کاربردهای عالی برای افزونه های کشویی قدرتمند WordPress

کاربردهای عالی برای افزونه های کشویی قدرتمند WordPress

عناصر زیادی وجود دارد که می توانید در وب سایت خود برای تقویت تعامل کاربر و افزایش تحویل مطالب خود وارد کنید. با این حال ، یک عنصر که اغلب نادیده گرفته می شود – کشویی – عنصری است که می تواند بیشترین تأثیر را در طراحی و عملکرد داشته باشد.


اسلایدها نمایش اسلایدهای قابل حمل هستند که می توانند بسیاری از کارها را انجام دهند (مانند نمایش نمونه کارها عکاسی شما یا نمایش توصیفات تجاری). در صورت استفاده صحیح ، می توانید یک تجربه جذاب و تعاملی را برای بازدید کنندگان وب سایت خود ایجاد کنید.

در این پست ، ما بحث خواهیم کرد که کشویی چیست و چرا باید از آن استفاده کنید. سپس به شما نشان خواهیم داد که چگونه بهترین اسلایدر وردپرس را برای نیازهای خود انتخاب کنید ، و همچنین چهار روش عالی برای استفاده از آن در سایت شما. بیا شروع کنیم!

کشویی چیست (و چرا باید از وب سایت خود استفاده کنید)

موضوع کل WordPress (نسخه ی نمایشی سفر به وبلاگ)

نمایش اسلایدها در وب سایت های مختلف به روش های مختلفی استفاده می شود – از جمله در نسخه ی نمایشی وبلاگ Total Travel ، جایی که از یک اسلایدر برای نمایش مقالات استفاده می شود.

کشویی یک نمایش پرده ای تعاملی است که در وب سایت ها برای کارهای متنوعی استفاده می شود ، و در حالی که آنها معمولاً سنگین از نظر رسانه هستند ، شما فقط به دوچرخه سواری در یک سری تصاویر یا فیلم ها محدود نمی شوید. علاوه بر این ، تعدادی از مزایای استفاده از لغزنده ها وجود دارد. به عنوان مثال ، آنها می توانند:

 • محتوای وب سایت خود را خراب کنید.
 • بازدید کنندگان وب سایت خود را درگیر کنید.
 • شما را قادر می سازد تا اطلاعات را به روشی آسان و قابل هضم تحویل بگیرید.

به طور خلاصه ، کار اصلی یک کشویی بهبود نحوه تعامل بازدید کنندگان با محتوای شما است. این امر صحیح است که آیا محتوای بصری (مانند تصاویر و فیلم ها) باشد یا خیر (از جمله محتوای نوشتاری ، مانند توصیفات).

چگونه بهترین اسلایدر وردپرس را برای نیازهای خود انتخاب کنید

لغزنده ها با هم برابر نیستند ، بنابراین تصمیم گیری در مورد کدام یک از بهترین ها برای نیازهای شما مهم است. هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که آن را برای اهداف مختلف مناسب می کند. برخی از ویژگی های معروف تر کشویی عبارتند از:

 • پشتیبانی از نمایش پرده ای با عرض کامل.
 • ترتیب بندی مجدد اسلایدها را بکشید و رها کنید.
 • ابزارک ها و کد کوتاه داخلی.
 • گزینه های پیکربندی (مانند اثرات انتقال و سرعت).
 • پشتیبانی چندرسانه ای (از جمله فیلم ، GIF ، HTML و موارد دیگر).

مشخصات دقیق با کشویی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، Slider Revolution (که از 25 دلار شروع می شود) به دلیل انتقال اسلایدها به اسلاید و افزونه های افزونه شناخته شده است. این باعث می شود تا برای نمایش اسلایدهای بسیار خلاق گزینه مناسبی باشد. به علاوه آن با بسیاری از تم های برتر WordPress ، از جمله Total همراه است. متا کشویی (رایگان و حق بیمه) به دلیل برش تصویر هوشمند و امکان جاسازی فیلم های YouTube در اسلایدها محبوب است.

