فروشگاه WooCommerce خود را با Google Merchant Center بازاریابی کنید

فروشگاه WooCommerce خود را با Google Merchant Center بازاریابی کنید

هر صاحب فروشگاه اینترنتی به دنبال روش های خلاقانه ای برای عرضه محصولات خود خواهد بود. یکی از کانالهای ارجح برای بازاریابی در فضای دیجیتال ، تبلیغات Google Shopping است. وقتی محصول با جستجوی مربوطه در Google جستجو می کند ، تبلیغات محصول شما با تصاویر نمایش داده می شود. از آنجا که از نظر بصری جذاب هستند و اطلاعات جدیدی را ارائه می دهند ، تبلیغات خرید Google نیز در تقویت تبدیل ها بسیار مؤثر است. یکی از جنبه های اساسی بازاریابی از طریق تبلیغات Google Shopping ایجاد یک محصول برای Google Merchant Center است. در این مقاله ما در مورد اصول بازاریابی فروشگاه WooCommerce شما با Google Merchant Center صحبت خواهیم کرد.


مرکز تجارت Google چیست؟?

Google Merchant Center

Google Merchant Center بستر ارائه شده توسط Google است که صاحبان فروشگاه های آنلاین می توانند از آن برای آپلود و نگهداری اطلاعات مربوط به محصول خود استفاده کنند. همچنین گزینه هایی برای پیوند دادن داده های محصول شما با سایر سرویس های Google مانند Google Ads فراهم می کند. با استفاده از Google Merchant Center ، شما می توانید با استفاده از خدمات Google کنترل بهتر بازاریابی خود را کنترل کنید.

مزایای مرکز بازرگانان Google

تنظیم یک حساب Google Merchant Center مزایای بسیاری برای صاحبان فروشگاه های آنلاین ارائه می دهد. درک این مزایا بسیار مهم است تا بتوانید از آن استفاده کامل کنید.

کمک می کند تا محصولات خود را برای تبلیغات Google Shopping در دسترس قرار دهید

یکی از بارزترین مزایای ایجاد یک خوراک محصول برای Google Merchant Center این است که شما قادر خواهید بود محصولات خود را برای تبلیغات Google Shopping در دسترس قرار دهید. این تبلیغات با تبلیغات متنی Google متفاوت است که شما را ملزم می کند مجموعه ای از کلمات کلیدی را برای محصولات خود انتخاب کنید. برای نمایش محصولات خود در تبلیغات خرید ، باید فید محصولات خود را با فرمت مشخص و آن را در Google Merchant Center بارگذاری کنید. سپس می توانید حساب Merchant Center خود را با تبلیغات Google پیوند داده و پیشنهادهای مناسبی را تعیین کنید. بر اساس پرس و جو جستجو و اهمیت فید شما ، Google تبلیغات محصول شما را به کاربران خود نشان می دهد. این امر به میزان قابل توجهی دید فروشگاه و محصولات شما را بهبود می بخشد و به شما در جذب مشتری جدید کمک می کند.

ادغام با سایر خدمات Google

مرکز بازرگان Google به عنوان یک بستر عالی عمل می کند تا به شما کمک کند اطلاعات محصول خود را مانند Google Ads در دسترس سایر سرویس های Google قرار دهد. همچنین می توانید بینش خاصی از Google Analytics دریافت کنید تا استراتژی های بهتر بازاریابی ایجاد کنید.

لینک بررسی محصولات

فید محصول در مرکز بازرگانان Google به داده های غنی از جمله بررسی محصولات اجازه می دهد تا کاربران دانش بهتری در مورد آگهی های محصول خود ببینند. قادر به مشاهده سریع داده های بررسی محصول می تواند به کاربران در تصمیم گیری های خرید کمک کند. شما همچنین می توانید با خودکار کردن روند بررسی ، بازخورد منظم از مشتریان را جمع آوری کنید.

به ویژگی های محصولات محلی کمک می کند

گاهی اوقات ، هنگامی که یک مکان فیزیکی برای فروشگاه خود دارید ، حتی می توانید یک محصول خاص برای تبلیغات موجودی محلی Google ایجاد کنید. این پتانسیل را دارد تا محصولاتی را که فقط در محل فروشگاه موجود است به بازار عرضه کند.

اقدامات خرید

در ایالات متحده و فرانسه ، کاربران می توانند با استفاده از دستگاههای خاص ، مستقیماً از Google خریداری کنند. اگر مربوط به فروشگاه شما باشد ، می توانید Feed Feed Center Center خود را به اقدامات خرید ارسال کنید.

تبلیغات و بازخورد

برای اطمینان از نرخ تبدیل بهتر ، می توانید معاملات و پیشنهادات مرتبط با محصولات خود را به نمایش بگذارید. مرکز بازرگانان Google گزینه ای به نام تبلیغات بازرگانی را ارائه می دهد تا به شما در نمایش تخفیف های موجود با محصولات خود کمک کند. همچنین می توانید استراتژی های مربوط به بازاریابی مجدد Google را برای بهبود تبدیل ها و همچنین وفاداری مشتری بسیار مفید بدانید.

چگونه محصولات فروشگاه WooCommerce خود را به مرکز بازرگانان Google مرتبط کنید?

همانطور که در بالا ذکر شد ، تبلیغات خرید Google بر اساس کلمات کلیدی خاصی که هدف شما قرار می گیرد کار نمی کند. در عوض ، Google هنگامی که نمایش داده شد مربوط به نمایش داده شد ، محصولات شما را نمایش می دهد. بنابراین ، شما باید اطمینان حاصل کنید که خوراک محصول شما مرتبط و به روز است. Google دستورالعملهای بسیار دقیق ای را درمورد نحوه سازماندهی اطلاعات محصول در فید ارائه می دهد. این اطمینان حاصل می کند که Google می تواند محصولات شما را به خوبی بشناسد و در هنگام دریافت جستجوی مربوطه ، آنها را نمایش دهد.

بنابراین ، یکی از اولین مراحل بازاریابی فروشگاه شما با استفاده از Google Merchant Center ایجاد یک محصول است. می توانید با استفاده از الگوی Google Sheets که در حساب Merchant Center خود پیدا کنید ، آن را به صورت دستی ایجاد کنید. همچنین می توانید از ابزاری برای ایجاد یک فید دقیق در قالب پرونده مورد نیاز استفاده کرده و سپس آن را بارگذاری کنید.

افزونه های WoodCommerce Google Product Feed

ابزاری وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک خوراک دقیق محصولات خود را در قالب پرونده مورد نظر تولید کنید. اگر از فروشگاه WooCommerce برای فروشگاه آنلاین خود استفاده می کنید ، افزونه های مختلفی وجود دارد که می توانید برای ایجاد و به روزرسانی مرتب فید محصول به حساب Merchant Center خود استفاده کنید..

1. پلاگین خوراک محصول ELEX Google

افزونه خوراک محصول ELEX Google

با کمک این افزونه ، شما می توانید یک فید محصول Google را در حساب مرکز بازرگان خود بارگذاری کنید. این افزونه گزینه ای را برای نقشه برداری از دسته بندی های Google و ویژگی های محصول با دسته ها و ویژگی های مربوطه در فروشگاه WooCommerce شما فراهم می کند. حتی می توانید هنگام استفاده از این افزونه ، قوانین و شرایطی را برای نقشه برداری از ویژگی ها تعیین کنید. همچنین به شما در تنظیم برنامه های تازه کردن برای خوراک محصول کمک می کند تا هرگونه تغییر در فروشگاه شما در خوراک محصول نیز منعکس شود.

فید محصولات Google ELEX

در اینجا نگاهی اجمالی به ویژگی های افزونه Feed Google Product آورده شده است:

 • یک یا چند فید محصول را با فرمت های XML ، TSV یا CSV ایجاد کنید ، که می توانید در حساب Google Merchant Center خود بارگذاری کنید.
 • برنامه های تازه کردن روزانه ، هفتگی یا ماهانه را ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا از همگام سازی خوراک محصول خود با داده های فروشگاه خود همگام شوید.
 • تغییرات محصول را در فید خود بگنجانید تا به کاربران کمک کنید هنگام استفاده از پرس و جوهای جستجو با آن دسته از ویژگیها ، محصولات خود را پیدا کنند.
 • طبقه بندی فروشگاه های WooCommerce خود را با دسته بندی های Google نقشه کنید.
 • زمینه های ویژگی محصول اضافی را اضافه کنید تا محصول شما غنی تر شود.
 • به طور انتخابی محصولات را از خوراک خارج می کنید.
 • مدیریت چندین منبع تغذیه با گزینه های آسان برای حذف یا بارگیری آنها.
 • تیم پشتیبانی قابل اعتماد.

اگر نمی خواهید محصولات متغیر را در فید خود وارد کنید ، می توانید این مورد را امتحان کنید نسخه رایگان افزونه Feed Product Google ELEX.

2. WooCommerce Google Feed Feed

WooCommerce Google Feed Feed

این برنامه افزودنی به شما کمک می کند تا از فروشگاه WooCommerce خود ، خوراک محصول را به Google Merchant Center تولید و به روز کنید. علاوه بر خوراک گوگل ، می توانید با استفاده از این برنامه افزودنی ، فید را برای بینگ و همچنین بررسی محصولات Google ایجاد کنید. این برنامه از بیش از 50 فیلد ویژگی پشتیبانی می کند و اطمینان می دهد محصولات شما داده های غنی را به Google ارائه می دهند. طبق شرایط مورد نیاز می توانید زمینه های اضافی سفارشی ایجاد کنید. برنامه افزودنی با چندین افزونه محبوب مانند بسته های Product ، برندها ، محصولات کامپوزیت و غیره سازگار است.

WooCommerce Google Feed Feed

از ویژگی های این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای ارائه آخرین اطلاعات محصول به مرکز بازرگان Google ، فیدهای محصول را در زمان واقعی ایجاد کنید.
 • گزینه های آسان نقشه برداری برای پیوند دادن داده های محصول WooCommerce با زمینه های مورد نیاز Google.
 • زمینه های سفارشی ایجاد کنید تا داده های اضافی مورد نیاز Google را ضبط کنید که به طور پیش فرض در WooCommerce در دسترس نیست.
 • واردات عمده را با استفاده از واردکننده WooCommerce پشتیبانی می کند.
 • برای شخصی سازی با فیلترها و اقدامات وردپرس قابل انعطاف است.
 • مستندات گسترده.

3. WooCommerce Google Feed Manager

WooCommerce مدیر Google Feed

اگر می خواهید یک محصول Google کمتر از 100 محصول ایجاد کنید ، این محصول رایگان می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. این افزونه با درج همه زمینه هایی که گوگل اجباری کرده است ، به صورت خودکار فید محصول را ایجاد می کند. علاوه بر این ، شما می توانید فید را مطابق هر نیاز خاص در شغل یا مکان خود تغییر دهید. نصب و راه اندازی این افزونه بسیار ساده است به گونه ای که حتی کاربران جدید وردپرس قادر به همکاری با آن خواهند بود. علاوه بر این ، به شما در بهینه سازی فید کمک می کند تا محصولات شما از طریق تبلیغات Google Shopping ، دید بهتری داشته باشند. همچنین ، اطمینان حاصل می کند که هرگونه تغییر در اطلاعات مربوط به محصول شما ، فید در زمان واقعی به روز شود.

WP Pro Google Feed Feed

نسخه برتر افزونه Google Feed Manager اگر تعداد زیادی محصول داشته باشید برای فروشگاه شما مناسب خواهد بود.

افزونه رایگان شامل ویژگی هایی برای:

 • به راحتی قالب های محصول WooCommerce را با دسته بندی های Google با کمک الگوهای قالب بندی کنید.
 • خوراک خود را با انجام پیشرفت های مناسب بهینه تر کنید تا خوراک تان غنی تر شود.
 • با مشخص کردن برنامه های تازه سازی ، فید خود را به طور خودکار بروزرسانی کنید.
 • فیلترهای پیشرفته برای حذف انتخابی محصولات خاص از فید تولیدی شما.
 • فرآیند نصب ساده و پشتیبانی قابل اعتماد.

از طریق مرکز مرجع Google ، محصولات بهتری را برای محصولات خود کسب کنید

همانطور که بحث کردیم ، مرکز بازرگانان گوگل یک بستر عالی برای اطمینان از دسترسی محصولات شما به مشتریان و بازارهای بیشتر فراهم می کند. این به شما کمک می کند تا با سایر سرویس های Google مانند Google Ads و Google Analytics ادغام شوید. یکی از اقدامات اساسی برای لیست کردن محصولات شما در تبلیغات Google Shopping ایجاد یک منبع تغذیه دقیق Google است.

هنگامی که یک فروشگاه WooCommerce با تعداد زیادی محصول دارید ، می توانید از یکی از افزونه های فوق الذکر برای تولید خودکار یک محصول استفاده کنید. این افزونه ها به شما کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که فید در فواصل منظم به روز می شود تا از عدم تطابق بین فروشگاه و فید خود جلوگیری کنید. امیدوارم مبانی بازاریابی فروشگاه WooCommerce شما با استفاده از Google Merchant Center در این مقاله مشخص باشد. در صورت هرگونه سؤال ، نظر خود را برای ما بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map