6 כלים חינמיים עוצמתיים לניתוח שירות אירוח

ישנם אלפי ספקי אירוח אתרים בבריטניה. לפני שתבחר את זה שיתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר, תוכל לקרוא את המאמר שלנו על גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שאתה קונה אירוח אתרים ולהשתמש בכלים החינמיים האלה כדי להעריך את המדדים שלהם. תהיה בטוח ש סימניה דף זה כך שתוכל לחזור בכל פעם שתצטרך לבדוק משהו לגבי שירות האירוח שלך או שאתה משווה בין ספקי אירוח. להלן הכלים שבהם אנו משתמשים בעשרת הסקירות המובילות שלנו:


1. בדוק מספר פרמטרי אירוח באמצעות ה- בודק אירוח כלי

אירוח בודק 2עם HostingChecker.com אתה יכול לנתח כמה דברים חשובים לגבי ספק אירוח. פשוט הקלד את כתובת האתר של שירות האירוח עצמו או אתר שאתה יודע שהם מספקים שירות ולחץ על הפרמטרים. פשוטו כמשמעו.

אתה יכול להשתמש בכלי מהיר וחינמי זה כדי לגלות כמה מהיר ה- תגובת שרת הוא לקבל את פרטי האירוח כגון מיקום (חשוב עבור SEO ומסירת תוכן מהירה), טווח ספק שירותי אינטרנט ו- IP. אחד הגורמים העיקריים שמנועי החיפוש משתמשים בהם כדי לדרג תחום הוא גיל התחום. השתמש בכלי גיל זה לתחום כדי למצוא את הגיל של כל תחום, אתה יכול גם לבדוק מי הוא תחום.

בודק SEO בחינם באתר האינטרנט של מנתח SEO זה בודק את כתובת האתר שלך ומפיק דוח בדיקת אופטימיזציה למנועי חיפוש, ציון האתר.

2. נתח את בדיקת מהירות העמוד וזמן הטעינה בעזרת פינגדום

כלי פינגדוםאתה יכול להשתמש כלי פינגדום כדי לנתח את ביצועי הדף שלך בדרכים רבות ושונות. כדי לבדוק את ביצועי אירוח אתרים, הקלד את שם הדומיין שמתארח בשרת שאתה בודק ולחץ על Test Now. כאשר התוצאות מוכנות הוא יראה לכם את השרת ממנו הוא בודק, ציון הביצועים הממוצע, בקשות, זמן ומהירות ההורדה.

הגורם החשוב ביותר הוא מארח את הקו הראשון. כשאתה מרחף עליו אתה יכול לראות את הזמן שלוקח ל- MS להתחבר, למצוא את ה- DNS וכן הלאה. ערכים אלה חשובים כאשר יש לך רשימה של ספקי אירוח להשוואה ולניתוח.

מידע שימושי יותר כאן יכול לתת לך את הכרטיסייה ניתוח עמוד. הוא מציג מידע רב על מהירות הטעינה של כל תחום, מה טעינה מכל תחום, הקבצים וכן הלאה, כך שתוכלו לראות מה צריך לייעל..

3. מצא בעיות אירוח ושרת הקשורות אליו MxToolbox SuperTool

כלי mxtoolboxכלי זה עובד על טייס אוטומטי. פשוט ללכת ל סופר טול בדף והקלד את התחום שברצונך לנתח ולחץ על כפתור ה- MX Lookup. ואז תראה כפתור ירוק שאומר מצא בעיות. לחץ עליו והכלי ינתח הרבה גורמים הקשורים לאירוח שלך – רשימה שחורה, Mailserver, WebServer, DNS ובעיות קשורות אחרות..

אם יש שגיאה או אזהרה, אתה יכול ללחוץ על פרטים נוספים ולראות על מה מדובר, אתה יכול לפנות לספק האירוח שלך כדי לתקן את זה או אם אתה שוקל לקנות מהם אירוח, לשלוח דוא”ל לתמיכה ולשאול אותם לגבי סוגיות אלה.

4. מבחן לחץ בחינם של אירוחכם מ- השפעת עומס

כלי mxtoolboxה השפעת עומס בודק מתח הוא כלי די מתוק. זה בחינם ואפילו לא דורש הרשמה. פשוט עבור לדף והכניס לתחום. זה יתחיל את הבדיקה ויציג לך מה יקרה עם זמני הטעינה של הדף שלך או זה שאתה בודק אם יש מספר משתמשים בדף. המבחן נמשך ל -150.

כך תוכלו להעריך מה יקרה לחוויית המשתמש אם יש לכם דחיפה של מבקרים עקב הוספת קמפיין או פוסט ויראלי. או כאשר הבלוג או האתר שלך הופכים פופולריים מאוד. זה אחד הגורמים החשובים שעליך לבדוק אם אתה מתכנן לעשות משהו רציני באינטרנט.

5. צג Uptime מ- Monitor.us

כלי monitorusזהו כלי מעשי מאוד. זה בחינם למוניטור uptime. עליכם להירשם איתם באמצעות חשבון חינם ואז להיכנס ולהוסיף את הדומיין שאתם רוצים לפקח. אתה לא צריך לקנות מהם שום דבר אחר. יש את הקישור ל- כלי monitor.us.

מדוע כלי זה מועיל? רבים מהארחים מפרסמים שהם מספקים זמן עבודה של 99.9% והתוכן שלך כמעט תמיד מקוון, הם גם מספקים אפשרות להחזיר כסף אם הם לא מספקים את זה. אבל רוב האנשים לא יודעים זאת מכיוון שהם לא מפקחים על האתרים שלהם בשום דרך. לכו לקבל חשבון בחינם באתר monitor.us ושמרו על אורך זמן השרת שלכם.

6. כל מידע על שרת אחד בדוק עם מגה צ’ק

כלי למגה-צ'קמגה צ’ק הוא כלי מקיף אחד מהיר מאוד עם ממשק פשוט קדימה.

יש לו שלוש קטגוריות עיקריות – כלי תחום, כלי IP וכלי רשת. בכלי הדומיין והרשת, פשוט הקלד את כתובת האינטרנט והיא תציג את המידע. בדיקת ה- WhoIs מפורטת מאוד.

עבור כלי ה- IP תצטרך ה- IP של התחום או השרת שאתה צריך לבדוק, אתה יכול להשתמש בו http://www.ipchecking.com/ לזה. עבור להקליד בתחום, לחץ על החץ והוא יראה לך את כתובת ה- IP. ואז השתמש בו במגה-צ’ק כדי לבדוק אם ספאם, מידע IP או מסלול עקבות.

אנו משתמשים בכלים אלה בכדי לבדוק את חברות אירוח אתרים המפורטות באתר שלנו, כך שאם ברצונך לחסוך זמן, בדוק את הדף שלנו עם סקירות האירוח המובילות בבריטניה ופשוט בחר ספק שמתאים לצרכים שלך. אם יש לך הצעה לגבי כלי שלדעתך מועיל וישתלב היטב ברשימה שלנו, הצע אותו בתגובות או בתגובות שלנו גוגל + פרופיל.

וכלי בונוס מגוגל – תובנות מהירות דף

הקלד את כתובת האתר שלך וגוגל תנתח את מהירות העמוד ואת UX של הדף. בסיום התוצאות, בדוק את זמן התגובה של השרת. אם גובהו עולה על 200 מ”מ, בדוק מאמר זה מאת גוגל כיצד לעשות זאת לשפר את זמן התגובה של השרת ושקול לקנות תוכנית אירוח תכנית עם משאבים רבים יותר או לעבור לאירוח אחר.

עכשיו אתה יכול להשתמש בכלים אלה כדי לנתח את חברות אירוח אתרים מרשימת הביקורות הטובות ביותר שלנו בבריטניה על אירוח ולמצוא את מארח האינטרנט שיתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר..

אחד הגורמים העיקריים שמנועי החיפוש משתמשים בהם כדי לדרג תחום הוא גיל התחום. השתמש בכלי גיל זה לתחום כדי למצוא את הגיל של כל תחום, אתה יכול גם לבדוק מי הוא תחום.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map