33 דרכים לייצור רווחים מאתר / בלוג

להרוויח כסף מהאתרלהרוויח כסף מהאתר שלך זה לא מיתוס. זה אפשרי על ידי מישהו.


למעשה – הפיכת בלוג או אתר במשרה חלקית, תחביב לנכס מניב הכנסה שכיחה למדי עם קצת מזל וקצת עבודה קשה..

לכל הפחות, אתה אמור להיות מסוגל להרוויח מספיק בכדי לכסות את ההוצאות הבסיסיות שלך עבור תחום ואירוח. אולי אפילו תוכל להחליף את הכנסותיך (ואז להרוויח עוד קצת).

זכור כי האסטרטגיות המפורטות להלן נעות בין קלות ופאסיביות, לאלו שדורשות המון עבודה מתמשכת (אז וודא שאתה בוחר משהו שמתאים לאתר שלך ולהעדפות אורח החיים שלך).

יש 33 טיפים בסך הכל במדריך זה, אך נתחיל בעשרת הטיפים הפופולריים ביותר (והצפויים) למונטיזציה של אתרים.

אם ברצונך ליצור אתר שאתה מתכנן לייצר רווחים, תוכל להשתמש במדריכים אלה צעד אחר צעד כדי ליצור אתר אינטרנט עצמאי שלך שמתארח בעצמך במחיר הזול ביותר..

10 הדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף באמצעות אתר האינטרנט שלך

להרוויח כסף מהאתר שלך זה לא קל. עשרת הטיפים האלה הם כנראה ההימור הטוב ביותר שלך להתחיל.

1. שיווק שותפים (.. וקישורי שותפים)

שיווק שותפים (שיטה 1)
דוגמאות לאתר שותפים מצליח: Booking.com

שיווק שותפים הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר (שלא לדבר על המהירות) להרוויח כסף מהאתר או הבלוג שלך.

התחל במציאת מוצר שאתה אוהב והייתי ממליץ עליו. ואז באתר האינטרנט שלך אתה תומך במוצר ומקדם אותו למבקרים באתר שלך ומנויי הדוא”ל שלך. אם המוצר או השירות מהדהדים את האנשים האלה, הם ילחצו על שלך קישור סניף, רכישת המוצר (בזמן שאתה מקבל פיצול ממחיר המכירה).

העמלה עשויה להיות בין 30% ממחיר המוצר או השירות, עד לגובה של 70%. לדוגמה, אם הפיצול הוא 50% ואתה מקדם ספר אלקטרוני שעולה 100 $, תקבל 50 דולר עבור פשוט מתייחס הקונה. די די מתוק, הא?!

היכן אוכל למצוא מוצרים לקידום?

 • צומת הנציבות – מציע מוצרים אמינים עם תשלומים במועד.
 • ShareASale – בעיקר בגדים, אביזרים ומוצרים לא מקוונים אחרים.
 • קליקבנק – תשלומי אחוז גבוהים, אך חסר מוצרים טובים לקידום.

2. פרסום “תשלום לפי לחיצה” (Google AdSense)

AdWords הן הפרסומות המופיעות בראש דפי תוצאות החיפוש של גוגל.

AdSense הוא ההפך, ומאפשר לבעלי אתרים להתחבר לרשת הפרסום העצומה של גוגל כך שמפרסמים אחרים יוכלו להציג מודעות באתר שלהם..

החלק הטוב ביותר במערכת זו הוא עד כמה הכל פשוט.

לאחר ההרשמה, גוגל תציב באתר שלך קוד פשוט שיזהה את תוכן האתר שלך ותתחיל להציג פרסומות רלוונטיות. לדוגמה, אם האתר שלך עוסק בחיות מחמד (כלבים וחתולים), Google AdSense תתחיל להציג למבקרים שלך מודעות למזון לחתולים, אילוף כלבים ועוד.

אתה מקבל תשלום בכל פעם שמישהו לוחץ על המודעה. (כן, זה באמת כל כך קל!)

החיתוך שלך עשוי להיות בכל מקום בין $ 0.50 ל- $ 5 לקליק. כאשר לאתר שלך יש מספיק תנועה, אתה יכול להרוויח מאות (אם לא אלפי דולרים) בכל חודש.

כיצד להגיש בקשה לגוגל אדסנס?

