ساخته شده در گزینه های WordPress شما باید استفاده کنید

هنگامی که وردپرس را کشف کردید ، احتمالاً فکر می کردید این فقط اجرای سکوی وبلاگ نویسی آسیاب است. اما هنگامی که شما شروع به کشف همه گزینه های قدرتمند داخلی وردپرس و ویژگی های خود کنید ، مطمئناً شما را شیفته خود خواهید کرد. اگر هنوز هم در وردپرس تازه کار هستید ، به این دلیل که از خواندن این پست لذت می برید ، بیشتر دوست خواهید داشت. شما فقط ممکن است احساس عشق به وردپرس کنید که دچار پاشنه پا نشوید. طبق معمول ، این پست سرگرم کننده اما شخصی شما خواهد بود محدود دانش WordPress ممکن است شما را شگفت زده کند. هاها


این کنار … پست امروز عطش را فرو می برد – آرزوی قوی شما باید درباره WordPress (و گزینه های آن) بدانید. در این پست گزینه های بسیار خوبی برای وردپرس وجود دارد که باید در سال 2014 بدانید. فاش می کند. بگذارید با رایج ترین ، فقط برای ایجاد حرکت شروع کنیم..

گزینه های Back-End WordPress

AKISMET

akismet-wordpress-options-wpexplorer

“آیا Akismet (A.kis.met) یک افزونه وردپرس نیست؟”
“بله این یک افزونه است.”
“پس چگونه می خواهید به چرخش برگردید و آن را گزینه ای ساخته شده در وردپرس بنویسید؟”

خوب ، برای مبتدیان ، داخلی است. شما Akismet را نصب نمی کنید – فقط آن را با یک کلید API فعال می کنید که به راحتی قابل دستیابی است اما این نکته نیست. Akismet یکی از بهترین افزونه های اسپم در اینترنت است. این مسابقه ده امتیاز را به زیلچ ضرب می کند. Akismet ساخته شده توسط Automattic ، یک راه حل اسپم فوق ستاره است که مورد علاقه برخی افراد است بیست (20) میلیون کاربر WordPress.

قبل از انجام هر کاری با وبلاگ وردپرس خود ، Akismet را به نفع خود فعال کنید. و بین شما و من می توانید از همان کلید API برای فعال کردن Akismet در چندین وب سایت استفاده کنید. شاید آنها آن را مانند آن ساخته اند ، یا این یک نقص است. چه کسی می داند؟ در کل ، آکیسمت به عنوان یک گزینه داخلی وردپرس ، نقش عالی خود را ایفا می کند.

JETPACK

jetpack-for-wordpress-wordpress-options-wpexplorer

سپس Jetpack وجود دارد که ویژگیهای کاملاً مهیج را به شما ارائه می دهد. وقتی Jetpack را به WordPress.com وصل کنید حساب ، شما به گزینه هایی از قبیل:

 • آمار بهبود یافته از WordPress.com
 • اعلان ها زیرا خوب ، نوتیفیکیشن ها خوب هستند
 • ویژگی ای را منتشر کنید که پست های شما را به طور خودکار به اشتراک می گذارد
 • نظرات Jetpack
 • اشتراک های Jetpack
 • دوست دارد
 • چرخ فلک برای اضافه کردن اوومف به گالری تصاویر خود
 • ارسال از طریق ایمیل
 • VaultPress
 • WP.me ​​میانبر
 • ادغام نمایه Google+
 • دید ویجت انتخابی
 • این لیست تقریباً بی پایان است

به عبارت ساده ، Jetpack گزینه های وردپرس زیادی را برای شما فراهم می کند تا وبلاگ شخصی خود را در وردپرس شارژ کنید.

PERMALINKS

در بسیاری از مواقع ، افرادی را مشاهده می کنید که از URL ها استفاده می کنند و دارای علامت سؤال و تعداد زیادی هستند. مشاهده مواردی از این آسان است: http://www.example.com/؟p=123. این نمی تواند برای SEO WordPress شما خوب باشد با توجه به اینکه وردپرس گزینه های پیوند مجدد زیادی به شما ارائه می دهد از جمله:

 • روز و نام – http://www.example.com/2014/05/07/sample-post
 • ماه و نام – http://www.example.com/2014/05/sample-post
 • عددی – http://www.example.com/archives/123
 • نام ارسال – http://www.example.com/sample-post (مناسب برای SEO)
 • ساختار سفارشی (برای SEO نیز مناسب است)

پیدا خواهید کرد پلی اتیلنتنظیمات rmalink زیر تنظیمات در شما مدیر وردپرس.

