סקירה של אתר 5

Site5 הוא ותיק בעסקי אירוח אתרים מאז שהוקמו כבר בשנת 1999. מטרת צוות ההנהלה הראשוני הייתה לבנות את שירותי אירוח אתרים סביב היותם מהנים, קלים, נגישים, אמינים וקלים לשימוש. הם רצו משהו שלא מתכוון לבלבל את בעל האתר הממוצע וזה לא כואב לשימוש.


בסך הכל, נראה כאילו חמשת אבני הבניין הללו נותרו כבסיס כיום. נכון להיום, Site5 הוא אחד ממארחי האינטרנט המדורגים הגבוהים ביותר שנמצאו באתר. יש להם עשרות אלפי משתמשים מרוצים ובאמת עבדו קשה כדי ליצור את אחד המוניטין הטובים ביותר שתמצאו.


אך מה זה ב- Site5 שהופך אותם לשונים מכל מארח אתרים אחר? בואו נסתכל על כמה מהתכונות שהם מציעים:

תכונות ויתרונות שאולי תרצו

הפיצ’רים המוצעים באתר5 בהחלט לא יפוצצו אתכם. זה לא אומר, עם זאת, אין להם הרבה דברים מרשימים להציע למשתמשים שלהם.

היכולת לבחור מיקום שרת

אולי הדבר הייחודי ביותר ב- Site5 הוא שיש לך את היכולת לבחור מיקום שרת המתאים ביותר למיקום הפיזי שלך ושל שוק היעד שלך. יש להם יותר מתריסר ערים לבחירה ותוכלו למצוא שרת בארבע יבשות שונות. למשתמשים בארה”ב יש שירותים בשני החופים ואף מאפשרים לך לבחור אזורים בקנדה.

אתר מנהל

SiteAdmin הוא לוח הבקרה בו משתמש Site5. הם יצאו קצת על גפה כאשר לוח הבקרה הזה פותח בבית על ידי צוות ההנדסה שלהם. הם כן מזכירים שזה מבוסס על cPanel והוא נועד לעבוד על מנת להקל עם שאר התכונות הייחודיות של האתר שלהם. ישנם מעט מאוד מארחי אתרים בחוץ שינסו לחלוף משימוש ב- cPanel כלוח הבקרה של הדגל שלהם, אולם נראה ש- Site5 אין טענות על כך עד לנקודה זו..

מהימנות

Site5 העביר את השרתים שלהם 3-4 פעמים מאז הקמת העסק, מה שהוביל למספר טלאים מאוד קטנים של חוסר עקביות עם אמינותם. צוות ההנהלה שהשתלט בשנת 2008, לעומת זאת, באמת לקח את אמינותם לרמה אחרת והפך אותם לאחד מארחי האינטרנט המהימנים ביותר שיש. ובהתבסס על מידע כלשהו שנשלף מהפורומים, נראה כי ניהול לוקח את הפרטיות והביטחון של המשתמשים שלהם באותה רצינות שתמצא.

שירות הגירה חינם

מעט מאוד מארחי אתרים מציעים שירותי הגירה בחינם ללקוחותיהם. זה בעיקר בגלל כמה זמן זה יכול להיות זמן קשה וקשה, מכיוון שהוא בדרך כלל דורש מומחים מיומנים להשלים. עם זאת, אתר 5 אכן מציע זאת ומשווק אותה בחוכמה כהזדמנות לבנות מערכת יחסים אמינה הדדית בין המשתמש המארח לבין ספק המארח.

שירות לקוחות

זה נהוג בענף אירוח אתרים עבור כל מארח לטעון שהם מספקים את “תמיכת הלקוחות הטובה ביותר האפשרית למשתמשים שלהם!”

Site5 אינו שונה בכך שהם גם טוענים כי הם מציעים שירות לקוחות מעולה. הם מספקים את התמיכה האופיינית 24/7 באמצעות צ’אט חי, דואר אלקטרוני או טלפון ויש להם מרכז תמיכה בו תוכלו לחפש תשובות לשאלותיכם באופן מיידי..

אחד הדברים הייחודיים בצוות התמיכה בלקוחות באתר5 הוא שכולם צמחו עם הצוות הפנימי. הם לא ממקישים מיקור חוץ מאף אחד מצוות התמיכה ומתגאים בכך שהם ישר עם הלקוחות שלהם לגבי הבעיות והפתרונות שלהם.

חסרונות

למרות שבוודאי תוכלו למצוא לא מעט ביקורות גרועות בשלבים המוקדמים של החברה, שיא הביקורות שלהם היה נקי גביש מאז שצוות ההנהלה החדש נכנס לתפקידו בשנת 2008. עם זאת, ישנם כמה חסרונות הקשורים לשירותיהם.

התמקדו במפתחים ומעצבי אתרים

הצוות באתר Site5 אמר בעבר כי המטרה העיקרית שלהם היא להפוך לבחירה המובילה בקרב המפתחים. המשמעות היא שהרבה מההגדרות ואפשרויות לוח הבקרה שלהם מבוססות על הצרכים והרצונות של המפתחים אליהם הם ממקדים. פירוש הדבר הוא גם שהם אולי לא האפשרות הטובה ביותר עבור בעל עסק שאינו מתמצא בטכנולוגיה שמחפש לגדול את עסק המבוסס על המוצר שלו באופן מקוון.

מהירות טעינת דף

אמנם יש להם מוניטין של אמינות, אך אחת מנפילות השירותים שלהם היא במהירות הטעינה הממוצעת של השירותים הבסיסיים שלהם. הם נמצאים קצת מתחת לתקן הנוכחי למהירות הטעינה, אם כי לא נראה שזה אי-התאמה עצומה.

אפשרויות מוגבלות

אחת האחיזות הגדולות ביותר בנושא Site5 קשורה לחוסר האפשרויות והתוספים שלהם. זה משהו שהם מתגאים בו, עם זאת, מכיוון שהם מחויבים באופן מלא להיות מארח אתרים המתמקד בפשטות ובקלות השימוש.

תמחור

מבנה התמחור שמציע אתר 5 הוא פשוט ככל שיהיה. יש להם שלוש תוכניות הכוללות:

 1. hostBasic – 5.95 $ לחודש x 12 חודשים מלפנים. לרוע המזל, הם אינם מציעים אפשרות תשלום חודש לחודש באמצעות hostBasic.
 2. hostPro – 10.95 $ לחודש או 9.95 $ לחודש x 12 חודשים מלפנים
 3. hostPro + טורבו – $ 13.95 לחודש או $ 12.95 לחודש x 12 חודשים מלפנים.

ההבדל הגדול ביותר עבור אפשרות “טורבו” הוא שתהיה לך כתובת IP ייעודית ותהיה לך אפשרות לתת לכל אתר שאתה יוצר לוח בקרה משלו..

הערך הטוב ביותר שיש להם הוא התוכנית ל -24 חודשים שהיא 4.95 $ לחודש עבור hostBasic, $ 8.95 לחודש עבור hostPro ו- $ 11.95 לחודש עבור hostPro + Turbo.

יש גם 45 יום הכסף בחזרה מוצע לכל המשתמשים.

המילה הסופית

בסך הכל, זה קצת מפתיע ש- Site5 אינו פופולרי יותר מכפי שהוא כיום. בעוד שרוב האנשים המכירים את הענף לפחות יזהו את השם, נראה שהם צריכים להיות בעלי נוכחות רחבה יותר ולהעריך טוב יותר בתוך קהילת אירוח האתר..

אחד הדברים המסקרנים בעסק שלהם הוא שצוות הניהול שלהם מאוד ידיים כאשר הם מתמודדים עם סוגיות שונות ומשיבים על שאלות מהמשתמשים. לעיתים קרובות תוכלו לראות את ההנהלים המובילים שלהם עונים על שאלות ועוזרים לאנשים לצאת דרך פורומים ופלטפורמות מדיה חברתית שונות. הם מאוד ישרים בקשר למה שהם מציעים ומתגאים בכך שהם מודיעים לך שלעולם לא ינסו להונות אותך באמצעות עמלות נסתרות.

אם אתם מחפשים משהו שיעזור לכם לגדל עסק מבוסס מוצר, כנראה ש- Site5 אינו הטוב ביותר עבורכם. עם זאת, לעסקים מבוססי שירות, בהחלט כדאי לך לתת להם צילום. עם הערבות להחזר הכסף שלהם, אין באמת שום סיכון לכך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map