توسعه دهندگان WordPress: پول را در جدول نگذارید

در پست امروز می خواهم یک ایده مشترک را با شما به اشتراک بگذارم اگر شما یک برنامه نویس هستید که کار مشتری را در داخل و اطراف اکوسیستم WordPress انجام می دهید. پادکستهای وردپرس در تعداد دیررسهای خود در حال رشد هستند ، چه در آنجا و چه در بسیاری از تالارهای آنلاین ، گفتگوی نسبتاً منظمی درباره آزادکاران و مشاغل آزاد وردپرس و نحوه عملکرد آنها با کارآمدتر و سودآوری بیشتر وجود دارد. من یک موضوعی برای گفتن در مورد این موضوع دارم ، تا افکارم را در مورد برخی از درآمدهای نسبتاً آسان که می تواند به هر مشاغل وردپرس اضافه شود که انجام کار مشتری را انجام می دهد بخوانید.


به عنوان مثال یک فریلنسر در زمینه ساخت سایت استفاده کنید. آنها روی طراحی مختصر ، قاب های سیم متمرکز خواهند شد ، اما سایت را طراحی می کنند ، اما وقتی پروژه تمام شود ، آنها اغلب با آن مشتری خداحافظی می کنند تا اینکه به چیزی که از نظر فنی انجام شود ، احتیاج داشته باشند..

میزبانی وردپرس میوه کم آویز است – آن را انتخاب کنید!

پس چرا پیشنهاد نمی کنیم از آن هاستینگ مراقبت کنید؟ بعد می توانید از همان مشتری درآمدهای مکرر کسب کنید ، این چیزی است که شما می دانید به آنها احتیاج دارند. قبل از اینکه خیلی بیشتر پیش بروم ، می خواهم این نکته را بیان کنم. من قبل از سرمایه گذاری فعلی من بیش از 10 سال ثبت نام دامنه و مشاغل میزبانی را تأسیس و اداره کردم که سرانجام به یک شرکت بزرگتر فروخته شد که بسیاری از مشاغل مشابه را در آن صنعت تثبیت می کرد..

اندکی بعد از این فروش ، من با وردپرس کار خود را شروع کردم و اولین مشاهده من این بود که این افراد به هاستینگ احتیاج دارند ، بنابراین من در مورد ارائه خدمات به این مشتریانی که برای آنها سایت ساختیم ، تصمیم گرفتم. اکنون پس از 5 سال ، میزبان مشاغل بین 5 تا 7 کیلو در ماه تولید می کند. این مربوط به اندازه متوسط ​​پروژه وردپرس است که ما انجام می دهیم ، بنابراین در واقع ما درآمد یک پروژه اضافی را داریم – که مجبور نیستیم هر ماه انجام دهیم. ارزش فکر کردن در مورد?

خوب ، در این مرحله فکر می کنید: “اما شما در مورد میزبانی می دانید که برای شما خوب است” خوب بعد از 10 سال در آن بازی می توانم آخرین چیزی را که می خواستم برای شما بازگو کنم این بود که دوباره در صنعت میزبانی وب قرار بگیرم. بارها و بارها توسط سرورهای نیازمند از خواب بیدار شده ام.

اما لازم نیست چنین باشد. اکنون میزبان وردپرس موجود در آن بسیار بهتر و کامل تر از گذشته است و در زمینه وردپرس حتی بیشتر. در چند سال گذشته در راه حل های میزبانی اختصاصی وردپرس رشد مداوم وجود داشته است و استفاده از این ها کلید ارائه خدمات میزبانی به مشتریان WordPress شماست..

بیایید به اعتراضات نگاه کنیم

“من در مورد میزبانی به اندازه کافی نمی دانم … من نمی خواهم از مشتری های میزبان پشتیبانی کنم … ما به اندازه کافی بزرگ نیستیم که بتوانیم میزبانی را مدیریت کنیم چون زمان لازم برای مدیریت است.” همه نکات معتبر اما هرکدام راه حل معقول دارند.

لازم نیست که درباره میزبانی اطلاعات زیادی داشته باشید دیگر ، مطمئناً نیازی نیست که با پیکربندی های Apache یا درهم آمیختن با تنظیمات سرور MySQL ، کثیف و کثیف شوید. به کسی که در این باره اطلاع دارد ، این کار را برای شما انجام دهد. بسیاری از سرویس های میزبانی خاص وردپرس (خدماتی مانند WP Engine یا Flywheel) تمام کارهای سخت و مورد نیاز خود را انجام می دهند ، حتی در نصب وردپرس برای شما (به درستی این Cpanel نیست!). آنها همچنین از پشتیبان گیری ، به روزرسانی های اصلی وردپرس مراقبت می کنند و از امنیت مراقبت می کنند.

در طرف پشتیبانی, شما واقعاً نیازی به پشتیبانی ندارید. اگر در مورد آن فکر کنید ، شما توسعه دهنده هستید و نیازهای پشتیبانی بین شما و ارائه دهنده خدمات است. مشتری شما به هیچ وجه نیازی به درگیر شدن در سطح FTP ندارد (نکته من راجع به ایمیل بیشتر در پایین مشاهده کنید).

