چگونه می توان وبلاگ خود را با WordPress جستجو کرد

چگونه می توان وبلاگ خود را با WordPress جستجو کرد

به عنوان یک وبلاگ نویس جدید ، شاید در مورد چگونگی شروع کار کمی مطمئن باشید. به خصوص اگر می خواهید مخاطب بزرگی کسب کنید یا از وبلاگ خود درآمد کسب کنید ، می توانید به راحتی از تعداد تصمیمی که باید در نظر بگیرید خسته شوید ، از جمله اینکه در مورد چه چیزی بنویسید.


قبل از ایجاد اولین محتوای محتوای خود یا انتخاب ایده مناسب وردپرس ، هر وبلاگ نویس موفق با تصمیم گیری در مورد هدف و ویژگی های وبلاگ خود شروع می کند. داشتن یک موضوع تعریف شده ، محتوای شما را به یک تمرکز واضح تبدیل می کند و به شما کمک می کند تا مخاطبان صحیح را هدف بگیرید.

در این پست ، ما در مورد اهمیت داشتن طاقچه صحبت خواهیم کرد و چند راه برای پیدا کردن تمرکز وبلاگ شما ارائه می دهیم. در آخر ، ما همچنین برخی از ابزارهایی را ارائه می دهیم که به شما در ایجاد محتوای عالی برای طاقچه وبلاگ شما کمک می کنند. بیایید وارد بشویم!

طاقچه وبلاگ شما چیست (و چرا اهمیت دارد)?

وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، طاقچه شما تمرکز یا موضوع اصلی وبلاگ شما است. این توضیح می دهد که محتوای شما درباره چیست ، و می تواند به اندازه دلخواه گسترده یا خاص باشد. مثلا, خوشمزه وبلاگی است که دستور العمل های کلی ، بررسی آشپزی و اخبار ، نکات سرگرم کننده و موارد دیگر را در بر می گیرد:

تصویر صفحه delish.com

آشپزخانه آسان Veggie , از طرف دیگر ، وبلاگ مخصوصاً در زمینه پخت و پز و خوردن یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه (که در درجه اول) قرار دارد تمرکز دارد:

آشپزخانه آسان Veggie

هر دو وب سایت کاملاً در طاقچه های غذایی جای می گیرند. با این حال ، یکی بسیار گسترده است (اجرای gamut از دستور العمل ها گرفته تا انتخاب های مشهور غذا) و دیگری بر جنبه ای کوچکتر از موضوع کلی تمرکز دارد.

ایجاد یک وبلاگ چند طاقچه امکان پذیر است ، اما اجرای این نوع سایت دشوار است ، و ما توصیه می کنیم در برابر آن استفاده کنید مگر اینکه تجربه وبلاگ نویسی زیادی داشته باشید. برای بیشتر افراد ، چسبیدن به یک طاقچه تک در هر وبلاگ یک استراتژی بسیار باهوش تر است ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا مخاطبی سازگار داشته باشید که به موضوع شما اهمیت دهد. با این حساب ، بیایید در مورد نحوه تصمیم گیری در مورد تمرکز خود صحبت کنیم!

شاید از شما سؤال شود که چگونه وبلاگ مناسب را انتخاب کنید. خوشبختانه ، چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن توپ استفاده کنید.

مرحله 1: از خود بپرسید که درباره شما علاقه مند هستید

قبل از اینکه به یک طاقچه وبلاگ نویسی بپردازید ، آنچه را که علاقه مندید در نظر بگیرید. از آنجایی که شما مسئولیت ایجاد محتوای مداوم در مورد آن موضوع را بر عهده خواهید گرفت ، باید موضوعی باشد که شما به آن علاقه دارید و حرفهای زیادی برای گفتن دارید. از این گذشته ، هنگامی که به موضوع خود اشتیاق دارید ، پست های وبلاگ شما معتبر تر به نظر می رسد و کمتر شبیه فروش می شوند.

بنابراین ، می توانید لیستی از اشتیاق ، علاقه ها و سرگرمی های خود را تهیه کنید. سپس بر روی مواردی که چیزی منحصر به فرد برای گفتن دارید ، تمرکز کنید و فکر کنید که می توانید در مورد سالهای آینده بنویسید. شما همچنین ممکن است بخواهید اهداف خود را در این مرحله در نظر بگیرید. اگر به عنوان مثال قصد دارید از وبلاگ خود سود کسب کنید ، باید مطمئن باشید که طاقچه شما سودآور است (درباره این موضوع در یک لحظه). از طرف دیگر ، ممکن است به دنبال افزایش آگاهی در مورد یک موضوع یا اشتراک اطلاعات آموزشی باشید. از وبلاگ نویسی هرچه می خواهید ، طاقچه شما باید بتواند آن را تهیه کند.

