סקירה A2Hosting

אירוח A2 מספק אירוח בעל עוצמה גבוהה יותר מ- 15 שנה. בין אם אתה מומחה בפיתוח אתרים ובין אם מעולם לא התעמק בבניית אתר, החברה מסוגלת לספק מערך של פתרונות אירוח אתרים קלים לשימוש ומתאימים את עצמם לצרכים השונים שלך לאירוח אתרים..


לוגו A2Hosting
UPTIME
975
מהירות
965
תמיכה
970
מחיר
988
תכונות
965
ירוק
945
חדשני
960

בעוד שרוב חברות האירוח מספקות את תמיכת הלקוחות הסטנדרטית 24/7 וההבטחה לשרתים מהירים ויעילים, A2 Hosting מעניקה לזה חריגה גבוהה יותר על ידי הצגת שלוש תכונות ייחודיות רק לחברה שלהן:

אחזור שרת – הפונקציה Server Rewind היא כמו כפתור “בטל” הרגיל שלך, אך במקום לבטל רק שינויים שבוצעו בטקסט או בתמונה, היא שומרת את חשבונך כדי לעזור לך לשחזר כל קובץ, בסיס נתונים או חשבון משתמש שייתכן שהסרת בטעות. הדבר מתאפשר מכיוון שהתכונה מצליחה לבצע תמונות רגילות של הקבצים שלך כגיבוי. זה בחינם לשימוש וניתן לגשת אליו במהירות דרך לוח הבקרה.

CloudFlare – זמן טעינה חיוני להצלחתו של אתר כלשהו. ככל שדף טעון מהיר יותר, המידע מהיר יותר מופץ למבקרים שלך ומשאיר אותם מעורבים בכל עת. כאן נכנס CloudFlare. CDN זה תוכנן לטעון את תוכן האינטרנט שלך במהירות 200X בהשוואה ל- CDNים אחרים בשוק. ידוע גם לאחסן ולהעמיס תוכן במטמון במהירות, כך שאתה בטוח שהאתר שלך יציג את כל התוכן שלך בבת אחת.

HackScan – לעולם אינך יכול להשתבש בכך שיש לך ביטחון נוסף באירוח שלך. מלבד מערכת האבטחה הרגילה המצורפת לתוכנית האירוח שלך, אירוח A2 כולל גם את התכונה HackScan. הוא פועל כחומת אש, והוא מסוגל למנוע התקפות לא רצויות לאתר שלך עוד לפני שהן מתרחשות, מה שמאפשר לך להוסיף ביטחון ושקט נפשי.

תוכניות האירוח של A2Hosting

אירוח A2 מציע מגוון רחב של תוכניות אירוח אתרים המופעלות על צרכים ספציפיים. אם אתה מחפש רק לארח אתר אישי או שאתה רוצה להקים את אתר החברה שלך, ל- A2 Hosting יש תוכנית מקבילה שתתן לך את מה שאתה צריך כדי לעזור לך להשיג מטרה זו..

אירוח משותף

תוכנית האירוח המשותף מושלמת עבור אלו המחפשים להקים תחום אינטרנט משלהם. אופטימיזציה של תוכנית אירוח משותף עבור וורדפרס, ג’ומלה או דרופל. הוא משתמש בשרתי הטורבו של A2 Hosting המאפשרים לדפי האתר שלך לטעון פי עשרים מהר יותר מספק האירוח הממוצע שלך.

תוכנית האירוח המשותף מספקת ללקוחות שלושה סוגים של אפשרויות אירוח אתרים:

 • לייט – פיתרון Lite מיועד ללקוחות המחפשים להקים אתר אחד. במחיר של 3.15 פאונד לחודש הלקוחות יכולים לארח אתר אחד עם חמישה מאגרי מידע. הוא מציע גם אחסון והעברת קבצים ללא הגבלה, הגברת מהירות SSD בחינם והבטחת החזר כספי שניתן לתבוע בכל עת במהלך תקופת המנוי..
 • סוויפט – במחיר של 3.94 ליש”ט לחודש, אפשרות Swift מעניקה ללקוחות תמורה טובה לכספם בכך שהיא מאפשרת להם ליצור אתרים ללא הגבלה המגובים במאגרי מידע, אחסון והעברה ללא הגבלה. זה גם מגיע עם חיזוק מהירות SSD בחינם והתחייבות להחזר כספי שניתן להשתמש בכל עת.
 • טורבו – נחשב לצום בין כל פתרונות האירוח המשותף, אפשרות אירוח הטורבו מספקת תכונות ללא הגבלה אך עם תוספת אחת נוספת – שרת הטורבו של A2 Hosting הופך אותה למהירה ויעילה יותר. אפשרות הטורבו מאפשרת לך להקים אתרים ללא הגבלה עם מסדי נתונים, העברות ואחסון ללא הגבלה. יש לו גם דחיפה SSD בחינם, ערבות להחזר כספי ומאיץ האתר A2 למהירות נוספת. זה יעלה לך 7.49 פאונד.

אירוח VPS

לאלו המחפשים מהירות וביטחון מיטביים, תוכנית VPS של A2 Hosting היא בשבילכם. תוכנית זו, שנועדה להיות ידידותית למפתחים, מעניקה לך את היכולות להתאים אישית את הפונקציונליות הכוללת של האתר שלך בעת ההתקנה.

תוכנית VPS מספקת אפשרויות עוצמה של עץ, לכל אחת מהן יתרונות ייחודיים משלה:

 • לא מנוהל – החל מ- £ 4.03 בחודש בלבד, האפשרות Unmanaged מאפשרת התאמה אישית מלאה ומאפשרת לך ליצור ולהגדיר את האתר שלך מהיסוד. האפשרות מספקת גישה שורש למנהל המערכת שלך יחד עם אפשרות להפעיל את אתר האינטרנט שלך במערכת הפעלה לינוקס. זה גם מגיע עם אחסון של 20 ג’יגה-בייט, קיבולת העברה של 2 TB ו -512 מגה-בייט RAM.
 • מנוהל – האפשרות מנוהלת מאפשרת לצוות התמיכה של A2 Hosting לנהל את האתר שלך עבורך כבר מההתחלה. במחיר של 26.56 פאונד לחודש, האופציה מספקת ניהול מלא של שומר מארח המפקח על האתר שלך בכל נושא אירוח. האפשרות מנוהלת מגיעה גם עם לוח בקרה חינמי, שטח אחסון של 75 ג’יגה-בייט, קיבולת העברת קבצים של 2 ט”ב ו -4 ג’יגה-זיכרון RAM, גם SSL ו- SSD בחינם..
 • Core VPS – אותו דבר כמו מנוהל, אבל עם גישה לשורש.

אירוח ייעודי

התוכנית הייעודית נועדה לתת מענה לצרכים העסקיים האינטנסיביים ביותר. זה נותן לך את היכולת לקבוע את תצורת משאבי האינטרנט שלך, לספק בידוד מוחלט ומאפשר לך לבחור את רמת הניהול של האתר שלך.

תוכנית האירוח הייעודי מגיעה עם ארבע אפשרויות:

 • שרת ייעודי למחצה – במחיר של 7.49 ליש”ט לחודש, התוכנית הייעודית למחצה מספקת ללקוחות שליטה ובידוד רבה יותר מתוכניות האירוח המשותפות הרגילות שלך. זה מגיע עם לוח בקרה בחינם ומציע תמיכה מלאה בניהול שומר מארח כדי להבטיח שהאתר שלך פועל בצורה חלקה. האפשרות מספקת גם שטח אחסון של 75 ג’יגה-בייט, קיבולת העברת קבצים של 2 TB ו -4 GB של זיכרון RAM.
 • שרת Flex לא מנוהל – למי שמחפש שהמפתחים שלהם יקימו את אתר האינטרנט שלהם, השרת הלא-מנוהל להגמיש מספק התאמה אישית מלאה של אתרים ואירוח. האפשרות מספקת גישה לשורש ויכולת לבחור את מערכת ההפעלה לינוקס בה אתם רוצים להשתמש. זה גם מגיע עם נפח אחסון של 2×500 ג’יגה-בייט, קיבולת העברה של 10 TB ו -8 GB של זיכרון RAM. זה יעלה לך 80.17 פאונד.
 • שרת Flex מנוהל – במחיר של 113.58 ליש”ט לחודש, האפשרות Managed Flex Server מספקת תמיכה מלאה במשמר מארח ומבטלת את הטרחה בניהול אתר האינטרנט שלך ואת אירוחו בעצמך. מלבד יכולת הניהול המלאה, האופציה מגיעה עם לוח בקרה cPanel משלה, אחסון בנפח של 2×500 ג’יגה-בייט, קיבולת העברה של 10 TB ו -8 GB RAM.
 • Core Flex Server – זהה לשרת Flex Flex מנוהל, אך עם גישה לשורש. המחיר הוא 113.58 פאונד לחודש.

מדוע דירגנו את A2Hosting כמס ‘2

כל התוכניות של A2Hosting מגיעות עם לוח בקרה cPanel ו- SSL ו- SSD בחינם.

לוח הבקרה של אירוח A2

פשוט וקל לשימוש – לזה אתה יכול לצפות מלוח הבקרה של A2 Hosting. הצגת רק את לוגו A2 Hosting על רקע ירוק, לוח הבקרה מעניק מראה ישר המראה את כל הכלים שתוכלו להשתמש בהם ויישומים בהם תוכלו להפעיל..

במבט חטוף, לוח הבקרה מספק לך כלים שיווקיים וקידומי מכירות כמו MailChimp, Constant Contact ו- Free Bing / Yahoo. זה גם נותן לך גישה ליישומים שאתה יכול לשלב באתר שלך כמו WordPress, Drupal, Pivik ו- Elgg.

לבסוף, זה נותן לך מגוון של כלי SEO ושיווק שיכולים לעזור לך לבצע אופטימיזציה לאתר שלך ולתוכן שלו ברגע שהוא יפעל.

ביקור לוגו A2Hosting וקבל הנחה של 50% שלנו

טכני

 • אחריות לזמני 99.9%
 • כונני SSD לכל התוכניות
 • מושלם עבור אתרים בסיסיים, בלוגים ואירוח דוא”ל
 • מיקום שרת מרובה
 • מהירות אירוח מהירה מאוד
 • cPanel ו- SSH Access
 • A2Hosting משתמש בשרתי אינטרנט משלו
 • אין מרכז במרכז בבריטניה

תמיכה

 • תמיכה טכנית 24/7
 • תמיכה בצ’אט חי
 • מדריכים ושאלות נפוצות
 • קו תמיכה 24/7
 • תמיכה בדוא”ל עם חלון תגובה 24 שעות ביממה
 • תמיכה בכרטיסים
 • לא מצאנו

תמחור

 • מאוד זול עבור השירותים הניתנים
 • תכניות גמישות
 • חיובי העברת שרתים
 • מחירים משתנים
 • שרת טורבו זמין רק למשתמשים בטורבו

סיכום

המהירות היא בראש סדר העדיפויות של אירוח A2 וכדי להבטיח שלקוחותיה יוכלו ליהנות מכך, החברה הציבה מגוון תכונות חומרה ותוכנה שיעזרו להגביר את מהירות האירוח שלהם. תוכניות האירוח המשותפות שלה פועלות על תערובת של רשתות 10 ג’יגה-בתים, שרת 12 ליבות, 64 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM ומצורפות לתמיכה ב- CloudFlare CDN ומעניקות להם מהירות רבה לעיבוד מידע. מצד שני משתמשי תוכנית הטורבו מקבלים גישה גם לתכונה האופטימיזציה של Railgun המאפשרת לדפי האינטרנט שלהם להיטען במהירות של 140% יותר..

פרושים על פני מישיגן, אמסטרדם וסינגפור, לא תצטרך לדאוג שהקהלים באזורים אלה יחוו זמן טעינה איטי כאשר הם יבקרו באתר שלך. על ידי הפצת השרתים שלהם, A2 Hosting מבטיחה שאתרי האינטרנט שלהם מתארחים יטענו מהר יותר ויפיצו מידע מהר יותר.

הודות לשרתים האמינים והיציבים שלה, A2 Hosting מסוגלת לספק מקסימום זמן של 99.9% זמן פעולה ומבטיח כי אתרי האינטרנט המתארחים שלהם יישארו פעילים בכל עת. מקרים של שעות השבתה הם נדירים למדי, ואם זה יקרה, צוות התמיכה של A2 Hosting 24/7 יהיה מוכן להפעיל את אתר האינטרנט שלך תוך זמן קצר.

אירוח A2 ידוע בתכונה של שרת הטורבו המספק ללקוחות זמן הורדה מהיר פי עשרים משרתי אירוח רגילים. הבעיה כאן היא שהיא זמינה רק עם תוכניות טורבו. מכיוון שרוב אלה הם תוכניות ברמה הגבוהה ביותר, בעלי תכניות אירוח בסיסיות ובינוניות לא יוכלו להיעזר בזה, מה שגורם להם להחמיץ שיפור במהירות השרת..

תוכל גם לבדוק כאן את שאר החברות הטובות ביותר לאירוח אתרים בבריטניה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map