قابلیت مشاهده موتور

بیایید بگوییم که شما وردپرس را نصب کردید. شما هیچ مطالبی در وب سایت خود ندارید ، بنابراین دعوت از عنکبوت های موتور جستجو ضروری نیست. بهتر است آنها را در انتظار نگه دارید. پس از جمع آوری مطالب کافی ، می توانید عنکبوتها را تشویق کنید تا وب سایت خود را فهرست کنند.

کلمه احتیاط: غیرفعال کردن دید موتور جستجو در وب سایت زنده چندین روز سایت شما را از روی شاخص های موتور جستجو خارج می کند ، این چیزی است که شما نمی خواهید. نکته دیگر ، “… این وظیفه شما را برای افتخارآفرینی بر عهده موتورهای جستجو است.” برای فعال / غیرفعال کردن این گزینه وردپرس ، به مسیر حرکت بروید تنظیمات -> خواندن و خواهید دید “قابلیت مشاهده موتور جستجو”

کلمه مشاوره: اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید با این گزینه اشتباه نکنید.

POST VIA E-MAIL

گزینه post-by-email

آیا ارسال از هر کجا از طریق پست الکترونیکی جالب و راحت نخواهد بود؟ از آنجا که دیگر نیازی به ورود به WordPress ندارید ، می توانید از هر دستگاه ارسال کنید. این امر می تواند برای شما موثر باشد اگر فاقد وقت ورود به وب سایت خود باشید شاید به دلیل مسافرت زیاد یا چیزهایی از این دست.

در یک پست دیگر ، یاد خواهید گرفت که چگونه پست های وبلاگ وردپرس را از طریق ایمیل منتشر کنید ، بنابراین امروز به این موضوع نمی پردازم. اما به شرط آنکه راه خود را در مورد سرورهای پست الکترونیکی بدانید ، می توانید با رفتن به این گزینه ، از گزینه وردپرس نهایت استفاده را ببرید تنظیمات -> نوشتن و اقدام به ارسال از طریق ایمیل. شما می توانید تنظیمات خود را در اینجا پیکربندی کنید. همچنین دستورالعمل هایی در مورد استفاده وجود دارد جت پک, افزونه Postie یا Post by Email در وردپرس Codex.

ویژگی های WORDPRESS

مطابق با وردپرس Codex, “… یک فید عملکردی از نرم افزارهای ویژه است که به مواد غذایی اجازه می دهد تا به یک سایت دسترسی پیدا کنند و به طور خودکار به دنبال محتوای جدید هستندسپس ارسال اطلاعات در مورد مطالب جدید و به روزرسانی ها به سایت دیگر.”

به عبارت دیگر ، فیدهای وردپرس به بازدید کنندگان وب اجازه می دهد تا از وبلاگ شما همگام باشند. WordPress دارای حداکثر پنج (5) نوع منبع تغذیه است:

 • خوراک اتمی
 • خوراک RDF / RSS 1.0
 • خوراک RSS 2.0
 • خوراک RSS 0.92
 • خوراک نظرات RSS 2.0

به راحتی می توانید از طریق سایت فید ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید (برای خوانندگان خود) صفحه ابزارک. تمام آنچه شما نیاز دارید URL های فید شماست. طبق قرارداد ، آدرس اینترنتی فید پست شماست http://www.yourdomain.com/feed/ و آدرس اینترنتی خوراک نظرات است http://www.yourdomain.com/comments/feed/.

اگر این آدرسهای اینترنتی را در مرورگر خود باز کنید ، فقط یک سند را مشاهده خواهید کرد که فاقد سبک است. برای مشاهده موارد خوراک RSS ، از یک فیدرکننده مانند استفاده کنید خوراکی یا RSS به راحتی در دسترس است Wقالب خود را صفحه ابزارک.  لطفاً اشتباه نکنید RSS Wایده با پیوندهای RSS ویجت؛ موارد پیش نمایش موارد خوراک را نشان می دهد و دوم پیوندهایی به فیدهای شما را نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فیدهای وردپرس ، لطفاً مراجعه کنید فیدهای وردپرس در Codex.

