9 רעיונות לעיצוב אתרים + אתרים להשראה

רעיונות לעיצוב אתריםיכול להיות קשה למצוא עיצוב אתרים מעולה.


כשאתה לא יכול לגרום למיצים היצירתיים לזרום על פי דרישה, קל להרגיש תקועים ולהיות מתוסכל.

אם כך אתה מרגיש ברגע זה (או לפעמים), הפוסט הזה כאן כדי לעזור לך.

להלן אנו מספקים לך דרכים ניתנות לפעולה להתגבר על המעצבים חסום כאשר הרעיונות פשוט לא זורמים.

מוכנים? נתחיל …

9 טיפים לעיצוב אתרים כשאתה מרגיש תקוע

בכדי לעזור לכם להמציא רעיונות טובים, אנו מתחילים בטיפים לעיצוב אתרים בהם תוכלו להשתמש באופן מיידי כדי לשפר את הדברים עליהם אתם עובדים.

1. השתמש בלוחות מצב הרוח של פינטרסט

Pinterest היא כלי נהדר ליצור לוחות מצב רוח. אתה יכול לאסוף חומר ויזואלי שלדעתך יעזור בפרויקט שלך או שיספק כיוון. אלה יכולים להיות תמונות, ערכות צבע, פריסות, אתרי אינטרנט קיימים ועוד.

לוחות מצב רוח של פינטרסט

לוח מצב הרוח ישמש כמרכז מרכזי להשראתך העיצובית. אתה גם יכול לשתף את זה עם לקוחות או משתפי פעולה כדי שיוכלו לתרום לחומר שלהם.

2. צור תוכנית שלב אחר שלב

עריכת תוכניתאתה יודע מה הם אומרים: כישלון בתכנון מתכנן להיכשל. זה נכון גם בעיצוב אתרים. אם רעיונות העיצוב לאתר לא מצליחים להגיע, אולי זה בגלל שעוד לא טיפלת ביסודות. רק כאשר היסודות נמצאים במקום, תוכל לשים נגיעות יצירתיות למעלה. כך יכול להראות תכנון:

 1. הגדירו את יעד האתר – אתה צריך לדעת מה האתר אמור להשיג. אם לא, למי לעזאזל אתה מתכנן? יעדים טובים הם חכמים: סספציפי, Mקל, אניתן לרכוש, רעילית, ו טimely. עוד על זה כאן.
 2. תרשים את המסע של הקונה – מלבד המטרה הכללית, אתה צריך גם להבין איזה דרך אתה רוצה שהמבקרים ילכו. מרגע שהם פגעו באתר שלך עד לאיזה יעד יש לך בראש. ככה, תוכלו ליצור מבנה שינחה אותם לאורך הדרך. ל- Hubspot יש א מאמר נהדר על ש.
 3. צרו עם מדריך סטייל – יצירת מדריך לסגנון תעזור לכם לשמור על עקביות בעיצוב שלכם. זה מגדיר גופנים, צבעים, ורכיבי עיצוב אחרים. שימוש באחד מקדם אחידות, במיוחד בעבודה עם אחרים. גוגל היא דוגמא טובה.
 4. תכנן את ה- SEO שלך – תכנון חשוב גם עבור קידום אתרים. צור מפת אתר כדי להבין כיצד לבנות את המידע שלך הן למבקרים והן למנועי חיפוש.

3. התמקד קודם במבנה

ממש כמו לתכנן תכנית, התמקדות במבנה האתר שלך עוזרת תחילה להתרחק מהתהליך ולקבל יותר מבט ממעוף הציפור.

זה יכול לעזור לעבוד עם מדיום שונה מהמחשב שלך. לדוגמה, על ידי ביצוע רישומים על נייר בעט עט, אתה יכול לשכוח מהצבעים ופרטים אחרים כרגע. אם אתה משתמש בכפכפים או בלוח לוח, אתה יכול אפילו להפוך את כל העסק לשיתופי פעולה.

תרגיל נהדר יכול להיות גם לצייר את האתר על גבי פתק פוסט-זה. זה יאלץ אותך לדבוק במהות. וריאציה לכך היא ליצור את העיצוב שלך בגוונים לאפור תחילה ורק להוסיף צבע אחר כך. בדרך זו אתה נאלץ לבסס היררכיה חזותית בלי להסתמך על צבע.

