نحوه شخصی سازی WooCommerce برای مشتریان با ارزش ترین شما

نحوه شخصی سازی WooCommerce برای مشتریان با ارزش ترین شما

به عنوان یک صاحب مشاغل ، هر مشتری خاص است. زیرا در پایان روز ، الف مشتری = درآمد. اما در خارج از مشتری شما باید بتوانید افرادی را که بالاتر از بقیه می نشینند ، شناسایی کنید.


این خریداران یک بار شما نیستند. این مشتریانی هستند که یا به صورت عمده خرید می کنند ، منبع عود درآمد مکرر هستند ، یا برای مراجعه به شرکتها تأثیر می گذارند. بیایید آنها را شما بنامیم با ارزش ترین مشتریان – چون ، خوب ، آنها هستند! آنها می توانند نمودار سود شما را بصورت نمایی ارائه دهند ، شما آنها را راضی نگه دارید.

پس چطور می توانید این کار را انجام دهید؟ شما در حال کشف هستید!

پیام شخصی

روند مطمئنی که امسال در حال برداشت است محتوای هوشمند! محتوای هوشمندی که می پرسید چیست؟ این محتوا است که به نیازهای مشتری شما شخصی سازی می شود.

محتوای هوشمند استفاده می کند محتوای پویا به جای محتوای استاتیک خسته کننده قدیمی ، پیام ها ، تماس با اقدامات و غیره را نمایش دهید. این به تجربه کاربر می افزاید. مشتریان طولانی مدت شما مطمئناً خوشحال می شوند اگر محتوا مستقیماً از آنها درخواست شود.

“محتوای شخصی شناخته شده است که عملکرد بهتری نسبت به محتوای عمومی دارند ، زیرا برای احساسات مشتری جذاب است.”

این یک مثال است.

پیام خوش آمدید مشتری سفارشی

به جای یک پیام عمومی “سلام آنجا” ، “سلام مشتری مشتری” نام دارد ، بهتر کار می کند. ابزاری وجود دارد که به شما کمک می کند مشتری های ارزشمند خود را شناسایی کنید و چنین محتوای متناسب با آنها را به نمایش بگذارید.

با مراجعه به فروشگاه WooCommerce ، شخصی سازی شامل نمایش می شود محصولات پیشنهادی بر اساس تاریخچه خرید یا مرور آنها.

نکته فنی WOOCOMMERCE TECH # 1

چگونه می خواهید محتوای شخصی سازی شده را به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید?

قیمت گذاری ویژه

کاملاً واضح است؟ همه دوست دارند معامله خوبی داشته باشند. اما بیش از آن همه دوست دارند احساس ویژه کنند.

مانند این عمل می کند: اجرای یک تخفیف در سطح فروشگاه می تواند به شما در بهبود فروش کمک کند اما ارائه می دهد قیمت گذاری ویژه به مشتریان خاص ، آنها را بیشتر به شما باز می گرداند.

مشتریان درجه یک شما می خواهند بدانند که در خرید از شما ارزشی وجود دارد. و می توانید با ارائه آنها ، این فکر را تقویت کنید قیمت گذاری شخصی. دو راه برای این کار وجود دارد:

 1. قیمت گذاری مبتنی بر مقدار: کاملاً برای خریداران عمده فروشی شما کار می کند. پس انداز بیشتری برای مشتریانی که کالای بالاتری را خریداری می کنند
 2. قیمت گذاری مبتنی بر سطح عضویت: برای مشتریان وفادار شما. هرچه میزان عضویت بالاتر باشد ، تخفیف بیشتری خواهد داشت

قیمت گذاری مبتنی بر نقش

نکته فنی WOOCOMMERCE TECH # 2

شما می توانید قیمت گذاری بر اساس کمیت یا قیمت گذاری مبتنی بر مشتری / گروه / نقش را با استفاده از:

پیشنهادات و تخفیف ها

WooCommerce به شما امکان می دهد قیمت فروش را تعیین کنید و حتی برنامه ریزی فروش را نیز انجام دهید. اما یک قدم برای مشتریان خاص خود پیش بروید و پیشنهادهای شخصی برای تولدها یا سالگردهای آنها ایجاد کنید.

ایمیل تخفیف ویژه تولد یا اعتبار خرید می تواند ایده خوبی باشد!

نکته فنی WOOCOMMERCE TECH # 3

با استفاده از افزونه بازاریابی ایمیل مانند:

مزایای حمل و نقل

شنیده ام آمازون نخست؟ فوراً زنگ نمی زند. Amazon Prime نخست حمل و نقل یک روزه را به مشتریان اصلی خود ارائه می دهد. چرا؟ این مزیتی است که آنها برای داشتن (وفادار) اعضای فروشگاه به دست می آورند.

این به اندازه شخصی سازی تجربه خرید نیست بلکه به اندازه ارائه یک سود هزینه حمل و نقل برای اینکه مشتری طولانی مدت یا شرکای تجاری باشید.

به عنوان یک ایده جایگزین ، شما می توانید تخفیف های حمل و نقل را بر اساس سطح عضویت ارائه دهید. اما بیشتر از همه ، اطمینان حاصل کنید که به موقع حمل می کنید تا بیشترین ارزش مشتریان خود را راضی نگه دارید!

نکته فنی WOOCOMMERCE T4 # 4

نرخ حمل و نقل شخصی با استفاده از:

 • حمل و نقل پیشرفته WooCommerce: برای تخفیف های حمل و نقل مشروط

مزایای وفاداری

“به طور متوسط ​​، مشتریان وفادار ارزش 10 برابر بیشتر از اولین خرید خود را دارند.”

افزونه SUMO Rewards Points

اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک را اداره می کنید ، یکی از با ارزش ترین دارایی های شما مشتری فعلی شما است. از این گذشته ، ثابت شده است که مشتریان موجود نسبت به خریداران بار اول بیشتر از شما خرید می کنند. با توجه به این نکته ، اگر می توانید پایگاه مشتری فعلی خود را راضی نگه دارید ، فروشگاه تجارت الکترونیک شما باید شکوفا شود – البته ، این کار بسیار ساده تر از آنچه گفته می شود!

راه های زیادی برای حفظ مشتری وجود دارد و یکی از بهترین راهکارها معرفی یک طرح وفاداری است. اگر این کاری است که می خواهید پیاده سازی کنید ، افزونه SUMO Rewards Points را با قیمت 49 دلار در دسترس قرار دهید. می توانید آن را با WooCommerce ادغام کنید ، و افزونه با تمام تم های پشتیبانی شده WooCommerce سازگار است.

امتیازات پاداش SUMO به شما امکان می دهد تا نقاط وفاداری را به چند روش ارائه دهید. بدیهی ترین روش البته وقتی مشتری از فروشگاه شما خرید می کند. به عنوان مثال ، شما ممکن است برای هر 1 دلار هزینه شده 1 امتیاز پاداش ارائه دهید ، و افزونه به شما امکان می دهد ارزش پولی هر نقطه را مشخص کنید. فراتر از خرید ، شما می توانید با ارائه امتیازات وفاداری ، بازدید کنندگان را به انجام برخی اقدامات ترغیب کنید. می توانید امتیازاتی را برای یک سهم اجتماعی ارائه دهید ، یک بررسی را ترک کنید ، به یک دوست مراجعه کنید یا برای خود ثبت نام کنید. باز هم ، می توانید تعیین کنید که هرکدام از این اقدامات چه میزان پاداش دارد. با SUMO ، حتی می توانید با دادن امتیازات وفاداری به عنوان بخشی از رقابت (چه در هر ورودی ، و چه برنده) ، در رسانه های اجتماعی ایجاد حواشی کنید..

بازدیدکنندگان می توانند در صورت پرداخت پول از خرید خود ، نقاط وفاداری خود را پس بگیرند. همچنین می توانید حداقل / حداکثر تعداد امتیاز را در یک خرید بازخرید کنید. اگر می خواهید به مشتریان خود دلیل ادامه خرید از شما نسبت به رقبا (غیر از ارائه خدمات عالی!) دهید ، معرفی یک طرح وفاداری می تواند بسیار مؤثر باشد.

خدمات مشتری

با ارزش ترین مشتریان شما سزاوار توجه ویژه هستند. آنها باید در مدت طولانی در ارتباط بودن با شما یک مزیت وفاداری داشته باشند. علاوه بر تخفیف ، یا حتی مواد تبلیغاتی رایگان ، درجه یک را نیز در اختیار شما قرار می دهد خدمات مشتری. به عنوان بخشی از این سرویس همچنین می توانید برای آنها نامه ارسال کنید فیلم های آموزشی محصول یا وبینارهای آموزشی محصول را برای محصولاتی که خریداری می کنند میزبان کنید.

نکته فنی WOOCOMMERCE T5 # 5

خدمات مشتری شخصی شده را می توان با استفاده از:

 • WooCommerce Freshdesk: یک سیستم فروش بلیط ، انجمن بحث و دانش را اضافه می کند

ارتقاء دهنده

استراتژی تضمین کننده رضایت مشتری و در عین حال کاملاً رایگان ، تبلیغ برند آنها در وب سایت شما است.

توسط نمایش داستان آنها در وبلاگ شما, یا افزودن یک مصاحبه با مشتری ، می تواند باعث شود آنها احساس خاصی داشته باشند و همچنین برخی از ترافیک ها را در پیش بگیرند. این نه تنها می تواند به نفع آنها باشد ، بلکه می تواند به مشتریان دیگری نیز نشان دهد که از آنها مراقبت می کنید. درک کلی از برند شما.

نکته BONUS

توصیفات مشتریان در مورد محصولات شما می تواند به پست ویژگی اضافه شود. کمی ارتقاء خود هرگز به کسی آسیب نرسانده است ؟! :-پ

سیم پیچ

چه پیام های شخصی باشد و چه قیمت گذاری ، استفاده از چنین تاکتیکی ها باعث می شود تا مشتریان از اهمیت بیشتری برخوردار شوند. و این حرف آن نیست?! این درمورد این است که به مشتریان اطلاع دهید که از آنها برای آنها ارزش قائل هستید.

اجرای این استراتژی ها بسیار ساده است و از مزایای بلند مدت برخوردار است. هنگامی که یک تلاش آگاهانه برای اجرای آنها انجام دهید ، مشتریان ارزشمند خود را ملزم به احساس خوبی می کنند … و این باعث می شود احساس خوبی نیز به شما دست دهد! ��

ایده های بیشتری را که مایل به دیدن آنها در اینجا هستید اضافه کرد؟ بخش نظرات برای بحث باز است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map