روندهای بازاریابی WordPress: تمرکز روی فرآیند فروش بالاتر لمسی

نکات و روندهای مربوط به بازاریابی وردپرس

توجه کن! این یک پست دیگر در مورد بازاریابی است. اما ناامید نشو ما در مورد چیزهای دلپذیر صحبت خواهیم کرد: چگونه می توان مشتری های بیشتری را به سمت محصولات و خدمات وردپرس خود جلب کرد و فراموش نکنید که در مورد تبلیغات Google و ارسال بک لینک به مدت چند لحظه.


بیایید ابتدا برخی از جنبه های کم هیجان انگیز را روشن کنیم.

3 مرحله اصلی در تکامل بازاریابی وجود دارد که هم اکنون بخش های کاملی از ارائه کالای مناسب هستند: گفتن ، نشان دادن و فرصتی برای امتحان کردن.

اینها به راحتی در دنیای واقعی پیاده سازی می شوند. ساده ترین مثال: مشتری که می خواهد یک پوشاک بخرد به هر فروشگاه پوشاک می آید ، می تواند توضیحات محصول را مشاهده کند ، آنها می توانند خودشان محصول را مشاهده کنند (نشان می دهند) ، و آنچه واقعاً مهم است ، قادر به دیدن متناسب با آن (امتحان کنید). سناریوی عالی.

در شرایط مشابه اما در دنیای اینترنت انجام می شود ، شانس بیشتری برای درخواست بازپرداخت وجود دارد. همه اینها زیرا مرحله آخر (“امتحان”) اغلب نادیده گرفته می شود.

چرا “تلاش” اینقدر مهم است؟ ساده ، این یک ابزار طبیعی برای جلب مشتری است. یک سلاح بازاریابی ارگانیک واقعی است که حتی بدون بازاریاب قابل اجرا است. یکی قادر به ارائه نتیجه موفق بدون تن تبلیغات است.

به طور خلاصه ، قدم “امتحان” سنگ می زند زیرا:

 • این استراتژی 2 لحظه مهم را برای مشتری تعیین می کند: اعتماد و شفافیت. روابط مبتنی بر اعتماد و اطمینان ، هدف اصلی هر دو طرف است. این فلسفه اصلی وردپرس نیز هست. احتمالاً ، داستان زیر آن را بهتر توضیح می دهد:
  اعتبار تصویر: Sadhana Balaji

  اعتبار تصویر: سادانا بلوجی

 • این “فرآیند فروش با لمس بالاتر” را فراهم می کند و به مشتری امکان کنترل فرآیند خرید را می دهد.
 • این نوعی تأیید است با مخاطب هدف شما ، با این چشم انداز که این محصول خاص نیاز مشتری واقعی را حل می کند.

بنابراین ، چه هستند مؤثرترین و شیک ترین روش های “فرصتی برای امتحان کردن” برای سوار شدن به مشتریان است و ثابت کنید که محصولات و خدمات WordPress شما ارزش استفاده دارد؟ بیایید در مورد سه مورد اصلی صحبت کنیم:

 1. تضمین بازگشت پول
 2. امتحان رایگان
 3. نسخه ی نمایشی + آزمایشی رایگان

تضمین بازگشت پول

تضمین بازگشت پول

این یک نوع راه حل استراتژی “سعی” است: کاربران هزینه محصول / خدمات را در نظر می گیرند که در واقع به عنوان یک محرک تست است. چرا نه ، آنها مطمئن هستند که اگر دلیل وجود داشته باشد ، می توانند پول خود را پس بگیرند.

بله ، افزونه ها ، مضامین و سایر محصولات دیجیتال وردپرس ملموس نیستند. بنابراین چگونه می توان آنها را پس داد؟ این چیزی است که برخی از ارائه دهندگان نرم افزار هنوز ادعا می کنند در دنیای دیجیتال به سیاست ضد بازپرداخت اعتراض دارند. اما این راهی برای جایی نیست ، همانطور که بسیاری از بازارهای محبوب آنلاین SaaS (نه تنها در صنعت وردپرس) قبلاً ثابت کرده اند.

