WordPress vs Blogger – کدام یک برای وبلاگ شما بهتر است؟

WordPress vs Blogger - کدام یک برای وبلاگ شما بهتر است

اگر به دنبال شروع وبلاگ خود هستید ، ممکن است تصمیم بگیرید که از چه سکویی استفاده کنید ، سخت کار می کنید. WordPress.org و Blogger هم گزینه های خوبی هستند ، به همین دلیل ما در این راهنمای WordPress vs Blogger آنها را در برابر یکدیگر گشودیم..


ما با بحث در مورد جوانب مثبت و منفی وردپرس و Blogger ، هدف ما این است که به شما کمک کنیم درک کنید که راه حل مناسب برای نیازهای پروژه شما چیست. بیایید شروع کنیم!

مقدمه ای برای وردپرس

WordPress vs Blogger

وردپرس یک نرم افزار منبع باز است که قابل استفاده نیست و به راحتی قابل تنظیم است. یک انجمن کاملاً باورنکردنی وردپرس را احاطه کرده است و امکان دسترسی و پشتیبانی از مضامین ، افزونه ها و ابزارهای بی شماری را فراهم می کند. این تضمین می کند که کاربران وردپرس می توانند هر نوع وب سایت ایجاد کنند ، طرح های منحصر به فردی تولید کنند و ویژگی ها و ویژگی های خاصی را برای هر پروژه اختصاص دهند..

وقتی در این مقاله در مورد WordPress بحث می کنیم ، ما به WordPress.org مراجعه می کنیم. WordPress.com یک نهاد جداگانه است ، و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، مقاله ما WordPress.com را در مقابل WordPress.org جستجو کنید..

در اینجا مزایا و اشکالات استفاده از WordPress.org ذکر شده است …

WordPress.org جوانب مثبت:

 • این نرم افزار برای استفاده رایگان است و همیشه خواهد بود.
 • یک انتخاب عالی برای همه ، از وبلاگ نویس فروتن گرفته تا مشاغل جهانی.
 • مالکیت وب سایت شما.
 • گزینه های سفارشی سازی نامحدود.
 • قالب و افزونه ها – از بین هزاران مضمون و افزونه وردپرس انتخاب کنید.
 • هر نوع وب سایت و نه فقط وبلاگ ایجاد کنید.

WordPress.org منفی:

 • زمان را برای یادگیری می گیرد.
 • راه اندازی یک وب سایت جدید در مدت چند دقیقه امکان پذیر نیست.
 • باید نام دامنه و سرویس میزبانی خود را پرداخت کنید.
 • امنیت و نگهداری وب سایت شما وظیفه شماست.

مقدمه ای برای بلاگر

وبلاگ نویس

وبلاگ نویس یک سرویس نشر وبلاگ ، متعلق به Google و میزبان آن است. Blogger یکی از اولین ابزارهای اختصاصی وبلاگ نویسی است که در ابتدا توسط آن ایجاد شده است آزمایشگاههای پیرا و از سال 2003 توسط گوگل خریداری شد. از آن زمان ، این سایت به یک پلت فرم محبوب وبلاگ نویسی تبدیل شده است و یک سرویس بلاگ نویسی میزبانی سریع و آسان را برای توده ها ارائه می دهد. در اینجا برخی از جوانب مثبت و منفی آن ذکر شده است.

جوانب مثبت وبلاگ:

 • ایده آل برای وبلاگ نویسان جدید یا گاه به گاه – Blogger بسیار سریع و آسان تنظیم می شود.
 • رایگان برای استفاده.
 • از نام دامنه خود یا زیر دامنه رایگان Blogger استفاده کنید.
 • الگوهای رایگان – از هر یک از الگوهای رایگان بلاگر استفاده کنید یا یک الگوی شخص ثالث خریداری کنید.
 • Google از همه میزبانی ، امنیت و نگهداری سایت مراقبت می کند.
 • یکپارچه با سایر ویژگی های Google مانند Google Analytics ، Google AdSense و Google Plus یکپارچه می شود.

