وردپرس WP REST API: آنچه برای شما معنی دارد

وردپرس WP REST API v1.2.3 قابلیت توسعه و قابلیت را به سیستم مدیریت محتوا در حال حاضر قوی و قابل اعتماد اضافه می کند. این برنامه در توسعه برنامه کاربردی طاقچه به هر توسعه دهنده WordPress یا هر کاربر با نیازهای تجاری تخصصی سود قابل توجهی می دهد درج ویژگی های طراحی REST و انواع پست های سفارشی در کد وردپرس ، آن را به یک چارچوب کاربرد کاملاً جدید تبدیل می کند که می تواند با انواع داده های سفارشی سازگار باشد ، اهرم سیستم های جدید نرم افزاری به عنوان یک سرویس را اعمال کند ، و درک و حفظ آن نسبتاً آسان باقی بماند..


این API وعده بازگشت قابل اعتماد سرمایه گذاری در وقت و پول را می دهد زیرا عملکرد اصلی آن با معرفی داده های جدید یا تغییر پروتکل های شخص ثالث کمتر شکسته می شود ، یک رابط برنامه نویسی برنامه RESTful (API) انعطاف پذیری عملکردی را در وردپرس ارائه می دهد. همچنین طول عمر آن به عنوان ابزاری قابل استفاده مجدد گسترش خواهد یافت.

این مقاله با توصیف مختصر اهمیت REST به عنوان یک مفهوم کلی طراحی وب و همچنین ویژگی خاص وردپرس ، مزایای کاربران و توسعه دهندگان را تشریح می کند. اعمال پیشرفت های post-WordPress v3 مانند انواع ارسال های سفارشی که توسط کاربر اجرا شده است ، آنچه در حال حاضر یک پس زمینه محبوب فراتر از مدیریت محتوا است ، به یک ارائه دهنده قابل استفاده مجدد از خدمات سفارشی که یک توسعه دهنده می تواند در دوره های زمانی معقول و منطقی بسازد ، گسترش می دهد. این پیشرفت های مهم ، CPT و REST ، به خودی خود عملکرد و قابلیت توسعه جدیدی را به یک محصول نرم افزاری شناخته شده و بسیار پایدار اضافه می کنند..

بازترین چیست?

REST (انتقال دولت نماینده) ، با استفاده از پروتکل انتقال Hypertext (HTTP) ، یک مفهوم طراحی وب است که مزایای اصلی وردپرس را ارائه می دهد ، مانند:

 • چارچوب آگونیستیک با تغییر انواع داده ها ، ثبات بیشتری را ارائه می دهد.
 • توانایی تعامل با طیف وسیع تری از اشیاء میراث و افعال.
 • قابلیت همکاری برای اجرای پروتکل های احراز هویت جدید.
 • رابط های قابل استفاده مجدد بدون توجه به پروتکل های بومی مانند JSON و AJAX.
 • ادغام بازگشت به عقب با افزونه های متنوع و سایر سرویس ها – به عنوان یک سرویس.
 • مقیاس پذیری به عنوان رابط های کاربردی جدید توسعه یافته است.

چگونه REST برای شما کار می کند?

wordpress-working-for-you

رابط برنامه نویسی معماری و کاربردی (API)

شبکه سازی و سخت افزار رایانه ای به طور معمول به عنوان پایه هر مدل طراحی نرم افزار کلاسیک ظاهر می شوند. رابط انسانی “نرم” در بالا است. معماری مرجع Open Systems Interconnect (OSI) دارای هفت تراز قابل تشخیص مانند کیک عروسی است که رابط برنامه نویسی برنامه (یا API) در بالا قرار دارد. WordPress یک نرم افزار نرم افزاری است که در این لایه API کار می کند.

هنگامی که API برتر را تقسیم می کنید ، هر برنامه در بالای یک سیستم عامل قرار دارد. این برنامه داده های جمع آوری شده از ذخیره محلی ، اتصالات شبکه یا اینترنت را مطابق پروتکل های از پیش تعیین شده ، قوانین از پیش برنامه ریزی شده و رویه ها به اطلاعات مفیدی تبدیل می کند. مرورگر نمونه ای از برنامه های کاربردی در حال اجرا بر روی یک سیستم عامل است.

اشیاء داده های Hypermedia با استفاده از مشخصات کد (مانند “افعال HTML” GET ، PUT و DELETE) و همچنین استانداردهای تأیید امنیت مانند OAuth ، CORS و SSL در این حافظه با هم تعامل دارند. احتمالاً شما نرم افزارهایی را برای مشتریانی ساخته اید که اشیاء خاصی را که در حال شناور شدن هستند در این استخر ضبط کرده اند. API های تخصصی برای ضبط (تعامل با) انواع خاصی از اشیاء طراحی شده اند.

REST به عنوان کارفرمای نرم افزار با فرصت برابر

REST با طرحی که سادگی تعریف می کند و یا متفاوت از طرح های کاربردی وب قدیمی است دوبارهنحوه یافتن اشیاء در حافظه را ارائه می دهد. طیف گسترده ای از اشیاء “آزاد شناور” در حافظه “پردازنده” آورده می شوند (ستیت تیransfer) زیرا API REST به روشی که داده ها را با قوانین ، تعاریف ، مشخصات ، یا پروتکل های دقیق “می بیند” محدود نمی شود. اتخاذ یک طرح REST نیاز به ایجاد API های جداگانه برای هر پروژه جدید را از بین می برد. این طراحی نرم افزار همچنین دارای انعطاف پذیری بیشتری در رابطه با تغییرات آینده داده ها یا پروتکل ها است.

چرا جدا کردن برای شما مهم است

اصطلاح agnostic برای توصیف طراحی وب REST به کار می رود زیرا از بسیاری از محدودیت های پروتکل ها و مشخصات قدیمی جدا نشده (یا بدون اتصال) است. این جداشدگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا داده ها از تمرکز بالای متن قدیمی به تعریف جدید و گسترده تر از هایپرمیدیا تغییر می کند ، و پارچه هایپرتکستپس از داده های پیوند یافته را شامل می شود تا گرافیکی و ویدیویی را در بر بگیرد. جدا کردن طراحی وب از قوانین و مشخصات تعیین شده با تغییر تعاریف مهم است.

مفاهیم گسترده تر از داده ها همراه با قابلیت همکاری در استفاده از مثلاً افعال HTTP و نحو ، قابلیت توسعه و مقیاس پذیری طراحی وب را افزایش می دهد. توسعه دهندگان می توانند همان عملکردهای اساسی (“افعال میراث”) را برای اشیاء بازتر و بدون نرم افزار “شکست” اعمال کنند. REST طیف گسترده ای از زبان ها و مشخصات را بدون تعصبات یا پیش تصورات تجزیه می کند. ممکن است REST را به عنوان یک مترجم جهانی تعامل جدید بین سیستم های میراث و صفحات وب WordPress خود در نظر بگیرید.

URL ها و اینترنت اشیاء (IOT)

اینترنت در حال ظهور اشیاء (IOT) همچنین در حال اجبار تغییراتی در جهان اشیاء و نحوه توصیف آنها در مثال WordPress است. نحوه شناسایی این اشیاء را با استفاده از شناسه منابع جهانی (URI) و یك منبع یكسان یك منبع آن (URL) و نام مؤلفه های یك منبع (URN) نامعلوم در نظر بگیرید..

به عنوان مثال ، URL هایی را که پروتکل های مختلفی را برای یک دامنه مشابه توصیف می کنند ، مقایسه کنید http://mydomain.com و ftp://mydomain.com. با گسترش IOT ، نام ، مکان و روش های بازیابی URI تنوع بیشتری خواهد داشت و به انعطاف پذیری بیشتری در رسیدگی به اختلاف دانه نیاز دارد. REST ، به عنوان یک مفهوم طراحی وب ، به جای اینکه مانع توسعه نرم افزار شود ، کمک می کند.