در مورد آخرین اعتراض ، شما وقت ندارید که میزبان را مدیریت کنید. خوب اگر کمی وقت بگذارید جایی که ارزش خود را اضافه می کنید ، درصد زیادی از هفته یا ماه خود را نمی گیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع مستقیماً در زیر بخوانید.

از کجا ارزش خود را اضافه می کنید?

یک ارائه دهنده میزبان محور WordPress را با یک سرویس مدیریت WordPress مانند ManageWP یا Infinitewp و این جایی است که شما ارزش اضافه می کنید. به روزرسانی های افزونه و موضوع هنوز هم باید مورد توجه قرار گیرند و با ابزارهایی مانند این ، این امر تقریباً بدون درد است. و اگر سایت را در وهله اول ساخته اید ، تمام افزونه های موجود را می شناسید ، بنابراین به روزرسانی آنها مستقیماً پیش می رود.

همچنین به این ترتیب زمان لازم برای انجام برخی از بررسی های ساده در پشتیبان گیری از سایت ، ممکن است به طور مرتب یکی از نسخه های پشتیبان را بارگیری مجدد کنید تا از عملکرد آنها اطمینان حاصل شود. شما در حال میزبانی وردپرس هستید ، اما همچنان موارد اضافی خود را در بالا اضافه می کنید.

نامه الکترونیکی را لمس نکنید!

اگر در حال خواندن این فکر هستید که من نکات بسیار خوبی را ارائه داده ام ، قبل از اینکه به آن مشاغل خود را متعهد شوید ، اجازه دهید یک نکته یا حتی یک قاعده را برای شما بیان کنم – هرگز شکسته نشود. سرویس میزبانی ایمیل ارائه ندهید.

لازم نیست ، تعداد زیادی ایمیل اختصاصی ارائه دهید که می توانید به مشتری های خود نیز مراجعه کنید. Google GSuite انتخاب من است و گرچه اخیراً از یک سرویس رایگان به هزینه هر کاربر تبدیل شده است که ارزش آن را دارد. مشتریان اکنون آن را دریافت می کنند ، ایمیل موجودی متفاوت برای میزبانی وب است. در سفرهایم ، وقتی پیشنهاد می كنم كه سایت وردپرس و ایمیل لازم نیست كه در كنار هم قرار بگیرند ، به هیچ وجه فشار نمی آورم..

میزبانی ایمیل جایی است که بیشتر وقت پشتیبانی را سپری می کنید ، پیکربندی مشتریان و تلفن های همراه برای نامه های دسک تاپ سخت است – دور بمانید! پشتیبانی آنلاین زیادی برای خدماتی مانند این وجود دارد ، اما این گزینه نیز وجود دارد که بتوانید شرکتی را پیدا کنید که در یک سرویس مانند برنامه های Google تخصص دارد و مشتری های خود را برای ارائه یک راه حل به آن مراجعه کند..

چگونه از نظر مالی کار می کند?

بیایید با یک مثال سریع کار کنیم. یک محصول میان رده مانند سطح حرفه ای در WP Engine بگیرید. این هزینه برای 10 نصب وردپرس در هر ماه 99 دلار برای شما هزینه خواهد کرد (1198 دلار در سال یا 958 دلار در صورت استفاده از لینک تبلیغاتی ما). اگر می خواهید این سرویس را با سرویس مدیریتی که در بالا به آن اشاره شده است مقید کنید ، می توانید سالیانه چیزی حدود 400 دلار را به مشتری اختصاص دهید – در هنگام نصب 10 سایت کامل ، درآمد 4000 دلاری را بدست آورید و سود 2800 دلار یا بیشتر کسب کنید..

WP Engine خدمات خود را با نصب ارائه می دهد ، بنابراین اگر می خواهید حتی بهتر عمل کنید می توانید تعدادی از سایتهای با ترافیک پایین تر را در یک نصب چندرسانه ای وردپرس نصب کنید و این تعداد را برای شما بهتر کند. مطمئنا ، multisite یک مهارت فوق العاده است ، اما اگر به WordPress وارد شوید ، این یک ارزش برای یادگیری است.

یک فکر نهایی

من باید اعتراف کنم که من یک جور میزبان میزبان هستم. وقتی مشتری با سایت خود به یک ارائه دهنده میزبانی اشتراکی ارزان و شاد می رسد ، نمی توانم به اندازه کافی سریع آن را از بین ببرم. در اینجا یک مزیت خوب دیگر به شما می دهد. می توانید کارهای خود را در تنظیمات میزبانی با کیفیت ، تنظیم و تنظیم برای وردپرس قرار دهید. این بهتر است و در درازمدت کار را برای مشتری (و شما) آسانتر می کند. اکنون به آنجا بروید و تجارت خود را گسترش دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map