منفی Blogger:

 • فقط برای وبلاگ ها جستجو می کنید – اگر می خواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی ، سایت دایرکتوری یا هر نوع وب سایت به غیر از یک وبلاگ ایجاد کنید ، Blogger برای شما مناسب نیست..
 • عدم مالکیت – کلیه سایتهای Blogger توسط Google میزبانی می شوند ، بنابراین مگر اینکه سایت خود را به پلتفرم دیگری صادر کنید ، هیچ وقت واقعاً مالک آن نیستید.
 • ویژگی های محدود – Blogger ویژگی های محدودی را ارائه می دهد که ممکن است برای یک وبلاگ پر رونق کافی نباشد.
 • عدم کنترل – حداقل گزینه های سفارشی سازی.

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو WordPress و Blogger دارای چندین جوانب مثبت و منفی هستند. بنابراین اکنون بیایید جزئیات هر سکو را با جزئیات بیشتری در نظر بگیریم.

WordPress vs Blogger Price

قیمت گذاری

هر دو WordPress و Blogger سیستم عامل های مقرون به صرفه ای هستند که می توانند از آنها استفاده کنند و بانک را خراب نمی کنند. در اینجا نحوه کار کردن پول آمده است.

قیمت گذاری وردپرس

نرم افزار WordPress نیز قابل استفاده نیست. اما ، چون WordPress.org یک راه حل همه جانبه نیست ، برای میزبانی سایت خود و خرید نام دامنه باید جداگانه پرداخت کنید.

همچنین بسیاری از تم ها ، پلاگین ها و ابزارهای حق بیمه وجود دارد که می توانید برای کمک به گسترش عملکرد سایت و رشد شغل خود خریداری کنید. با این حال ، این محصولات همه اختیاری هستند ، بنابراین اگر تصمیم دارید سایت خود را با وردپرس بسازید ، در واقع می توانید به همان اندازه که بخواهید هزینه کنید یا هزینه کنید.

قیمت گذاری بلاگر

بلاگر کاملاً رایگان برای استفاده است. از زیر دامنه و هاستینگ گرفته تا مضامین موجود ، می توانید بدون پرداخت پولی یک وبلاگ ایجاد کنید. گفتنی است ، گزینه خرید نام دامنه و همچنین یک موضوع برتر Blogger وجود دارد. (مضامین بلاگر در این مقاله بیشتر به آنها پرداخته خواهد شد).

Blogger نامهای فرعی را بصورت رایگان ارائه می دهد که چیزی شبیه به این است ‘nameofblog’.blogspot.com. اگر می خواهید نام دامنه ای وجود داشته باشد که به پایان نرسد .blogspot.com سپس می توانید دامنه خود را از طریق Google یا شخص ثالث خریداری کنید.

مقایسه قیمت گذاری

Blogger برای کسانی که مایل به ایجاد رایگان بلاگ یا با بودجه بسیار تنگ هستند گزینه خوبی است. وردپرس در مقابل Blogger به دلیل هزینه میزبانی و هزینه دامنه می تواند اندکی گرانتر برای راه اندازی باشد. با این حال ، این گزینه از ابزارهای حق بیمه اضافی را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد در صورت تمایل عملکرد وب سایت خود را ارتقا دهید.

میزبانی برای WordPress vs Blogger

بهترین هاستینگ وردپرس برای وب سایت شما

میزبانی بلاگر و وردپرس بسیار متفاوت است ، و مهم است که درک کنید که هر دو سیستم عامل چه چیزی ارائه می دهند.

میزبانی وردپرس

در صورت انتخاب وردپرس ، باید میزبان میزبانی وب را پیدا کنید. خدمات میزبانی بیشماری در دسترس است و شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا دریابید که کدام یک برای سایت شما بهترین است.

ارائه دهندگان میزبانی از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند ، بنابراین هر بودجه شما بتوانید طرحی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد. برای شروع کار ، مقاله ما را جستجو کنید تا در هاست وردپرس به دنبال چه چیزی بگردید یا فقط به توصیه های ما برای بهترین گزینه های میزبانی وردپرس بپردازید..