Smart Slider 3 (همچنین با برنامه های رایگان و پرداخت شده) همچنین بسیاری از ویژگی های فوق و همچنین پشتیبانی از سطح بالا و موارد دیگر را در بر می گیرد 100 اسلاید از پیش ساخته:

صفحه نمونه کشویی Smart Slider 3

خواهید فهمید که بیشتر اسلایدها انعطاف پذیری و قدرت زیادی را ارائه می دهند ، اگرچه گزینه مناسب به نیاز شما و استفاده مورد انتظار شما بستگی دارد. با این حساب ، بیایید نگاهی به برخی از موقعیت های منحصر به فرد که ممکن است یک نوار لغزنده برای آنها ایده آل باشد بپردازیم.

4 استفاده عالی برای یک پلاگین کشویی قدرتمند

برای بخشیدن به الهام بخش ، در این بخش چهار کاربرد عالی برای یک افزونه کشویی قدرتمند به شما ارائه می دهیم. ما همچنین در مورد چگونگی اجرای بهینه هر روش به شما توصیه های مفیدی خواهیم کرد. بیایید وارد شوید!

1. نمایش عناصر بصری با یک نوار لغزنده تصویر

من یک نمونه از کشویی تصویر هستم

کشویی تصویر فرصتی برای اشتراک گذاری تصاویر خیره کننده است.

همانطور که از نام آن پیداست ، یک اسلایدر تصویر مجموعه ای از عکس های ثابت را نشان می دهد. این کشویی ها برای نمایش آسان عناصر بصری ، مانند نمونه کارها یا آلبوم مسافرتی ، عالی هستند. در حالی که لغزنده های تصویر روشی ساده برای نمایش عناصر بصری شما هستند ، مراقب باشید که آنها را به خوبی اجرا می کنید:

 • فقط از تصاویر با وضوح بالا استفاده کنید. به عبارت ساده تر ، هرچه وضوح تصاویر شما بالاتر باشد ، درک کیفیت نیز بیشتر می شود. با توجه به این نکته ، می توانید بسیاری از تصاویر رایگان آنلاین را پیدا کنید.
 • تصاویر خود را بهینه کنید. با ابزار رایگان مانند TinyPNG, می توانید اطمینان حاصل کنید که صفحات شما به سرعت بارگیری می شوند و تصاویر شما فضای کمی در سرور شما می گیرد ، همه اینها بدون اینکه روی کیفیت تأثیر بگذارد همچنین می توانید از این راهنمای بهینه سازی تصویر برای بهتر شدن تصاویر خود استفاده کنید.

شما ممکن است از کشویی های تصویر به عنوان یک برنامه خسته کننده و استفاده بیش از حد فکر کنید. با این وجود ، استفاده از تصاویر با کیفیت بالا و زیبا خوانندگان شما را مجذوب خود می کند و تجربه ای را که در وب سایت شما خواهد داشت تقویت خواهد کرد.

2. نمایش نامه های مشتریان با کشویی چرخ فلک

من نمونه کشویی چرخ فلک هستم

یک کشویی چرخ فلک امکان ادغام یکپارچه از توصیفات و سایر قطعات از محتوا را فراهم می کند.

کشویی چرخ فلک چرخ است که روی یک حلقه کار می کند. از آنجا که تمایلات مختصر هستند ، یک کشویی چرخ فلک بهترین راه برای ارائه این قطعات از محتوا را به بازدید کنندگان وب سایت شما ارائه می دهد. با این حال ، برای انجام موثرترین کار ، می خواهید این نکات را انجام دهید:

 • از یک چرخ فلک دستی استفاده کنید. همه با همان سرعت نمی خوانند. به همین ترتیب ، بهتر است به بازدید کنندگان خود اجازه دهید تصمیم بگیرند چه موقع به سمت توصیف بعدی در کشویی حرکت کنند.
 • دکمه های برجسته را وارد کنید. این باعث می شود خوانندگان شما بین هر توصیفی جابجا شوند.