3. מכור שטח מודעות

בתוךמכירת שטח מודעות (שיטה 3)תאגיד AdSense של גוגל באתר שלך הוא רק דרך אחת להרוויח כסף מפרסומות מקוונות.

דבר נוסף הוא פשוט למכור שטח מודעות משלך ישירות לחברות המעוניינות לתת חסות לבלוגים שונים. אתה יכול להגיע עם מחיר לכל חלל, למשל: פרסום_באתר“סרגל צידי במודעות anner יעלו xxx $ לחודש“.

אתה יכול לקבל תשלום בהתאם לכמות המבקרים שאתה מקבל. בדרך כלל זה מצוטט כסכום דולר לאלף הופעות (או מחיר לאלף הופעות). אתה עשוי לראות את זה כעל מחיר של 5 דולר לאלף הופעות. אם האתר זוכה ל 100,000 ביקורים בחודש, מחיר המודעה הזה יתורגם ל 500 $.

הדבר הטוב בגישה זו הוא שאם האתר שלך מקבל המון תנועה ממקורות שונים, התמחור של מודעות המודעות באנר פשוט יכול לעלות עד 5000 דולר לחודש! החיסרון הברור הוא שאם האתר שלך לא מקבל תנועה רבה, אתה גם לא יכול לצפות להרוויח הרבה.

השיטה הנפוצה הנוספת בעת מכירת שטח מודעות ישירות מאתר האינטרנט שלך היא פשוטה מחיר ישיר. אתה פשוט מציין מחיר (על סמך מה שאתה חושב שזה שווה, יחסית למה שהתחרות עשויה לחייב), ומשלמים מראש בתחילת כל חודש. תמחור זה הוא בדרך כלל גם תשלום רגיל, שאינו קשור לעלות לקליק כמו AdSense.

היכן אוכל להודיע ​​לאחרים שהאתר שלי מוכר שטח מודעות?

 • BuySellAds – הסביבה הפופולרית ביותר ליידע את כולם שאתה מוכר שטח מודעות.

4. מכרו מוצר דיגיטלי משלכם (ספר אלקטרוני למשל)

מכירת מוצר דיגיטלי (שיטה 4)יש לך פוטנציאל להרוויח הכי הרבה כסף על בסיס מכירה, כאשר אתה יכול למכור ישירות משלך.

הסיבה לכך היא שאין ביניכם לבין הקונה שום אדם בינוני או אדם שלוקח ‘קיצוץ’ מהכסף שהרוויח.

גישה זו נראית די פשוטה מכיוון שאתה יכול פשוט למכור מוצרים אלה ישירות דרך אתר האינטרנט שלך ולקבל תשלום מייד. למרבה הצער, זה לא כל כך פשוט במציאות.

יצירת מוצרים טובים המיוצרים ומלוטשים היטב דורשת המון זמן ומשאבים נוספים (כמו עיצוב, תוכן וכו ‘). יש הרבה ‘עלויות נסתרות’ הן בזבוז הזמן והן אצל הקבלנים לשתף פעולה איתם. מכירת מוצרים משלך באתרך מעלה גם בעיות בעייתיות כמו שערים לתשלום, משלוח ומיסים.

אם זה כבר לא נשמע כמו מספיק עבודה, תצטרך גם דף נחיתה מעוצב ומשכנע כדי לוודא שלמוצר שלך יש יחס המרה חזק. תוכלו למצוא כאן רשימה של בוני דפי הנחיתה הטובים ביותר.

משאבים נוספים:

כיצד למכור מוצרים באתר האינטרנט שלך.

5. קבל תרומות ממבקרים

קבל תרומות (שיטה 5)אם אין לך המון ביקורים חודשיים, אבל יש לך קהילה מעורבת וחזקה? פשוט בקש מהקוראים שלך לתרום!

קבלת תרומות חד פעמיות אינה דרך מהירה לעושר, אך היא יכולה לעזור לך לכסות הוצאות בטווח הקצר אם אנשים אוהבים את מה שיש לך לומר ורוצים לתמוך במסע שלך.

לדוגמה, PayPal מציעה לחצני תרומה קטנים אשר אורכים כעשר דקות בלבד להוסיף לאתר שלך. כפתורים אלה מציעים לך דרך מהירה להחזיר לך את מה שאתה עשוי להוציא על אירוח אתרים טוב, יצירת מוצרים חדשים, מחקר וכל העלויות האחרות לשמירה על בלוג פעיל ופעיל .h

לדוגמה, web.archive.org מרוויח הרבה כסף מתרומות (ככל הנראה בגלל שלהם מיליונים מבקרים בחודש).

