بهترین UX برای وردپرس و تجارت آنلاین شما

بهترین UX برای وردپرس و تجارت آنلاین شما

احتمالاً می دانید راه اندازی وب سایت با وردپرس چقدر آسان است. اما به محض افزودن ویژگی ها و مطالب ، همه چیز سریع پیچیده می شود. یکی از جنبه های مهمی که باید در نظر داشته باشید بهترین روش های UX برای وردپرس است. تجربه کاربری (UX) کلید موفقیت در تجارت شما است. این کاربرانی است که کالاها و خدمات شما را خریداری می کنند ، نه موتورهای جستجو.


پیدا کردن صاحبان وب سایت یا حتی توسعه دهندگان و طراحانی که UX را با رابط کاربری (UI) اشتباه می گیرند ، معمول است. UX و UI هر دو با هم ارتباط نزدیکی دارند اما به اندازه کافی متفاوت هستند تا توضیحی را تصویب کنند.

تفاوت بین UX و UI

برای درک بهتر ، بگذارید آنها را با شرایط زیر تعریف کنیم:

قابلیت استفاده وب: این سهولت استفاده از وب سایت است.

رابط کاربری (UI): مکانی که انسانها با ماشین آلات در تعامل هستند. به عنوان مثال ، یک دکمه بخشی از رابط کاربری است. توسعه دهندگان از ابزارهایی برای ایجاد رابط کاربری استفاده می کنند که باید مطابق با نیاز تجاری باشد.

تجربه کاربری (UX): این نگران کاربران و نحوه احساس آنها درباره وب سایت شما است. طراحان باید اطمینان حاصل کنند که همیشه تجربه کاربر از سطح بالایی برخوردار است و تعامل کاربر دلپذیر است.

به عنوان مثال ، یک موضوع وردپرس با تجربه کاربری عالی می تواند واسط کاربر زیادی داشته باشد (مانند موضوع Total) ، اما هر یک از آنها باید بهترین تجربه ممکن کاربر را برای طاقچه های خاص شما ارائه دهند..

اگر یک وب سایت شرکتی دارید ، صفحه اصلی باید روشن کند که شغل شما در کجا قرار دارد ، فلسفه / ارزش های اصلی شما چیست و چه بسا محصولات شما را به نمایش بگذارد یا راهی برای دریافت نقل قول ارائه دهد. بسیاری از وب سایتهای شرکتی از یک عکس بزرگ “بالاتر از برابر” یا یک فیلم پس زمینه در دفاتر خود استفاده می کنند. شاید آنها محصولات اصلی خود را نشان دهند ، چگونه ساخته شده اند و چه مزایایی را ارائه می دهند. اگر یک وب سایت شرکتی را راه اندازی کرده اید ، مهم است که پرونده خود را فوراً اعلام کنید.

طراحی وب سایت آژانس شرکت ها

وانیل طراحی وب سایت آژانس با استفاده از موضوع Total WordPress نمونه ای عالی از چگونگی نشان دادن مشاغل شما در بالای برابر است.

برای سوله های دیگر ، عوامل مختلفی ممکن است به وجود بیایند. اگر یک وبلاگ نویس هستید ، مردم می خواهند درباره شما شخصاً ، پیشینه و شایستگی های شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، بنابراین روی شفاف سازی و دلپذیر کردن خود برای القاء اعتماد متمرکز شوید. اگر شما یک موسیقیدان هستید ، بهتر است موسیقی و جدیدترین آلبوم یا EP خود را برجسته کنید.

قابلیت استفاده < User Interface < User Experience

قابلیت استفاده خوب بخشی جدایی ناپذیر از یک است عالی رابط کاربری رابط کاربری چهره اصلی حضور آنلاین برند شما است زیرا این امر به طور مستقیم بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. اکنون می دانیم تفاوت چیست ، بیایید به بهترین روشهای UX بهترین وردپرس برویم.

UX بهترین تمرینات برای وردپرس

WordPress یک CMS است که در ارائه ابزاری برای ساخت وب سایت شما بی نظیر است ، اما تضمین نمی کند که از هر نظر کامل باشد. شما نیاز به بهترین شیوه های UX دارید تا بتوانید ارزش بازدید کنندگان خود را به خود جلب کنید و از اولین تعامل آنها با نام تجاری خود اعتماد کنید.

طراحی تمیز و ساده

آیا می دانید چه چیزی مردم را بیشتر از همه جذب می کند؟ طرحی تمیز و ساده. معمول است که توسعه دهندگان همیشه در تلاش برای به دست آوردن یک وب سایت پر از ویژگی ها باشند. اما ، آنها اغلب فراموش می کنند که دلیل واقعی ایجاد وب سایت چیست. کاربران تا زمانی که نتوانند از وب سایت با سهولت استفاده کنند ، به عملکردی اهمیت نمی دهند.

