WordPress vs Squarespace: تفاوت ها و ویژگی ها

WordPress vs Squarespace: تفاوت ها و ویژگی ها

آیا به دنبال طراحی یک وب سایت جدید هستید اما مطمئن نیستید از چه بستری استفاده کند؟ سپس به جای مناسب رسیده اید. در این راهنمای وردپرس در مقابل Squarespace ، ما این دو راه حل را با هم مقایسه می کنیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنیم که کدام یک برای پروژه شما بهترین است.


امروز هدف ما معرفی شما با WordPress و Squarespace – دو سیستم عامل قدرتمند و محبوب وب سایت است. ما به قیمت گذاری ، نحوه میزبانی هر دو آنها ، گزینه های شما برای قالب ها یا قالب ها ، قابلیت تنظیم قابلیت تنظیمات ، ویژگی ها یا ادغام های اضافه شده ، امنیت و پشتیبانی موجود خواهیم پرداخت..

برای شروع آماده هستید؟ بیا بریم…

مقدمه ای برای وردپرس

WordPress vs Squarespace

WordPress.org یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز (CMS) محبوب است که استفاده می شود بیش از 60 میلیون وب سایت را پشتیبانی کنید. وقتی در این مقاله در مورد WordPress بحث می کنیم ، به WordPress.org مراجعه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد WordPress.com و نحوه تفاوت آن با WordPress.org ، مقاله ما را در WordPress.com در مقابل WordPress.org بررسی کنید..

WordPress.org توسط برخی از نام های بزرگ از جمله مایکروسافت ، مرسدس بنز ، والت دیزنی و TED Blog استفاده می شود تا نام های معدودی را نشان دهد. دلایل زیادی برای محبوبیت وردپرس وجود دارد ، اما کنترل و انعطاف پذیری که این راه حل ارائه می دهد نقش مهمی در این امر دارد. در اینجا برخی از ویژگی های برتر دیگر آن …

 • رایگان برای استفاده
 • هزاران تم رایگان و پریمیوم
 • هزاران پلاگین برای اضافه کردن قابلیت های اضافی
 • گزینه های سفارشی سازی بی شماری از جمله سازندگان کشیدن و رها کردن ، پانل های گزینه های تم و فرصت کدگذاری
 • جامعه وردپرس پر رونق است
 • مالکیت و کنترل کامل وب سایت شما

انجمن وردپرس یک نهاد جهانی است ، که دائماً در حال کار و بهبود وردپرس است ، و از آن جمله نمی توان به ابزار و محصولات جدید اشاره کرد. این تضمین می کند که وردپرس نه تنها همیشه از بازی خود جلوتر است ، وب سایت شما نیز هست.

مقدمه ای برای مربع

فضای مربع

فضای مربع یک راه حل همه در یک است که میلیون ها وب سایت را در صدها صنعت قدرت می دهد. طراحی قالب های مدرن و مرسوم ، مد روز این تجارت را قادر می سازد وب سایت های حرفه ای ، اوراق بهادار زیبا یا فروشگاه های آنلاین سودآور ایجاد کنند.

Squarespace در حال حاضر به عنوان سکوی انتخابی توسط Keanu Reeves ، Sadie Williams و John Malkovich استفاده می شود و یک راه حل ایده آل برای همه است ، از وبلاگ نویس فروتن تا مارک های مستقر. این شامل چندین ویژگی برای کمک به شما در طراحی وب سایت از جمله…

 • میزبانی وب نامحدود
 • زیرساخت با کیفیت عالی
 • قالب های زیبا
 • سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن بصری
 • امنیت از بالاترین خط
 • پشتیبانی 24/7

پس از ایجاد وب سایت شما ، Squarespace مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با مخاطبان خود درگیر شوید ، در جستجو و اجتماعی پیدا شوید و موارد زیر را رشد دهید..

قیمت گذاری وردپرس

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، نرم افزار WordPress برای استفاده رایگان است. تنها هزینه های لازم در حال انجام هزینه های میزبانی و دامنه (در ادامه بحث می شود). با این حال ، زیبایی وردپرس این است که می تواند متناسب با نیازهای شما به سمت بالا یا پایین بکشد ، و این در مورد هزینه های پولی نیز صادق است.