כיצד להגדיר כפתורי תרומה?

6. מכרו הודעות ממומנות (… אך השתמשו בתג Nofollow)

פוסטים ומאמרים ממומנים (שיטה 6)אחת הדרכים הנפוצות להרוויח יותר כסף מאתר האינטרנט שלך פירושה העלאת מספרים אלה של מבקרים.

לאחר שתעשה את העבודה הקשה בבניית תנועה קבועה לאתר שלך עם קהילה מעורבת, יש כמה דרכים שונות לייצר רווחים מהעבודה הקשה שלך..

לדוגמה, חברות רבות יוצרות מגדרן לחפש בלוגים שכוללות את התוכן הממומן שלהן. ‘פרסום יליד‘כזה עובד טוב מכיוון שהוא מתיישר עם התוכן העיקרי של האתר שלך והוא נתפס כרלוונטי ושקוף.

אתה יכול גם לבדוק את המוצרים מחברה ב’פרסום ‘שהוא תוכן חלק, פרסומת חלקית. לדוגמה, אם האתר שלך עוסק במשחקי iOS האחרונים עבור מכשירי iPhone ו- iPad, יוצר אחת מאותן מודעות יאהב שתבדוק ותציג את האפליקציה שלהם למעריצים שלך..

כאשר נעשה נכון, זה יכול ליצור תרחיש win / win. עם זאת – נעשה בצורה לא טובה, עם תוכן אתרים לא רלוונטי או לא-אמיתי, זה יכול לשחוק את כל הרצון הטוב של הקורא שעבדתם כל כך קשה ליצור מלכתחילה.

לקריאה נוספת:

7. צור ‘לידים’ עבור חברות אחרות

קבל לידים לחברות אחרות (שיטה 7)עסקים משגשגים על ידי לידים חדשים שנכנסים בדלתם כדי לברר אודות המוצרים והשירותים שלהם.

אין זה מפתיע תמיד בתצפית, חיפוש דרכים יצירתיות למצוא מקורות לידים חדשים שיעזרו להם לצמוח.

לדוגמה:

נניח שיש לך אתר אינטרנט שמלמד על כישורי מתמטיקה. המידע של הקורא שלך (כמו כתובת הדוא”ל או מספר הטלפון שלהם) יהיה בעל ערך רב לבתי ספר מקוונים שונים המחפשים למכור את הקורסים שלהם לתלמידים להוטים ופרואקטיביים..

בעיקרון, אתה מחבר בין הנקודות; משחק השדכן על ידי הצגת שני צדדים שיכולים להועיל זה לזה. למרות שזה דומה לאופן בו שיווק שותפים עובד, במקרה זה, זה לא משנה אם הקורא שלך בסופו של דבר ירכוש את המוצר שלהם או לא. הם רק מחפשים הקדמה בשלב זה.

היכן אוכל למצוא הצעות כאלה?

8. בנה ‘רשימת דוא”ל’

בנה רשימת דואהקדישו כל זמן לקריאת טיפים לגידול בבלוג, ואתם בטוח נתקלים באנשים שאומרים “הכסף ברשימה“.

הם מתייחסים לרשימת הדוא”ל שלך, הכוללת את הקוראים הנאמנים ביותר שלך. המטרה היא להמיר כמה שיותר זרים שמבקרים באתר שלך לראשונה לעוקבים נלהבים שרוצים להישאר מעודכנים לגבי העבודה או התוכן האחרונים שלך..

יש להודות שזו אסטרטגיה לטווח ארוך (ואתה בהחלט לא תתעשר בן לילה). אבל זו אחת השיטות הטובות ביותר לטווח הארוך לגידול רווחי של הבלוג שלך למפעל מן המניין הרוויח כסף.

לעולם אל תאבד את הראייה של יצירת מערכות יחסים עם העוקבים שלך. הצעת מידע נהדר או עזרה בחינם היא דרך מושלמת להתחיל. דואר זבל עם הצעות לא מבוקשות הוא אחת הדרכים המהירות ביותר להתעלל באמון הקורא ולחבל ביעדים לטווח הארוך שלך..

איך זה עובד בדיוק?

