نظارت بر Uptime و Downtime در وردپرس

شما وب سایت خوبی دارید و به سختی تلاش کرده اید تا پایه و اساس مخاطبان خود را توسعه دهید. اما آیا مطمئن هستید که وب سایت شما همیشه فعال است؟ این همان هدف وب سایت است ، درست است؟ وب سایت همیشه باید برای مشاهده در دسترس باشد و به روزرسانی وب سایت برای حفظ و رشد ترافیک مهم است. در غیر این صورت ، شما مشتریان خود را از دست خواهید داد و اعتبار وب سایت شما در حال کم شدن است.


خدمات میزبانی غالباً 99٪ به وقت خود را تبلیغ می کنند ، اما این مسئله را عامل آن می دانید که زمان قطع 1٪ به معنای کمی بیش از 3.5 روز است. و اگر این مسئله در تعدادی از موارد خرابی تقسیم شود ، قرار است در رتبه بندی شما کاهش یابد. بنابراین شما باید از وب سایت خود بطور مداوم نظارت کنید تا از به روز بودن و کارایی آن اطمینان حاصل کنید. ردیابی زمان و زمان قطع وب سایت مهم می شود.

تعداد و نوع آزمایشات برای نظارت بر بروزرسانی می تواند متغیر باشد – از بررسی های ساده HTTP گرفته تا چک های پس زمینه پیچیده برای نظارت بر همزمان 50 نقطه بازرسی. برخی از آزمایشاتی که بطور کلی انجام می شود,

 • تست پینگ مانیتور که در اصل به شما اطلاع می دهد که سایت شما در حال کار است و در حال انجام است و سرعت خالص را بررسی می کند. سرعت زیر سطح خوب و تقریباً برابر با خرابی نیست.
 • تست HTTP این به شما اطلاع می دهد که بین اینترنت و رایانه تبادل واقعی داده وجود دارد.
 • مانیتور سرور DNS که بررسی می کند آدرس DNS وب سایت و آدرس سایت شما یکسان هستند. با استفاده از این تست ، خرابی شبکه و پروتکل شناسایی می شود.
 • مانیتور پورت پروتکل کنترل انتقال تست انتقال اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر از طریق اینترنت.

خطاها را می توان تشخیص داد و به وب سایت ها هشدار داد.

خدمات رایگان ، پولی و فریمیومی وجود دارد که بر زمانبندی نظارت دارند. برخی از پلاگین ها نیز قابل استفاده هستند. این سرویس ها و افزونه ها وب سایت شما را در فواصل منظم بررسی می کنند و در صورت کم شدن سایت هشدار می دهند. تعداد دفعات بررسی و نحوه هشدار می تواند متفاوت باشد. برخی از خدمات و افزونه های محبوب در این مقاله به تفصیل شرح داده شده است.

پینگدوم

پینگدوم یک ارائه دهنده خدمات برتر نظارت بر عملکرد وب سایت معتبر توسط مورد علاقه گوگل و اپل است. با Pingdom ، شما لازم نیست که آن را از شخص ثالث بیابید که وب سایت شما پایین است. اگر بسته های استاندارد مناسب شما نیست ، می توانید بسته به حجم و نیاز شما به پشتیبانی برتر ، بسته سفارشی با آنها را برای وب سایت خود تهیه کنید..

پینگ دوم

Pingdom 60 سرور پروب را در سراسر آمریکا و اروپا برای نظارت بر وب سایت ها و خدمات مرتبط قرار داده است. خرابی یا استراحت تقریباً بلافاصله مشاهده می شود زیرا فرکانس چک فقط یک دقیقه است. قبل از هشدار ، این گسلها دو برابر بررسی می شوند ، بنابراین تعداد هشدارهای کاذب کاهش می یابد. با استفاده از تجزیه و تحلیل ریشه ، می توانید زمان لازم را کاهش دهید تا وب سایت شما روی پاهای خود برگردد.

تجربه کاربر نهایی واقعی از مکانهای مختلف ، ایجاد تغییر در صفحات و ردیابی زمان بار برای هر تغییر ، نظارت بر تراکنش ها و تجزیه و تحلیل علت اصلی برخی از ویژگی های موجود است. این به شما کمک می کند تا وب سایت خود را کنترل کنید.

بیش از 700000 کاربر در سراسر جهان از Pingdom استفاده می کنند. اگر مطمئن نیستید ، می توانید از 30 روز آزمایشی رایگان بهره مند شوید. بسته های حق بیمه هر ماه با 13.95 دلار شروع می شوند.

DownNotifier

DownNotifier ابزاری است که می توانید برای نظارت بر وب سایت خود استفاده کنید و از هرگونه خرابی هشدار دهید. به صفحه اصلی این ارائه دهنده خدمات مراجعه کرده و URL وب سایت را برای نظارت بر آن پر کنید. شما هشدارهای ایمیل از خرابی را به شناسه نامه ارائه شده دریافت خواهید کرد. برای دریافت این هشدارها بر روی تلفن خود ، هشدارهای پیامکی را فعال کنید. وقتی سایت غیرفعال است یا وقتی سایت حاوی متنی خاص نیست ، می توانید به شما اطلاع داده شود. من سعی کردم هر دو گزینه را انتخاب کنم ، اما ابزار به طور خودکار من را محدود کرد.

اعلام کننده پایین

خدمات رایگان سایت شما را در هر 10 دقیقه و نظارت بر حق بیمه ، هر دقیقه بررسی می کند. بسته حق بیمه را می توان برای 5 وب سایت با هزینه 14.95 دلار در سال استفاده کرد. همچنین می توانید گزارشات و تاریخچه خرابی دریافت کنید.

مونیت

Monitor Us با ما ادغام شده است مونیت ارائه خدمات نظارت ، تحلیل و بهبود عملکرد وب سایت با برنامه های رایگان و حق بیمه. این کار 4 چک – نظارت بر بروزرسانی ، نظارت بر بارگذاری کامل صفحه ، نظارت بر تراکنش ها و تست کننده استرس وب – برای حفظ وب سایت شما در اوج عملکرد.

با استفاده از ابزارهای مبتنی بر ابر ، آزمایشات مانیتورینگ از طریق زمان برای بررسی میزان در دسترس بودن و زمان پاسخگویی وب سایت ها ، برنامه ها و خدمات انجام می شود. این بررسی ها از 30+ مکان در سراسر جهان با فواصل یک دقیقه انجام می شود و می توان به سابقه 2 ساله دسترسی داشت.

مونیت

بررسی های متعدد – بررسی محتوای صفحه وب ، آزمایش های پروتکل چندگانه ، آزمایش های ایمیل و چک های IP عمومی – انجام می شود و گزارشات مربوط به نقص فوری ارسال می شود. بنابراین شما به سرعت می دانید وب سایت شما خراب است. نظارت بر بارگذاری صفحه کامل ، بار بار صفحات را از ابتدا تا انتها پیگیری می کند. زمان بارگذاری تصاویر را می توان شناخت و 404 گزارش خطا در صورت عدم بارگیری صفحات دریافت می شوند.

ویژگی نظارت بر تراکنش در این سرویس ، به کلیه جنبه های تجارت الکترونیکی شما نگاه می کند تا اطمینان حاصل شود که در مناطق مختلفی مانند ثبت نام و سبد خرید ، هیچگونه توجیهی در انجام هرگونه معامله وجود ندارد. برای اطمینان از آمادگی سنبله در ترافیک ، به ویژه در کمپین هایی مانند Super Bowl یا Black Friday ، از نزدیک در تست های استرس وب دقت کنید. این ایده را به شما می دهد که چقدر بار وب سایت شما قادر به تحمل است.

یک آزمایش آزمایشی 15 روزه نامحدود در دسترس است و فراتر از آن باید بسته شخصی خود را بر اساس فرکانس چک ها و تعداد مکان هایی که از آن آزمایش می کنید ، بسازید. مونیتس بیش از 200000 کاربر دارد که برخی از آنها نام تجاری مشهور را در بین آنها دارد.

سرویس Uptime

سرویس Uptime یک سرویس رایگان و مبتنی بر اشتراکی است که بر دسترسی و عملکرد وب سایت با استفاده از شبکه جهانی سرورها نظارت می کند. می توانید در زمان تنظیم خدمات ، تعداد دفعات بررسی در صفحه کنترل را تنظیم کنید.

سرویس Uptime

طیف گسترده ای از بررسی ها انجام می شود – صفحات وب برای محتوای کلمه کلیدی ، تست های پینگ برای بررسی اتصال سطح IP ، سرورهای وب (HTTP و HTTPS) و تست های پیوند ، تست های سرور POP 3 برای بازیابی ایمیل ، تست های سرور SMTP برای ارسال ایمیل بررسی می شوند ، تست سرور IMAP برای مدیریت ‘صندوق پستی’ ، بارگیری تست های سرور (سرورهای FTP) ، تست های سرور DNS و MySQL در سطح پروتکل و تست های سرورهای سفارشی برای نظارت بر هر پروتکل TCP / IP. برای حساب کاربری رایگان ، می توانید هر سرویس یا پورت دیگری را برای آزمایش انتخاب کنید.

گزارش های به موقع و عملکرد دوره ای ، گزارش های دقیق ماهانه و خلاصه ای از کل دوره نظارت ، شما را از عملکرد وب سایت خود مطلع می کند. بیش از 50،000 وب سایت برای خدمات نظارت رایگان خود در سرویس Uptime ثبت نام کرده اند. بسته های حق بیمه با شروع 4.95 دلار در هر ماه در دسترس هستند.

سایت 24 × 7

سایت 24 × 7 کار می کند به همان روشی که سایر خدمات برای اطمینان از اینکه مشتریان شما می توانند به طور مداوم از سراسر جهان معامله کنند. این سرویس همچنین می تواند URL ها را از طریق شبکه های اینترنتی ، اینترانت ، 3G و 4G بررسی کند ، بنابراین می توانید بر روی برنامه های موبایل و وب سایت های تلفن همراه نیز نظارت کنید. با تجزیه و تحلیل اولیه ، می تواند سازندگان مشکل را قبل از اینکه بر کاربران نهایی تأثیر بگذارد ، جلب کند و بررسی کند که کدام مؤلفه برنامه عملکرد عملکرد صحیح معاملات را از بین می برد.