نکته مهم در استفاده از وردپرس این است که شما 100٪ وب سایت خود را در اختیار دارید. و اگر از ارائه دهنده هاست خود خوشحال نیستید ، می توانید وب سایت خود را به راحتی به هاست دیگری منتقل کنید.

میزبان بلاگر

میزبانی بلاگر همه توسط Google تهیه شده است. این بدان معناست که نه تنها میزبانی خود را به صورت رایگان دریافت می کنید ، بلکه سردرد در انتخاب ارائه دهنده میزبانی مناسب برای پروژه جدید خود را نیز ندارید. Google همچنین به تمام مشکلات امنیتی ، سرعت و بهینه سازی سایت شما اهمیت می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا صرفاً روی بلاگ خود تمرکز کنید.

نکته منفی برای Blogger این است که ، چون وبلاگ شما در سرورهای Google میزبانی می شود ، شما واقعاً مالک آن نیستید و یا کنترل سایت خود را ندارید. Blogger یک سرویس وبلاگ نویسی را ارائه می دهد ، و اگر Google تصمیم گرفته است که به طور ناگهانی آن را خاموش کند ، یا دسترسی شما را انکار کند ، در این صورت وبلاگ خود و همه سختی هایی که در آن قرار داده اید را از دست خواهید داد..

میزبانی در مقایسه

اگر می خواهید میزبانی رایگان که همه از شما مراقبت می کند ، Blogger را انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید سایت خود را در وردپرس بسازید ، باید هزینه میزبانی خود را پرداخت کنید. با این حال ، شما مالکیت کامل سایت خود را خواهید داشت ، که عامل مهمی برای بسیاری است.

قابلیت استفاده و کنترل WordPress vs Blogger

تجربه کاربری ارائه شده توسط WordPress و Blogger نیز بسیار متفاوت است. Blogger سریع و آسان تنظیم می شود اما فاقد ویژگی ها و گزینه هایی است که اکثر ما در یک وب سایت می خواهیم. از طرف دیگر وردپرس مراحل بیشتری را در مراحل تنظیم راه اندازی کرده است و طراحی یک وب سایت کاملاً کارآمد نیز طول خواهد کشید. با این حال ، پس از ایجاد ، شما باید بر سایت خود کنترل کامل داشته باشید ، و بنابراین پتانسیل رشد و بهبود وبلاگ خود را با گذشت زمان. بیایید نگاهی دقیق تر به قابلیت استفاده از هر دو سیستم عامل بیندازیم.

قابلیت استفاده و کنترل وردپرس

همانطور که گفته شد ، یک وب سایت وردپرس روند تنظیم بسیار کندتری دارد. برای شروع کار با WordPress باید…

 1. یک نام دامنه خریداری کنید
 2. ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید
 3. WordPress را نصب کنید (این باید توسط ارائه دهنده میزبان شما تسهیل شود)
 4. یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید

اکثر مراحل فوق زمان می برد و تحقیقات لازم برای کمک به شما در انتخاب سرویس میزبانی مناسب و مضامین مناسب برای پروژه شما انجام می شود.

پس از نصب وردپرس و موضوع جدید خود ، باید سفارشی سازی وبلاگ خود را به وقت خود اختصاص دهید. بسته به موضوعی که انتخاب کرده اید ، این کار می تواند از طریق گزینه های موضوع در داشبورد وردپرس شما ، استفاده از شخصی ساز در قسمت زنده سایت شما ، با ایجاد صفحه یا استفاده از کد انجام شود. سایر ویژگی ها یا ویژگی های مورد نیاز شما که توسط موضوع شما ارائه نشده اند نیز می توانند با استفاده از افزونه ها نصب شوند.

