHost כיסית. הם מציעים בוני אתרים שונים (למשל, WordPress, Weebly), עם ממשק ידידותי למשתמש המושלם למשתמש הממוצע במחשבים. כלים אלה תומכים גם במסחר אלקטרוני, עם עגלות קניות המאפשרות לך למכור מוצרים באופן מקוון.
 • BlueHost מציעה תכונות וכלים אמינים של אירוח אתרים, עם שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס המאפשרים לך לאחסן נתונים ולהעביר כמויות גדולות של נתונים וקבצים. יתר על כן, זה מאפשר לך להכיל מספר דומיינים בחשבון יחיד.
 • אבטחה מקוונת אופטימלית.
 • אמצעי תשלום נוחים באמצעות PayPal, אשראי וכרטיסי חיוב.

אם אתה עדיין על הגדר סביב BlueHost, הקפד לעשות זאת עיין בסקירת BlueHost שלי עם פרטים מלאים וטיפים חיוניים להפקת המרב מחשבון BlueHost שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map