אירוח אתרים באוניברסיטת BlueHost

ל- BlueHost יש תוכנית חדשה המאפשרת לסטודנטים במכללות ואוניברסיטאות להשיג חשבון אירוח אתרים משלהם במחיר נמוך בהרבה.


המחיר הרגיל לתכנית האירוח הבסיסית מתחיל ב -5.99 $ לחודש, אך עם תוכנית BlueHost for Education תוכלו להירשם למחיר של $ 4.95 בלבד לחודש. להלן תכונות הליבה של חבילת BlueHost for Education:

 • שטח דיסק בלתי מוגבל
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • דומיינים של תוספות
 • GB ללא הגבלה להעברת אתרים
 • חשבונות דוא”ל מותאמים אישית
 • דואר מאובטח POP3 או POP3
 • גישה ל- FTP
 • שם תחום בחינם למשך שנה
 • כלים לבניית תיקים מדהימים

אם אתה סטודנט או סטודנט או פרופסור באוניברסיטה, הקפד ללחוץ כאן כדי לגשת להנחה של תוכנית BlueHost for Education.

מה זה BlueHost לחינוך, בכל מקרה?

תוכנית BlueHost מיוחדת זו מציעה פתרונות אירוח אתרים פשוטים וידידותיים למשתמש לסטודנטים ולפקולטות. באמצעות אירוח אתרים, אתה יכול לבנות מקום להציב בו הרבה דברים באינטרנט, כולל תיק העבודות שלך, הבלוג שלך, קורות החיים שלך, או אפילו מטלות הכיתה שלך..

בימינו, חשוב שסטודנטים והפקולטות יהיו מקוונים. באמצעות BlueHost for Education, אתה יכול בקלות ליצור אתר מדהים שיציג את עבודתך ואפילו לפרסם את הרעיונות שלך. וברגע שתסיים את הלימודים, אתה כבר יהיה חמוש באתר שאתה יכול להציג בפני הבוס הפוטנציאלי שלך.

BlueHost ישמור על דברים פשוטים עבורך. אם אתה סטודנט, אתה יכול להירשם לחשבון. אם אתה מדריך, תוכל לקבל חשבון בחינם. אם אתה מחנך, BlueHost מציע תוכניות מוסדות שהופכות את זה לזמין עבור תלמידים רבים. הם מספקים הרבה כלים מדהימים ושימושיים, הדרכות, כמו גם תמיכה טכנית מקיפה לאורך הדרך. אתה אפילו לא צריך לגעת בשורת קוד אחת!

חשיבותו של אתר סטודנטים

באמצעות אתר סטודנטים תוכלו להציג את המטרות וההישגים שלכם בפני מעסיקים פוטנציאליים ולקבל עבודה טובה בתשלום לאחר סיום הלימודים. אם יש לכם דברים ייחודיים להציע, הכניסו אותם באינטרנט דרך תיק עבודות, בלוגים או אתר שיוציאו את המסר שלכם לעולם. זה כמו ליצור מותג סחיר משלך, וזה משהו שמעסיקים פוטנציאליים ירצו לבדוק. זה יכול לכלול משימות, בלוגים, קורות חיים לעבודה, פרסים והכרות, כמו גם רעיונות.

עם צרור סטודנטים לחינוך תקבל את התכונות הבאות שיעזרו לך להשיג את המילה שם בחוץ:

 • שם תחום בחינם
 • הדרכות וסרטוני הדרכה כיצד לעזור לך להתחיל מייד
 • כלים לבניית תיקים מדהימים כמו WordPress ו- Concrete5
 • חשבונות דוא”ל מותאמים אישית
 • תמיכה טכנית 24/7 ממומחים

הדבר הנפלא עם קיום חבילה של סטודנטים לחינוך עם BlueHost זה מיועד לשמורות! המשמעות היא שברגע שתסיים את הלימודים, חשבונך יישאר פתוח, האתר שלך ימשיך לפעול ותוכל להמשיך להוסיף תוכן ולבצע שינויים כרגיל..