داشبورد وردپرس

پس از راه اندازی سایت ، می توانید پست های وبلاگ را از طریق ویرایشگر پست وردپرس اضافه کنید ، که می توانید در داشبورد وردپرس خود پیدا کنید. ویرایشگر پست بسیار آسان است و شما را قادر می سازد تا تصاویر ، فیلم ، جداول ، دکمه ها و موارد دیگر را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، WordPress در عرض چند دقیقه امکان راه اندازی وجود ندارد. با این حال ، پس از نصب ، شما باید بر تصویری و کارایی وبلاگ خود کنترل کاملی داشته باشید ، همچنین گزینه ای از ابزارهایی که می توانید برای سفارشی سازی سایت خود استفاده کنید. و گزینه اضافه کردن هرگونه ویژگی اضافی به وبلاگ شما در هر زمان تضمین می کند که سایت شما می تواند تمام نیازهای وبلاگ نویسی شما را تأمین کند.

قابلیت استفاده و کنترل Blogger

برای ثبت نام با Blogger ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس Gmail است. در مرحله اول از شما خواسته می شود که نام خود را برای وبلاگ خود انتخاب کنید و یکی از مضامین Blogger را انتخاب کنید (در قسمت بعدی پوشش داده شده است). وبلاگ جدید شما سپس در ویرایشگر Blogger ، آماده ویرایش باز خواهد شد.

قابلیت استفاده در مقابل کنترل

ویرایشگر Blogger جایی است که شما تمام تغییرات را در وب سایت خود انجام می دهید. در اینجا می توانید ابزارک هایی را به صفحه اصلی خود اضافه کنید ، صفحات جدید ایجاد کرده و پست های وبلاگ را بنویسید و منتشر کنید. همچنین می توانید تجزیه و تحلیل وبلاگ خود را بررسی کنید ، Google AdSense را مدیریت کنید و موارد دیگر.

ویرایشگر Blogger نسبتاً ساده برای استفاده است. هرگونه تغییر ایجاد شده می تواند بلافاصله پیش نمایش شود و تمام نیازهای لازم برای بلاگ نویسی برای شما تهیه می شود. و هنگامی که از سایت خود خوشحال شدید ، کلیک کنید انتشار. سایت شما زنده خواهد بود و تمامی میزبانی ، سئو ، امنیت و نگهداری از آن مراقبت می شود – روشی بسیار آسان برای انتشار یک وب سایت.

با این حال ، ویژگی های ارائه شده توسط Blogger اساسی است و اضافه کردن قابلیت های اضافی فقط با تعداد محدودی ابزارک یا با شخصی سازی کد CSS قابل انجام است. بنابراین ، احساس مشخصی از عدم انعطاف پذیری در مورد چگونگی شخصی سازی و رشد سایت شما وجود دارد.

مقایسه قابلیت استفاده و کنترل

اگر می خواهید بلاگ را سریع و با کمترین هیاهو راه اندازی کنید ، Blogger سکوی شماست. بدون هیچ مشکلی در مورد میزبانی و یک فرآیند تنظیم مستقیم ، می توانید به راحتی یک وبلاگ معقول را جمع کنید.

به گفته این ، Blogger همانطور که برخی از سازندگان وب سایت انجام می دهند تجربه طراحی جالب و مهیج را ارائه نمی دهد (مقاله ما را در وردپرس در مقابل ویکس ببینید). همچنین به شما امکان کنترل حداقل بر ظاهر و چیدمان سایت شما و همچنین ویژگی هایی که می توانید از آنها استفاده کنید ، می شود. بنابراین اگر می خواهید سایتی منحصر به فرد و جلب توجه داشته باشید ، Blogger راه حل شما نیست.

وردپرس برای راه اندازی طولانی تر طول می کشد اما از مزیت کنترل طولانی مدت برخوردار است. این به شما امکان می دهد ویژگی ها و کارکردهایی خاص نیازهای وبلاگ خود اضافه کنید. همچنین می توانید به مرور زمان وب سایت خود را ارتقا دهید و ابزارهای اضافی را اضافه کنید تا به سایت شما کمک کند تا سایت شما توسعه یابد و واقعاً موفق شوید.

مضامین مربوط به WordPress vs Blogger

هر دو WordPress و Blogger طیفی از مضامین رایگان و حق بیمه را انتخاب می کنند. بیایید اطلاعات بیشتری کسب کنیم!