پیش نمایش موضوع را فعال کنید

زنده-تم-پیش نمایش-وردپرس-گزینه ها-wpexplorer

این گزینه وردپرس از زمان وردپرس 3.4 شروع شده است. شما حداقل یک بار از آن استفاده کرده اید تا موضوع تغییر کند. بدون شک ، گزینه Live Theme Preview عالی است زیرا تصمیم گیری را درمورد موضوعات مورد نظر تسریع می کند. شما می توانید نمای کاملی از نحوه ظاهر شدن موضوع پس از فعال سازی مشاهده کنید. فقط بروید ظاهر -> مضامین و روی موضوع انتخابی خود شناور شوید (باید غیرفعال باشد). کلیک کنید بر روی پیش نمایش زنده دکمه ای که ظاهر می شود.

تم سفارشی WORDPRESS

پیش از پیشنهاد خداحافظی از ویژگی پیش نمایش تم ، بگذارید چند مورد در مورد Customizer Theme WordPress بگوییم ، که بخشی جدایی ناپذیر از گزینه Live Preview است. در تصویر بالا ، Theme Customizer نوار ناوبری در سمت چپ خواهد بود (تمام گزینه های ذکر شده در زیر نام موضوعی که پیش نمایش می کنید).

گزینه customizerizer به شما امکان می دهد تا بسته به گزینه های موجود در موضوع خود ، عنوان و برچسب سایت ، رنگ ها ، تصویر هدر ، ناوبری ، صفحه ایستا استاتیک ، پاورقی و موارد دیگر را سفارشی کنید. هرگز سفارشی سازی ظاهر وب سایت وردپرس شما ساده تر نبوده است. فقط چند مورد کلیک کنید ، تغییرات خود را بصورت زنده مشاهده کنید ، ضربه بزنید ذخیره و فعال کنید دکمه و کار شما انجام شده است بسیاری از فروشگاه های تم برتر به دلیل سهولت استفاده در استفاده از Customizer theme WordPress در مضامین خود تغییر می کنند..

گزینه های وبلاگ نویسی وردپرس

وردپرس برتر است وبلاگ نویسی پلت فرم اما تا این لحظه ما در مورد گزینه های وردپرس صحبت می کنیم که هیچ ارتباطی با وبلاگ نویسی واقعی ندارند. در بخش آینده ، ما در مورد گزینه های وردپرس صحبت خواهیم کرد که حول محور ویرایشگر پست می چرخند که در هر صورت بخش اعظمی از عملکرد پایین می آید.

گزینه های صفحه نمایش چندگانه

wordpress-screen-options-wpexplorer

گزینه های صفحه همچنین در داشبورد Home WordPress (جایی که ویژگی ها و ابزارک هایی از قبیل آن را دارید) نیز موجود است با یک نگاه ، پیش نویس سریع ، فعالیت ، آمار سایت و اخبار وردپرس درمیان دیگران. همچنین موجود است صفحات ، نظرات ، بازخورد و چندین مکان دیگر (از جمله برخی افزونه ها) اما اجازه دهید به ویرایشگر پست برگردیم.

هنگام ایجاد یک پست وبلاگ جدید ، خواهید یافت گزینه های صفحه منوی کشویی در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. این گزینه به شما امکان می دهد تعداد عناصر مختلفی را به آنها اضافه کنید ویرایش پست صفحه نمایش می توانید گزینه های اشتراک گذاری ، دسته ها ، برچسب ها ، بحث ، گزیده ای و نویسنده را در میان موارد دیگر نشان دهید.

به غیر از این ، شما می توانید با انتخاب تعداد ستون های نمایش (یا یک یا دو) ، طرح صفحه را تغییر دهید. اگر می خواهید ببینید که تصاویر شما در محتوای متن شما چگونه است ، می توانید طرح تک ستونی را انتخاب کنید که همراه با یک ویرایشگر پست بزرگ شده است. از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک نمای جمع و جور داشته باشید و در تصاویر خود مشکلی نداشته باشید (شاید به خاطر نداشته باشید که پیش از انتشار مقاله خود را پیش نمایش کنید) ، می توانید طرح دو ستونی را انتخاب کنید. در پایان روز ، هر آنچه را که انتخاب می کنید به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد.