وردپرس همه چیز مورد نیاز شما را به صورت رایگان از مضامین و افزونه ها برای هدایت ابزارهای تولید و بازاریابی فراهم می کند. با این حال ، محصولات برتر پیشرفته برای همه جنبه های WordPress نیز موجود هستند ، و ممکن است با رشد وب سایت شما ارزش به روزرسانی داشته باشد.

قیمت گذاری مربع

قیمت گذاری

Squarespace یک سرویس باکیفیت است که هزینه آن را ادامه می دهد هزینه ماهانه برای استفاده از سیستم عامل خود چهار طرح برای انتخاب وجود دارد ، با شروع شخصی برنامه ریزی برای کسانی که وبلاگ ها یا وب سایت های کوچک دارند ، و در مقیاس های بعدی قرار دارند پیشرفته طرح ، ایجاد شده برای فروشگاه های تجارت الکترونیک حرفه ای.

همه برنامه ها شامل میزبانی و هزینه دامنه سالهای اول و همچنین دسترسی به قالب های مربع مربع و سازنده کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی 24/7 و موارد دیگر است. برنامه های پیشرفته شامل ابزارهای بازاریابی و تجارت الکترونیک است که شما را قادر می سازد تجارت و سودآوری را رشد دهید.

Squarespace یک محاکمه رایگان 14 روزه را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد یک وب سایت ایجاد کنید و با این سیستم عامل آشنا شوید. این یک روش عالی برای دیدن اینکه آیا این راه حل برای شما مناسب است یا خیر ، توصیه می کنم اگر قصد استفاده طولانی مدت از Squarespace را دارید ، ثبت نام کنید و بازی کنید..

میزبانی وردپرس و نام دامنه

WordPress vs Squarespace: هاستینگ

نرم افزار WordPress برای استفاده رایگان است و همیشه خواهد بود. این امر گزینه ای جذاب را برای بسیاری از مشاغل ایجاد می کند ، زیرا آنها می توانند یک وب سایت ایجاد کنند با این اطمینان که هزینه سایت در سال به سال افزایش نمی یابد.

گفته شد ، وردپرس یک راه حل همه در یک نیست. بنابراین وقتی از وردپرس استفاده می کنید ، تمام نرم افزارهایی که می گیرید است. برای ثبت نام و استفاده از نام دامنه و میزبانی سایت خود ، باید ماهانه یا سالانه هزینه پرداخت کنید.

نام دامنه – بیشتر نام دامنه در سال چند دلار هزینه دارد و بانک را نمی شکنند. شما می توانید یک نام دامنه را از طریق تعدادی از ارائه دهندگان شخص ثالث ثبت کنید (می توانید یک سال دامنه GoDaddy را فقط با 0.99 سنت در سال اول بدست آورید) و بر دامنه ای که برای سایت خود انتخاب می کنید کنترل کامل دارید..

میزبانی – با میزبانی آنچه را می پردازید پرداخت می کنید. برنامه ها از دو دلار در سال شروع می شود (مانند Bluehost فقط با 2.95 دلار در ماه) ، اما برای سایت های بزرگتر با دنباله بزرگ ، باید برنامه های گران تری را انتخاب کنید که پشتیبانی از حجم بالای ترافیک و ذخیره سایت را انجام می دهد..

میزبانی اختصاصی وردپرس – بهترین هاستینگ وردپرس غالباً میزبانی وردپرس مدیریت می شود. این خدمات توسط تعدادی از سرویس های برتر هاستینگ ارائه می شود و به دلیل بهینه سازی سرورها مخصوصاً برای وردپرس گزینه خوبی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب میزبان وب برای سایت وردپرس خود ، مقاله ما را در مورد اینکه در هاست وردپرس به دنبال چه چیزی هستید جستجو کنید..

در صعود پرداخت هزینه هاست ، مجموعه خدمات و برنامه های متنوعی وجود دارد ، بنابراین هر چه بودجه و سایت شما نیاز داشته باشد ، چیزی پیدا خواهید کرد که متناسب با آن باشد.

میزبان مربع و نام دامنه

همانطور که مربع یک است کاملاً مدیریت شده سرویس وب ، تمام سایتهای Squarespace در میزبان ابر خود میزبانی می شوند. هیچ محدودیتی در ذخیره سازی و پهنای باند میزبانی وجود ندارد ، و Squarespace از شبکه جهانی CDN خود استفاده می کند تا از بارگذاری سریع بار برای همه کاربران وب سایت در هر کجا که واقع شده باشند اطمینان حاصل کند.

نام دامنه نیز از طریق Squarespace ثبت و خریداری می شود. دامنه شما دارای گواهینامه SSL است و همیشه با همان نرخ قابل تجدیدپذیر است و هر گونه تعجب ناخواسته را برای شما ذخیره می کند. می توانید دامنه های مختلفی خریداری کرده و آنها را به حساب Squarespace خود متصل کنید. و در صورت نیاز می توانید به راحتی یک نام دامنه شخص ثالث را به Squarespace منتقل کنید.

مضامین وردپرس

WordPress vs Squarespace: موضوعات

با نگاهی به WordPress vs Squarespace ، WP مضامین بسیار خوبی دارد که شما را در ایجاد وب سایت های زیبا و شیک قادر می سازد. تقریباً تمام مضامین مدرن پاسخگو ، کاربرپسند هستند و شامل ویژگی های متنوعی برای دستیابی به اهداف سایت شما هستند.

موضوع رایگان یا پریمیوم?

در هنگام انتخاب یک موضوع وردپرس موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. در مرحله اول ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از یک موضوع رایگان یا پریمیوم استفاده کنید. مضامین رایگان WordPress در وب سایت های توسعه دهنده در سراسر وب یافت می شود. یا می توانید تم ها را از مخزن وردپرس از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید. این تم ها به خوبی ساخته شده ، ایمن و آسان در چشم است که انتخاب خوبی برای پروژه شماست.

مضامین ممتاز وردپرس به طور کلی از ویژگی های پیشرفته تری برخوردار هستند و اغلب پلاگین های حق بیمه را به عنوان بخشی از هزینه خرید درج می کنند. هنگام خرید یک موضوع با کیفیت برتر ، همیشه مطمئن شوید که موضوع را از یک خریدار معتبر انتخاب کرده اید. توسعه دهندگان WordPress مانند StudioPress یا Elegant themes گزینه خوبی هستند. ThemeForest همچنین یک بازار با موضوع محبوب است که طیف گسترده ای از تم ها را به فروش می رساند. در اینجا می توانید رتبه ها و بازبینی ها را مرور کنید و ایده خوبی را برای استفاده از موضوع قبل از خرید خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب یک موضوع رایگان یا پریمیوم ، مقاله ما را در زمینه مضامین رایگان یا حق بیمه بخوانید?

ساخته شده برای اهداف یا موضوع چند منظوره?

دومین عامل اصلی که باید هنگام انتخاب موضوع وردپرس در نظر بگیرید این است که آیا شما باید از یک موضوع داخلی یا چند منظوره استفاده کنید؟.

مضامین ساخته شده برای اهداف طاقچه وردپرس اهداف منحصر به فرد را ارائه می دهند و شامل ویژگی های مرتبط و خاص هستند. به عنوان مثال ، یک موضوع وبلاگ نویسی ساخته شده برای مواد غذایی احتمالاً یک سازنده دستور العمل را شامل می شود ، این امکان را به شما می دهد تا به راحتی دستور العمل ها را با فرمت قابل خواندن در سایت خود نمایش دهید. استفاده از یک مضمون ساخته شده برای وردپرس باعث می شود روند طراحی و ایجاد سریع و خیلی ساده انجام شود ، زیرا تمام ویژگی های مورد نیاز شما بلافاصله در دست است..

یک موضوع چند منظوره ابزارهایی را که برای ایجاد هر نوع وب سایت لازم دارید به شما می دهد. معمولاً شامل صفحات سازنده پیشرفته ، مضامین چند منظوره به شما امکان می دهد به راحتی همه قسمت های وب سایت خود را شخصی سازی کنید و به شما این امکان را می دهید تا سایتی واقعاً بی نظیر طراحی کنید. یک مثال عالی Total WordPress Theme است که توسط ذهن هوشمندانه در WPExplorer ایجاد شده است.

ویژگی ها و کارکردها

توجه به ویژگی ها و ویژگی های مورد نیاز شما آخرین جنبه کلیدی است که هنگام انتخاب یک موضوع وردپرس باید در نظر بگیرید. در مورد نیاز پروژه خود به دقت فکر کنید و مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید تا بدانید قبل از خرید یا نصب ، چه موضوعی را شامل می شود.

به یاد داشته باشید ، قابلیت های اضافی را می توان از طریق پلاگین ها اضافه کرد (در ادامه در مورد این بحث). اما خرید افزونه های پریمیوم به طور جداگانه ممکن است در دراز مدت بیشتر از هزینه خرید مبحث حق بیمه از دریافت هزینه باشد..