مضامین وردپرس

مضامین وردپرس

وردپرس در هنگام ارائه مضامین ، LOT برای ارائه دارد. اگر به دنبال تم های وردپرس رایگان هستید ، باید همیشه از مخزن وردپرس یا از یک توسعه دهنده شناخته شده و قابل اعتماد انتخاب و نصب کنید. مضامین موجود در مخزن وردپرس روند غربالگری سختی را پشت سر گذاشته اند ، و شما آنها را به خوبی کد گذاری ، ایمن و کاملاً کارآمد خواهید یافت. و با هزاران مضمون رایگان ، مطمئناً چیزی را در آنجا پیدا خواهید کرد تا نیازهای شما متناسب باشد.

همچنین مجموعه متنوعی از تم های برتر وجود دارد که می توانید خریداری کنید. اینها دوباره می توانند مستقیماً از توسعه دهندگان قالب یا از طریق بازارهای موضوعی مانند Themeforest خریداری شوند. مضامین پریمیوم به طور کلی از تم های Blogger گران تر هستند و قیمتی در حدود 30 تا 100 دلار دارند. با این حال ، بهترین مضامین وردپرس معمولاً دارای ویژگی ها و ویژگی های چشمگیر و همچنین ارائه مستندات گسترده برای پشتیبانی از شما در روند طراحی شما می باشد..

جدا از تصمیم رایگان و حق بیمه ، شما همچنین باید یک نوع از نوع وردپرس را انتخاب کنید. بسیاری از مضامین وردپرس ساخته شده برای اهداف هستند ، به این معنی که ویژگی های خاصی را برای تهیه یک طاقچه خاص در خود گنجانده اند. در انتهای دیگر طیف مضامین چند منظوره هستند. این مضامین به شما امکان می دهد وب سایت های اصلی را طراحی کنید ، و از هر جنبه ای از سایت خود استفاده کنید.

مضامین بلاگر

مضامین Blogger

Blogger تعدادی تم رایگان ارائه می دهد که می توانید از میان ویرایشگر انتخاب کنید. با این حال ، الگوهای حق بیمه Blogger را نیز می توانید از تعدادی از توسعه دهندگان Blogger و از مکان های بازار مانند ThemeForest خریداری کنید. این الگوها معمولاً بین 20 تا 30 دلار قیمت دارند ، بنابراین بانک را نمی شکنند. بنابراین ، هرچه طاقچه وبلاگ نویسی شما باشد ، می توانید یک موضوع Blogger متناسب با سایت خود پیدا کنید.

مضامین مقایسه شده است

درمورد مضامین WordPress vs Blogger ، واقعاً مقایسه ای وجود ندارد. مضامین وردپرس با انتخاب بیشتر ، طیف بیشتری از ویژگی ها ، چیدمان ها و تصاویر بهتر و موارد دیگر بسیار برتر هستند. اگرچه برخی از مضامین خوب Blogger وجود ندارد که ویژگی های آنها وجود ندارد و گزینه های سفارشی سازی آنها را در کنار مضامین باکیفیتی که WordPress ارائه می دهد ، به فروش خوبی تبدیل می کند..

ویژگی ها و کارایی در WordPress vs Blogger

افزودن ویژگی ها و قابلیت های اضافی به سایت شما این امکان را می دهد تا از جمعیت جمع شود و مستقیماً براساس نیاز مخاطبان شما تأمین شود. بنابراین چگونه ویژگی ها و ویژگی های WordPress vs Blogger را با هم مقایسه می کنیم?

قابلیت ها و کارکردهای وردپرس

بهترین افزونه های WordPress Free & Premium

بیشتر مضامین مدرن وردپرس دارای طیف وسیعی از ویژگی ها و ویژگی های داخلی است. مضامین Premium WordPress به ویژه طیف وسیعی از ابزارهای اضافی را شامل می شوند. اینها از موضوع به موضوع متفاوت است ، بنابراین همیشه قبل از خرید ، بررسی کنید که چه موضوعی را شامل می شود.

با این حال ، یکی از برجسته ترین جنبه های وردپرس این است که هر ویژگی که می خواهید افزونه ای برای آن وجود داشته باشد. بنابراین اگر موضوع شما ویژگی های خاصی را که شما نیاز دارید ارسال نمی شود ، فقط به دنبال افزونه ای باشید که بتواند به سرعت نصب شود تا بتوانید به راحتی ویژگی های بیشتری را به سایت خود اضافه کنید.

