نحوه قرار دادن WordPress در حالت Maintenance یا اضافه کردن صفحه به زودی

هر کس ایده خود را در مورد خاموش کردن موقت وب سایت چیست. ممکن است هیچ کس نتواند در حین توسعه چیزی را در وب سایت مشاهده کند ، بنابراین یک وبلاگ نویسان اهمیتی نمی دهند ، بنابراین آنها تا زمانی که آماده راه اندازی این وب سایت نباشند ، وب سایت را خاموش می کنند. از طرف دیگر ، یک فروشگاه تجارت الکترونیک موجود ، تجملات خاموش کردن کامل را ندارد. باید به مشتریان پیام داده شود و در حالت ایده آل راهی برای دریافت آدرس های ایمیل از مشتریان یا حتی ممکن است برای ناراحتی برخی کوپن ها را به شما هدیه کند.


به طور کلی دلایل غیرفعال کردن موقت سایت وردپرس شما متفاوت است. بنابراین ، برای انجام کار چند گزینه دارید. اولین مورد دقیقاً جراحی مغز نیست زیرا یک افزونه بسیار ساده را نصب خواهید کرد که بیشتر کارها را برای شما انجام می دهد. با این حال ، افزونه ها برای حالت تعمیر و نگهداری و نمایش به زودی نمایشگرها پیچیده تر و برای تجارت بهتر هستند.

چه زمانی لازم است سایت وردپرس خود را غیرفعال کنید?

ما در مورد برخی از موارد بحث کردیم که غیرفعال کردن سایت شما ممکن است ایده خوبی باشد ، اما درک همه این موقعیت ها مهم است. چرا؟ زیرا ممکن است در مقطعی با آنها روبرو شوید. اگر با یک وب سایت انتظار دارید چه کاری را پیش بینی کنید ، همراه با رویه هایی که در صورت اشتباه انجام می شود ، به توانایی خود در اجرای یک سایت وردپرس اطمینان بیشتری داشته باشید. بنابراین … چه زمانی باید وب سایت خود را غیرفعال کنید?

 • اگر سایت شما هک شد و دوست دارید تهدیدهای دیگر را خاموش کنید.
 • سایت شما هک می شود و شما ترجیح می دهید مشتری های شما صفحه خالی از مشکل امنیتی را مشاهده کنند.
 • دوست دارید برخی از تعمیر و نگهداری منظم را در وب سایت خود انجام دهید.
 • شما برای توسعه سایت وردپرس خود به زمان نیاز دارید ، بنابراین شما ترجیح می دهید که مشتریان بر خلاف وب سایت نیمه کامل خود ، صفحه نگهداری یا به زودی را ببینید.
 • شما می خواهید به تلاش های دیگر توجه کنید ، اما ممکن است به این سایت WordPress بازگردید. بنابراین ، شما نمی خواهید آن را به طور کامل حذف کنید.

روش سریع 1: افزونه سایت را غیرفعال کنید

من طرفدار عظیمی از نصب چندین افزونه نیستم (با توجه به اینکه می توانید سایت خود را کند کنید یا آسیب پذیری های امنیتی را باز کنید) ، اما با یک افزونه مانند این ، می توانید فقط در صورت نیاز آن را فعال کنید. پس از غیرفعال کردن سایت خود ، می توانید افزونه را غیرفعال کنید تا در وب سایت شما تأثیر نداشته باشد.

افزونه وردپرس نامیده می شود غیرفعال کردن سایت. این یک راه حل عالی برای مسدود کردن تمام جلوی سایت وردپرس شماست ، در حالی که هنوز به شما امکان دسترسی به منطقه داشبورد / سرپرست را می دهد. نکته در مورد افزونه غیرفعال کردن سایت این است که تقریباً به همان شکلی که ارائه می شود ، اساسی است. شما باید یک پیام سریع ارسال کنید تا توضیح دهد که چه اتفاقی برای مشتریان می افتد ، اما نباید از هیچ ابزاری برای بارگذاری گرافیک ، جمع آوری آدرس های ایمیل یا پیوند دادن به حساب های رسانه های اجتماعی خود انتظار داشته باشید.