بهترین شیوه UX برای وردپرس: طراحی تمیز و ساده

این ایده خوبی است که از خود بپرسید “آیا بازدید کنندگان یا سرپرست وب سایت قادر خواهند بود بدون هیچ مشکلی و گیجی از آن استفاده کنند؟” این تضمین می کند که طراحی نهایی شما مطابق با استانداردهای طراحی فعلی باشد. اگر در هر مرحله جواب “نه” است ، باید به صفحه نقاشی برگردید و فکر کنید که چگونه آن را بصری تر کنید.

هنگامی که کاربران شما در صفحات متمرکز و بدون لیست قرار می گیرند ، شانس بیشتری برای تبدیل آنها به مشترکان و / یا مشتری به شما می دهد. مردم دوست ندارند هنگام مرور فکر کنند سخت فکر کنند. این کار شماست که این کار را برای آنها انجام دهید. خبر خوب این است که اکثر بهترین مضامین وردپرس طراحی ساده و بدون درهم و برهمی ارائه می دهند که به راحتی قابل تنظیم است. اگر به دنبال طراحی وب سایت وردپرس خود هستید ، حتماً به سادگی پایبند باشید. این انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد و قطعات کم تحرک بیشتری را می توان شکست.

طراحی وب پاسخگو

یکی از جنبه های مهم تجربه کاربر مدرن (UX) داشتن یک طراحی وب پاسخگو است. دستگاه های تلفن همراه اینترنت را در دست گرفته اند. من شنیده ام که مردم تمام مشاغل خود را بر روی تلفن های هوشمند اداره می کنند ، به خصوص با افزایش دستگاه های 5.5 اینچی و بزرگتر. این امر باعث می شود تا وب سایت های وردپرس پاسخگو باشند و با تمام اندازه های صفحه سازگار باشند ، اما همچنین تمام وضوح صفحه و صفحه نمایش شبکیه.

بهترین شیوه UX برای وردپرس: طراحی پاسخگو

نه تنها داشتن یک طراحی پاسخگو باعث بهبود تجربه کاربر می شود بلکه باعث بهبود ترافیک شما نیز می شود. زمان خواب چیزی است که گوگل از این روزها برای سنجش میزان رضایت کاربران هنگام کلیک بر روی وب سایت شما در SERP ها (صفحات نتیجه جستجو) استفاده می کند. اگر آنها زمان کمتری نسبت به نتایج دیگر در نزدیکی شما داشته باشند ، به این معنی است که چیزی در وب سایت شما مناسب نیست و آنها آن را در SERP ها پایین می آورند..

دو مورد اصلی که همیشه می توانید در وب سایت خود بهبود بخشید:

 • کیفیت اطلاعات
 • نحوه ارائه اطلاعات

تجربه کاربری خوب به این معنی است که وب سایت اطلاعات قابل استفاده را در تمام صفحه ها ارائه می دهد.

ناوبری آسان برای استفاده

تقریباً هر وب سایت دیگری که امروز می بینم دارای یک معماری اطلاعات پیچیده است که با آن ارتباط دارد. آنها دارای صفحات یا پست های چند سطحی هستند. یک طراح باید با یک توسعه دهنده همکاری کند تا مطمئن شود که بازدید کننده می تواند به راحتی از طریق پیمایش مناسب از طریق وب سایت حرکت کند. وردپرس با تمام ابزارهای مورد نیاز برای افزودن منوی پیمایش همراه است ، اما در صورت داشتن پیوندهای زیادی می توانید همیشه افزونه منوی مگا مانند Uber Menu را اضافه کنید..

بهترین شیوه UX برای وردپرس: ناوبری آسان

همچنین در صورت امکان باید یک ساختار همیشگی ساده را انتخاب کنید. مگر اینکه روزانه یک وب سایت خبری راه اندازی کنید یا چندین مقاله منتشر نکنید ، من پیشنهاد می کنم با ساختاری “ارسال نام” بروید (می توانید از این راهنما برای تغییر پیوندهای ارتباطی خود برای ایجاد سوئیچ نیز استفاده کنید).

بیشتر افراد هنگام مرور ، فقط به پیمایش متکی نیستند. یک وب سایت با قابلیت استفاده خوب باید شامل موارد زیر باشد:

 • جعبه جستجو
 • پودرهای سوخاری
 • دسته بندی ها
 • بایگانی

یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس ، Yoast SEO ، گزینه ای را برای اضافه کردن آرد سوخاری به موضوع وردپرس به شما می دهد. موضوع Total WordPress با Yoast SEO سازگار است و اضافه کردن آرد سوخاری به راحتی امکان پذیر است.

ایجاد روش های مختلف زیادی برای کاربران برای حرکت در وب سایت شما ، قابلیت استفاده بهتر و تجربه کاربر دلپذیر را برای آنها تضمین می کند.

طراحی اطراف محتوا

بدون محتوا هیچ وب سایت کامل نیست. طراحی عالی می تواند جذاب باشد اما محتوا است که به شما در فروش تجارت خود به مخاطبان هدف کمک می کند. طرح محور محتوای نه تنها مورد پسند شما نیست بلکه به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای شما را به راحتی هضم کنند. هرچه کاربران محتوا بیشتر هضم شوند ، بیشتر درباره شما آگاهی داشته باشند و به شما اعتماد کنند ، منجر به کسب نتیجه بیشتر می شوند.

طراحی UX مبتنی بر بهترین شیوه ها ، همیشه متن را ابتدا در نظر می گیرد. تایپوگرافی مناسب را برای طاقچه خود انتخاب کنید و UX را در اطراف محتوا ایجاد کنید.

بخش های مهم محتوای خود را برجسته کنید تا خط متن را بشکنید و نوشتار خود را جالب تر کنید.

محتوای شما باید خوب به نظر برسد نوع ، اندازه و رنگ مناسب فونت می تواند باعث شود تا محتوای شما درخشان بماند و باعث شود کاربران به آنچه شما می گویند علاقه مند شوند. قالب بندی باید جریان محتوای شما را نیز تکمیل کند. قالب بندی درست به معنای استفاده از عناوین و زیرنویس ها ، لیست های گلوله ها ، طول جمله های مختلف ، استفاده از کلمات به صورت برجسته یا بصورت ایتالیایی برای تاکید بر کلمات مهم ، تصاویر ، لیست ها و غیره است. همه اینها خواندن مطالب شما را جالب تر می کند..

از تعامل خرد استفاده کنید

تعامل خرد روشی ساده است که با آن بازدید کننده با وب سایت شما ارتباط برقرار می کند. اینها جلوه های ظریف را در هنگام کلیک بر روی هدر مقاله یا راهنمای ابزار ، جلوه های شناور و پیمایش یا یک انیمیشن نمادی در حالی که بارگیری شما در حال انجام است و غیره.

بهترین شیوه UX برای وردپرس: میکرو تعامل را دانلود کنید انیمیشن

ریزگردها دو مزیت عمده دارند:

 • تعامل را تشویق کنید
 • بازخورد بدهید

این به نظر نمی رسد زیاد باشد ، اما در واقعیت نقش اساسی در بهترین شیوه های UX برای وردپرس دارد. ریزگردها پاداش های اندک برای کاربران شما هستند. با اجرای آنها تجربه کاربر را بهبود بخشید.

نتیجه

ایجاد یک وب سایت جذاب ، کار ساده ای نیست. WordPress ایجاد یک وب سایت را در عرض چند دقیقه برای هر کسی آسان می کند ، اما برای ایجاد یک رابط کاربری کافی و قابل استفاده با UX عالی ، به فکر کردن زیادی نیاز دارد. همیشه باید سعی کنید در نظر بگیرید که بازدید کنندگان چگونه از یک صفحه یا یک بخش استفاده می کنند و سپس ویژگی ها و عملکردها را پیاده سازی می کنند. همچنین مهم است که خطای وب سایت خود را تحمل کنید ، بنابراین حتما از یک الگوی سفارشی 404 صفحه ای استفاده کنید. صفحات غیر موجود یا خطا می توانند نقاط شروع باشند ، نه فقط بن بست.

اگر بی تاب هستید یا وقت و تلاش خود را برای تمرکز روی بهترین شیوه های UX برای وردپرس ندارید ، می توانید به سادگی یکی از مضامین WPExplorer دست ساز ما را بدست آورید. همه آنها از بهترین شیوه های UX استفاده می کنند و نقطه شروع خوبی برای طراحی وب سایت جدید هستند.

تجربه کاربری یک تجارت پیچیده است و نمی توان همه مفاهیم را در یک پست وبلاگ درج کرد. امیدوارم که این مقاله ، مقدمه ای بر بهترین شیوه های مهم UX برای وردپرس ارائه دهد و چیزی را که هنگام ایجاد یا خرید موضوع وردپرس بعدی خود در مورد آن فکر می کنید ، ارائه دهد..

نظر شما در مورد بهترین شیوه های UX برای وردپرس چیست؟ آیا موضوع فعلی وردپرس شما تجربه کاربری خوبی را به کاربران شما ارائه می دهد و چرا؟ دارم گوش میدم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map