همانند مضامین ، هزاران افزونه رایگان و برتر وردپرس در دسترس است. این موارد را می توانید در مخزن وردپرس, یا از طریق توسعه دهندگان یا مکانهای بازاری مانند CodeCanyon خریداری شده است.

ویژگی ها و عملکردهای بلاگر

یکی از بزرگترین اشکال در استفاده از Blogger فقدان امکانات و گزینه های سفارشی سازی است. Blogger “ابزارهای” را ارائه می دهد. این ابزارها تعدادی ویژگی مختلف را ارائه می دهند که وبلاگ نویسان می توانند برای بهبود سایت خود به آنها اضافه کنند. قابلیت ابزارک شامل…

 • اشتراک ایمیل – خوانندگان خود را ترغیب کنید تا به لیست ایمیل شما بپیوندند.
 • جستجوی وبلاگ – به مخاطبان خود اجازه دهید وبلاگ خود را برای موضوعاتی که به آنها علاقه مند هستند جستجو کنند.
 • لیست پیام های معروف – محبوب ترین پست های خود را به نمایش بگذارید.
 • لوگو – آرم خود را به وبلاگ خود اضافه کنید.
 • نمایه – نمایش اطلاعات در مورد خود.

برای افرادی که تجربه کدگذاری دارند ، Blogger همچنین به شما امکان می دهد طراحی وبلاگ خود را با استفاده از HTML یا CSS تغییر دهید ، همچنین کد HTML را از سایت های شخص ثالث اضافه کنید.

مقایسه ویژگی ها و کارایی

مقایسه کمی بین ویژگی ها و عملکردهای ارائه شده توسط Blogger و WordPress وجود دارد. اگرچه Blogger تمام ویژگی های اساسی لازم برای شروع یک وبلاگ را ارائه می دهد ، اما به سادگی نمی تواند با مجموعه گسترده ای از ابزارها و افزونه های وردپرس رقابت کند..

WordPress vs Blogger Security and Maintenance

امنیت

امنیت و نگهداری کلی سایت شما ، از جمله به روزرسانی ، سرعت سایت و پشتیبان گیری ، همه جنبه های مهم مدیریت وب سایت هستند. بنابراین چگونه آنها بین Blogger و WordPress تفاوت دارند?

امنیت و نگهداری وردپرس

برخلاف Blogger ، اگر تصمیم دارید سایت خود را با وردپرس بسازید ، با امنیت و نگهداری تقریباً خودتان هستید. بنابراین ، مهم است که شما طرفدار فعال باشید و تعدادی افزونه نصب کنید که به شما در حفظ امنیت و عملکرد کامل وب سایت شما کمک می کند..

در اینجا چند مورد از مهمترین افزونه های وردپرس وجود دارد که باید آنها را از نصب استفاده کنید.

 • امنیت – وب سایت خود را با افزونه محبوب و رایگان ایمن و ایمن نگه دارید امنیت Wordfence.
 • پشتیبان گیری – از افزونه هایی مانند VaultPress یا استفاده کنید UpdraftPlus به طور مرتب از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در صورت لزوم به راحتی آن را بازیابی کنید.
 • سرعت – W3 Total Cache سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد (یا می تواند CDN رایگان را امتحان کند)..

امنیت و نگهداری Blogger

امنیت و نگهداری دغدغه Blogger را ندارد ، که از نظر بسیاری دلیل اصلی انتخاب Blogger به عنوان سکوی آنها است. از آنجا که Blogger متعلق و میزبان Google است ، تمام نیازهای امنیتی و نگهداری شما از آن مراقبت می شود. بلاگ شما فقط با چند کلیک می توانید از رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. و همه به صورت رایگان.