مرحله 2: تولید ایده های محتوا برای طاقچه خود را شروع کنید

هنگامی که شما یک طاقچه بالقوه را در ذهن دارید ، زمان آن است که دریابید که آیا می توانید محتوای با کیفیت برای آن بیابید. این مرحله همچنین به شما کمک می کند تا تمرکز خود را کم کنید ، به خصوص اگر به دنبال یک موضوع پیچیده هستید. از دانش موجود و منابع آنلاین خود برای تولید برخی ایده های بالقوه در مورد محتوای استفاده کنید. اینجا نکاتی وجود دارد:

 • وبلاگ ها و سایت های دیگر را در مورد موضوع احتمالی خود بخوانید. ببینید چگونه دیگران به اشتیاق شما نزدیک می شوند می توانند از شما الهام بگیرند ، و شما ممکن است رویکردهای جدیدی را که وبلاگ نویسان موجود در نظر نگرفته اند شناسایی کنید.
 • تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید تا مردم در موتورهای جستجو به دنبال آن باشند. اگر افراد به دنبال اطلاعاتی در مورد طاقچه شما نیستند ، جذب مخاطب دشوار خواهد بود. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ از این راهنمای استفاده در مورد چگونگی فکر کردن در مورد ایده های عالی وبلاگ استفاده کنید تا ایده های عالی را با استفاده از نظرات ، رسانه های اجتماعی ، کلمات کلیدی ، طوفان مغزی و موارد دیگر بکارید..
 • در یک زمینه یا موضوع بزرگتر یک طاقچه کوچک پیدا کنید. مثالهای وبلاگ مواد غذایی بالا نشان می دهد که چگونه یک موضوع گسترده مانند غذا می تواند خود را به یک طاقچه کوچکتر قرض دهد. اگر موضوعی که به آن علاقه دارید بسیار بزرگ به نظر می رسد ، سعی کنید یک موضوع کوچکتر را پیدا کنید تا روی آن تمرکز کنید.

هنگامی که مطمئن شدید که مبنای زیادی از ایده های محتوا را به دست می آورید ، زمان آن رسیده است تا تعیین کنید که طاقچه شما چگونه سودآور خواهد بود.

مرحله 3: پتانسیل کسب درآمد طاقچه خود را تعیین کنید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، اگر قصد دارید از وبلاگ خود کسب درآمد کنید ، باید مطمئن باشید که طاقچه شما دارای پتانسیل درآمدی است. برای کشف این موضوع چندین روش وجود دارد. توصیه می کنیم برای تجزیه و تحلیل هر طاقچه ای که در نظر دارید ، این دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید:

 1. از Google استفاده کنید برنامه ریز کلمه کلیدی کشف حجم و روند برای کلمات کلیدی شما پس از جستجوی دسته ای از کلمات کلیدی ، از گزینه “دریافت جستجوی جلد” برای مشاهده آمار از جمله میانگین جستجوی ماهانه استفاده کنید. به همین ترتیب می توانید استفاده کنید Google Trends و همچنین برای دیدن اینکه آیا کلمات کلیدی شما در حال حاضر محبوب هستند.
 2. با جستجوی اطلاعات ، موضوع خود را محبوب کنید وبلاگهای فعال و سایتها برای خواندن موضوعات مورد علاقه خود به وبلاگهایی که به طور مداوم از آنها بازدید می کنید فکر کنید. آیا آنها هنوز هم کار می کنند؟ برخی از وبلاگها حتی بیانیه های ماهانه یا سه ماهه ای را منتشر می کنند ، بنابراین می توانید ببینید آیا سودآوری می کند یا خیر.
 3. پخش کردن انجمن ها و تابلوهای پیام مربوط به اشتیاق شما. Reddit یک انجمن مخصوصاً عالی است زیرا تقریباً برای هر موضوعی قابل تصور تابلوهایی دارند. اما اگر به چیزی اشتیاق دارید احتمالاً قبلاً از انجمن های مربوطه بازدید می کنید (به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران وردپرس مرتباً از آن بازدید می کنند StackExchange و انجمن انواتو).
 4. بررسی رسانه های اجتماعی صفحات هشتگ و طرفداران مرتبط با موضوع شما. ببینید افراد علاقه مند هستند و به طور فعال در مورد طاقچه و / یا کلمات کلیدی شما صحبت می کنند.
 5. مهمتر از همه – وجود دارد پتانسیل وابسته? یکی از سریعترین راههای کسب درآمد از وبلاگ شما ، اضافه کردن پیوندهای وابسته به محصولات یا خدمات پیشنهادی ذکر شده در پست های شما است. ثبت نام در برنامه هایی مانند ShareASale,شرکت CJ و حتی آمازون برای یافتن صدها محصول و خدمات مرتبط با طاقچه خود (فقط مطمئن شوید که تمام موارد را دنبال کنید دستورالعمل های FTC هنگام استفاده از لینک های وابسته).