سایت 24x7

نظارت بر برنامه های وب از بیش از 50 مکان جهانی انجام می شود و هرگونه کندی مشخص می شود. بارگیری صفحه وب تجزیه و تحلیل می شود و سرویس های مهم مانند HTTP (S) ، FTP (S) ، DNS ، PING ، TCP ، SSL ، SMTP و POP بررسی می شوند. سرورها ، شبکه های داخلی ، دستگاه های شبکه ، نظارت سمت سرور ، سرور DNS. منقضی شدن گواهینامه SSL ، مدت زمان بارگیری و بارگیری FTP و نظارت بر سرور پست الکترونیکی همگی به طور مکرر انجام می شود. شما می توانید تمام آزمایشات را در زمان واقعی بر روی یک داشبورد تنها با تازه کردن و بدون نیاز به ورود به حساب خود در هر زمان مشاهده کنید.

این برنامه رایگان شامل نظارت اساسی برای 5 وب سایت است و یک آزمایش 30 روزه رایگان در دسترس است. بسته های حق بیمه در سه نوع سرویس همراه هستند – نظارت بر وب سایت ، نظارت بر سرور و نظارت بر برنامه ها ، و همچنین بسته های همه در یک که بسته بندی همه چیز است.

ارائه دهندگان خدمات بسیار بیشتری وجود دارند و تعداد کمی از آنها در اینجا ذکر شده اند. ممکن است بخواهید آنها را نگاه کنید:

افزونه های وردپرس برای نظارت بر Uptime و Downtime

خدمات عالی هستند ، اما گاهی اوقات یک افزونه ساده می تواند به همان اندازه خوب باشد و نه بهتر – به ویژه اگر وبلاگ شما جدید باشد و هنوز نمی خواهید در یک سرویس نظارت پیچیده سرمایه گذاری کنید. در اینجا برخی از افزونه های نظارت رایگان برای وردپرس که توصیه می کنیم ارائه شده است.

Jetpack برای وردپرس

جت پک

جت پک افزونه ای با عملکردهای مختلف است که یکی از آنها نظارت بر بروزرسانی سایت نیز می باشد. با وردپرس از پیش نصب شده است و می توانید آن را فعال کنید. آن را در زیر تنظیمات پیکربندی کنید و از وارد شدن شناسه صحیح ایمیل اطمینان حاصل کنید. حالت هشدار فقط از طریق ایمیل است – یک روش ایده آل نیست. اما اگر هشدارها را در یک پوشه جداگانه تقسیم کنید ، بلافاصله سابقه خرابی سایت خود را خواهید داشت.

نظارت واقعی کاربر توسط Pingdom

Pitdom کاربر واقعی Monit_

برای دانستن اینکه چگونه یک کاربر واقعی در مکان های مختلف وب سایت شما را تجربه می کند ، نصب کنید نظارت واقعی کاربر توسط Pingdom و با pingdom.com یک حساب کاربری تنظیم کنید. این افزونه بازخورد ارزشمندی را در مورد بار بار در کشورهای مختلف و مرورگرهای مختلف به شما می دهد. می توانید تمام این داده ها را از کنترل پنل خود بخوانید. از داده ها برای تنظیم عملکرد وب سایت خود استفاده کنید.

افزونه ربات Uptime برای وردپرس

تنظیمات ربات Uptime

افزونه ربات Uptime برای وردپرس یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد آمار بروزرسانی خود را از داشبورد یا هر صفحه یا ویجت مشاهده کنید. شما باید خود را با Uptime Robot.com یک حساب کاربری تنظیم کرده و افزونه را نصب کرده و آن را فعال کنید. با قرار دادن کد کوتاه می توانید آمار و گزارش ها را از مکان های مختلف در وب سایت خود مشاهده کنید.

در آخر

من می خواهم یک گزینه دیگر به اشتراک بگذارم – افزونه ای که برای نظارت بر بروزرسانی سایت در Chrome در دسترس است. سرور مانیتور را می توانید از فروشگاه وب Chrome Apps.

1

می توانید هر تعداد وب سایت برای نظارت اضافه کنید و می توانید با کلیک کردن بر روی برنامه افزودنی در مرورگر ، وضعیت سایت خود را بررسی کنید. اگر پنجره فعال باشد ، هرگونه تغییر در وضعیت URL بلافاصله به عنوان پنجره نشان داده می شود و می توانید با ارائه دهنده خدمات میزبان خود تماس بگیرید.

اکنون که می دانید گزینه های زیادی برای نظارت بر بروزرسانی سایت شما وجود دارد ، هر کدام از آنها را انتخاب کرده و آنها را به خوبی استفاده کنید. کنترل زمان خرابی قبل از هزینه ، اعتبار ، مشتری یا مشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. و به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر کدام ابزار را توصیه می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map