مشتریان ناراضی که بازپرداخت دریافت نمی کنند ، دیگر برای خرید چیزهای جدید برنخواهند گشت ، هیچ کاری را به دیگران توصیه نمی کنند و در بدترین حالت بازخورد منفی عمومی را در مورد منابع مستقل به جای می گذارند. شهرت شما نیازی به این بار ندارد.

StudioPress ، یکی از امن ترین و حرفه ای ترین ارائه دهنده مضامین وردپرس ، نمونه ای عالی از مراقبت از مشتری و استراتژی شغلی با کیفیت بالا است. اگر مشتریان ناراضی نباشند ، می توانند در مدت 30 روز مبلغ بازپرداخت را مطابق ادعای موجود در آن دریافت کنند صفحه سیاست رسمی.

سوال بعدی شما احتمالاً چگونگی استفاده بیشتر از این استراتژی است?

فقط پول پس انداز نکنید – در ابتدا سعی کنید در هر کار دشواری که نتوانستند هنگام استفاده از محصولات شما به رقابت بپردازند ، به مقصد مشتری مطلوب دست پیدا کنید. این به معنای ارائه پشتیبانی سطح بالا است. اگر این کار به نتیجه نرسید ، از مراحل ساده زیر استفاده کنید تا مشتری با این احساس مثبت کنار بیاید:

 1. به همان شیوه ای رفتار کنید که گویی در حال سؤال پیش فروش هستید.
 2. هیچ سوالی مزاحم در اینجا نیست!
 3. سعی نکنید ذهن مشتری را تغییر دهید بلکه به جای آن یک راه حل مفید پیشنهاد دهید.
 4. عذرخواهی کنید که محصول پاسخگوی نیازهای آنها نبود ، از مشتری بخاطر درخواست کمک و تلاش برای شما متشکرم.

برخی از مدیران هنوز معتقدند که هر ایمیل شاعرانه و پیشرفته می تواند ذهن مشتری را تغییر دهد. معمولاً این کار نخواهد کرد اما اگر پیشنهادی ملموس به عنوان تسلیت (تخفیف ، همکاری و …) داشته باشید ، ممکن است روشی مؤثر برای جلب مشتری برای ماندن باشد..

امتحان رایگان

دوره آزمایشی رایگان

این صدای بسیار شیرین برای گوش مشتری است. آزمایش های رایگان و “سعی کنید قبل از خرید” ممکن است هنوز یک استاندارد صنعت نباشند ، اما روند بسیار خوبی دارند. و این یک خبر عالی برای شرکت های SaaS و خریداران است.

مفهوم اصلی این استراتژی ارائه “فرایند فروش با لمس بالاتر” است که قبلاً ذکر شد..

بسیاری از ارائه دهندگان وردپرس هنوز آن را خطرناک می دانند. اما بسته به محصول و مخاطبان مورد نظر خود ، چرا دسترسی به مواردی که محصول شما را فوق العاده می کند گسترش ندهید?

لینکلن مورفی ، شخصی که به شرکتهای SaaS کمک می کند نرخ تبدیل آزمایشی رایگان را افزایش دهند ، یکبار مقایسه عالی ارائه داد:

آیا تست رانندگی با فراری ارزش یک فراری را کاهش می دهد؟ نه … اگر چیزی باشد ، این چیزی است که معامله را برای بیشتر خریداران می کند. “

به عنوان کارشناسان از بازاریابی ادعا ، پیشنهاد آزمایشی رایگان و ضمانت برگشت پول در واقع از نظر کارایی مشابه هستند ، اما درک آنها توسط کاربران می تواند کاملاً متفاوت باشد. سعی کنید هر دو را ارائه دهید. به عنوان مثال ، با یک شروع کنید محاکمه رایگان ، و با افزودن ضمانت برگشت پول برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان بالقوه ادامه دهید و آنها را احساس امنیت بیشتری کنید.

اما اجازه ندهید که آزمایشی رایگان شما بهم بخورد ، یک استراتژی در اطراف آن ایجاد کنید. نکات کلیدی زیر را در نظر بگیرید.

1. تعریف یک عمر کامل از یک حساب آزمایشی

با توجه به اینکه این استراتژی با انواع مختلفی از محصولات و خدمات وردپرس اعمال می شود ، که رفتار متفاوتی دارند ، سعی کنید عملکرد و ویژگی های خودتان را آزمایش کنید. استاندارد صنعت وردپرس 30 روز است ، اما بدیهی است که مسیری برای پیگیری همه نیست. این باید زمان مناسبی باشد که علاقه خود را به آنچه پیشنهاد می دهید از دست ندهید. علاوه بر این ، اگر دوره آزمایشی را کوتاه کنید ، این احساس اضطراری را برای کاربران ایجاد می کند تا سریعتر عمل کنند.

نتیجه گیری: سعی کنید رسانه شاد خود را پیدا کنید. به عنوان مثال ، یکی از کارشناسان مشهور وردپرس در آنجا WPMUDEV این 14 روز را در 14 روز پیدا کرد.

2. تعامل با خریدار بالقوه

برخی از استراتژیست های بازاریابی ادعا می کنند که یک دوره آزمایشی تعیین شده است تا تعامل انسانی را که برای فروش لازم است ، کاهش دهد. اما امیدوارم از قبل مشخص شده باشد که “تمرکز روی یک کاربر” ، که به هر حال اصلی ترین شعار گوگل است ، یک عامل اصلی در ایجاد رابطه وفادار با مشتری و به ویژه مشتری بالقوه است. بنابراین ، فراموش نکنید:

 • بجای پیوند به یک صفحه راهنما یا صفحه سؤالات متداول ، امکان تملک شخصی را ارائه دهید.
 • ایمیل های پیگیری ارسال کنید. در صورت امکان ، موارد شخصی شده (بله ، منتظر این کلمه هستید) که در مورد ما ایمیلهای خودکار مبتنی بر رفتار هستند. مثلا, زندسك فن آوری های فروش ، ایمیل های پیگیری را ارسال می کنند که به کاربرانی که در طول 3 روز اول بیشترین اشتغال را دارند ، پیشنهاد می کنند (روی فعال ترین و امیدبخش ترین کاربران تمرکز کنید). این به آنها کمک می کند تا برای مشتری خود مؤثرتر باشند. در ترکیب با تماس های تلفنی ، این امر به افزایش تبدیل آزمایشی تا 30٪ کمک می کند. این درصد از٪ پژوهش از Totango ، شرکتی است که به Zendesk کمک کرد تا رفتار کاربران را پیگیری کند. برای به دست آوردن یک تحلیل مشابه از رفتار کاربران خود ، می توانید برای شرکتهای SaaS مانند HeapAnalytics یا MixPanel از یک بستر تحلیلی رایگان استفاده کنید (هر دو برنامه رایگان دارند).
 • مزاحم نشو استراتژی مراقبت از مشتری “همیشه آماده کمک به شما” در حال حاضر کارایی خود را ارائه داده است. همینطور “هرزنامه” مشتری احتمالی بیش از حد اثبات شده است.
 • وقتی 2-3 روز مانده است ، ایمیل های یادآوری ارسال کنید. برای نوشتن یک ایمیل بهتر ، سعی کنید تماسهای مربوط به خود را انجام دهید (برچسب های مختلف دکمه / پیوند را امتحان کنید) – این ایمیلها حس فوریت ایجاد می کنند ، اما آنها نباید زور آور باشند.

3. کارت اعتباری یا کارت اعتباری

این یک بحث طولانی مدت برای آزمایش های رایگان است. تنها نکته واضح است: درخواست برای وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری در حین ثبت نام آزمایشی رایگان مشتری را می ترساند. مگر در مواردی که شرکت شما در زمره آنچه “رهبران برتر کلاس در SaaS” نامیده می شوند (شرکتهای مشهور و معتبر در حال حاضر) ، احتمالاً بهتر است این روش را برای مدتی به تعویق بیاندازید.

یکی از اصلی گزارش Totango تحقیقات هنوز هم مرتبط است:

مقایسه های تبدیل

اگر مطمئن نیستید که کدام روش را دنبال کنید ، دوباره آزمایش کنید و آزمایش کنید. به کاربران خود 2 گزینه بدهید – با و بدون اطلاعات کارت اعتباری مورد نیاز و انجام برخی تست های A / B برای ردیابی تبدیل ها.

به عنوان مثال ، پس از نرخ پایین ثبت نام با اطلاعات کارت اعتباری ، شرکت CrazyEgg دریافت که بازدید کنندگان به سادگی از ارائه این جزئیات ترسیده اند. بنابراین آنها یک صفحه ثبت نام دیگر را با توضیحی مبنی بر اینکه هیچ اتهامی به صورت خودکار صورت نمی گیرد ایجاد و آزمایش کردند: این پیشرفت منجر به افزایش 116 درصدی ثبت نام های آزمایشی شد..

موز شرکت همچنین می خواهد اطلاعات کارت اعتباری را با ارائه توضیحات لازم بخواهد:

شرح توضیحات

نسخه ی نمایشی + محاکمات تمیز شده

نسخه ی نمایشی و آزمایشی

آزمایشی آزمایشی چیست؟ این شبیه به حساب های آزمایشی رایگان از دیدگاه بازاریابی است ، اما از نظر فنی روش دیگری برای اجرای دارد.

در حالی که آزمایش های رایگان ابزاری مناسب برای انجمن های بزرگ وردپرس مانند WPMUDEV است ، استراتژی آزمایشی نسخه آزمایشی برای توسعه دهندگان پلاگین های کوچک وردپرس ، ارائه دهندگان مضامین ، طراحان وب یا هر کس دیگری که فقط اولین محصول / خدمات تجاری وردپرس خود را آزاد می کند ، کارآمدتر و مقرون به صرفه تر است..

به عنوان مثال ، شما یک افزونه جالب کشویی وردپرس ایجاد کرده اید. در سرور شما میزبانی نخواهد شد و کاربران شما برای همکاری با آن به هیچ حساب شخصی در وب سایت شما احتیاج ندارند. شما این فرصت را دارید که نه تنها نشان دهید که چگونه این افزونه کار می کند (به عنوان مثال جلویی واقعی یا در ارائه فیلم تبلیغی) ، در عوض می توانید مشتریان بالقوه را برای دسترسی به باطن افزونه خود برای آزمایش دست اول پلاگین فعال کنید. ارائه یک منطقه آزمایش ماسهبازی علاوه بر توضیحات محصول قاتل می تواند بسیار بهتر عمل کند.

مطمئن نیستید که چگونه یک نسخه آزمایشی آزمایشی را برای محصول خود تنظیم کنید؟ مشکلی نیست تعداد انگشت شماری از ابزارهای وردپرس وجود دارند که این جادو را امکان پذیر می سازند.

یکی از ابزارهای اخیراً منتشر شده برای ایجاد نسخه ی نمایشی جلویی و یک آزمایش رایگان برای محصولات وردپرس ، افزونه Demo Builder Any Any WordPress است. در آنجا می توانید دستورالعمل های روشنی درباره نحوه شروع کار با آن و چه فرصتهایی به عنوان مدیر افزونه پیدا کنید:

نسخه ی نمایشی ساز

برای شروع ایجاد هر دو نمایش نسخه ی نمایشی (نمایانگر زنده وردپرس در عمل) و یا دسترسی مجدد برای کاربران برای آزمایش آن ، باید با ایجاد یک شبکه چندرسانه ای وردپرس برای میزبانی محاکمات (sandboxes که بعداً بصورت خودکار انجام می شود) شروع کنید. تمیز کردن).

با افزونه Demo Builder می توانید یک نمونه زنده جذاب از محصول خود ایجاد کنید که مشتریان بالقوه می توانند با جزئیات مورد بازرسی قرار بگیرند (خصوصاً اگر این یک افزونه پیچیده با ویژگی های زیادی باشد). در اینجا است نسخه ی نمایشی زنده نحوه کار Demo Builder (نسخه ی نمایشی تست یک ویژوال سازنده را نشان می دهد).

این Demo Builder برای هر محصول WordPress کار می کند و به شما این امکان را می دهد تا یک کاربر را برای ثبت یک حساب آزمایشی رایگان برای تست ابزارهای مورد نیاز از داشبورد شخصی خود وردپرس به شما ارائه دهند. پس از مدتی (که شما تعریف می کنید) ، این حسابها به طور خودکار پاک می شوند ، بنابراین شما حسابهای بی مورد را ذخیره نمی کنید و مشتریان بالقوه شما پس از کار با محصول خود دلیلی برای عمل کردن دارند.

در واقع ، شما بسیاری از ابزارهای مدیریت عالی برای تنظیم حساب های آزمایشی و نمایش به کاربران مزایای محصول شما بدست می آورید:

ویژگی های سازنده

همانطور که می بینید ، جدا از تنظیمات ، شما همچنین می توانید با روش استاندارد تر بازاریابی ایمیل – اتوماسیون MailChimp ، فرصت های بازاریابی خود را ارتقا دهید. این به شما کمک می کند در صورت لزوم کاربران را پیگیری کنید (بخوانید: هرزنامه ندهید).

شما می توانید آزمایش کنید که چگونه این حساب آزمایشی باطن برای یک کاربر در اینجا کار می کند.

برخی از ارائه دهندگان کوچک وردپرس این استراتژی آزمایش های رایگان را با یک دانه نمک انجام می دهند: چه می شود اگر مشتری بالقوه این محصول را دوست نداشته باشد یا اینکه این نیازهای آنها را برآورده نکند ، بنابراین آن را خریداری نکند؟ این نگرانی در واقع می تواند خبر خوبی برای تجارت شما باشد. با استفاده از یک نسخه آزمایشی آزمایشی ، شما به طور بالقوه می توانید از بازپرداخت های غیرمجاز یا بازخورد منفی خودداری کنید و ثابت کنید که محصول شما به همان اندازه مناسب “تبلیغ شده” است.

علاوه بر این ، در این حالت شما به طور بالقوه می توانید شانس بیشتری برای تبدیل مشتری به مشتری وفادار داشته باشید ، که قادر است صادقانه به شما در بهبود محصول در طولانی مدت کمک کند..

حدس نزنید که بهترین گزینه برای مشتری چیست – به آنها اجازه دهید محصول شما را متناسب با نیازهای خود تغییر دهند.

نتیجه گیری

ضمانت بازگشت پول ، آزمایش های رایگان و نمایش دموی استراتژی های بازاریابی امیدوار کننده ای است که هر مارک تجاری بزرگ و وردپرس باید دنبال کند. این امر به تقویت برند شما در نگاه مصرف کنندگان و همچنین ایجاد روابط بین سازندگان وردپرس و مشتریان آنها کمک می کند.

استراتژی هایی که ما بیان کردیم برای هر فروشگاه یا کالای تجارت الکترونیکی لازم و یا کامل نیستند ، شما باید تحقیق و آزمایش بازار خود را انجام دهید تا مشخص کنید که مناسب شما چیست. توصیه های توصیف شده را به عنوان گزینه هایی برای آزمایش های بعدی بازاریابی خود در نظر بگیرید.

امیدوارم که این نوشتن برای کسانی مفید باشد که فقط در استفاده از هر یک از این استراتژی ها فکر می کنند یا قبلاً با آنها دوست بوده اند. به هر حال ، آیا تجربه ای برای اشتراک گذاری در این زمینه دارید؟ نکات بیشتر ، یا شاید یک سوال؟ نظر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector