چرا موضوع را بررسی کرده و چگونه می توان آنها را به WooCommerce اضافه کرد

چرا موضوع را بررسی کرده و چگونه می توان آنها را به WooCommerce اضافه کرد

آیا تا به حال شنیده اید که این عبارت “در سرزمین نابینایان ، یک چشم مرد پادشاه است”؟ یک ایده مشابه در تجارت الکترونیکی وجود دارد.


در سرزمین بررسی های جعلی ، بررسی تأیید شده پادشاه است.

اساساً ، این بدان معنی است که بسیاری از کالاها در آنجا وجود دارد که بررسی های جعلی دارند – از طریق سیستم عامل های بررسی غیرمجاز مجاز هستند – که مشتریان به دنبال کالاهایی هستند که بررسی هایی که می دانند واقعی هستند..

و چگونه می دانند؟ زیرا آنها به دنبال بررسی های تأیید شده هستند.

بررسی تأیید شده چیست?

بررسی تأیید شده ، بررسی است که توسط شخص ثالث جمع آوری و تصدیق می شود. معمولاً وقتی مشتری اقدام به خرید می کند ، سایت شخص ثالث برای آنها ایمیل ارسال می کند و می پرسد تجربه آنها چگونه گذشته است.

برای مشتریان ، این بررسی را که می خوانید تضمین می کند از مشتری واقعی است که خرید واقعی در سایت شما انجام داده است. این نشان اثبات است که اکثر مشتریان قبل از خرید در یک سایت به آن احتیاج دارند.

چرا ماده بررسی را تأیید می کنید?

چرا موضوع بررسی شده تأیید شده است

همانطور که می دانید ، تعداد زیادی سایت تجارت الکترونیکی در آنجا وجود دارد. هک ، تعداد زیادی سایت WooCommerce وجود دارد!

و بهترین راه برای تمایز خود از رقابت ، داشتن محصولات عالی و بررسی های عالی برای آن محصولات است – اینکه مشتریان شما می دانند واقعی هستند.

چرا? زیرا مشتریان اصالت را می خواهند. مطابق با محلی روشن, “اصالت بررسی ها مهمترین عاملی است که مصرف کنندگان به بررسی هایی که می خوانند اعتماد دارند.”

همه چیز ثانویه است. مردم این روزها می دانند که سیستم عامل های مرور می توانند توسط رباتها و اسکریپت ها فریب داده شوند. به آنچه که آنها اعتماد به نفس خود را از دست نداده اند ، سیستم عاملهای شخص ثالث قابل اعتماد می گویند ، “این بررسی واقعی است.”

فعال سازی بررسیهای خریدار WooCommerce Only

WooCommerce در واقع شامل گزینه اصلی “تأیید شده صاحب” است که در آن ساخته شده است. این چیز خاصی نیست ، اما بررسی شما را فقط به کاربرانی که خرید یک مورد را انجام داده اند محدود می کند. برای فعال کردن این ویژگی وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید WooCommerce> تنظیمات> محصولات:

تنظیمات بررسی WooCommerce

از اینجا به سادگی کادر “بررسی را فقط توسط صاحبان تأیید شده” می توانید بررسی کنید و ذخیره کنید. اکنون وقتی محصولات وب سایت خود را مشاهده می کنید ، مجدداً باید اعلان زیر را نشان دهد:

نظرات مشتریان WooCommerce

WooCommerce فقط “بررسی صاحبان تایید شده”

اما همانطور که اشاره کردیم ، این کاملاً اساسی است.

چگونه به بررسیهای معتبر برسیم

مانند همه چیز در وردپرس ، ساده ترین راه حل اغلب در نوک انگشتان شماست. فقط یک افزونه نصب کنید!

1. در سایت WooCommerce خود یک پلت فرم شخص ثالث قابل اعتماد بدست آورید

TrustedSite افزونه جدید و رایگان است که به شما امکان می دهد جمع آوری و نمایش دهید نامحدود بررسی های تأیید شده.

Trustedsite را نصب کنید

سراغ دایرکتوری افزونه WordPress بروید و TrustedSite Review را نصب کنید. این توسط افرادی ساخته شده است که شما McAfee SECURE را آورده اند ، بنابراین می دانید که این سازمانی است که مردم به آن اعتماد دارند.

پس از نصب پلاگین ، به صفحه اصلی TrustedSite بروید.

صفحه اصلی TrustedSite

از اینجا بر روی دکمه آبی “ایجاد حساب” کلیک کنید.

ایجاد یک حساب TrustedSite

این شما را به وب سایت اصلی TrustedSite می برد تا در آن بتوانید ثبت نام خود را تکمیل کنید. از اینجا می توانید تمام ویژگی های حساب TrustedSite خود را مدیریت کنید.

2. درخواست های بازبینی را برای مشتریان قدیمی خود ارسال کنید

با TrustedSite می توانید یک ایمیل درخواست بررسی تنظیم کنید که هنگام خرید ، به صورت خودکار برای مشتریان پیش می آید ، اما بهترین راه برای بررسی ASAP ارسال ایمیل به قدیمی های شماست.

آدرس های ایمیل مشتریان قدیمی را به سادگی وارد حساب TrustedSite کنید:

ایمیل های وارداتی TrustedSite

… و همه آنها یک ایمیل دریافت می کنند که درخواست بررسی فروشگاه شما را می دهد.

اگر نگران هستید که این خیلی ساده به نظر برسد ، اینگونه نباشید: Bright Local متوجه شد که “از 50٪ از مصرف کنندگان خواسته شده است که نظر خود را در مورد یک تجارت بگذارند و در واقع یک بررسی را ترک کرده اند.”

3. ایمیل درخواست بررسی خود را تنظیم کنید

هنگامی که برخی از بررسی های تأیید شده را از مشتریان قدیمی دریافت کردید ، وقت آن است که اطمینان حاصل کنید که یک جریان ثابت از موارد جدید دارید.

همانطور که در بالا گفتیم ، TrustedSite به شما امکان می دهد یک ایمیل درخواست بررسی تنظیم کنید که پس از خرید مشتری چیزی از سایت WooCommerce شما بطور خودکار خارج می شود. این یک روش بدون استرس برای جمع آوری مداوم نظرات جدید برای سایت شما است.

درخواست بررسی TrustedSite

تنظیم ایمیل درخواست موضوع انتخاب این است که بعد از خرید مشتریان چه مدت ایمیل را دریافت خواهید کرد و سپس لوگوی خود را به ایمیل اضافه کنید. این همه شهودی است ، و درست در داشبورد شما.

Trustedsite را ارتقا دهید

گزینه های بیشتری می خواهید؟ شما می توانید خود را ارتقا دهید حساب TrustedSite برای دسترسی به نشان TrustSite ، تعداد زیادی ابزارک نمایش (دکمه ، گالری ، نشان ، چرخ فلک ، خلاصه و ستاره های محصول) و موارد دیگر.

افکار نهایی

بررسی های تایید شده بستر رشد هر مشاغل آنلاین جدید است. آنها به بازدید کنندگان شکاک و نگرانی اطمینان می دهند تا مشتری شما شوند و به نوعی از دهان به دهان عمل کنند که با تبلیغات نمی توانید خریداری کنید. و از آنجا که افزونه های وردپرس جمع آوری و نمایش آنها را بسیار آسان می کند ، هیچ دلیلی برای عدم وجود آنها در سایت شما وجود ندارد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا فقط نظرات مشتری را برای فروشگاه وردپرس خود فعال کرده اید؟ فکر میکنی ممکنه؟ ما دوست داریم افکار شما را در مورد بررسی محصولات تایید شده بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map