פקולטה או מוסד

BlueHost for Education נתפס כמיועד רק לסטודנטים במכללות ואוניברסיטאות כאשר הוא כולל גם חברי סגל ומוסדות.

לאחר שתאמת להיות חבר בפקולטה, תוכל לקבל חשבון BlueHost בחינם. הם יקלו על המדריכים לבנות פורטפוליו משלהם ולהכיר את הכלים שתלמידיהם יכולים להשתמש בהם. מוסדות יכולים גם להקים חשבון משלהם עם BlueHost, מה שמקל על המחנכים לבדוק את האפשרויות עבור התלמידים שלהם.

הדבר הטוב ביותר בתוכנית BlueHost for Education הוא שמנהל האתר אינו צריך ללמוד או להכיר קודי תכנות מורכבים.

תכונות ויתרונות בפקולטה

לפקולטות ניתן חשבון בחינם, אם כי על BlueHost לאמת את חוזה ההוראה של סגל למוסד חינוכי מבוסס. לפיכך הסגל יכול להשתמש באתר BlueHost שלהם כדי לא לכלול רק מטלות כיתות ושעות הוראה, אלא גם את עבודותיהם שפורסמו, כמו גם קורות חיים מקצועיים. הם יכולים גם להשתמש באתר האינטרנט שלהם כדי לעודד את התלמידים שלהם לפתח תכנים מקובלים במקצועיות.

הטבות למוסדות חינוך

מוסדות חינוך מעודדים מאוד את תלמידיהם לפתח מיומנויות עסקיות וטכניות בהן יוכלו להשתמש לאחר סיום הלימודים.

ישנן שתי דרכים להקים חשבון מוסד: מבוסס תשלום או בתשלום מראש. עם כל תוכנית, BlueHost תיצור דף נחיתה של מוסד בו התלמידים יכולים להירשם. זה ישמש פורטל אינטרנט המאפשר למוסדות לעקוב אחר השתתפות הסטודנטים. בין אם תבחרו בתכנית המבוססת על שכר טרחה או בתשלום מראש, אתם בוודאי תעניקו לתלמידים שלכם משהו בעל ערך – פיתוח מיומנויות מקוונות שיהיו מועילות בכל מסלול קריירה שיבחרו..

תוכנית מבוססת אגרות

התוכנית מבוססת העמלות של BlueHost for Education מציעה תוכנית אירוח מדהימה עבור התלמידים שלך בה הם יכולים להירשם באופן מקוון או דרך חנות הספרים שלך. ובדיוק כמו חנות ספרים, BlueHost תשלם לך דמי מרווח, בדומה לרכישת ספר לימוד. באתר האינטרנט שלך תוכלו לראות את התלמידים שהשתתפו בתוכנית.

תוכנית בתשלום מראש

התוכנית ששולמה מראש מושלמת עבור מוסדות המעוניינים להתיישב מראש. אתה יכול לכסות את עלות המונח הראשוני עבור כל סטודנט שתרצה בתוכנית, שיכול להיות בין שנה ל -4 שנים. ניתן להשיג הנחות בכמות. התלמיד יכסה את דמי החידוש לפי הצורך. כל שעליך לעשות הוא לשלוח את רשימת התלמידים ל- BlueHost והם יכולים להירשם באופן מקוון באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם. האתר שלך מאפשר לך לראות את מספר התלמידים שנרשמו לתוכנית שלך.

עדיין אינך בטוח איזו חבילת אירוח אתרים מתאימה לצרכים שלך? המשך לסקירה המלאה שלי על BlueHost לפני שאתה מסתכל על ספקי אירוח אתרים אחרים. היה סמוך ובטוח ש- BlueHost אינם חידושים כשמדובר במתן שירותים איכותיים במחירים נוחים במיוחד. למעשה, BlueHost for Education מופעל על ידי אחד מספקי האירוח הטובים והמבוססים ביותר בעולם!

כיום, BlueHost מארחת מיליוני דומיינים וממשיכה למשוך אלפי לקוחות חדשים מדי חודש עם השירותים המהירים, האמינים והידידותיים למשתמש שלהם. האמינו שגם הסניף המכוון סטודנטים של החברה יטפל בכם טוב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map