9. הקמת אתר מסחר אלקטרוני (יש צורך בעבודה קשה)

הקמת אתר מסחר אלקטרוני (שיטה 9)אתרים לא חייבים רק לעסוק בתוכן. הם יכולים להיות מרוכזים סביב כלים או מוצרים בחנות מקוונת.

היזהר:

יש ממש מאות אלפי אתרי מסחר אלקטרוני או חנויות מקוונות. וודא כי שלך הוא ממלא נישה ייחודית, עם אסטרטגיה מפורטת ואת טכניקות שיווק אחרונות להתבלט מהקהל.

כיצד אוכל ליצור חנות / חנות מקוונת מצליחה?

 • כיצד ליצור חנות WooCommerce (WordPress)
 • כיצד ליצור Shopify חנות למסחר אלקטרוני (Shopify)

10. הפוך את אתרי האינטרנט שלך (צור -> מכירה -> השקעה מחדש)

מכור את האתר שלך (שיטה 10)תאמינו או לא, יש כמעט תמיד שוק בחוץ לאתר שלכם.

פירוש הדבר שאם בניתם הבא (או אולי אפילו מכרתם כמה מוצרים או כללו פרסום באתר שלכם), יתכן שתוכלו למכור אותו למישהו אחר ולבצע כסף מהיר.

אם להיות כנים, אנו בדרך כלל לא מציעים שאנשים מתכננים לדפדף באתר או בבלוג שלהם (אנחנו אוהדים ליצור יותר מהטווח הארוך).

אתה לא יכול להכחיש עד כמה זה יכול להיות משתלם. לדוגמה, אם האתר שלך מרוויח 500 $ לחודש באמצעות מכירת שטח מודעות, ייתכן שתוכל למכור את האתר תמורת 5,000 – 10,000 $ (שהם בערך 12x – 22x הכנסה חודשית).אתר מוכר

אפשרות מעניינת נוספת היא למכור אתרים מוכנים, אלה הרבה יותר זולים, אבל עדיין יש כסף.

היכן אוכל למכור את האתר שלי?

בשלב זה ספרנו כמה מהדרכים הפופולריות ביותר להרוויח כסף מהאתר שלך.

ובכל זאת, אנחנו עדיין רק רק מגרד את פני השטח.

להלן עוד 23 דרכים להרוויח כסף באמצעות אתר האינטרנט שלך.

(קחו בחשבון שחלקם מעט מחובר עם אלה שלמעלה ובכל זאת הם קטנים ‘מחוץ לקופסא’.)

23 דרכים נוספות לייצור רווחים מהאתר שלך

23 דרכים להרוויח כסף באמצעות האתר שלך11. מכור מודעות קישור טקסט (לא מומלץ) יש עדיין דרישה למודעות קישורי טקסט (תאמינו או לא). אך זכור כי אלה מפרים תנאי השירות של גוגל (מה שאומר שאתה מסתכן בקנס עונש).

כדי להימנע מכך, פשוט שמור את ‘לא עוקב‘.

12. הגדר “infolinks” – Infolinks הם אלטרנטיבה נהדרת לפרסומות AdSense, שקל מאוד להתקין. החיסרון הוא שהם לא ממירים בהמרות, והתשלומים (על בסיס לחיצה) הם גם די קטנים.

13. השתמש בווידג’טים למונטיזציה – אלה גם דומים מאוד לגוגל אדסנס, לכן כדאי לנסות אותם כחלופה.

14. הגדר מודעות עדכוני RSS. – בדיוק איך הם נשמעים. שטח מודעות למכירה בשורה עם תוכן מזין RSS.

15. תן תוכן פרימיום לתוספת $$$ – אם אתה מייצר נושבת-נפש, תוכן מדהים שהמבקרים לא יכולים להספיק ממנו … אתה תמיד יכול לנסות לבקש מהם לשלם עבור חלק מזה! (מושג מטורף, נכון ?!) אני אישית בסדר עם לשלם עבור תוכן פרימיום. זכור – אל תבקש מאנשים לשלם מייד. במקום זאת, הישאר ממוקד בצמיחת קהל ומבקרים תחילה.

16. התחל פורום או שיעורי אימון פרטיים – לרובנו כישורים ייחודיים שאחרים יכולים ליהנות מהם. הקמת פורום או שיעורים פשוטים היא דרך קלה לעזור לאחרים ולייצר הכנסות חוזרות בו זמנית.