مقاله ما را در معرض نمایش بهترین مضامین وردپرس قرار دهید تا ایده ای از آنچه در آنجا وجود دارد به شما ارائه دهیم.

الگوهای مربع

WordPress vs Squarespace: Templates

انتخاب قالب ها ارائه شده توسط Squarespace چشمگیر است ، (اگرچه با وردپرس مقایسه نمی شود). تمام قالب های مربع مربع در هر نقشه گنجانده شده اند. همه آنها توسط تیم طراحی برنده جایزه Squarespace ساخته شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که بطور انحصاری بر روی سکوی خود استفاده شوند..

قالب ها به چند دسته از جمله فروشگاه های آنلاین ، خدمات حرفه ای ، عکاسی ، اجتماع و غیرانتفاعی و موارد دیگر تقسیم می شوند. هر قالب یک نقطه شروع است و با وجود صدها ویژگی قابل تنظیم ، می توانید به هر شکلی که می خواهید آن را سبک کنید.

Squarespace انتخاب الگوی مناسب را بسیار آسان می کند. به سادگی بر روی دسته ای که با طاقچه وب سایت شما مطابقت دارد کلیک کنید. سپس هر نسخه آزمایشی زنده را مشاهده کنید ، طرح ، چیدمان ، ویژگی ها و تجربه کاربر خود را بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا درک کنید که هر الگوی چه پیشنهادی دارد و نحوه تعامل کاربران شما با سایت شما.

اگر از یک قالب راضی هستید ، به سادگی انتخاب کنید با این طرح شروع کنید از گوشه بالا سمت راست ، و الگوی جدید شما در سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن Squarespace باز خواهد شد. اگر نظر خود را تغییر دهید ، می توانید در هر زمان به سادگی الگوهای را تغییر دهید.

شخصی سازی وردپرس

همانطور که قبلاً در بخش مقدمه اشاره کردیم ، وردپرس گزینه های گوناگونی برای شخصی سازی دارد. بسته به موضوعی که انتخاب می کنید ، می توانید وب سایت خود را از طریق پنل گزینه های تم یا شخصی ساز وردپرس ، با استفاده از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، و / یا با اضافه کردن و تغییر کد سفارشی کنید..

نکته اصلی با وردپرس این است که از طریق برنامه نویسی و یا با نصب و استفاده از ابزارهای صحیح ، 100٪ قابل تنظیم است. بنابراین اگر می خواهید کنترل کاملی بر وب سایت خود داشته باشید ، وردپرس انتخاب مناسبی برای شماست.

شخصی سازی مربع

سازنده وب سایت

برای ایجاد سفارشی سازی از الگوی خود در Squarespace ، از سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن آن استفاده می کنید. این در واقع بسیار آسان است و تجربه طراحی سرگرم کننده ای را ارائه می دهد. در داخل سازنده وب سایت ، می توانید صفحات به وب سایت خود اضافه کنید ، عناصر طراحی مانند عنوان و آرم را اضافه کنید ، پست های وبلاگ بنویسید ، تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید ، ابزارهای داخلی را مدیریت کنید و موارد دیگر.

عناصر بصری یک الگوی را می توان با استفاده از ویرایشگر سبک تغییر داد. هر الگوی با توجه به ترفندهای سبک شما می توانید متفاوت است. به طور کلی می توانید تایپوگرافی ، رنگ ها ، تصاویر پس زمینه ، سربرگ و ستون های فرعی را تغییر دهید. همچنین یک ویرایشگر CSS وجود دارد که در صورت نیاز می توانید کد دلخواه خود را اضافه کنید.

شکی نیست که سازنده وب سایت Squarespace بصری است و برای افرادی که تجربه طراحی وب محدود دارند ، ممکن است گزینه خوبی باشد. با این حال ، سفارشی سازی هایی که می توانید انجام دهید محدود هستند و ممکن است این مسئله ناامید کننده باشد ، به خصوص با افزایش سایت شما.

افزونه های وردپرس

افزونه های وردپرسوقتی در مورد مضامین وردپرس بحث کردیم ، ما به ایده انتخاب یک موضوع ساخته شده برای اهداف که ویژگی های داخلی دارد ، اشاره کردیم. اکثر مضامین مدرن دارای بسیاری از ویژگی های یکپارچه و کارکردهایی هستند که قبلاً در آن گنجانیده شده است. اما زمانهایی وجود دارد که به عملکرد دیگری نیاز دارید که از طریق موضوع شما ارائه نمی شود. به همین ترتیب ، یک ویژگی خاص ممکن است در موضوع شما گنجانده شود ، اما سایت شما به نسخه پیشرفته تری نیاز دارد.