امنیت و نگهداری با هم مقایسه شده است

بدیهی است ، Blogger و WordPress در مورد امنیت و نگهداری ، تجربیات بسیار متفاوتی را ارائه می دهند. تمام نیازهای امنیتی و نگهداری Blogger از شما مراقبت می کند. در حالی که ، با وردپرس ، شما کنترل کامل دارید ، اما لازم است که بخواهید افزونه های شخصی خود را در صورت مناسب نصب کنید.

پشتیبانی از WordPress vs Blogger

شروع یک وبلاگ بر روی یک بستر جدید می تواند یک کار دلهره آور باشد. بنابراین مهم است که سطح مناسبی از پشتیبانی وجود داشته باشد تا بتوانید به راحتی یک وب سایت مناسب ایجاد کنید. بیایید نگاهی به آنچه که سیستم عامل های WordPress vs Blogger در راه پشتیبانی ارائه می دهیم ، بیاندازیم.

پشتیبانی وردپرس

WordPress.org همچنین گسترده ارائه می دهد اسناد و انجمن های آنلاین. با این حال ، برای مبتدیان ، این احتمالاً بهترین مکان برای جستجوی کمک نیست. انجمن وردپرس بسیار زیاد است ، و بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها مقاله های بی شماری را نوشتند و به راهنماهای نحوه شروع کار با وردپرس کمک می کنند. این وبلاگ ها اغلب از زبان دوستانه مبتدی استفاده می کنند و دستورالعمل های گام به گام مفصلی در مورد چگونگی شروع کار دارند. اگر از نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس مطمئن نیستید ، راهنمای عملی ما در مورد چگونگی شروع کار با وردپرس را بخوانید.

در صورت خرید یک موضوع یا ابزار برتر ، پشتیبانی از وردپرس به ویژه برجسته است. بسته به موضوع ، شما ممکن است آموزش های ویدئویی و مستندات ، و همچنین یک یا یک ایمیل یا پشتیبانی تلفنی دریافت کنید. این به تنهایی اغلب باعث می شود یک موضوع حق بیمه ارزش پول داشته باشد.

پشتیبانی بلاگ

پشتیبانی بلاگ

Blogger همراه با اسناد و مدارک گسترده ای ، نحوه تنظیم و مدیریت وبلاگ شما ، و همچنین نکاتی درباره نحوه کمک به مقالات شما در رتبه بندی موتورهای جستجو و نحوه استفاده از Google Analytics برای نظارت بر عملکرد سایت شما ارائه می دهد..

در ویرایشگر Blogger شما یک تابع کمک وجود دارد که به شما امکان می دهد مباحث و مقالات Blogger را جستجو کنید. و همچنین یک انجمن راهنما وجود دارد که جامعه ای را در اختیار شما قرار می دهد که کاربران Blogger بتوانند با هم جمع شوند ، سؤال کنند و مشکلات را به اشتراک بگذارند.

افکار نهایی در وردپرس در مقابل بلاگر

تصمیم نهایی در مورد WordPress vs Blogger به نیازهای شما و تصمیمات پروژه شما خواهد رسید.

Blogger یک سکوی ایده آل برای کسانی که به دنبال ایجاد یک پروژه بلاگ نویسی سریع اما کوچک هستند – یک ژورنال آنلاین ، به اشتراک گذاشتن تجربه سفر با خانواده و دوستان و یا نمایش تجربه ای مثل عروسی. تنظیم سریع ، آسان و رایگان است – با این حال جبران این مسئله عدم وجود امکانات گسترده و همچنین عدم کنترل و تملک شما در سایت شماست..

WordPress به شما امکان می دهد هر نوع وب سایت ایجاد کنید و آن را با مشخصات دقیق خود سفارشی کنید. اگر قبلاً از WordPress استفاده نکرده اید ، کمی یاد خواهید گرفت و سایت خود را می آموزید. با این وجود ، امکاناتی طولانی مدت که وردپرس در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود استقبال از شروع کند اولیه به خوبی ارزش آن را داشته باشد.

بنابراین ، اکنون شما درک خوبی از مزایا و کمبودهای WordPress و Blogger دارید ، کدام یک را انتخاب خواهید کرد?

WordPress vs Blogger – لطفا نظرات خود را در مورد هر کدام از سیستم عاملها در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map