با این وجود می توانید کد HTML را که دوست دارید وارد کنید. بنابراین ، از نظر فنی ، اگر مهارت داشته باشید ، کاملاً قابل تنظیم است.

چگونه به طور موقت وردپرس خود را با افزونه غیرفعال کنید

با نصب و فعال کردن کار شروع کنید افزونه غیرفعال کردن سایت وردپرس را غیرفعال کنید. پس از آن ، تب Disable Site را در منوی داشبورد خود پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. این شما را به صفحه تنظیمات تنها از غیرفعال کردن سایت سوق می دهد. همانطور که گفته شد ، این یک افزونه اساسی است ، اما کار را انجام می دهد.

با انتخاب Yes در زیر Enable Splash Page شروع کنید. قسمت «پیام پیام سفارشی» جایی است که شما یک یا دو جمله را وارد می کنید تا به بازدید کنندگان خود توضیح دهید که چه اتفاقی می افتد. همچنین می توانید برای خلاقیت بیشتر به HTML Output HTML بروید و مواردی مانند رسانه ، متن سفارشی شده و پیوندها را درج کنید.

دسترسی مدیر به طور پیش فرض روی Yes تنظیم شده است و باید در این راه بماند. من کاملاً مطمئن نیستم که چرا می خواهید مدیر سایت های خود را (به طور عمده شما) قفل کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که آن را به شماره تبدیل نکنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا کاربران معتبر را دور بزنند. دلیل اصلی این که شما این کار را به بله تنظیم کرده اید این است که اگر به برخی از همکاران یا نویسندگان نیاز دارید تا کار خود را ادامه دهید. در غیر این صورت ، این قسمت No را ایجاد کنید تا هیچ یک از کاربران نتوانند از طریق صفحه چلپ چلوپ دریافت کنند.

پس از آن می توانید تنظیمات را ذخیره کرده و ظاهر خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که افزونه به درستی کار می کند. اگر نمی بینید که سایت وردپرس شما غیرفعال است ، احتمالاً باید از حساب سرپرست خود خارج شوید.

از آنجا که این یک رفع موقتی است ، به همان صفحه تنظیمات برگردید تا هر وقت آماده بودید ، صفحه چلپ چلوپ را غیرفعال کنید.

روش سریع 2: از صفحه زیر ساخت تم خود استفاده کنید

یک صفحه زیر ساخت با Total ایجاد کنید

این امکان وجود دارد که موضوع وردپرس شما دارای گزینه صفحه ساخته شده در زیر باشد. به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress گزینه ای را برای شما طراحی کرده است که بتوانید به زودی یا در زیر ساخت با استفاده از سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ، سفارشی خود را طراحی کنید..

گزینه زیر در دست ساخت

با Total ، ابتدا صفحه جدید خود را ایجاد کنید و ماژول هایی را که دوست دارید نمایش داده شود (خبرنامه ، فرم تماس ، پیوندهای اجتماعی ، فید رسانه ها و غیره) اضافه کنید. در مرحله بعد حرکت کنید صفحه تم> در دست ساخت از داشبورد وردپرس. از اینجا کادر را علامت بزنید تا ویژگی Under Construction را فعال کنید و صفحه ذخیره شده را انتخاب کنید و سپس ذخیره کنید.

برای حذف صفحه ساخت خود پس از آماده شدن وب سایت خود برای کشف بزرگ ، به سادگی گزینه “فعال کردن” را بردارید و ذخیره کنید. خودشه! Total باعث می شود که در هنگام اجرای وب سایت خود جابجایی به جلو و عقب فوق العاده آسان شود.

روش 3: با یک حالت تعمیر و نگهداری یا پلاگین به زودی فانتزی کنید

روش سریع بیان شده در بالا مزایای آن را دارد (به طور عمده به شما امکان می دهد سایت خود را در عرض چند دقیقه غیرفعال کنید) اما به اندازه یک حالت تعمیر و نگهداری واقعی یا به زودی صفحه تولیدی تقریباً مؤثر نیست..