התחל עם גווני אפור
לורה אליזבת / מגזין ניפוץ

אם אתה מתכוון להשתמש במחשב שלך לעיצוב, אתה יכול להשתמש ב”בדיקת הפזילה “. זה אומר להתרחק מהמסך ולמצמצם את העיניים. התמונה המטושטשת תראה לך מה הכי ברור באתר שלך ומה המבקרים בפעם הראשונה כנראה יבחינו בו קודם.

4. היצמד לתקני רשת

זה טבעם של מעצבים לרצות להיות יצירתיים. זה בדרך כלל דבר טוב. זכור כי יש צורך לקבוע כמה גבולות להיות יצירתיים.

לדוגמה, בעיצוב אתרים ישנם מספר תקנים קבועים. המבקרים רגילים לטרופי עיצוב מסוימים ואלמנטים באתר. כשאתה מפר את החוקים האלה יותר מדי, זה עלול לבלבל אותם ולכבות אותם.

בין הסטנדרטים שנקבעו הם:

 • עקביות במיתוג ועיצוב בכל העמודים
 • הלוגו של האתר בפינה השמאלית העליונה
 • פרטי קשר בצד שמאל או במרכז
 • ניווט ראשי על חלקו העליון של המסך
 • הצעת כותרת / ערך ראשית וקריאה לפעולה למעלה בדף הבית
 • תכונת החיפוש בכותרת
 • סמלי מדיה חברתית בכותרת התחתונה של האתר

אנו בטוחים כמשתמש מושבע באינטרנט, אתה כבר מודע לסטנדרטים נוספים שאתרי האינטרנט מצייתים להם. אם לא, תוכלו למצוא יותר מהם כאן.

5. התמקדו במינימליזם וכפתורי CTA

כשאתה יודע מה המטרה של האתר והדפים שלך, זה גם מאפשר לך להיפטר מכל מה שלא משרת את המטרה הזו. זה מייעל את העיצוב שלך והופך אותו לנעים יותר להסתכל.

שוב, יש מחקר לגיבוי זה. באותו מחקר שהוזכר לעיל, גוגל גילה כי המורכבות הוויזואלית מתואמת לרעה עם הערעור באתר. בקיצור – אנשים לא רוצים להיות מוצפים! פישוט העיצוב שלך מתאים לתכונות אחרות, למשל מהירות האתר.

להלן מספר דברים שאתה יכול לבטל בבטחה:

 • פריטי תפריט – כמובן שאתה רוצה שאחרים יחקרו יותר מהאתר שלך. עם זאת, תפריט עמוס יתר עלול להיות מבלבל במיוחד ויש לו השפעות שליליות. שוב – שמור על עקרונות היסוד!
 • סרגל צדדי – יותר ויותר אתרים שולחים את סרגל הצד. מה יש לך בסרגל הצד שלך? האם זה באמת חשוב?
 • ז’רגון בוצי – אותו דבר שקשור לתמונות של מלאי זה לגבי השפה. ביטויים מוגזמים, קלישאות ומילים חלולות גורמים לאנשים להתכוונן. תפסיק להשתמש בהם, הזרמי קצת אישיות בכתיבה שלך, למד כמה מילות כוח ו ללמוד להעתיק.

6. התחל עם נייד

מכשירים ניידים כבשו את העולם בסערה. נכון לעכשיו, יותר אנשים גולשים באינטרנט דרך טלפונים וטאבלטים מאשר במחשבים שולחניים.

בנוסף, גוגל הודיעה שהם מגלגלים את האינדקס הראשון שלהם לנייד. פירוש הדבר שכאשר מלאו בתוקף, מנוע החיפוש ישפוט תחילה כל אתר בנוכחותו הניידת. אם הוא לא מבצע את עבודתו כמו שצריך, תקבל מכה בדירוג החיפוש.

מסיבה זו, בעת עיצוב אתר אינטרנט, כדאי להתחיל תחילה עם הנוכחות הסלולרית. מעכשיו משתמשים במובייל יהיו הלקוחות העיקריים שלך. לכן, כדאי שתוודא שהם מרגישים שואפים אותם.