لیست آسان AUDIO

لیست پخش آسان-صوتی-وردپرس-گزینه ها-wpexplorer

مثال خوب لیست پخش صوتی وردپرس

وردپرس یک بستر شگفت انگیز است. به عنوان مثال ، آیا می دانید که برای ایجاد یک پخش کننده صوتی حرفه ای برای وب سایت وردپرس خود نیازی به افزونه ندارید؟ این موضوع مورد توجه افرادی چون موسیقیدانان و دهائیانی است که دوست دارند فایلهای mp3 (و سایر صوتی) را در وب سایتهای خود میزبانی کنند. اگر دوست دارید بازدید کنندگان وب شما از برخی موسیقی در وب سایت خود لذت ببرند ، اضافه کردن یک پخش کننده صوتی بسیار آسان است.

برای افزودن پخش کننده صوتی خود به یک پست ، پست را در ویرایشگر باز کنید و روی آن کلیک کنید رسانه را اضافه کنید دکمه. در صفحه نتیجه ، را انتخاب کنید لیست پخش صوتی ایجاد کنید.  می توانید فایلهای صوتی خود را که قبلاً بارگذاری شده اید ، از بین گزینه ها انتخاب کنید کتابخانه ی رسانه یا آنها را در همانجا و سپس بارگذاری کنید. لیست کلیک خود را با کلیک کردن روی پرونده ها انتخاب کرده و سپس به آن ضربه بزنید یک لیست پخش جدید ایجاد کنید دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.

این شما را به صفحه جدیدی می برد که می توانید لیست پخش خود را قبل از انتشار ویرایش کنید. در صورت نیاز لیست پخش خود را ویرایش کنید و روی آن کلیک کنید لیست پخش صوتی را وارد کنید دکمه. این کار شما را به ویرایشگر پست برگرداند و بتوانید پخش کننده صوتی خود را ببینید. پست خود را منتشر یا به روز کنید تا بازیکن در حال کار باشد!

گذشته از: می توانید از همان روش برای افزودن پخش کننده های صوتی به صفحات و مناطق ویجت در نوار کناری (یا هر جای دیگر) استفاده کنید.

توییت ساده شده EMBEDDING

آیا می خواهید توییت های خود را در محتوای خود مانند این نمایش دهید:

اگر به بله پاسخ دادید ، باید بدانید تویت جاسازی یکی از ساده ترین گزینه های وردپرس است که متاسفانه از آن استفاده نمی کنید. چرا این یک گزینه عالی وردپرس است:

 • جالب به نظر می رسد (می گوید مهارت وردپرس را دیوانه کرده اید)
 • این می تواند به شما در افزایش تعامل کاربران در وب سایت و حساب توییتر کمک کند

چگونه انجامش بدهیم:

فقط به توییتر بروید ، URL توییت را کپی کرده و در ویرایشگر پست خود مانند این قرار دهید:

آسان-صدای جیر جیر-وردپرس-گزینه ها-wpexplorer

URL هایلایت شده را مشاهده می کنید؟ دیگر لازم نیست به ویرایشگر HTML بروید. فقط URL را چسبیده و پست خود را ذخیره کنید. کار آسان.

YOUTUBE VIDEO EMBEDDING

هنوز هم در این تجارت تعبیه شده ، جاسازی ویدیوهای YouTube شما نیز به همین آسانی است. فقط پیوند ویدیوی YouTube را در پست خود بچسبانید و تغییرات خود را ذخیره کنید. ویدیوی زیر توسط AJ Clarke یک راهنمای گام به گام است که به شما نشان می دهد چگونه از تم وردپرس شگفت انگیز Total Drag & Drop WordPress استفاده کنید.

http://www.youtube.com/watch؟v=zu80FX6mAQM

برای جاسازی فیلم فوق ، من پیوند YouTube را از مرورگر خود چسباندم …

youtube-embedding-wordpress-options-wpexplorer

… در این پست ��

مطمئناً ، این یک روش بسیار آسان برای جاسازی فیلم های YouTube است (و برای روش های بیشتر ، پست Tom را در نحوه اضافه کردن فیلم ها به سایت وردپرس خود بررسی کنید). تنها نکته منفی این است که شما نمی توانید اندازه این ویدیو را با این روش کنترل کنید. اگر از راهی می دانید ، لطفاً در نظرات با ما در میان بگذارید �� من سعی کردم پیوند را در یک عنصر تقسیم قرار دهم (منظور از انتقال آن به ویرایشگر HTML) اما این کار نکرد.

لینک های مربوط به تصاویر

برای مدت طولانی ، هیچ HTML برای نوشتن شرح تصاویر غیرممکن بود. به این ترتیب ، شما نمی توانید برای اعتبار منابع تصویر پیوندهایی به زیرنویس ها اضافه کنید. علاوه بر این ، شما نمی توانید ایتالیز کردن, جسورانه یا تأکید زیرنویس ها.

امروزه می توانید لینک ها را به راحتی به عنوان ها اضافه کنید. فقط بر روی تصویر خود کلیک کنید و wordpress-image-options-image-wpexplorer نمادی که به نظر می رسد برای دسترسی به شما گزینه های تصویر صفحه نمایش در اینجا می توانید HTML را به آن اضافه کنید عنوان جعبه به نظر شما مناسب است.

9 مه 2014 - تصویر نجوم از روز توسط مایک تیلور. با ادای احترام از apod.nasa.gov

9 مه 2014 – تصویر نجوم روز توسط مایک تیلور. با ادای احترام از apod.nasa.gov

اظهارات غیرفعال

آیا می خواهید نظرات را در کل وبلاگ خود یا در هر پست شخصی غیرفعال کنید؟ در این صورت ، می توانید با حرکت به سایت ، نظرات را در کل وب سایت وردپرس خود غیرفعال کنید تنظیمات -> بحث و از بین بردن “به افراد اجازه دهید نظرات خود را در مورد مقالات جدید ارسال کنند.” با این کار نظرات برای همه ارسال های جدید غیرفعال می شود.

روش دیگر ، شما می توانید استفاده کنید بحث در گزینه های صفحه هنگام ایجاد یک پست جدید ویجت بحث گزینه هایی را برای شما فراهم می کند که می توانید نظرات ، پیگیری ها و پیام های پینگ را برای آن پست خاص مجاز یا مجاز نکنید.

ویرایش را بین ویرایشگر ویژوال و HTML (متن) شروع کنید

جابجایی بین بینایی-و-HTML-ویرایشگر-وردپرس-گزینه ها-wpexplorer

به طور پیش فرض ، وردپرس ویرایشگر پست ویژوال (WYSIWYG) را به شما نشان می دهد. به هر حال ، WYSIWYG فقط برای “آنچه می بینید همان چیزی است که می کنید” کوتاه است. ویرایشگر ویژوال از آن آسان است زیرا نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد. علاوه بر این ، به نظر می رسد پردازنده کلمه معمولی که به آن عادت کرده اید.

سپس ویرایشگر HTML (متن) را در اختیار شما قرار می دهیم که انعطاف پذیری بیشتری برای شخصی سازی پست های شما ارائه می دهد. برای استفاده از این ویرایشگر حداقل به مهارت های ابتدایی HTML نیاز دارید ، اما وقتی می خواهید چند کد را در پست های خود پرتاب کنید ، می تواند مفید باشد..

گزینه بیشتر را بخوانید

برای بسیاری از افراد ، این گزینه وردپرس فقط در ویرایشگر پست خود قرار دارد. آنها یا در مورد آن نمی دانند و یا نحوه استفاده از آن را ندارند. می توانید از گزینه read more برای ایجاد گزیده هایی برای صفحه اول خود استفاده کنید.

اگر موضوع شما ویژگی گزیده ای ندارد ، صفحه اول شما پست های شما را به طور کلی نمایش می دهد ، که غیرقابل توجه است. برای استفاده از گزینه read more ، پست خود را باز کنید و مکان نما را در جایی که می خواهید گزیده ای تمام شود قرار دهید. بر روی نماد ادامه مطلب کلیک کنید read-more-wordpress-options-wpexplorer در منو. دیگر لازم نیست به ویرایشگر HTML بروید و می توانید برای پست های خود متن های سفارشی (گزیده ها) ایجاد کنید.

گزینه صفحه BREAK

برای تقسیم پست های طولانی در چند صفحه به افزونه نیازی ندارید. نه ، شما نمی کنید ویرایشگر پست وردپرس به گزینه break break صفحه مخصوص خود مجهز است. چه ، تعجب کردی؟ برای پایان دادن به یک صفحه و ارسال خوانندگان خود به صفحه بعد ، به ویرایشگر HTML بروید و کد زیر را اضافه کنید:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map