اما ابتدا باید در مورد تفاوت بین یک حالت نگهداری و صفحه به زودی صحبت کنیم.

هنگامی که هنوز در سایت خود کار می کنید ، به زودی به صفحه مورد نیاز خواهید بود اما می خواهید در مورد آینده چه چیزی را ایجاد کنید و به طور بالقوه آدرس ایمیل مشتری را ایجاد کنید. این صفحات به زودی اغلب دارای فیلم ، تصاویر ، بخش نظرات و دکمه های رسانه های اجتماعی هستند. متداول ترین استفاده از صفحه به زودی برای محصول یا شرکت جدید است. این سایت همچنین توسط موتورهای جستجو نمایه می شود ، بنابراین شما شروع به تقویت سئوی خود می کنید.

هنگامی که یک وب سایت در حال اجرا هستید ، از یک صفحه حالت تعمیر و نگهداری استفاده می شود ، اما شما به یک روش سریع نیاز دارید تا به مشتریان خود بگویید هنگام تعمیر و یا تکمیل طراحی وب سایت به مشتریان خود می گویند. از آنجا که این یک صفحه موقتی است ، صفحه حالت تعمیر و نگهداری به موتورهای جستجو می گوید که وب سایت را در آن حالت فهرست نکنند.

هر دو صفحه تعمیر و نگهداری و به زودی برای غیرفعال کردن موقت سایت وردپرس مناسب هستند. در واقع ، آنها احتمالاً بهترین شرط بندی شما هستند.

برای بیشترین ویژگی ، به زودی یا افزونه حالت تعمیر و نگهداری مراجعه کنید. اگرچه ما می خواهیم شما را از طریق بسیار مؤثر عبور کنیم به زودی صفحه و نحوه نگهداری توسط SeedProd افزونه ، در اینجا چند افزونه دیگر را باید در نظر بگیرید:

با استفاده از به زودی صفحه و نحوه نگهداری توسط SeedProd

پس از نصب و فعال سازی ، می توانید گزینه های Coming Soon Page و Maintenance Mode را در قسمت تنظیمات پیدا کنید.

چهار برگه را می توانید انتخاب کنید. تمرکز اصلی باید محتوا باشد. آیا می خواهید یک صفحه به زودی یا صفحه Maintenance Mode را انتخاب کنید. ما در این مقاله کمی زودتر درباره اختلاف صحبت کردیم.

همچنین شما می توانید گزینه هایی را تغییر دهید مانند عنوان SEO ، کد توضیحات Meta SEO و Analytics. همه اینها کاملاً اختیاری است ، اما می توانند به شما کمک کنند.

مرحله آخر حرکت به برگه Coming Soon است. اینجاست که مواردی مانند رنگ پس زمینه ، تصویر و رنگ متن را تغییر می دهید.

پس از اتمام طراحی ، نتیجه شما می تواند یک صفحه زیبا به زودی با آرم ، تصویر پس زمینه و موارد دیگر باشد.

آیا شما آماده هستید تا به طور موقت سایت وردپرس خود را غیرفعال کنید?

اولین (آسان) روشی که ما در مورد آن صحبت کردیم بهترین برای وبلاگ های کوچکتر است که موارد زیر را ندارند. همچنین روش بدی برای سایتهای جدید نیست. با این حال ، بازگشت واقعی از صفحه به زودی به دست می آید. سایت ها و محصولات جدیدتر از این صفحات موقت قرار گرفتن در معرض بسیار بیشتری قرار می گیرند ، اما هنوز می توانید به روزرسانی هایی را در وب سایت خود ایجاد کنید بدون اینکه کسی ببیند همچنین ، یک صفحه حالت تعمیر و نگهداری برای رفع سریع مناسب است.

اگر در مورد غیرفعال کردن موقتی سایت وردپرس خود سؤالی دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map