زیبایی وردپرس این است که هرگونه قابلیت اضافی که به آن نیاز دارید می توانید با استفاده از یک افزونه وردپرس به سرعت و به راحتی اضافه شوید. هزاران افزونه در دسترس است و برای هر عملکردی که می خواهید نصب کنید ، همیشه تعدادی پلاگین مفید برای انتخاب وجود دارد که می توانند کار را به خوبی انجام دهند. این انعطاف پذیری که WordPress در اختیار شما قرار می دهد و به کاربران امکان ادغام هرگونه ابزار اضافی لازم را می دهد ، برای گسترش وب سایت ها و مشاغل بسیار ارزشمند است..

هنگام انتخاب افزونه های مناسب برای وب سایت خود ، مطمئن شوید که تحقیق خود را انجام داده اید. مجموعه گسترده ای از افزونه های رایگان و حق بیمه وجود دارد ، بنابراین بهترین مکان برای شروع جستجو است مخزن وردپرس یا CodeCanyon.

ویژگی های مربع و ادغام

وقتی صحبت از WordPress vs Squarespace می شود ، بعداً دارای چندین ویژگی داخلی برای استفاده شماست. این شامل…

 • گالری بلوک – نمایش گالری ها ، طرح بندی شبکه ، لغزنده و موارد دیگر.
 • زمینه های ویدیویی – برای ایجاد پس زمینه جلب توجه ، فیلم مورد نظر خود را اضافه کنید.
 • مجموعه های صوتی – آلبوم های خود را در وب سایت خود بارگذاری و به اشتراک بگذارید.
 • نوار اعلامیه (همچنین به عنوان نوار سلام شناخته می شود) – تبلیغات را برجسته کنید یا اخبار را در صفحه اصلی سایت خود اعلام کنید.
 • Form Blocks – برای گرفتن اطلاعات بازدید کننده خود یک فرم اضافه کنید یا به آنها اجازه دهید با شما ارتباط برقرار کنند.

ادغام مربع همچنین درون سکو ساخته شده و آماده استفاده برای آن است. این امر باعث می شود از جستجوی مکان های بازار برای یافتن ویژگی های اضافی مورد نیاز خود ، و پس از آن افزونه ها را نصب کنید. برای یک سازنده وب سایت همه در یک ، انتخاب ادغام ارائه می دهد Squarespace قابل توجه است. در اینجا فقط گزیده ای از آنچه ارائه می شود وجود دارد …

 • Disqus – به جای سیستم پیش فرض تفسیر Squarespace ، از این سیستم تفسیر پیشرفته استفاده کنید.
 • Stripe ، Apple Pay و Paypal – از طریق چندین روش پرداخت را در سایت خود بپذیرید.
 • رسانه های اجتماعی – با حساب های رسانه های اجتماعی خود از جمله Facebook ، Twitter ، Instagram ، فروشگاه iTunes ، LinkedIn ، Tumblr و موارد دیگر ارتباط برقرار کنید.
 • فونت های Google و typekit – هر دو در ویرایشگر سبک گنجانیده شده اند.
 • Adobe Creative Cloud Image Editor – به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً در Squarespace ویرایش و تقویت کنید.
 • YouTube و Vimeo – فیلم ها را از طریق این کانال ها در سایت خود قرار دهید.

شما همچنین می توانید ادغام دیگری خدمات شخص ثالث, از جمله Google AdSense ، Etsy ، Eventbrite و Facebook Pixel. با این حال ، Squarespace هیچ گونه حمایتی برای ادغام های شخص ثالث ارائه نمی دهد و نمی تواند سازگاری کامل با الگوهای آنها را تضمین کند. گزینه ادغام های شخص ثالث نیز برای افرادی که در برنامه Personal قرار دارند در دسترس نیست ، بنابراین مجبور خواهید بود که آن را ارتقا دهید.

عملکرد و امنیت وردپرس

همه در One WP Security و Firewall

اگر تصمیم به استفاده از WordPress دارید ، عملکرد و امنیت سایت شما بر عهده شماست. انتخاب ارائه دهنده هاست مؤثر می تواند به شما کمک کند ، اما برای اطمینان از امنیت ، ایمن بودن سایت شما و همواره روان بودن ، باید تعدادی افزونه نیز نصب کنید..