יחד עם זאת, כדאי לעשות רעיונות לעיצוב אתרים. שוב, החל מהניידים מאלץ אתכם להתרכז במהותי ולחשוב דרך מטרת העיצוב שלכם. לאחר מכן תוכל לפתוח ולהוסיף אלמנטים ככל שגודל המסך יגדל.

7. שימו לב לעיצוב תוכן

עיצוב תוכן הוא כלי מוערך למעצבי אתרים. תוכן הוא המרכיב החשוב ביותר באתר שלך, בין אם זה בצורה של פוסטים בבלוג או עותק מכירות. בסופו של דבר זה מה שאתה רוצה שהמבקרים יצרכו. מטרת העיצוב שלך היא להציג את זה בצורה שהם עושים.

למרבה הצער, כרגע אנשים כל כך רוויים שמעטים מהם קוראים את כל הדברים בדף שלך. במקום זאת, רוב המבקרים סורקים. יתר על כן, הם נוטים עשה זאת בתבנית בצורת F.

המשמעות היא שאתה צריך להפוך את התוכן שלך להתאים להרגלי הצריכה שלהם כדי להפוך אותו למשפיע יותר.

כך עושים זאת:

 • כלול כותרות – כותרות הן דרך נהדרת לפירוק תוכן. קוראים רבים גם משתמשים בהם כנקודות עיגון לסריקה ולקריאה בלבד של החלקים תחת כותרות שנראות להם מעניינות. לכן, הקפידו להשתמש בכותרות והפכו אותם לתיאוריים.
 • השתמש בפסקאות ורשימות – אף אחד לא רוצה לקרוא כתם טקסט גדול אחד. פסקאות מחלקות תוכן לנתחים קטנים. לפתוח אחד חדש בכל פעם שאתה פותח נקודה חדשה. לרשימות פונקציה דומה והופכת את המידע לנגיש יותר. השתמש גם בהם.
 • אל תקפוץ על מדיה וויזואלית – מידע חזותי נגיש הרבה יותר למוח האנושי מאשר טקסט. מסיבה זו, כדאי להשתמש בתמונות ובמדיה אחרת כדי להדגיש את הנקודות שהועלו בעותק שלך. זוהי, שוב, דרך נהדרת לפרק פיסות טקסט ארוכות יותר.
 • בצע אופטימיזציה לגופנים שלך – השימוש שלך בגופנים משפיע מאוד על הקריאות. הכלים החשובים ביותר שיש לכם כאן הם הגודל וגובה הקו. לכו על לפחות 16 פיקסלים וודא להוסיף גובה שורה יותר ככל שהגופן בו אתה משתמש קטן יותר.

אם אתה חוקר מאמר זה, אתה יכול לראות את כל האמור לעיל בתוקף.

8. נסה עיצוב של עמוד אחד

עוד באותו היום, עיצוב אתר היה עניין של הכל הקפל. כל מה שחשוב היה צריך להיות מעל הגבול ממנו יתחילו המשתמשים לגלול. עדיין יש מה לומר על זה כיוון שזה עדיין איפה משתמשים מבלים את רוב זמנם.

זמן הצפייה במבקרים - הקיפול

זה לא אומר שהקיפול הוא הדף שכולו וכל הקצה. אנשים אכן יגללו. למעשה, הם יגללו לאורך כל הדף שלך אם תתן להם סיבה לכך.

ביצה משוגעת ניסתה זאת כשהם החליף את דף המכירות המקורי שלהם עם 20 פעמים יותר.

עיצוב עמוד אחד

התוצאה: שיעור ההמרות עלה ב 30 אחוז! אם המסע של הקונה הנוכחי שלך עובר על מספר עמודים, שקול לאחד את כולם במקום אחד. זה עשוי להיות אחד מאותם רעיונות לעיצוב אתרים שעושה את כל ההבדל.

אל תקבור תוכן במצגות / קרוסלות או בכרטיסיות / אקורדיונים, הם לא עובדים!

9. השתמש בבדיקות A / B

לפעמים כאשר מעריכים רעיונות שונים לעיצוב אתרים, קשה להיות להחליט מהי הדרך הנכונה ללכת. אתה חושב קדימה ואחורה, מבצע ציוצים, ובכל זאת אתה לא בטוח לגבי ההחלטה שלך. בשלב מסוים החשיבה כבר לא תחתוך אותה. תצטרך לאפשר למשתמשים להחליט.