بهترین چیز در مورد کشویی چرخ فلک این است که ادراک کمیت را ارائه می دهد. در حالی که برای ساختن توصیفات تجاری خود مشغول کار هستید ، هنوز هم می توانید با افتخار آنچه را که دارید انجام دهید بدون اینکه تأثیر منفی بر اثبات اجتماعی شما بگذارد.

3. بهترین کار خود را با یک نوار لغزنده نمونه کارها نشان دهید

من نمونه کشویی نمونه کارها هستم

می توانید از یک نوار لغزنده نمونه کارها برای عکاسی ، فیلمبرداری یا حتی محتوای غیر بصری استفاده کنید.

به طور خلاصه ، کشویی نمونه کارها مواردی است که شما را قادر می سازد کار خود را نشان دهید. این بنا به منظور نمایش عناصر مختلف رسانه ای ساخته شده است ، و این باعث می شود تا جنبه های مختلف خدمات شما برجسته شود. البته دغدغه اصلی شما فقط نمایش دادن بهترین کارهای شماست. با این حال ، یک نکته دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • پیوندها را برای محتوای غیر بصری گنجانید. همه قطعات نمونه کارها بصری نیستند (به خصوص اگر نویسنده یا وبلاگ نویس باشید). با این حال ، شما هنوز هم می توانید از عناصر بصری (مانند تصاویر از کار خود) در کشویی استفاده کنید ، و پیوندهایی به پروژه واقعی داشته باشید. این باعث تعامل سایت شما می شود.

استفاده از نوار لغزنده نمونه کارها به معنای محدودیتی برای کار شما نمی توانید با بازدید کنندگان به اشتراک بگذارید. این برای کسب و کار شما بسیار مناسب است – به خصوص اگر رسانه شما چند وجهی است – و همچنین باعث می شود یک لمس بی نظیر به سایت شما اضافه شود.

4- با یک کشویی اختلاف منظر ، محتوای تعاملی ایجاد کنید

من یک نمونه از کشویی اختلاف منظر هستم

برای ایجاد یک تجربه جذاب برای بازدید کنندگان ، از لغزنده های اختلاف منظر استفاده کنید.

اثر اختلاف منظر یکی از مواردی است که به نظر می رسد تصویر پس زمینه به صورت سه بعدی حرکت می کند. با استفاده از این اثر ، می توانید به یک وب سایت استاتیک غیرقابل توصیف عمق دهید و محتوای تعاملی و جذاب ایجاد کنید. علاوه بر این ، توجه بازدید کنندگان را به خود جلب می کند ، بنابراین به مشارکت آنها کمک می کند. اگر می خواهید بیشترین تعاملی را برای بازدید کنندگان خود ایجاد کنید ، در اینجا نکاتی را باید در نظر داشته باشید:

 • سبک خود را انتخاب کنید. اینها شامل نوار لغزنده ، پیمایش ، ماوس و 3D است. هر کدام تأثیر خود را بر نحوه بارگیری و نمایش دادن کشویی شما می گذارد ، بنابراین گرفتن درست از آن مهم است.
 • تصویر خود را با دقت انتخاب کنید. تصاویر با فضای منفی برای جلوگیری از درهم و برآمدگی ایده آل هستند ، همانطور که تصاویری که در صفحه های کوچکتر به خوبی مقیاس می شوند.

البته ، شما نمی خواهید که صفحه وب شما برای بازدید کنندگان زیاد باشد. این به معنای محدود کردن استفاده شما از کشویی های اختلاف منظر است و در حالت ایده آل به یک نمونه در هر صفحه چسباندن است.


در حالی که اسلایدرها منتقدان خود را دارند ، شکی نیست که آنها برای تعدادی از برنامه های مختلف ایده آل هستند. با افزودن جلوه های پیچیده (مانند پیمایش اختلاف منظر) و یک برنامه کاربردی به ظاهر بی پایان (مانند نمایش کار شخصی یا توصیفات تجاری خود) ، استفاده از یک اسلایدر می تواند عملکرد وب سایت شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

آیا در مورد انتخاب بهترین اسلایدر وردپرس برای سایت خود سؤالی دارید؟ در اسلایدر وردپرس به دنبال چه چیزی هستید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector