چرا باید Vlogging و نحوه شروع کار را در نظر بگیرید

چرا باید Vlogging و نحوه شروع کار را در نظر بگیرید

آیا شما در مورد vlogging فکر کرده اید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ Vlogging می تواند یک راه عالی برای ایجاد موارد زیر ، ارتقاء وب سایت وردپرس ، فروش محصولات یا خدمات ، تولید پیشرو باشد یا اگر در زمان بزرگی قرار گرفتید ، شهرت و ثروت خود را رقم بزنید..


در این راهنمای استفاده از وبلاگ نویسی ، دقیقاً بحث خواهیم کرد که ایجاد بلاگ چیست و مزایای استفاده از بلاگ می تواند برای شما ، وب سایت و تجارت شما تأمین کند. سپس ما قدم به قدم به نحوه ایجاد یک vlog ، ارتقاء آن در YouTube و پیوند آن به وب سایت وردپرس خواهیم پرداخت. بیایید شروع کنیم …

Vlogging چیست?

Vlogging ، یا ورود به سیستم ویدئویی ، پدیده ای است که در 5 سال گذشته واقعاً از بین رفته است. وبلاگ نویسی کاملاً ساده ، برخلاف پست های نوشتاری وبلاگ ، یک وبلاگ نویسی ویدیویی است. اگرچه در ابتدا به عنوان سرگرمی برای نسل جوان دیده می شد ، اخیراً وبلاگ نویسی به گزینه ای عالی برای همه سنین تبدیل شده است.

گرگرفتگی می تواند مبتنی بر موضوع باشد و آن را به عنوان یک رسانه ایده آل برای افراد و مشاغل به طور یکسان تبدیل کند. فقط طاقچه خود را انتخاب کرده و شروع به ضبط کنید. با این حال ، ساخت فیلم های جالب توجه که باعث جذب مخاطب می شود بسیار دشوارتر است … سعی کنید اجازه ندهید این مسئله شما را کنار بگذارد! Vlogging فواید زیادی دارد ، و اهداف تجاری و شخصی شما هر چه باشد ، وبلاگ نویسی می تواند راهی مؤثر برای دستیابی به آنها باشد.

از کجا باید Vlog کنید

YouTube

اکثر vlogging ها روی می دهند YouTube. با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال در هر ماه ، YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ بعد از Google است. این امکان را به افراد می دهد تا کانال های YouTube خود را ایجاد کنند ، لیست های پخش شده دارای برچسب از فیلم های آپلود شده ، پخش فیلم های زنده ، پخش چت زنده با مخاطبان خود و همچنین ارائه بسیاری از ویژگی های دیگر را ایجاد کنند. این باعث می شود YouTube به یک بستر ایده آل برای vlogger تبدیل شود.

همچنین کانالهای دیگری نیز وجود دارند که در بین vlogger ها محبوب هستند. بسته به سلیقه شما و مخاطبان خود ، ممکن است بخواهید vlogging را در نظر بگیرید ویمئو, فیس بوک یا Facebook Live, و حتی اینستاگرام. اگر وب سایتی دارید باید وبلاگ های خود را نیز در سایت خود منتشر کنید. با این حال ، اگر به سیستم عامل های دیگر ارسال می کنید ، همیشه این کار را در کنار YouTube انجام دهید. تعداد بازدیدکنندگان YouTube در صورت تمایل برای تبدیل شدن به یک vlogger موفق ، این مکان را به مکان تبدیل می کند.

مزایای Vlogging

مزاحمتهای مختلفی برای استفاده از بلاگ وجود دارد ، و این امر به دنباله ای ایده آل برای مشاغل و افراد به طور یکسان است. بیایید نگاهی به چند مورد از بهترین جوانب مثبت بیندازیم …

شهرت و ثروت

برخی از مشهورترین vlogger ها صدها هزار دنبال کننده جمع کرده اند ، و فیلم های آنها توسط میلیون ها نفر مشاهده می شود. این vlogger ها نه تنها به افراد مشهور تبدیل شده اند ، و از طریق تبلیغات روی فیلم های خود ، به فروشندگان بزرگی دست یافته اند. از طریق شرکت های تبلیغاتی می توان vlogger های معروف را برای تبلیغ محصولات خود ، پوشیدن مارک های خود و ارسال ترافیک به وب سایت های خود پرداخت کرد.

به مخاطبان گسترده تری دسترسی پیدا کنید

استفاده از YouTube به عنوان یک بستر برای وبلاگهای شما ، شما را قادر می سازد تا مخاطبان گسترده تری داشته باشید. این موتور جستجوگر اطمینان حاصل می کند که فیلم های شما در دسترس توده ها نسبت به اینکه فقط وبلاگ خود را در وب سایت وردپرس خود ارسال کرده اید ، باشد. هنگامی که ویدیوهای شما توسط یک مخاطب جدید در YouTube مشاهده می شود ، می توانید از وبلاگ های خود برای هدایت ترافیک به وب سایت خود ، تولید تبلیغات ، فروش محصولات و موارد دیگر استفاده کنید..

به طور مستقیم با مخاطبان خود درگیر شوید

Vlogging به شما امکان می دهد تا مستقیماً با مخاطبان خود درگیر شوید. با «شناختن شما» از طریق وبلاگ های خود ، بینندگان شما به سرعت به شما اعتماد خواهند کرد و شما را به عنوان یک متخصص در زمینه خود می بینند. با اتصال به این طریق با جامعه خود ، مخاطبان هدف شما احتمالاً شما را به یاد می آورند ، از خدمات خود استفاده می کنند یا از سایت خود می خرند.

ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید

بسیاری از وبلاگ نویسان و مشاغل از وبلاگ نویسی برای هدایت ترافیک به وب سایت خود استفاده می کنند. تماشای فیلم به سرعت تبدیل به یک معیار و یک نوع رسانه آنلاین انتخابی می شود. در حال حاضر بسیاری از مردم یک ویدئو را تماشا می کنند اما یک مقاله مکتوب را منتقل می کنند. بنابراین وب سایت ها معمولاً از vlogging برای جذب بازدید کنندگان جدید و همچنین کمک به بازدیدهای فعلی استفاده می کنند.

سایت عضویت خود ، فروش محصولات و موارد دیگر را تبلیغ کنید

Vlogs می تواند به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی شما مورد استفاده قرار گیرد. هرچه سایت آنلاین شما در حال فروش است ، از وبلاگ نویسی برای تبلیغ آن استفاده کنید. اگر سایتی عضویت دارید ، توضیح دهید که چرا بینندگان باید ثبت نام کنند. اگر فروشگاه تجارت الکترونیک دارید ، محصولات خود را به نمایش بگذارید و به کسانی که تماشا می کنند بگویید که چرا باید اقدام به خرید کنند ، به آنها بگویید. یا می خواهید مردم از وبلاگ شما بازدید کنند؟ سپس مطالب را از طریق vlog ها به آنها بفروشید.

چگونه می توان به عنوان Vlogger شروع کرد

بنابراین اکنون کمی می دانید که چه بلاگ نویسی چیست و چه پاداش هایی که می تواند از آن حاصل شود. در مرحله بعد ، اجازه دهید نگاهی به نحوه شروع کار به عنوان vlogger بیندازیم.

محتوای خود را در نظر بگیرید

مثل همیشه آنلاین ، محتوا مهم است. اگر می خواهید یک vlogging بزرگ ایجاد کنید ، باید فیلم های جالبی تولید کنید. یک طاقچه پیدا کنید که مورد علاقه شما باشد یا مربوط به وب سایت وردپرس شما باشد. سپس وقت خود را برای تصمیم گیری در مورد محتوای شما در فیلم های خود اختصاص دهید. در نظر بگیرید ارسال ویدیو ، مصاحبه ، طرح کمدی یا هر چیز دیگری که برای بینندگان شما ارزشمند یا سرگرم کننده باشد ، ارسال کنید.

برخی از vlogger ها برنامه ریزی می کنند که چه می گویند ، برخی دیگر فقط تبلیغ می کنند. در هر صورت ، اطمینان حاصل کنید که فیلم های شما سرگرم کننده ، آموزنده و مرتبط هستند. وبلاگهای شما باید با مخاطب مورد نظر خود در ارتباط باشند و از آنها الهام بگیرند که به طور منظم دنبال کننده شوند.

فیلمبرداری Vlogs

فیلم

هنگام فیلم برداری vlogs ، حتما از یک دوربین با کیفیت فیلم بالا استفاده کنید. کیفیت صداها را تست کنید و در صورت لزوم روی میکروفون سرمایه گذاری کنید. و فیلم های خود را در یک اتاق روشن ضبط کنید تا از تاریک شدن آنها اطمینان حاصل کنید. اگر vlogs شما با کیفیت پایین و تماشای یا شنیدن آن دشوار است ، مخاطبان شما به آن آویزان نخواهند شد ، بنابراین وقت خود را بگیرید تا درست آن را بگیرید.

فیلم های خود را ویرایش کنید

پس از ضبط ویدیوی خود ، باید آنرا ویرایش کنید. iMovie برای مک یا ویرایشگر ویدیوی VSDC اگر تازه کار را شروع کرده اید ، ویندوز هر دو ابزار نرم افزاری ویرایش رایگان مؤثر هستند. با این حال ، برای کسانی که به دنبال یک راه حل برتر با ویژگی های پیشرفته تر هستند, ویرایشگر فیلم Filmora یک انتخاب عالی است.

هنگام ویرایش ویدئوی خود ، لوگوی وب سایت خود و همچنین یک صفحه انتهایی را نشان دهید که تماسها را برای اقدام نشان می دهد. از مردم بخواهید ویدیوی شما را دوست داشته باشند ، در بحث زیر نظر دهند ، از کانال YouTube خود پیروی کنند یا از وب سایت خود بازدید کنند. این یک روش عالی برای ایجاد یک انجمن در YouTube ، اشتراک گذاری مطالب خود و هدایت ترافیک به وب سایت وردپرس است.

پس از اتمام ویدیوی شما ، آماده بارگذاری آن در YouTube هستید.

دریافت حق آن در YouTube

گرفتن درست آن در YouTube بخش مهمی از فرآیند vlogging است. ابتدا باید موارد زیر را پرورش داده و سپس آنها را متقاعد کنید که به وب سایت خود مراجعه کنند ، در لیست ایمیل خود ثبت نام کنند ، محصولات خریداری کنند یا سایر اهداف اهداف شما را انجام دهند. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است …

کانال YouTube خود را ایجاد کنید

کانال یوتیوب

YouTube به شما امکان می دهد کانال خود را ایجاد کنید, جایی که می توانید تمام vlog های خود را بارگذاری کنید. می توانید تصویر یا آرم و توضیحات خود را به صفحه کانال خود اضافه کنید ، لیست پخش خود را ایجاد کنید ، پیام ارسال کنید ، به نظرات و سایر موارد پاسخ دهید. طرفداران شما می توانند کانال شما را دنبال کنند و پیدا کردن vlog های شما را برای آنها آسان می کند.

ابرداده های ویدئویی را به هر Vlog ارسال شده اضافه کنید

ابرداده

هر بار که یک بلاگ جدید را بارگذاری می کنید ، لازم است ابرداده اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا وبلاگ های شما در YouTube و Google رتبه بندی شوند و همچنین بینندگان جدید بتوانند شما را پیدا کنند.

برای هر ویدیو عنوان و توضیحی بنویسید ، مانند کلمات کلیدی همانطور که می خواهید با یک پست وبلاگ داشته باشید. آدرس وب سایت خود را در توضیحات اضافه کنید تا بینندگان بتوانند به راحتی به سایت شما دسترسی پیدا کنند. و تماس های مربوط به اقدام را درج کنید ، مردم را به اشتراک گذاری ویدیوی خود ترغیب کنید ، نظر خود را اضافه کنید یا کانال خود را دنبال کنید.

از کارت های YouTube استفاده کنید

کارت های YouTube شما را قادر می سازد تا تعامل به فیلم های خود اضافه کنید. YouTube به شما امکان می دهد پنج کارت را به هر vlog اضافه کنید. این کارت ها حاشیه نویسی را به فیلم های شما اضافه می کنند. بسته به کارت هایی که استفاده می کنید ، می توانید تصاویر ، عناوین ، تماس های مربوط به اقدام و لینک های URL به وب سایت خود را تنظیم کنید. این کارتها می توانند در دستیابی به اهداف بلاگ نویسی مانند ارسال ترافیک به وب سایت یا افزایش فروش محصول فروشگاه اینترنتی خود بسیار موثر باشند..

Vlogs خود را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید

YouTube Embed

نمایش فید YouTube یا جدیدترین وبلاگهای شما در وب سایت وردپرس روشی عالی برای پیوند دو سیستم عامل و ترغیب بازدید کنندگان سایت برای دنبال کردن شما در YouTube است. یک راه سریع و آسان برای انجام این کار ، نصب رایگان است YouTube Embed افزونه.

YouTube Embed به شما امکان می دهد کانال یا لیست پخش YouTube یا حتی یک پخش مستقیم خود را به عنوان فید در وب سایت وردپرس خود جاسازی کنید. این افزونه بسیار قابل تنظیم است و دارای طیف وسیعی از ویژگی های چشمگیر است. این امکان را به شما می دهد تا ویلاگ خود را به مخاطبان وب سایت خود نشان دهید و آنها را ترغیب کنید که دنبال کننده شوند.

یا به سادگی از گزینه های تم خود استفاده کنید

کل تم وردپرس Vlogging

یک راه سریع برای اضافه کردن vlogs شما استفاده از داخلی وردپرس است oEmbed پشتیبانی از فیلم ها پیوند ساده (نه کد جاسازی شده – فقط آدرس اینترنتی) را برای فیلم YouTube خود کپی کنید و آن را بر روی هر پست یا صفحه قرار دهید تا آن را به صورت خودکار اضافه و قالب بندی کنید.

گزینه دیگر استفاده از پشتیبانی موضوع برای رسانه های پست یا صفحه برجسته و سایر عناصر سازنده صفحه است. به عنوان مثال موضوع Total WordPress شامل یک قالب ارسال ویدیو است (که می توانید در آن مشاهده کنید نسخه ی نمایشی Gamer Vlog در بالا نشان داده شده است) و همچنین یک ماژول سازنده صفحه ویدیوی سفارشی ، بنابراین گزینه های زیادی برای افزودن به بلاگ های خود دارید.

افکار نهایی درباره ولوگینگ

YouTube مفید است تجزیه و تحلیل رفتار کانال و مخاطبان شما بنابراین ، پس از مدتی که در حال انجام بلاگ نویسی هستید ، تجزیه و تحلیل YouTube خود را نظارت کنید تا ببینید چه نوع محتوای vlog با بینندگان شما طنین انداز است.

به یاد داشته باشید ، ساختن یک پایه فن vlogging می تواند زمان ببرد. اما اگر مراحل بالا را دنبال کنید ، بلافاصله از رقابت جلو خواهید رفت. موفق باشید!

چه چیزی شما را از ایجاد بلاگ جلوگیری می کند؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map