בדיקת A / B יכולה להיות דרך נהדרת לראות מה הופך את האתר שלך לטוב יותר. זה אומר להגיש גרסאות שונות של העיצוב שלך בפני מבקרים באופן אקראי, ואז לבדוק כיצד הם מגיבים. אתה יכול לקבל החלטות על סמך התוצאות.

אתה יכול לבדוק די הרבה כל דבר. מעיצובים של דפים שלמים על פני שינויי צבע, קריאות לפעולה לתמונות, כותרות של מאמרים וגופנים. כל אלה יכולים לעשות הבדל עצום בביצועים של עמוד. עם זאת, אם לא תבדוק את זה, לעולם לא תדע!

כלים אלה ו תוספים יעזור לך לבצע את הבדיקות.

6 אתרי השראה ליצירת רעיונות חדשים לעיצוב אתרים

אם בשלב זה אתה עדיין מרגיש תקוע, בחלק האחרון הזה נעבור על מספר אתרי אינטרנט מלאי השראה לעיצוב אתרים.

1. Awwwards.com

פרסים

אתר זה מעניק פרסים למעצבי אתרים, מפתחים וסוכנויות ברחבי העולם. יש להם ארכיון ענק וניתן לחיפוש של דוגמאות לעיצוב אתרים. בנוסף, יש א בלוג שם הם מציגים עיצובים בפירוט וקטע בו תוכלו להצביע באתר המועמדים לחודש. הכל איכותי ומעורר השראה באמת!

2. WebDesign-Inspiration.com

השראה לעיצוב אתרים

זו גלריה של פרויקטים מוגמרים בעיצוב אתרים. אתה יכול לסנן אותו בדרכים רבות ושונות כדי למצוא את מה שאתה מחפש – למשל לפי ענף, סוג, לוח צבעים או סגנונות. הארכיון שלהם כל כך גדול, שלעתים קרובות הוא העמוד היחיד שאתה צריך בכדי לבקש רעיונות משלך לעיצוב אתרים.

3. SiteInspire.com

אתרInspire

אתר זה מציג תכנון אינטרנטי ואינטראקטיבי כאחד. כמו הדוגמה הקודמת, אתה יכול לסנן את הערכים בדרכים שונות כולל סגנון, סוג, נושא ואפילו פלטפורמה. אם אתה יוצר חשבון, תוכל גם להגדיר אוספים של העיצובים המועדפים עליך.

4. OnePageLove.com

אהבת עמוד אחד

דוגמה זו היא אתר השראה לעיצוב אתרים המיועד במיוחד לעיצובים של עמוד אחד. הזכרנו את הרעיון מוקדם יותר במאמר. אתה יכול לגלוש בגלריה או לחפש ספציפית אחר דברים שאתה מחפש. הקפד להסתדר כשאתה בונה אתר בן עמוד אחד שלך.

5. Dribbble.com

כדרור להשראת רעיונות לעיצוב אתרים

ב- Dribbble מעצבים הראו את עבודתם. זה יכול להיות כל דבר, החל מאפליקציות ועד אייקונים, איורים ודוגמאות אחרות. אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל השראה כללית או להשתמש ב- תגיות למצוא את מה שאתה הכי מתעניין בו, כגון עיצוב אתרים.

6. Behance.net

התנהגות

אתר זה דומה מאוד ל Dribbble. זה גם מקום למעצבים להתחבר ולהציג את הפורטפוליו שלהם. יש לך הרבה דוגמאות לעיצוב אתרים ואתה יכול להשתמש בפונקציית החיפוש כדי לחפש אותן.

מסיימים

רעיונות לעיצוב אתרים אינם צומחים על עצים. לפעמים אתה זקוק לעזרה קטנה בכדי לבוא עם משהו טוב. למרבה המזל ישנם פוסטים כאלה שיעזרו לכם לחזור למסלול!

יש לקוות, הטיפים, הכלים והמשאבים לעיצוב אתרים שהוזכרו בפוסט לעיל דחפו אתכם חזרה לארץ היצירתיות. ברור שיש הרבה דברים שימושיים יותר בחוץ וזו הסיבה שאנחנו רוצים לשמוע ממך!

האם אתה מכיר טיפים, כלים או השראה נוספים ליצירת רעיונות לעיצוב אתרים? אם כן, אנא שתפו אותו בסעיף ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map