چارچوب برنامه کاربردی وردپرس RESTFUL

wp-rest-api

از طبقه بندی گرفته تا انواع پست های سفارشی

انواع ارسال نامحدود و غلاف, هر دو در بخش افزونه لیست شده اند WordPress.org زیر کلمه کلیدی انواع پست, به طور خودکار تغییرات کد را در هنگام فعال سازی فراهم می کند که به عنوان مثال شما می توانید انواع پست های سفارشی تعریف شده توسط کاربر (CPT) را با طبقه بندی جداگانه خود ایجاد کنید..

با این حال ، این افزونه ها فقط تغییرات کد را در پرونده های اصلی WordPress ارائه می دهند. هیچ یک از بسته های نرم افزاری ذکر شده کد لازم را برای نمایش CPT های ثبت شده و طبقه بندی های شما در موضوع نصب شما کامل نمی کند. همه بسته ها به کد نویسی دستی اضافی یا خرید افزونه های نرم افزاری اضافی نیاز دارند که می توانند بدون هیچ گونه کد دستی اضافی ، اصلاحات نرم افزاری مبتنی بر منو را انجام دهند. افزونه دیگری که باید در نظر بگیرید این است سفارشی نوع پست UI توسط webdev استودیو. همچنین فقط فایلهای اصلی WordPress را به روز می کند.

از سیستم مدیریت محتوا گرفته تا چارچوب کاربرد

توسعه دهندگان ، از زمان وردپرس v3.0 “Thelonius”, می توانند CPT های خود را ثبت کنند و از این طریق چارچوب کلاسیک سیستم مدیریت محتوای WordPress (CMS) را به برنامه هایی با داده های سفارشی تبدیل کنید. REST قابلیت ویژگی را در پروتکل ها ، مشخصات و فناوری های نرم افزاری مانند JSON و AJAX گسترش می دهد. اگر به عنوان یک توسعه دهنده درآمد خود را تأمین می کنید ، مهم است که چگونه نیازهای مشتری را به راحتی و به سرعت به یک نرم افزار نرم افزاری که کار می کند آسان و آسان تبدیل کرده است..

نسخه نسخه بتا هم وجود دارد WP REST API v2.0-beta4. از نسخه بتا فقط برای اهداف آزمایش استفاده کنید. هرگز آن را در وب سایت تولید نصب نکنید.

WordPress برای برنامه های آینده سفارشی شده است

به طور خلاصه ، API و CPT های REST ویژگی های نیازهای کاربر نهایی وردپرس نیستند. با این حال ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید ، به شما پرداخت می شود نیازهای شغلی مشتری را فراتر از ارائه یک سیستم مدیریت محتوای پایدار اما “خارج از قفسه” تأمین کنید. شما به یک چارچوبی نیاز دارید که نوید بازگشت سرمایه و وقت و هزینه شما را بدهد. هر کاربر وردپرس می خواهد یک چارچوب قابل اعتماد و پایدار که احتمالاً با تغییر پروتکل ها یا تغییر داده های داده برای شکستن صفات جدید ، کمتر می شود شکست دهد. API REST این اطمینان را در قابلیت اطمینان و عملکرد بهبود می بخشد.

درج API REST و در نظر گرفتن CPT با طبقه بندی های تخصصی همیشه یک فعالیت ارزشمند است. REST API این امکان را برای دسترسی گسترده تری به عملکردهای اضافه شده از منابع خارجی و دوام بیشتر در طراحی برنامه شما فراهم می کند زیرا با خیال راحت تر تغییرات آینده پروتکل ها را در خود جای می دهد. نصب این API و CPT اطمینان حاصل خواهد کرد که نیازهای مشتری خود را به روشهای مقرون به صرفه در حال حاضر و در آینده برآورده کنید.

چگونه می توانید API REST را برای کار با آن پیدا کنید؟ آیا با این قابلیت جدید برای آینده وردپرس هیجان زده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map