هرچه تعداد بیشتری از این راهها نتایج مثبتی به همراه داشته باشد ، احتمال ایجاد درآمد از ایجاد یک وبلاگ در آن طاقچه بیشتر است..

با ترکیب این مرحله با دو مورد قبلی ، باید بتوانید در جایی قرار بگیرید که به آن علاقه مند هستید ، فضای کافی برای مطالب منحصر به فرد را ارائه می دهد و پتانسیل خوبی برای کسب درآمد دارد. البته این فقط آغاز است. اکنون که به شما توجه کرده است ، بگذارید در مورد چگونگی ایجاد محتوای عالی برای آن صحبت کنیم.

ابزارهای اصلی برای بهینه سازی محتوای جالب وبلاگ شما

اگر می خواهید در طاقچه انتخاب شده خود موفق شوید ، محتوای شما باید هر دو باشد با ارزش به خوانندگان و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو بهترین راه برای بهینه سازی محتوای خود اطمینان از کیفیت بالای آن و استفاده از کلید واژه های مؤثر است. خوشبختانه ، چند ابزار وجود دارد که می توانند در این امر به شما کمک کنند.

تصویر صفحه برنامه ریزی کلمه کلیدی گوگل

برنامه ریز کلمات کلیدی Google, به عنوان مثال ، یک ابزار رایگان است که شما را قادر می سازد بر اساس مبحث طاقچه خود ، جستجو در کلمات کلیدی مرتبط را انجام دهید. همچنین حجم جستجو را نمایش می دهد ، برای کمک به شما در تعیین چه موضوعاتی محبوب است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در مبحث طاقچه خود وارد کنید و لیستی از کلمات کلیدی تولید کنید.

با استفاده از این کلمات کلیدی ، می توانید با استفاده از ایده های پست شروع کنید تولیدکننده ایده های وبلاگ Hubspot:

تصویر تولید کننده ایده وبلاگ hubspot

این یک ابزار رایگان دیگر است که در هنگام ترکیب با کلمات کلیدی شما ، می تواند به شما در ایجاد عناوین پست بهینه کمک کند. فقط کلمات کلیدی خود را وارد کنید ، سپس کلیک کنید به من ایده های وبلاگ بدهید! برای تولید عناوین بالقوه.

البته افزونه های وردپرس زیادی نیز وجود دارد که به منظور کمک به شما در ایجاد محتوای عالی طراحی شده اند. ابزاری مانند این می توانند از اطمینان حاصل کنند که محتوای طاقچه شما برای موتورهای جستجو مرتبط ، مفید و بهینه شده است. در اینجا چند راهنما برای کمک به شما آورده شده است.

 • یک تقویم ویراستاری در وردپرس بسازید (و در واقع از آن استفاده کنید). تقویم سرمقاله راهی عالی برای ماندن در بالای مباحث خود و سازماندهی نویسندگان مختلف است. خوشبختانه وردپرس با کمک این افزونه های تقویم تقویم عالی بسیار جذاب ایجاد و برنامه ریزی پست ها را آسان می کند.
 • با نحوه سازماندهی مطالب در سایت وردپرس خود بیاموزید. نوشتن مطالب عالی تنها بخشی از محبوبیت یک وبلاگ است. با استفاده از این نکات و ابزارهای سازماندهی محتوای وبلاگ خود ، میزان خواندن و تعامل را افزایش دهید.
 • محتوای مرتبط را در سایت وردپرس خود با ابزارهای مفید به اشتراک بگذارید و به اشتراک بگذارید. نوشتن محتوا از ابتدا فقط یک راه برای افزودن اطلاعات ارزشمند به وب سایت شما برای خوانندگان است. گزینه دیگر ، ویرایش و اشتراک گذاری مطالب بسیار جذاب از سراسر وب است و با استفاده از این سه افزونه می توانید به سرعت و به راحتی فیدها را به سایت پیشرفته وردپرس خود اضافه کنید.

وقتی یک وبلاگ نویس جدید هستید ، مهم است که با پایه و اساس درست شروع کنید. دانستن دقیق طاقچه شما بسیار طولانی است تا به شما در ساخت وبلاگ خود کمک کنید ، مخاطبان خود را پیدا کنید ، محتوای مرتبط تولید کنید و از سایت خود کسب درآمد کنید (در صورت وجود).

آیا در مورد پیدا کردن طاقچه برای وبلاگ جدید خود سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map