امنیت – افزونه رایگان WordPress را نصب کنید همه در One WP Security و Firewall و برای نکات امنیتی بیشتر مقاله ما را بخوانید که چگونه می توانید امنیت سایت وردپرس خود را بهبود بخشید.

سرعت – کارهای زیادی برای بهبود سرعت وب سایت وردپرس شما ، از به روزرسانی سایت خود ، استفاده از بهینه ساز تصویر و افزونه caching وجود دارد. برای جزئیات بیشتر مقاله ما را در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وردپرس بررسی کنید.

کارایی – وب سایت هایی که حجم بالایی از بازدید کنندگان را در خود جای می دهند و یا حاوی مقادیر زیادی رسانه هستند ، باید عملکرد خود را مورد توجه قرار دهند. آیا سایت همیشه سریع بارگیری می کند ، آیا کیفیت پخش رسانه به طور مداوم بالا است و آیا خرابی کم است؟ اگر جواب هر یک از این سؤالها “نه” است ، ممکن است لازم باشد که شما از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید.

ماندن در بالای خدمات سایت و توجه به امنیت و عملکرد سایت شما برای صاحبان وب سایت وردپرس یک ضرورت است. با این وجود ، توسعه دهندگان وب و آژانس های زیادی هستند که اگر ترجیح می دهید از این کار برون سپاری کنید ، این خدمات را ارائه می دهند.

مربع عملکرد و امنیت

از آنجا که Squarespace یک راه حل میزبانی همه کاره است ، تمام عملکرد وب سایت و مسائل امنیتی از شما مراقبت می کنند. در اینجا برخی از بهترین عملکرد و ویژگی های امنیتی آن وجود دارد …

 • مربعان مربع مربع با فروشندگان DNS برای ارائه مسیریابی ترافیکی درجه بالا ، قابلیت اطمینان و به روز بودن.
 • CDN Squarespace جهانی هر ماه میلیاردها بازدید بازدید می کند.
 • تمام وب سایتهای Squarespace دارای گواهینامه SSL هستند و اتصالات بازدیدکنندگان را به سایت شما تضمین می کنند.
 • برای محافظت از سایت شما در برابر ترافیک مخرب از روشهای پیشرفته کاهش DDoS استفاده شده است.
 • وب سایت های Squarespace هر دقیقه از 20+ مکان در سراسر جهان رصد می شوند که یک تیم عملیاتی به صورت 24/7 آماده پاسخگویی به هرگونه حادثه کشف شده.

پشتیبانی وردپرس

WordPress.org گسترده ارائه می دهد مستندات در وب سایت خود با این حال ، این به سختی با اطلاعاتی که توسط جامعه جهانی وردپرس به اشتراک گذاشته و مورد بحث قرار گرفته است ، مقایسه می شود.

وبلاگ ها ، مانند موارد مشابه ما در اینجا در WPExplorer ، مقالات مفیدی ، آموزش و راهنمای راهنمایی برای مبتدیان را از طریق توسعه دهندگان حرفه ای وردپرس ارائه می دهند. انجمن ها, جایی که می توانید سؤال بپرسید و مشکلات را به اشتراک بگذارید ، امری عادی است. و برای مشکلات بیشتر ، می توانید یک سرویس نگهداری وردپرس را امتحان کنید یا یک توسعه دهنده استخدام کنید.

برای کسانی که تصمیم به خرید یک تم وردپرس با کیفیت برتر ، افزونه ها یا ابزارهای دیگر دارند ، پشتیبانی از این محصولات اغلب می تواند به خوبی قیمت آن را نداشته باشد. ایمیل یک یا یک یا پشتیبانی از تیک تیک شبانه روزانه ، اغلب برای محصولات گران قیمت غیر معمول نیست ، که می تواند اطمینان حاصل کند سایت شما در تمام مدت از ظرفیت خود در حال اجرا است.

پشتیبانی مربع

پشتیبانی مربع

Squarespace پشتیبانی شخصی از خود ارائه می دهد تیم مراقبت از مشتری. پشتیبانی بصورت 24/7 از طریق چت زنده یا ایمیل زنده صورت می گیرد. مرکز کمک همچنین مملو از راهنماها و مباحث ، فیلم ها و وبینارهای محبوب است ، با همه ویژگی های Squarespace و نحوه استفاده از آنها در سایت خود صحبت می کند.

WordPress.org vs Squarespace – مقایسه ای

بنابراین ، اکنون ما درک خوبی از آنچه هر دو سیستم عامل ارائه می دهند ، داریم. اما چگونه آنها در برابر یکدیگر اندازه گیری می شوند؟ بیایید نگاهی به مناطق مهم مقایسه بیندازیم …

WordPress vs Squarespace – قیمت گذاری

WordPress یک راه حل رایگان است که تنها هزینه های ماهانه در حال انجام آن هاستینگ و ثبت نام دامنه است. با این وجود ابزارهای حق بیمه زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند عملکرد سایت خود را مطابق میل خود تنظیم کنید. در اصل ، وردپرس یک نوع “معامله ای به همان اندازه یا مبلغی است که شما می خواهید” پرداخت می کند.

در مقایسه ، برای استفاده از Squarespace باید یک برنامه ماهانه را انتخاب کنید. و اگر شما یک برنامه سطح بالا را انتخاب کنید ، با گذشت زمان این هزینه برای شما هزینه خواهد کرد. گفته می شود ، ابزارها ، پشتیبانی و ویژگیهای داخلی ارائه شده باعث می شوند Squarespace برای پول خوب باشد.

WordPress vs Squarespace – مضامین ، الگوی و ویژگی ها

وردپرس هزاران تم و افزونه رایگان و پریمیوم با ویژگی ها و قابلیت های داخلی و قابل نصب را ارائه می دهد. هر آنچه که می خواهید به سایت خود اضافه کنید ، WordPress می تواند نیازهای پروژه های شما را تأمین کند. این باعث می شود که وب سایت ها به مرور زمان رشد و توسعه یابند.

Squarespace همچنین انتخاب چشمگیر الگوهای ، ویژگی ها و ادغام ها را ارائه می دهد. به خصوص در مقایسه با سایر سیستم عامل های همه در یک مانند Wix و Weebly ، Squarespace از رقابت جلوتر است. با این حال ، شما همچنان محدود به محدوده های Squarespace هستید ، و همان انعطاف پذیری را که وردپرس فراهم می کند پیدا نخواهید کرد.

WordPress vs Squarespace – شخصی سازی و سهولت استفاده

وردپرس بر روی شخصی سازی دست می یابد. این پلتفرم کنترل نهایی بر وب سایت شما را می دهد. با این حال ، نکته منفی این است که سهولت استفاده را با Squarespace فراهم نمی کند و یک منحنی یادگیری شیب دار برای مبتدیان دارد.

Squarespace محدودیت های بیشتری دارد ، اما سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن آن و ویژگی های داخلی ، طراحی وب سایت را به یک تجربه سریع و سرگرم کننده تبدیل می کند.

WordPress.org vs Squarespace – پشتیبانی

هر دو WordPress و Squarespace دارای یک شبکه قوی از پشتیبانی در اطراف خود هستند. پشتیبانی Squarespace متمرکزتر است ، با یک مرکز راهنمایی اختصاصی و تیم مراقبت از مشتری. این ممکن است برای مبتدیان یا کسانی که دوست دارند از یک به یک پشتیبانی و اطمینان در نوک انگشتان خود داشته باشند ، باشد.

WordPress.org پشتیبانی یک به یک را به این ترتیب ارائه نمی دهد ، اگرچه اغلب به عنوان بخشی از بسته های برتر محصولات ارائه می شود. با این وجود ، قدرت جامعه وردپرس تضمین می کند که هرچه مشکل یا سؤال شما باشد ، پاسخ را به صورت آنلاین خواهید یافت. پشتیبانی وجود دارد – شما فقط باید آن را جستجو کنید.

افکار نهایی در وردپرس در مقابل Squarespace

هر دو سیستم عامل شما را قادر می سازند وب سایت های زیبا ، حرفه ای و کاربر پسند ایجاد کنید. بنابراین راه حلی که شما انتخاب می کنید باید فقط به نیازهای شما و وب سایت شما وابسته باشد. بودجه خود ، هرگونه محدودیت زمانی ، مهارت های طراحی وب شخصی و مهمتر از همه آرزوهای بلند مدت پروژه خود را در نظر بگیرید.

WordPress vs Squarespace – کدام یک را برای پروژه خود انتخاب خواهید کرد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map