17. צור לוח עבודה – הקמת לוח משרות באתר האינטרנט שלך היא דרך פשוטה וקלה נוספת לגביית כסף נוסף כאשר אנשים מקבלים הצעות עבודה שונות מחברות או יחידים שונים..

18. הצעה לייעוץ – המציעה של עצות ייעוץ ומתן שירותים יכולה לעזור לך להכניס סכומי כסף הגונים, בעוד שלצורות אחרות של הכנסות ‘פסיביות’ לוקח קצת זמן להצטבר. אתה יכול להציע שירותים אלה באמצעות דואר אלקטרוני, פורום או אפילו סקייפ.

19. הוסף את דף “שכור אותי” באתר שלך – האתר או הבלוג החדש שלך הם גם מקום מושלם להכיל את שירותי הפרילנסר שלך. הצגת דוגמאות או עדויות לעבודה בעבר תעזור להגדיל מאוד את הסיכוי שלך להתקבל לעבודה.

20. מכירה או השכרה של דפים פנימיים – אלה אינם נפוצים במיוחד, אך יתכן שתופתעו ממה אנשים יהיו מוכנים לשכור או לבזבז כסף!

21. הצג מודעות קופצות – חלונות קופצים יכולים להיות מעצבנים במיוחד. עם זאת, זוהי גם דרך קלה נוספת לעשות זאת כמה כסף מהיר.

22. השתמש בארונות תוכן – ‘נעילת תוכן ‘דומה להסתרה או להגנה של פיסות תוכן עד שמבקר יבצע פעולה כלשהי בכדי לממש אותו. לדוגמא, אולי תרצו שישלמו סכום קטן, או אולי ילחצו על פרסומת.

23. הצג מודעות שמע – אלה חדשים יחסית והופכים נפוצים יותר ויותר. באופן אישי, לא ניסיתי את זה. אבל קראתי כמה מאמרים וזה בהחלט נראה מבטיח.

24. מכור ספר אלקטרוני – זה מבטל את המוח. אנשים רבים מוכרים ספרים אלקטרוניים דרך האתר שלהם. כמה דוגמאות: אם יש לכם אתר בנושא מתכונים ובישול, תוכלו ליצור ולמכור בקלות ספר מתכונים משלכם. כך גם כמעט בכל נישה.

25. צרו ועידה סביב אתר האינטרנט שלכם – המון עבודה אך גם תמורה פוטנציאלית אדירה.

26. הקימו תוכנית הוראה – קינדה כמו מעבר בין מכירת תוכן משלך לבין הצעת ייעוץ או שירותים.

27. סמינרים מקוונים בתשלום – בדומה לטיפ האחרון שהוא בעיקר שילוב של ייעוץ דרך תוכן ותכנית הוראה.

28. צור אתר חברות – עוד נדבך במודל ‘מידע עסקי’ שיש לו היתרון הנוסף להכנסות הכנסות חוזרות.

29. הצע קופונים (עם קישורים לסניפים) – אנשים מחפשים בשקיקה קודי הנחה וקידומי פרסום לכל דבר, החל מבגדים ועד חופשות טיולים. אם אתה יכול (למצוא ו) להציע תקף, אתה יכול גם לקצץ מההכנסות האלה.

30. סקר מארחים באתר האינטרנט שלך – קשה להאמין, אבל קל לעשות זאת!

31. הצע כתיבת הופעות – אתה יכול בקלות להרוויח 20 $ – 30 $ לכתיבת מאמר בן 500 מילים עבור חברות או יחידים אחרים. יש גם פוטנציאל עצום לדוברים שוטפים בשפות שונות, מכיוון שחברות רבות רוצות שהאתרים שלהם יתורגמו על ידי מי שדובר בשפת האם.

32. צור מדריך / דף עסקי בתשלום – אתה מחייב אנשים על כך שהם רשמו לדף או נרשמו אליו.

33. פשוט העתק את מה שאחרים עושים – החביב האישי שלנו! ��


נ.ב. אם ברצונך להשתמש באינפוגרפיה זו באתר שלך, אל תהסס לעשות זאת.

 • הורד את האינפוגרפיק המלא כאן (.png)

P.S.S. אם אתה מכיר דרכים אחרות לייצור רווחים מאתרים, הודע לי בקטע התגובות. נוסיף אותו לרשימה ונזכה אותך בכך שנשים את שמך תחתיה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector