סקירת אירוח 123-reg

123-reg היא ספקית הדומיינים הגדולה ביותר בבריטניה עם למעלה מ- 3 מיליון שמות מתחם הרשומים ואירוח למעלה מ- 1.7 מיליון אתרים.


לא משנה מה העסק שלך אתה יכול להשיג אותו באינטרנט 123-reg. הם מספקים שילוב מנצח של מוצרים מקוונים איכותיים מאוד, מתקדמים מבחינה טכנית ועם זאת חסכוניים כגון רישום שם דומיין, אירוח אתרים, ואירוח דוא”ל עסקי כדי לעזור לכל עסק להתחיל את המסע המקוון שלהם. אפליקציות מקוונות חכמות, יעילות וידידותיות למשתמש הן המפתח המאפשר לכולם, בכל רמת מיומנות אשר תהיה, לפתוח את מלוא העוצמה של האינטרנט.

מרבית שירותי אירוח אתרים בשוק בימים אלה לרוב מסנוורים את הלקוחות עם מגוון הפיצ’רים הרחב שלהם, הטכנולוגיה החדשנית ומה לא. עם זאת, מעטים מאוד יכולים להציע את מה שרוב האנשים מחפשים בחברת אירוח אתרים – כל הכלים והתמיכה הנכונים מצורפים לחבילה אחת פשוטה. זה מה 123 רג מסוגל לספק ללקוחותיה באמצעות תוכניות אירוח אתרים שלה.

לוגו 123REG
UPTIME
915
מהירות
780
תמיכה
800
מחיר
945
תכונות
915
ירוק
850
חדשני
860

אירוח בענן

אירוח מבוסס ענן פרץ את דרכו להפוך לסטנדרט בכל הקשור לאירוח אתרים. עם היכולת לגשת לקבצים ולהעלות אותם מרחוק, זה מקל על הלקוחות לעדכן את המידע באתר שלהם והופך אותו לחלק קריטי בכל שירות אירוח אתרים..

123 Reg מציעה אירוח מהיר ואמין מבוסס ענן שמבטיח כי אתר האינטרנט שלך ימשיך לפעול 24/7. המהירות שלו מספקת טעינה מהירה של כל המידע באתר הודות למרכז הנתונים המאובטח שפועל בחיבור רשת 10GB / s. האחסון המאסיבי שלה, לעומת זאת, נותן לך מקום להקים חנות, ובמקביל מאפשר לך להשיג אפשרות נוספת למקרה שתתכנן לשדרג לחלל אינטרנט גדול יותר..

אירוח מבוסס ענן של 123 רג מאפשר לך לגשת לאתר שלך בכל מקום ובכל זמן. הוא מספק מהירות טעינה מהירה באמצעות חיבור רשת 10GB / s ובנוסף מספק לך שטח אחסון עצום המעניק לך את הגמישות לשדרוג במידה והצורך יתעורר.

מאפייני אבטחה

הפגיעות המקוונת היא אחת הנושאים הרבים שמטרידים בעלי אתרים. מסיבה זו תכונות האבטחה של אירוח אתרים הפכו לאחד הדברים הרבים שהלקוחות מחפשים כאשר הם משתמשים בתוכנית אירוח אתרים..

לגבי אבטחה, 123 Reg מציעה מגוון של תכונות שיכולות לעזור בהגנה על אתר האינטרנט שלך. החברה מספקת את היכולת לחסום כתובות IP ולבצע רשימה ברשימה השחורה כדי למנוע מהם גישה לאתר שלך. יש גם אנטי-וירוס מובנה עבור הדוא”ל שלך כדי להבטיח שהודעות דוא”ל חדשות נקי מוירוסים.

123 Reg מציעה גם תוכנית שנקראת Site Scanner שבודקת באתר שלך כל זיהום זדוני או כל פגיעות שניתן להשתמש בו כדי לנצל את האתר שלך. סורק אתרים יכול אפילו לפקח על מוניטין התחום שלך, במיוחד כשמדובר ברשימת חסימת דואר זבל.

תכונות האבטחה של 123 רג מסייעות להבטיח שאתרך מוגן מפני תוכנות זדוניות או התקפות מקוונות אחרות. עם מגוון רחב של כלי אבטחה העומדים לרשותך, אתה בטוח שאתה מכוסה מכל החזיתות.

רוחב פס בלתי מוגבל

חברות אירוח אתרים נוטות להגביל את רוחב הפס של אתר האינטרנט שלך בהתאם לתכנית שאתה עושה. זה לא קורה עם 123 רג.

123 רג מציעה רוחב פס בלתי מוגבל בכל חבילות האירוח שלה, החל מהחיוניות שלה תכנית כל הדרך לתוכנית הפרימיום שלה. זה מבטיח שכל המידע יועבר לאתר שלך במהירות, תוך שיפור חוויית הלקוח של 123 שלך וצמצום כל עיכוב בזמן הטעינה.

החלק הטוב ביותר כאן הוא שלא משנה כמה גדול האתר שלך יגיע, לא תצטרך לשלם סכום נוסף רק עבור רוחב פס נוסף.

עם רוחב פס בלתי מוגבל המוצע בכל חבילות אירוח אתרים, 123 Reg מבטיחה את יעילות האתר שלך על ידי ביצוע העברת נתונים לאתר שלך בצורה מהירה ובטוחה פחות העלות הנוספת..

וורדפרס ואירוח אפליקציות בלחיצה אחת

וורדפרס הפכה לבחירה פופולרית בקרב בעלי אתרים – במיוחד בלוגרים – בזכות הממשק הנקי והידידותי למשתמש שלה. עם זאת, הגדרתו עם מארח האינטרנט שלכם יכולה להיות קשה למדי, במיוחד עבור מי שאינו בקיא במשימה זו.

123 רג מבטלת את הטרחה באמצעות תכונת האירוח שלה בלחיצה אחת ב- WordPress הזמינה בחבילה העסקית והבלתי מוגבלת שלהם. תואם לשניהם לינוקס ו- Windows, פונקציה זו מאפשרת לך להתקין את וורדפרס בלחיצת כפתור רק מאפשרת לך להשתמש בבלוג או באתר שלך בבת אחת.

אפליקציות אחרות שניתן לשלב גם בדרך זו כוללות פורום bbPress, Form to Email, RoundCube Webmail, Umbraco 4.7 CMS, MetaCart Cart Cart. לרשימה מלאה של אפליקציות, בדוק את הרשימה שלהן כאן: תוכנה בחינם לאתר האינטרנט שלך ללא צורך בקידוד

123 רג מקל על המשתמשים להשתלב וורדפרס ויישומים תואמים אחרים למערכת אירוח אתרים שלהם. התכונה בלחיצה אחת מבטיחה שלקוחות לא יצטרכו להתמודד עם תהליך הגדרה מסובך.

תמיכה בבריטניה

בימים אלה חברות נוטות למקם מיקור חוץ של צוות התמיכה שלהם מעבר לים. זה מוביל לבעיות תקשורת המקשות על הלקוחות לקבל את הסיוע הדרוש להם.

123 רג מבטלת סוגיה זו על ידי הצוות של צוות מבוסס בריטניה המסוגל לספק תמיכת לקוחות בטלפון, צ’אט חי הזמין בימים שני עד שישי בין השעות 9 בבוקר עד 19:00 או באמצעות דואר אלקטרוני. בין אם מדובר בחקירה פשוטה ובין אם מדובר בסוגיה מורכבת הדורשת פיתרון קל של בעיות, אתה בטוח שאתה מקבל את הסיוע המתאים לך כדי לתקן כל סוג של אירוח אתרים שאתה מתמודד איתו..

123 רג מספקת תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה בטלפון, בצ’אט או בדוא”ל כדי לתת מענה לכל הדאגות שלך, לא משנה כמה הם גדולים או קטנים. כאשר צוות התמיכה כולו מבוסס בבריטניה אתה מקבל שירות לקוחות איכותי בכל פעם שאתה מתקשר.

טכני

 • רוחב פס בלתי מוגבל. בין אם אתה מקבל את התוכנית הבסיסית הבסיסית או את תוכנית הפרימיום המתקדמת, מובטח לך רוחב פס בלתי מוגבל לאורך כל השהות שלך עם 123 Reg.
 • שימושיות גבוהה. עם השילוב שלה בין זמן טעינה מהיר של ברקים והיצע אינסופי של רוחב פס, לקוחותיך לא יהיו לך בעיות בגישה לאתר שלך ושימוש בהם.
 • בסיס נתונים לכל תכנית. 123 רג מבטיחה שלכל התוכניות שלהם יש בסיס נתונים משלהם המאפשר לך להתקין ולהפעיל תוכנה כמו וורדפרס או אפליקציות מסחר אלקטרוני ותוכן אחרות..
 • חשבונות דוא”ל מוגבלים. בעוד שכל תכנית של 123 רג מעניקה ללקוחות מספר תיבות דואר, רק התוכניות ללא הגבלה ופרימיום שלה מציעות חשבונות ללא הגבלה. לאלה שמשתמשים בתוכניות חיוניות ועסקיות, לא תקבל כל כך הרבה בהשוואה לחברות אירוח אתרים אחרות.
 • שטח אחסון קטן. שטח האינטרנט הראשוני שהוקצה עבורך 123 רג הוא די קטן בהשוואה למתחרותיה. התוכנית ‘חיונית’ מציעה שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים בלבד ואילו התוכניות העסקיות והפרמיום מספקות 100GB בלבד. רק התוכנית ללא הגבלה שלה מספקת מקום בלתי מוגבל לשימוש.

תמיכה

 • תמיכת לקוחות מבוססת בריטניה. צוות התמיכה בלקוחות של 123 רג מבוסס בבריטניה, כך שאם אתה מתגורר שם, עזרה היא רק במרחק של זריקת אבן משם. זה מבטל כל בעיית תקשורת שבה אתה נתקל בדרך כלל כשצוות תמיכה מבוסס בחו”ל.
 • תמיכת לקוחות מבוססת בריטניה. למרות שיש יתרון לצוות התמיכה שלה בבריטניה, זה פועל גם נגד 123 רג, במיוחד אם הלקוחות שלהם יוצאים לחו”ל. למרות שעדיין ניתן להתקשר אליהם, התקשרות למרחקים ארוכים רק כדי לקבל ייעוץ טכני בסופו של דבר תעלה להם יותר.
 • צ’אט חי אינו זמין 24 שעות. 123 ל- Reg יש לוח זמנים מוגדר עבור תכונת הצ’אט החי שלה. שלא כמו צ’אטים חיים אחרים הזמינים 24 שעות ביממה, תכונת הצ’אט החי שלהם זמינה רק בימי שני עד שישי, 9:00 בבוקר עד 19:00 בערב, שעון לונדון.

תמחור

 • תכניות גמישות
 • ניתן לרכוש מדי חודש
 • ערבות כספית קצרה. שלא כמו שירותי אירוח אתרים אחרים, 123 רג מספק חלון הזדמנויות קטן לבטל את ההתקשרות שלך איתם. אם תחליט לסיים את התוכנית שלך, עליך לעשות זאת תוך 15 יום כדי להחזיר את כספך.

בתוך לוח הבקרה של Reg

לוח הבקרה של 123 רג מספק לך מגוון של תכונות שיעזרו לך לנהל את אתרך בצורה יעילה. הכלים כוללים ניהול תחום, מסחר אלקטרוני, שיווק ואבטחה. בעוד שהפאנל מספק כלים חיוניים בכדי להתחיל לעבוד, הוא מציע גם תכונות שימושיות אחרות שתוכלו לרכוש.

אחד הכלים הבסיסיים בלוח הבקרה הוא כלי מנהל הקבצים. כלי מנהל הקבצים מאפשר לך לערוך ידנית את קבצי ה- HTML שלך. זה מועיל אם אתה צריך לבצע כמה שינויים מהירים בדפים שלך בתנועה או אם אין לך תוכנת יצירה באינטרנט..

תכונה נוספת שמציע לוח הבקרה של 123 רג היא תבניות אתר. בעוד שרוב התבניות הינן בסיסיות בעיצוב, אם אינך מוכן ליצור את הפריסה שלך, תבניות אלה יעבדו עבורך. ניתן להוריד תבניות אלה ולהעלות אותן באמצעות FTP לאחר עריכתן. ניתן לשנות אותם גם באמצעות כלי מנהל הקבצים.

למרות שלוח הבקרה מציע עריכה ידנית ותבניות מעוצבות מראש, אחד החסרונות שלו הוא היעדר כלי אירוח אתרים המוצעים בפאנל. חשש נוסף היה הצורך להשתמש בכפתור ניהול כדי לגשת לכל כלי לוח הבקרה. אם אתה חדש כאן ואינך מודע לכך, אתה תרגיש שלחלונית אין כלים לשימושך.

תוכניות משודרגות כמו התוכנית העסקית של 123 רג מציעות כלים נוספים הכוללים AWStats, כלי סטטיסטי לאתר, לוח בקרה למסד נתונים של MySQL, כלי שורת פקודה, מחולל JavaScript, validator HTML ו- Perl וספריית תמונות.

לוח הבקרה של 123 רג מציע גם כלי אחר שנקרא כלי אתר מיידי. הכלי ‘אתר מיידי’ המעניק לך מאות תבניות אתרים על סמך סוג האתר שברצונך ליצור. התבניות כוללות תבנית גלריית תמונות, תבנית קטלוג חנות ובלוג רק בכדי להזכיר כמה. אתר מיידי מעניק לך גם אפשרות להוסיף ווידג’טים וטפסים לאתר שלך. הכלים מציעים גם שני סוגים של שדרוגים – יש Instant Site Plus במחיר של 2.99 ליש”ט לחודש אשר נותן לך סט של 10 תבניות ו- Instant Site Pro המציע 500 דפים במחיר של £ 4.99 לחודש..

כלי אחד אחרון שתוכלו לשלב עם לוח הבקרה של 123 רג הוא בונה אתרי אינטרנט. אמנם זה לא כלי אירוח אתרים, אך הוא מספק לך את האמצעים ליצירת אתרים ביעילות רבה יותר עם ממשק הגרירה והשחרור הקל לשימוש. אתה יכול לשלב באתרך קישורים, לחצנים, מפות גוגל ועגלות מדיה חברתית באמצעות הכלי הזה. המחיר לכלי לבניית אתרים מתחיל ב- £ 3.99 חודשי.

קרא את רשימת הביקורות הטובות ביותר בנושא אירוח אתרים בבריטניה לקבלת פתרונות מעולים לאירוח אתרים.

חפצים קשורים

 • סקירת אירוח UK2.NET
 • סקירה של סטורם אירוח אתרים
 • סקירת אירוח אתרים
 • סקירת אירוח eUKhost – –
 • סקירת אירוח Justhost
 • סקירת אירוח iPage
 • סקירת אירוח Dataflame
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map